ZAWIERUCHA 2019

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2019-01-26
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
223
Wystartowało:
197
Nie ukończyło:
35
Ukończyło:
162
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 21km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M

Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSkrzyczne
21km
Czas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BIEL Szymon 711OPEN M1M 100:00:0003:46:31.0003:46:31.00 8:237,2
2KROSNY Sebastian 579STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWOPEN M2M 200:00:0002:53:2103:51:19.4503:51:19.45+00:04:488:347,0
3URBAŃCZYK Karol 668GLIWICEOPEN M3M 300:00:0002:53:4103:57:02.5003:57:02.50+00:10:318:466,8
4LUŹNIAK Damian 593SCI Górscy EntuzjaściPOGWIZDÓWOPEN M4M 400:00:0002:58:0104:04:20.0504:04:20.05+00:17:499:026,6
5BUCZYŃSKI Adam 517Non Stop TrailKRAKÓWOPEN M5M 500:00:0003:08:4404:14:38.5504:14:38.55+00:28:079:256,4
6CICHY Krzysztof 523Opony SerafinowskiGÓRKI WIELKIEOPEN M6M 600:00:0003:18:5504:24:50.0004:24:50.00+00:38:199:486,1
7BOJDA Zdzisław 512PIERŚCIECOPEN M7M 700:00:0003:25:3604:28:29.4004:28:29.40+00:41:589:566,0
8BAZYL Adam 505BremboDĄBROWA GÓRNICZAOPEN M8M 800:00:0003:23:5204:31:02.0504:31:02.05+00:44:3110:026,0
9WIDUCH Jarek 671PEWEL ŚLEMIEŃSKAOPEN M9M 900:00:0003:25:3304:32:39.4504:32:39.45+00:46:0810:055,9
10KADLUBICKI Marek 560sportowytrybzyciaCZANIECOPEN M10M 1000:00:0003:25:3904:39:14.4004:39:14.40+00:52:4310:205,8
11SARNA Kamil 643KRASNEOPEN M11M 1100:00:0003:34:5504:40:55.0004:40:55.00+00:54:2410:245,8
12JUREWICZ Kris 556Harpagan SosnowiecSOSNOWIECOPEN M12M 1200:00:0004:42:12.4504:42:12.45+00:55:4110:275,7
13MIJAKOWSKI Pawel 604Mijakowski TeamWARSAWOPEN M13M 1300:00:0003:27:0704:44:08.2504:44:08.25+00:57:3710:315,7
14RÓŻANOWSKI Łukasz 640BIELSKO BIAŁAOPEN M14M 1400:00:0003:34:2204:44:25.8504:44:25.85+00:57:5410:325,7
15KALAMUS Mirosław 561ŁODYGOWICEOPEN M15M 1500:00:0003:41:5104:53:32.6504:53:32.65+01:07:0110:525,5
16PYSZ Grzegorz 632Hrmax ŻoryŻORYOPEN M16M 1600:00:0003:35:0404:53:36.8504:53:36.85+01:07:0510:525,5
17KRZYSZTOŃ Tomasz 582Grupa Jura'PLJAWORZNIKOPEN M17M 1700:00:0003:34:1604:55:37.1504:55:37.15+01:09:0610:565,5
18CIACIURA Magdalena 710OPEN K1K 100:00:0003:43:0604:55:56.1504:55:56.15+01:09:2510:575,5
19GÓRNY Mirosław 618KAMESZNICAOPEN M18M 1800:00:0003:37:5904:57:00.2004:57:00.20+01:10:2911:005,5
20WOJDYŁO Mateusz 678Fantastic TeamUSTROŃOPEN M19M 1900:00:0003:43:4504:57:27.7004:57:27.70+01:10:5611:015,4
