ZAMIEĆ 24H NA SKRZYCZNE
ZAMIEĆ 2019 24h na Skrzyczne
Organizator : FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data : 2019-01-26
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 270
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 212
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 54km :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 13.5km | 27km | 40.5km | 54km | 67.5km | 81km | 94.5km | 108km | 121.5km | 135km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MIX | KK | OPEN K | MM | OPEN M
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaTeamFinish_Zamiec
13.5km
Finish_Zamiec
27km
Finish_Zamiec
40.5km
Finish_Zamiec
54km
      
1MISKIEWICZ Mariusz 157OPEN MBiegiem przez Chybie02:12:3704:38:2407:23:1910:14:24
2WANTUCH Marcin 236OPEN M02:31:3305:10:5008:05:3110:59:09
3FICEK Roman 43OPEN MMUAY RUNNING TEAM02:26:1205:13:0108:10:1311:01:24
4ZAGÓRSKI Mariusz 253OPEN MNiemo Adventure02:47:5205:29:2308:20:3811:13:15
5MIROSŁAW Ernest 156OPEN M02:49:3005:36:4508:33:0211:22:30
6KUŚMIERSKI Michał 122OPEN MUltra Beskid Sport/ BB Runners02:38:1405:27:3908:32:5311:26:29
7CZAJKA Karol 23OPEN MAktywny Krępiec!02:50:3505:34:2108:24:4011:34:38
8NOWAKOWSKI Paweł 167OPEN MMojeUltraBieganie.pl02:52:0705:48:4708:42:0811:38:09
9ZIELIŃSKI Andrzej 261OPEN M02:48:3305:40:1008:39:2411:44:35
10NOSALIK Marek 166OPEN MMTA02:21:0905:08:4108:26:2411:49:56
11LEJA Piotr 268OPEN M02:33:3005:14:5008:21:4612:04:09
12PACZUSKI Michał 173OPEN MForever Young Lodz02:52:1006:04:2909:20:2012:47:30
13ORLOW Kuba 172OPEN MYNWA03:01:4906:14:1209:28:2312:50:00
14MATYJA Adam 150OPEN M02:40:0305:33:2908:42:1512:51:14
15SIKORA Michał 211OPEN MBLUSZCZA / DRUŻYNA GŁODA02:48:4205:59:3909:23:5812:53:16
16HEIDECK Daniel 64OPEN M03:09:2706:21:3109:30:3512:58:46
17MATLOK Marek 148OPEN MBiegaj z Pileckim03:01:0806:12:2009:23:1713:03:15
18MAZUREK Roman 151OPEN M03:03:5606:22:5609:42:1913:03:47
19CZUPKIEWICZ Michał 26OPEN MRajsport Active02:47:0105:52:5009:38:5713:06:25
20MATUSIAK Michał 149OPEN MRowery Małgośka03:17:2206:37:2009:59:2213:12:13
21KOCHANOWSKI Michał 95OPEN MNight Runners03:01:5306:12:4109:26:2113:19:24
22WĘGLARZ Czesław 239OPEN MMulti Fit03:01:5706:21:3509:50:4913:25:21
23MATEJCZUK Marcin 147OPEN MWitos i Julek to pizdy02:56:0106:17:2809:35:0313:26:11
24KRĘCIELEWSKI Tomek 109OPEN MXsPowerDrink02:55:5106:34:0310:29:4513:42:55
25FEODORÓW Wojciech 42OPEN MSkurczyByki03:12:0206:28:1109:53:2113:46:21
26MADEJCZYK Sebastian 136OPEN MTUCHÓW03:39:0706:51:5910:19:1013:56:49
27BYTNIEWSKI Darek 21OPEN MTeam PKO Silesia Marathon02:47:5706:01:5909:59:1614:01:11
28DATA Tomasz 29OPEN M197203:32:5406:57:5110:13:0514:03:37
29NYKA Jan 169OPEN M#runultratrail02:38:3905:38:0509:26:0514:03:43
30STANOWSKI Grzegorz 216OPEN M197103:09:1406:32:5710:18:3014:05:57
31CZOSNOWSKI Tomasz 25OPEN MOTK Rzeźnik / Inżynieria Biegania03:33:0907:00:5910:32:1714:25:10
32BERNACKI Eugeniusz 9OPEN MGPRS Hydrokop03:06:2006:40:5110:21:1014:30:00
33BOGDAŁ Andrzej 12OPEN MNO LIMITS TRAIL02:50:3106:18:5210:18:5714:42:04
34BARTNIAK Kamil 5OPEN MNO LIMITS TRAIL02:50:3006:20:0310:19:4214:42:04