21PYZIK Krzysztof 634VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEOPEN M20M 2000:00:0003:26:5904:59:30.4004:59:30.40+01:12:5911:055,4
22SZUBA Tomasz 659WROCŁAWOPEN M21M 2100:00:0003:48:4805:04:55.6505:04:55.65+01:18:2411:175,3
23GRZESICA Paweł 547LĘDZINYOPEN M22M 2200:00:0003:42:5705:08:01.7505:08:01.75+01:21:3011:245,3
24KAŁUŻA Arkadiusz 562Inżynieria Biegania TeamBIERUŃOPEN M23M 2300:00:0003:52:1705:10:49.5005:10:49.50+01:24:1811:305,2
25FEICHTINGER Marek 536ŻORYOPEN M24M 2400:00:0003:52:2005:11:01.1505:11:01.15+01:24:3011:315,2
26DUDZIAK Marek 702BB RunnersJAOWRZEOPEN M25M 2500:00:0003:55:2505:11:02.5505:11:02.55+01:24:3111:315,2
27RZYWUCKI Wojciech 708OPEN M26M 2600:00:0003:49:5905:11:03.7005:11:03.70+01:24:3211:315,2
28OGIERMAN-DYKAS Marzena 616ORZESZEOPEN K2K 200:00:0003:56:4705:11:06.1505:11:06.15+01:24:3511:315,2
29STRAŚ Jarek 651KATOWICEOPEN M27M 2700:00:0003:48:5505:14:59.6005:14:59.60+01:28:2811:395,1
30BUTANOWICZ Marzena 519ŚlęzakteamSUSZECOPEN K3K 300:00:0003:56:3905:15:48.5505:15:48.55+01:29:1711:415,1
31LISZKA Maciej 274CIESZYNOPEN M28M 2800:00:0004:01:1405:16:27.5005:16:27.50+01:29:5611:435,1
32BARTECKI Aleksander 504HRmax ŻoryŻORYOPEN M29M 2900:00:0003:55:2305:16:30.3505:16:30.35+01:29:5911:435,1
33GANSZCZYK Kuba 538KATOWICEOPEN M30M 3000:00:0003:56:3405:21:01.0505:21:01.05+01:34:3011:535,0
34LORANC Paweł 592WILD BUCHAYSKOZYOPEN M31M 3100:00:0004:08:0805:21:31.7505:21:31.75+01:35:0011:545,0
35NIEDZIAŁKOWSKI Jan 612POZNAŃOPEN M32M 3200:00:0003:50:1405:21:32.3005:21:32.30+01:35:0111:545,0
36TOMCZYK Tomasz 694ZABRZEOPEN M33M 3300:00:0003:55:2805:22:51.4005:22:51.40+01:36:2011:575,0
37BARTECKA Sabina 503HRmax ŻoryŻORYOPEN K4K 400:00:0004:08:0505:22:56.6505:22:56.65+01:36:2511:575,0
38ŁEMPICKI Jakub 594LOMZAOPEN M34M 3400:00:0003:55:3605:24:53.0005:24:53.00+01:38:2212:015,0
39DUDA Joanna 531Woźniak Running TeamŁODYGOWICEOPEN K5K 500:00:0004:13:3505:33:53.5505:33:53.55+01:47:2212:214,9
40KRZYŻAN Jakub 583KW KrakówJERZMANOWICEOPEN M35M 3500:00:0004:16:1005:36:20.2505:36:20.25+01:49:4912:274,8
41TRĄBA Piotr 696Crossfit 43300OPEN M36M 3600:00:0004:18:0605:36:38.8005:36:38.80+01:50:0712:284,8
42KAPUSTA Piotr 564SMOLICEOPEN M37M 3700:00:0004:16:1305:38:34.2005:38:34.20+01:52:0312:324,8
43MILIK Marcin 605EPOSOSNOWIECOPEN M38M 3800:00:0004:16:4305:42:41.7505:42:41.75+01:56:1012:414,7
44LISIECKI Tomasz 701LUBOŃOPEN M39M 3900:00:0004:22:1205:43:22.7505:43:22.75+01:56:5112:434,7
45MĄDRY Roman 600TYCHYOPEN M40M 4000:00:0004:22:0905:43:27.6005:43:27.60+01:56:5612:434,7
46BROMIRSKI Patryk 515BIELSKO-BIAŁAOPEN M41M 4100:00:0005:43:42.2505:43:42.25+01:57:1112:434,7
47JARCZOK Zdzichu 551ŁĄKAOPEN M42M 4200:00:0005:45:50.0005:45:50.00+01:59:1912:484,7
48KUBERA Dawid 585alwaysinmotion.plTYCHYOPEN M43M 4300:00:0004:23:3005:45:50.2505:45:50.25+01:59:1912:484,7
49ODOLIŃSKI Jacek 615Pszczółkowski TeamOSTRÓDAOPEN M44M 4400:00:0004:28:0105:46:07.5005:46:07.50+01:59:3612:494,7
50KRYSKA Eliza 581BIELSKO-BIAŁAOPEN K6K 600:00:0005:46:22.3005:46:22.30+01:59:5112:494,7
51KUBICA Dariusz 586Grupa KryzysBUCZKOWICEOPEN M45M 4500:00:0004:19:1705:48:17.2005:48:17.20+02:01:4612:534,7
52PLUCIŃSKI Grzegorz 6251973RYDUŁTOWYOPEN M46M 4600:00:0004:32:5005:48:33.0005:48:33.00+02:02:0212:544,6
53STEFAŃSKI Zbyszek 650HEBELLIBIĄŻOPEN M47M 4700:00:0004:09:0305:48:46.5505:48:46.55+02:02:1512:554,6
54SZOT Andrzej 657Biegam bo muszęPIETROWICE WIELKIEOPEN M48M 4800:00:0004:19:3105:48:51.2005:48:51.20+02:02:2012:554,6
55JACHYM Arkadiusz 549Socios SilesiaGLIWICEOPEN M49M 4900:00:0005:49:43.6005:49:43.60+02:03:1212:574,6
56BUCHHOLTZ Tomasz 516SKOCZÓWOPEN M50M 5000:00:0004:37:1305:49:45.3505:49:45.35+02:03:1412:574,6
57URBAŃSKI Robert 669Nadleśnictwo JeleśniaKOCIERZ RYCHWAŁDZKIOPEN M51M 5100:00:0004:09:0005:52:17.0505:52:17.05+02:05:4613:024,6
58KACZOR Łukasz 559WILD BUCHAYSBUCZKOWICEOPEN M52M 5200:00:0004:36:0805:55:24.7505:55:24.75+02:08:5313:094,6
59STRZELECKI Robert 653WARSZAWAOPEN M53M 5300:00:0004:36:1505:55:25.1505:55:25.15+02:08:5413:094,6
60WOJTKIEWICZ Jarosław 248PODKOWA LEŚNAOPEN M54M 5400:00:0004:28:0405:57:54.1505:57:54.15+02:11:2313:154,5
61DZIERKA Mariusz 534TOMASZÓW MAZOWIECKIOPEN M55M 5500:00:0004:27:5006:00:22.2506:00:22.25+02:13:5113:204,5
62JEZIERSKI Marek 553CHRZANOWOPEN M56M 5600:00:0004:30:5806:02:00.9006:02:00.90+02:15:2913:244,5
63ŻABIŃSKI Radosław 687Crossfit 43300BIELSKO-BIAŁAOPEN M57M 5700:00:0004:29:4006:02:09.8506:02:09.85+02:15:3813:244,5
64GRABOWSKA-SZYSZKA Elżbieta 546ZASOLEOPEN K7K 700:00:0004:37:4906:02:29.1006:02:29.10+02:15:5813:254,5
65DZIUMA Arkadiusz 464OPEN M58M 5800:00:0006:03:06.5506:03:06.55+02:16:3513:264,5
66BĄK Tymoteusz 506i-systems.plGLIWICEOPEN M59M 5900:00:0004:48:0306:07:07.0506:07:07.05+02:20:3613:354,4
67PIETRZYKOWSKI Michał 624JAWORZEOPEN M60M 6000:00:0006:07:53.1506:07:53.15+02:21:2213:374,4
68LISZKA Piotr 591BYTOMOPEN M61M 6100:00:0004:38:2406:08:07.9006:08:07.90+02:21:3613:384,4
69KULIK Wojciech 467SWIĘTOCHŁOWICEOPEN M62M 6200:00:0004:37:4106:08:35.4506:08:35.45+02:22:0413:394,4