35KIERSNOWSKI Krzysztof 93OPEN M03:23:0807:01:5710:39:1414:44:22
36DEINIUK Roman 32OPEN MBagazowo.pl03:20:2106:47:3810:29:5314:58:31
37PAWLIK Michał 283OPEN M03:16:2107:01:3010:46:4715:09:30
38MYCH Bartosz 161OPEN M03:22:3507:21:4711:24:0015:35:28
39DŻUGAN Witold 40OPEN M03:24:1207:06:2511:16:2215:41:28
40WEINBERG Kamil 238OPEN MBiegiem po Piwo / Dziady OCR03:24:2107:17:5411:26:1615:46:30
41KOWALSKI Maciej 107OPEN MLOTOS Running Team03:27:5907:19:1911:18:0015:49:57
42DYDUŁA Łukasz 36OPEN MItal Car Team03:18:0406:58:3011:00:4316:04:43
43MORCINEK Marcin 159OPEN MBluszcza03:07:3606:50:3211:09:2916:06:35
44KASZTELANIC Rafał 90OPEN M03:39:4907:46:0611:49:3416:08:01
45MIGACZ Dawid 155OPEN M03:16:5907:28:0711:17:1116:19:45
46GRYCKO Konrad 59OPEN MHARDE DRANIE03:20:1407:13:4011:29:3716:25:59
47MACKIEWICZ Artur 135OPEN MDługobieganie03:18:0507:04:2111:38:0716:41:48
48SMOŁA Grzegorz 215OPEN MAPTEKI ZDROWE CENY03:28:3407:25:0211:53:4516:47:41
49BRZOZOWSKI Jarek 18OPEN MPassion Life Joy03:04:2706:17:3310:50:1917:04:36
50KUCHARSKI Waldemar 116OPEN M03:27:0007:27:5512:39:2317:31:21
51DZISZKIEWICZ Grzegorz 39OPEN M03:51:5009:07:4912:57:1718:01:22
52DACZYŃSKI Michał 28OPEN MVege Runners03:45:0107:59:4912:33:3918:05:44
53KRAWCZYK Dawid 108OPEN MBiegaj z Bananem03:32:5607:38:5312:39:2318:16:10
54LIPOK Lucjan 130OPEN M02:52:5206:15:2110:13:3818:22:40
55BUKOWSKI Marek 20OPEN M04:00:0007:27:3712:07:2718:52:00
56RATYŃSKI Bartłomiej 199OPEN M03:33:4307:27:3612:07:2618:52:26
57DĄBROWSKI Sławek 30OPEN M197503:52:0608:16:2113:07:4418:52:40
58MARCZAK Michał 144OPEN M12tri.pl03:18:3307:08:4510:36:5919:36:23
59POPŁAWSKI Piotr 191OPEN MPGB Sportowa Paczka04:23:5009:27:3314:36:4219:37:06
60WAGENAARS Mark 235OPEN M04:36:5409:37:0814:38:0120:22:51
61KORBUT Radosław 101OPEN MKoniuchy OCR03:42:5708:05:4113:58:5620:47:10
62WOJCIECHOWSKI Przemysław 246ChampionMan TeamOPEN M04:05:0111:29:5816:04:5920:50:59
63MAŁKOWSKI Bogdan 141OPEN MSPARTANIE DZIECIOM04:30:0709:41:4115:33:4621:32:42
64VAN GOMPEL Mervyn 233OPEN M03:35:5607:20:4511:53:0822:03:58
65KOWALCZYK Paweł 106OPEN MKĘCKIEHARPAGANY03:09:4607:39:5118:36:5722:09:26
66SZPULARZ Adam 225OPEN MBAD - Biegnę Ale Dokąd03:51:4208:49:1113:30:3123:14:24
67POSTAWA Radosław 192OPEN MSTARGARD04:13:0510:03:3716:06:1923:19:46
68WIKTOROWICZ Tomasz 241OPEN M03:34:40
69KOSTRZEWSKI Sławomir 104OPEN M03:30:1308:48:5013:43:59
70GRZYBOWSKI Marek 62OPEN M03:31:5316:16:53
71KACZMAREK Pawel 80OPEN MJajecznica Na Maśle Team03:24:1107:11:55
72PAWLIK Jakub 178OPEN M1x103:15:1608:04:4413:10:50
73STRONIKOWSKI Kamil 218OPEN M03:24:2407:55:5715:40:35
74MAKOS Adam 137OPEN M03:49:0709:41:42
75CZYŻ Łukasz 27OPEN MSklep Biegacza Running Team03:32:09
76GRYGIEL Marek 60OPEN MJacekBiega Running Team03:05:22
77ZASŁONKA Konrad 258OPEN MOby przed limitem03:14:5306:35:5409:29:10
78JANIEC Robert 70OPEN MPOLSKI KLUB ALPEJSKI02:51:0106:42:07
79WILK Dawid 242OPEN MSocios Silesia Race03:24:25
80URBANEK Dariusz 232OPEN MOby przed limitem03:28:4507:22:56
81FOLARON Rafał 45OPEN M04:22:0710:11:32
82ŻURAWSKI Sławomir 264OPEN MPGB Sportowa Paczka03:36:4807:19:12