70KACZMAR Marek 557SMAPZABRZEOPEN M63M 6300:00:0004:41:4106:09:38.4006:09:38.40+02:23:0713:414,4
71BAĆMAGA Tomasz 501RADOMOPEN M64M 6400:00:0004:38:3306:11:32.6506:11:32.65+02:25:0113:454,4
72RYCZEK Adam 642Biegam Na TarchominieWARSZAWAOPEN M65M 6500:00:0004:30:2606:11:58.7506:11:58.75+02:25:2713:464,4
73FILIPSKI Łukasz 537RAJCZAOPEN M66M 6600:00:0004:44:2106:13:02.0506:13:02.05+02:26:3113:484,3
74SMUDA Ryszard 648TYCHYOPEN M67M 6700:00:0004:38:1406:13:55.4506:13:55.45+02:27:2413:504,3
75OCYLOK Adam 613Chrono Service PolskaOŚWIĘCIMOPEN M68M 6800:00:0004:56:0806:14:29.0006:14:29.00+02:27:5813:524,3
76OSICA Łukasz 617ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN M69M 6900:00:0004:45:3406:15:44.9006:15:44.90+02:29:1313:544,3
77KLASIK Monika 570KATOWICEOPEN K8K 800:00:0004:41:3606:15:45.8006:15:45.80+02:29:1413:554,3
78BRANDYS Michał 513Biegiem Przez GóryPAWŁOWICEOPEN M70M 7000:00:0004:41:4406:15:49.4506:15:49.45+02:29:1813:554,3
79MICHALSKI Mateusz 703BB RunnersJAWORZEOPEN M71M 7100:00:0004:59:4106:17:29.4506:17:29.45+02:30:5813:584,3
80DEMBECKI Marcin 529Łemko StaffSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M72M 7200:00:0004:32:5306:18:24.6006:18:24.60+02:31:5314:004,3
81GMYREK Wojciech 543Wataha SlaskRUDA SLOPEN M73M 7300:00:0004:56:0306:21:34.7006:21:34.70+02:35:0314:074,2
82SOSNOWSKI Michał 649PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWOPEN M74M 7400:00:0004:38:2106:24:22.0506:24:22.05+02:37:5114:144,2
83TUCHOŁKA Marta 698PocolocoKRAKÓWOPEN K9K 900:00:0004:55:4006:26:25.2506:26:25.25+02:39:5414:184,2
84ŁUGOWSKA Marzena 595KIETATYCHYOPEN K10K 1000:00:0004:55:5706:28:30.0006:28:30.00+02:41:5914:234,2
85CHWAŁOWSKI Adam 522ESTILE RACING TEAMPIOTRKÓW TRYBOPEN M75M 7500:00:0004:56:3906:29:51.1506:29:51.15+02:43:2014:264,2
86KLAG Marian 569TOP-33RYBARZOWICEOPEN M76M 7600:00:0005:01:2406:34:20.0506:34:20.05+02:47:4914:364,1
87GINTER Grzegorz 542AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWOPEN M77M 7700:00:0005:08:0106:35:21.8006:35:21.80+02:48:5014:384,1
88MĄCZYŃSKA Joanna 599Kobiety BiegająPOZNAŃOPEN K11K 1100:00:0005:08:0506:37:06.8506:37:06.85+02:50:3514:424,1
89SZTAJER Bartosz 658Lubię Burpees'yBĘDZINOPEN M78M 7800:00:0005:03:5306:39:00.9506:39:00.95+02:52:2914:464,1
90CIEPIELA Jan 524Lubię Burpees'yGRÓDKÓWOPEN M79M 7900:00:0006:39:45.9006:39:45.90+02:53:1414:484,1
91SZWARCZUK Ewa 660GibasówkaKATOWICEOPEN K12K 1200:00:0005:01:2606:39:53.1006:39:53.10+02:53:2214:484,1
92KLIMKOWSKI Tomasz 700BYTOMOPEN M80M 8000:00:0006:43:23.0006:43:23.00+02:56:5214:564,0
93PIETRZYK Mariusz 623BRENNAOPEN M81M 8100:00:0006:46:48.4506:46:48.45+03:00:1715:044,0
94SKALSKI Tomasz 706WARSZAWAOPEN M82M 8200:00:0005:09:2406:46:50.9006:46:50.90+03:00:1915:044,0
95GORCZEWSKA Renata 544KS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICEOPEN K13K 1300:00:0005:16:3006:50:54.6506:50:54.65+03:04:2315:133,9
96GORCZEWSKI Paweł 545KS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICEOPEN M83M 8300:00:0005:16:4106:50:54.9006:50:54.90+03:04:2315:133,9
97KAMIŃSKI Paweł 563CZELADŹOPEN M84M 8400:00:0005:00:2406:50:56.9506:50:56.95+03:04:2515:133,9
98ZARYCKA Julia 681KRAKÓWOPEN K14K 1400:00:0005:17:3206:50:57.3506:50:57.35+03:04:2615:133,9
98IWANECKI Mariusz 548SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M85M 8500:00:0006:50:57.3506:50:57.35+03:04:2615:133,9
100KOWALIK Dorota 576RĘDZINYOPEN K15K 1500:00:0005:20:0006:51:51.7506:51:51.75+03:05:2015:153,9
101PROŃCZUK Adam 628WehicoolCZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M86M 8600:00:0005:24:5706:51:52.5506:51:52.55+03:05:2115:153,9
102SZCZERBA Łukasz 655W Pogoni Za DuchemWARSZAWAOPEN M87M 8700:00:0005:10:5606:53:55.6006:53:55.60+03:07:2415:193,9
103BURDA Marek 5181962BRENNAOPEN M88M 8800:00:0006:56:38.9006:56:38.90+03:10:0715:253,9
104LIPIŃSKI Robert 715bezFormy.plSOSNOWIECOPEN M89M 8900:00:0004:55:5306:56:48.3506:56:48.35+03:10:1715:263,9
105CZICHY Barbara 527WKB META LubliniecTARNOWSKIE GÓRYOPEN K16K 1600:00:0005:16:5406:57:05.1506:57:05.15+03:10:3415:263,9
106BALICKI Marcin 502WIELICZKAOPEN M90M 9000:00:0005:20:0906:57:19.9506:57:19.95+03:10:4815:273,9
107BIK Andrzej 508ZABRZEOPEN M91M 9100:00:0004:48:1207:02:30.4007:02:30.40+03:15:5915:383,8
108ŻARSKA Izabela 690Fudu&Co sport teamPIOTRKÓW TRYB.OPEN K17K 1700:00:0007:03:36.7007:03:36.70+03:17:0515:413,8
109BELDOWSKA Beata 507Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN K18K 1800:00:0007:03:38.1507:03:38.15+03:17:0715:413,8
110ŻARSKI Jarosław 691Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M92M 9200:00:0007:03:43.4507:03:43.45+03:17:1215:413,8
111CZECHOWSKI Piotr 712SOSNOWIECOPEN M93M 9300:00:0005:00:1807:08:40.1507:08:40.15+03:22:0915:523,8
112BROLL Rafał 514CHORZÓWOPEN M94M 9400:00:0005:10:3307:08:52.4007:08:52.40+03:22:2115:533,8
113KOTFIS Jarosław 697OŚWIĘCIMOPEN M95M 9500:00:0005:20:0407:09:00.7507:09:00.75+03:22:2915:533,8
114KRZYŻOWSKI Maciej 584TYCHYOPEN M96M 9600:00:0004:50:5807:09:11.4007:09:11.40+03:22:4015:533,8