83PIETROSZEK Rafał 186OPEN MAktywna Pszczyna03:33:4207:27:2512:07:28
84JAŚKOWIAK Tomasz 73OPEN M03:21:3307:49:5613:18:50
85JUSZKO Krzysztof 79OPEN M03:14:3706:36:4410:39:42
86MARMUROWICZ Krystian 145OPEN MKolorowa Drużyna Nessi03:47:1710:06:43
87FIJAŁKOWSKI Radosław 44OPEN MCROSSFIT GCW03:41:1008:56:0013:41:59
88WARKOCZ Marcin 237OPEN MSon of Jupiter04:12:2810:09:2615:54:05
89CUPRYŚ Marcin 22OPEN M02:58:4707:53:51
90NIEMCZOK Daniel 164OPEN MPKO Bank Polski03:46:0008:11:2512:57:17
91SZEREMETA Andrzej 223OPEN MPZU Sport Team03:37:0006:55:40
92PTAK Jarek 196OPEN M03:49:1009:39:50
93KARPIŃSKI Robert 89OPEN MSpartanie Dzieciom04:58:04
94PODSADNIUK Mateusz 189OPEN MHarde Dranie03:29:0207:11:5211:28:51
95HALEK Przemek 63OPEN M03:30:3007:42:41
96SIERADZKI Rafał 210OPEN MGCW03:43:03
97ZAJĄC Adam 255OPEN MW Pogoni Za Duchem04:22:1809:58:58
98KOMODZIŃSKI Szymon 98OPEN M04:26:5809:31:5314:15:24
99KOPACZEWSKI Tomasz 100OPEN M03:41:1008:47:44
100LINTERMANS Frank 129OPEN MFLIN Consulting03:35:5807:56:3913:30:49
101PEETERS Wim 181OPEN Mcoyote sports team04:52:18
102NADROWSKI Piotr 162OPEN M04:28:28
103SZABELAK Witold 221OPEN M04:03:1509:01:1314:59:37
104PIETRASINA Jarek 185OPEN M02:45:4505:52:3009:33:30
105SITKO Grzegorz 212OPEN MBrothers Team-Jak daleko nogi poniosą03:39:2407:55:09
106GLISZCZYŃSKI Mirosław 53OPEN MTarnogórskie Łazęgi05:28:3417:19:00
107KWIECIEŃ Zbigniew 124OPEN MFaudana03:32:5908:08:4313:51:06
108BORREMANS Valentin 15OPEN MSmoking Hot Trail Club03:33:0007:56:3913:30:49
109LASOTA Rafał 127OPEN MAnngellsRun05:42:4312:37:1620:37:10
110BRYGIER Jacek 17RykowiskoOPEN M03:49:3908:59:41
111WRONA Mariusz 251OPEN M02:33:4505:25:1908:25:55
112PODRAZA Tadeusz 188OPEN MUltraTarnów03:25:5207:04:2311:09:14
113KACZOREK Marcin 81OPEN M03:22:3607:19:57
114RATYŃSKI Wojciech 198OPEN M03:12:0606:53:30
115MARCULA Bartłomiej 143OPEN M04:59:03
116KUŚMIEREK Tomasz 121OPEN M04:34:51
117WÓJCIK Dawid 250OPEN MArue Capoeira Polska04:15:15
118KRUPA Piotr 110OPEN M2Mass Running Team04:05:0011:29:5822:51:55
119SKRZYPCZYNSKI Rafal 213OPEN M04:16:21
120KALEMBKIEWICZ Piotr 83OPEN MMirotrans03:33:1707:30:5011:44:07
121TARGIEL Damian 227OPEN MInvictus 3City03:09:2606:48:1510:50:16
122MARCINIAK Jarosław 142OPEN M04:22:0810:11:33
123KOLOCH Michał 97OPEN M03:32:5707:22:5611:20:37
124ŁUBIEŃSKI Wojciech 132OPEN M03:39:39
125SZABLICKI Aleksy 222OPEN MWKB META Lubliniec03:48:2508:53:4014:21:18
126KUCZEK Grzegorz 118OPEN MKeiko05:24:08
127OCHWAT Adam 170OPEN MADS Masna03:14:3808:03:14
128MALEŃSKI Maciek 373Gang ŁysychOPEN M04:14:2214:28:22
129PRZYBYLAK Tomasz 195OPEN M04:12:13
130JURZAK Marek 76OPEN MIPA KMP B-B03:32:4807:39:13
131JASEK Piotr 72OPEN MGrupa Kryzys03:04:2309:26:00
132ŚLIWA Grzegorz 226OPEN M.get lost03:29:1108:04:4413:10:51
133JANCZULEWICZ Slawek 68OPEN M04:27:2610:03:5016:15:53
134KAMUSIŃSKI Grzegorz 85OPEN MApteki Zdrowe Ceny03:29:4607:23:2611:53:46
Niesklasyfikowani
PIETRAKOWSKI Grzegorz 184OPEN M03:25:20 DNF DNF DNF DNF
JURA Mariusz 75OPEN M03:26:14 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 136 wynik(ów)