115MĄDRZYK Daniel 601SOSNOWIECOPEN M97M 9700:00:0005:33:1607:15:56.6507:15:56.65+03:29:2516:083,7
116CAŁUS Jolanta 310Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁAOPEN K19K 1900:00:0005:13:0407:15:59.3507:15:59.35+03:29:2816:083,7
117RĄCZKA Jarosław 639PGB Sportowa PaczkaŻYWIECOPEN M98M 9800:00:0005:13:1207:16:23.6007:16:23.60+03:29:5216:093,7
118PARSZEWSKA Aleksandra 619btm runnersBYTOMOPEN K20K 2000:00:0005:13:0207:20:18.2507:20:18.25+03:33:4716:183,7
118WĘGOREK Piotr 672Btm RunnersBYTOMOPEN M99M 9900:00:0005:24:0107:20:18.2507:20:18.25+03:33:4716:183,7
120WĘGOREK Monika 673BYTOMOPEN K21K 2100:00:0005:13:0607:20:18.4007:20:18.40+03:33:4716:183,7
121MIŚTALSKI Damian 606btm runnersBYTOMOPEN M100M 10000:00:0005:23:5707:20:18.5507:20:18.55+03:33:4716:183,7
122PETKA Damian 620Btm RunnersBYTOMOPEN M101M 10100:00:0005:12:5807:20:19.0007:20:19.00+03:33:4816:183,7
123DĄBROWSKI Marek 528Biegające Morsy WydryPIERŚCIECOPEN M102M 10200:00:0005:13:1707:22:07.2507:22:07.25+03:35:3616:223,7
124GDYNIA Daniel 541KNURÓWOPEN M103M 10300:00:0005:44:1307:24:36.9507:24:36.95+03:38:0516:283,6
125KROCZYK Lesław 578KNURÓWOPEN M104M 10400:00:0005:44:2407:24:37.4007:24:37.40+03:38:0616:283,6
126MADEJ Anna 596Vege RunnersKATOWICEOPEN K22K 2200:00:0005:44:3807:31:57.5507:31:57.55+03:45:2616:443,6
127KRUCZEK Artur 580KRAKÓWOPEN M105M 10500:00:0005:44:4107:31:59.0507:31:59.05+03:45:2816:443,6
128POLANOWSKI Marek 626NGB KłobuckKŁOBUCKOPEN M106M 10600:00:0005:42:2307:35:06.2507:35:06.25+03:48:3516:513,6
129ZIELIŃSKI Tomasz 684GCW WarszawaWARSZAWAOPEN M107M 10700:00:0005:17:1507:35:36.2007:35:36.20+03:49:0516:523,6
130MRÓZ Mariusz 704OPEN M108M 10800:00:0005:42:3407:37:54.1007:37:54.10+03:51:2316:573,5
131MASELIK Matheus 598PIEKARY ŚLĄSKIEOPEN M109M 10900:00:0005:44:3407:45:34.1007:45:34.10+03:59:0317:143,5
132JAREMEK Wojtek 552ZAMOŚĆOPEN M110M 11000:00:0005:44:2107:46:58.2007:46:58.20+04:00:2717:173,5
133NAMIOTA Maciej 610WARSZAWAOPEN M111M 11100:00:0005:44:2607:46:59.7507:46:59.75+04:00:2817:173,5
134SEKULOWICZ Piotr 644skychasersBIELSKO BIAŁAOPEN M112M 11200:00:0005:23:2807:46:59.8507:46:59.85+04:00:2817:173,5
135KARAWACKI Grzegorz 565KĘTYOPEN M113M 11300:00:0006:59:5307:51:23.9507:51:23.95+04:04:5217:273,4
136RAMS Łukasz 635Rams AttackKATOWICEOPEN M114M 11400:00:0006:07:5407:59:08.9007:59:08.90+04:12:3717:443,4
137RATAJCZAK Milena 638POZNANOPEN K23K 2300:00:0005:24:0708:00:15.2008:00:15.20+04:13:4417:473,4
138RAMS Agnieszka 637RamsAttackCHRZANÓWOPEN K24K 2400:00:0006:07:5808:01:31.2508:01:31.25+04:15:0017:503,4
139RAMS Marcin 636RamsAttackCHRZANÓWOPEN M115M 11500:00:0006:08:0208:01:32.0508:01:32.05+04:15:0117:503,4
140WRÓBEL Michał 680SensoUnicoWROCŁAWOPEN M116M 11600:00:0006:09:0408:02:48.5508:02:48.55+04:16:1717:523,4
141MAJCHRZAK Olga 597SensoUnicoWROCŁAWOPEN K25K 2500:00:0006:10:1708:02:48.8508:02:48.85+04:16:1717:523,4
142ADAMOWSKA Asia 500OLKUSZOPEN K26K 2600:00:0006:10:0208:04:51.7508:04:51.75+04:18:2017:573,3
143LEMIESZ Marcin 589PIASTÓWOPEN M117M 11700:00:0006:10:0808:04:52.3508:04:52.35+04:18:2117:573,3
144BINIENDA Błażej 707FALENTY NOWEOPEN M118M 11800:00:0006:17:4808:17:44.3008:17:44.30+04:31:1318:263,3
145CUPIAŁ Dariusz 525W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN M119M 11900:00:0006:12:2108:23:11.1008:23:11.10+04:36:4018:383,2
146CUPIAŁ Mariola 526W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN K27K 2700:00:0006:09:4708:23:12.4508:23:12.45+04:36:4118:383,2
147GAWLIK - RYBIŃSKA Kasia 539EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAOPEN K28K 2800:00:0006:10:1108:28:24.6508:28:24.65+04:41:5318:493,2
148RYBIŃSKI Łukasz 641EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAOPEN M120M 12000:00:0006:10:1308:28:25.4508:28:25.45+04:41:5418:493,2
149SZATNIEWSKA Agnieszka 654owocowa krainaBĘDZINOPEN K29K 2900:00:0006:27:3208:34:33.8508:34:33.85+04:48:0219:033,1
150TUREK Rafał 666owocowa krainaBĘDZINOPEN M121M 12100:00:0006:27:3408:34:34.1508:34:34.15+04:48:0319:033,1
151ŻYTNIK Piotr 693BUTTON'S TEAMŻARYOPEN M122M 12200:00:0006:59:5308:35:03.8008:35:03.80+04:48:3219:043,1
151TYCHOWICZ Robert 667BUTTON'S TEAMŻARYOPEN M122M 12200:00:0006:59:5308:35:03.8008:35:03.80+04:48:3219:043,1
153MIĘTKA Krzysztof 603KRAKÓWOPEN M124M 12400:00:0006:18:0108:39:55.9008:39:55.90+04:53:2419:153,1
154KAZNOWSKA Emilia 567ZABRZEOPEN K30K 3000:00:0006:59:5308:56:52.0508:56:52.05+05:10:2119:533,0
155PYZIK Ewa 633ZABRZEOPEN K31K 3100:00:0006:59:5309:01:45.6509:01:45.65+05:15:1420:033,0
156PIECHOTA Daniel 621ZABRZEOPEN M125M 12500:00:0007:07:1009:15:29.0509:15:29.05+05:28:5820:342,9
157JĘDRZEJEWSKA Beata 554WatahaBYTOMOPEN K32K 3200:00:0007:07:0409:24:34.2509:24:34.25+05:38:0320:542,9
158ZAWISZA Beata 682WatahaŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN K33K 3300:00:0007:07:0709:24:34.3509:24:34.35+05:38:0320:542,9
159BINIENDA Agnieszka 509ZABRZEOPEN K34K 3400:00:0007:06:5809:24:34.6509:24:34.65+05:38:0320:542,9
160LISEK Joanna 713OPEN K35K 3500:00:0007:15:4410:30:57.8510:30:57.85+06:44:2623:222,6
161WŁODARCZYK Martyna 677SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN K36K 3600:00:0007:15:4810:31:00.7010:31:00.70+06:44:2923:222,6
Niesklasyfikowani
DZIERZAWSKI Tomasz 535Borsuki Biegają OlkuszOLKUSZOPEN MDNF DNF DNF DNF--
NOWOCIN Radosław 714WARSZAWAOPEN MDNF DNF DNF DNF--
WĘGLIŃSKI Michał 460WARSZAWAOPEN MDNF DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Anna 679WATAHABYTOMOPEN KDNF DNF DNF DNF--
PIETRASZEK Ewa 622WATAHA ŚLĄSKCHORZÓWOPEN KDNF DNF DNF DNF--
SITARSKA Agnieszka 646WatahaRUDA ŚLĄSKAOPEN KDNF DNF DNF DNF--
SZOLC Sebastian 656GLIWICEOPEN MDNF DNF DNF DNF--
NAGAS Pawel 609Lubie Burpees'yMYSŁOWICEOPEN MDNF DNF DNF DNF--
GĄSIOROWSKI Krzysztof 540GORENICEOPEN MDNF DNF DNF DNF--
KOWALIK Ewelina 577Fizjobiegacze SzczecinŚWIEBODZINOPEN KDNF DNF DNF DNF--
KLIMEK Magdalena 571KRAKOWOPEN KDNF DNF DNF DNF--
PIECHULA-BOBLA Katarzyna 278TYCHYOPEN KDNF DNF DNF DNF--
BOBLA Walenty 277BIERUŃOPEN MDNF DNF DNF DNF--
PRZESŁAŃSKI Mateusz 194CZĘSTOCHOWAOPEN MDNF DNF DNF DNF--
BIŻEK Patryk 510BĘDZINOPEN MDNF DNF DNF DNF--
LAMPARSKI Łukasz 587GÓRKI WIELKIEOPEN MDNF DNF DNF DNF--
JÓŹWIK Rafał 555KAMIENICA POLSKAOPEN MDNF DNF DNF DNF--
ERENBERG Rafał 709Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN MDNF DNF DNF DNF--
KOSMOWSKA Julka 573Los Gatos LocosPOZNAŃOPEN KDNF DNF DNF DNF--
PIĄTEK Tomasz 699OPEN MDNF DNF DNF DNF--
PYKA Tomasz 631MIKOŁÓWOPEN MDNF DNF DNF DNF--
JACOSZEK Rafał 550SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MDNF DNF DNF DNF--
CHWAŁOWSKA Agnieszka 705Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN KDNF DNF DNF DNF--
KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 566Carbon PawsKATOWICEOPEN KDNF DNF DNF DNF--
KOSMOWSKI Jędrzej 574Los Gatos LocosPOZNAŃOPEN MDNF DNF DNF DNF--
TRZASKA Radosław 665TlenowniaBIELSKO-BIAŁAOPEN MDNF DNF DNF DNF--
ŚLIWKA Arkadiusz 661Olza CieszynLESZNA -GÓRNAOPEN MDNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Łukasz 683TARNOWSKIE GÓRYOPEN MDNF DNF DNF DNF--
DONIEC Tomasz 530TheCathlons BBestWOLAOPEN MDNF DNF DNF DNF--
ŚLIWKA Beata 662Olza CieszynDZIĘGIELÓWOPEN KDNF DNF DNF DNF--
BIELAWIEC Magdalena 695Białostocka Sekcja BiegaczyBIAŁYSTOKOPEN KDNF DNF DNF DNF--
CHMIELEWSKI Tomasz 521PanŻORYOPEN MDNF DNF DNF DNF--
LESIŃSKI Marcin 590BIELSKO-BIAŁAOPEN MDNF DNF DNF DNF--
WILK Krzysztof 674amatorKATOWICEOPEN MDNF DNF DNF DNF--
KĘCIK Janusz 568Spartanie DzieciomWARSZAWAOPEN MDNF DNF DNF DNF--
PSZCZÓŁKA BUSCH Aneta 629TARNAWA GÓRNAOPEN KDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 197 wynik(ów)