ZAWIERUCHA 2019

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2019-01-26
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
223
Wystartowało:
197
Nie ukończyło:
35
Ukończyło:
162
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 21km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M21kmCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BIEL Szymon 711OPEN M1M 103:46:31.0003:46:31.00 8:237.2
2KROSNY Sebastian 579STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWOPEN M2M 202:53:2103:51:19.4503:51:19.45+00:04:488:347
3URBAŃCZYK Karol 668GLIWICEOPEN M3M 302:53:4103:57:02.5003:57:02.50+00:10:318:466.8
4LUŹNIAK Damian 593SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIPOGWIZDÓWOPEN M4M 402:58:0104:04:20.0504:04:20.05+00:17:499:026.6
5BUCZYŃSKI Adam 517NON STOP TRAILKRAKÓWOPEN M5M 503:08:4404:14:38.5504:14:38.55+00:28:079:256.4
6CICHY Krzysztof 523OPONY SERAFINOWSKIGÓRKI WIELKIEOPEN M6M 603:18:5504:24:50.0004:24:50.00+00:38:199:486.1
7BOJDA Zdzisław 512PIERŚCIECOPEN M7M 703:25:3604:28:29.4004:28:29.40+00:41:589:566
8BAZYL Adam 505BREMBODĄBROWA GÓRNICZAOPEN M8M 803:23:5204:31:02.0504:31:02.05+00:44:3110:026
9WIDUCH Jarek 671PEWEL ŚLEMIEŃSKAOPEN M9M 903:25:3304:32:39.4504:32:39.45+00:46:0810:055.9
10KADLUBICKI Marek 560SPORTOWYTRYBZYCIACZANIECOPEN M10M 1003:25:3904:39:14.4004:39:14.40+00:52:4310:205.8
11SARNA Kamil 643KRASNEOPEN M11M 1103:34:5504:40:55.0004:40:55.00+00:54:2410:245.8
12JUREWICZ Kris 556HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECOPEN M12M 1204:42:12.4504:42:12.45+00:55:4110:275.7
13MIJAKOWSKI Pawel 604MIJAKOWSKI TEAMWARSAWOPEN M13M 1303:27:0704:44:08.2504:44:08.25+00:57:3710:315.7
14RÓŻANOWSKI Łukasz 640BIELSKO BIAŁAOPEN M14M 1403:34:2204:44:25.8504:44:25.85+00:57:5410:325.7
15KALAMUS Mirosław 561ŁODYGOWICEOPEN M15M 1503:41:5104:53:32.6504:53:32.65+01:07:0110:525.5
16PYSZ Grzegorz 632HRMAX ŻORYŻORYOPEN M16M 1603:35:0404:53:36.8504:53:36.85+01:07:0510:525.5
17KRZYSZTOŃ Tomasz 582GRUPA JURA'PLJAWORZNIKOPEN M17M 1703:34:1604:55:37.1504:55:37.15+01:09:0610:565.5
18CIACIURA Magdalena 710OPEN K1K 103:43:0604:55:56.1504:55:56.15+01:09:2510:575.5
19GÓRNY Mirosław 618KAMESZNICAOPEN M18M 1803:37:5904:57:00.2004:57:00.20+01:10:2911:005.5
20WOJDYŁO Mateusz 678FANTASTIC TEAMUSTROŃOPEN M19M 1903:43:4504:57:27.7004:57:27.70+01:10:5611:015.4
21PYZIK Krzysztof 634VEGESLONIK TEAM / FIZJOBIEGACZE SZCZECINŚWINOUJŚCIEOPEN M20M 2003:26:5904:59:30.4004:59:30.40+01:12:5911:055.4
22SZUBA Tomasz 659WROCŁAWOPEN M21M 2103:48:4805:04:55.6505:04:55.65+01:18:2411:175.3
23GRZESICA Paweł 547LĘDZINYOPEN M22M 2203:42:5705:08:01.7505:08:01.75+01:21:3011:245.3
24KAŁUŻA Arkadiusz 562INŻYNIERIA BIEGANIA TEAMBIERUŃOPEN M23M 2303:52:1705:10:49.5005:10:49.50+01:24:1811:305.2
25FEICHTINGER Marek 536ŻORYOPEN M24M 2403:52:2005:11:01.1505:11:01.15+01:24:3011:315.2
26DUDZIAK Marek 702BB RUNNERSJAOWRZEOPEN M25M 2503:55:2505:11:02.5505:11:02.55+01:24:3111:315.2
27RZYWUCKI Wojciech 708OPEN M26M 2603:49:5905:11:03.7005:11:03.70+01:24:3211:315.2
28OGIERMAN-DYKAS Marzena 616ORZESZEOPEN K2K 203:56:4705:11:06.1505:11:06.15+01:24:3511:315.2
29STRAŚ Jarek 651KATOWICEOPEN M27M 2703:48:5505:14:59.6005:14:59.60+01:28:2811:395.1
30BUTANOWICZ Marzena 519ŚLĘZAKTEAMSUSZECOPEN K3K 303:56:3905:15:48.5505:15:48.55+01:29:1711:415.1
31LISZKA Maciej 274CIESZYNOPEN M28M 2804:01:1405:16:27.5005:16:27.50+01:29:5611:435.1
32BARTECKI Aleksander 504HRMAX ŻORYŻORYOPEN M29M 2903:55:2305:16:30.3505:16:30.35+01:29:5911:435.1
33GANSZCZYK Kuba 538KATOWICEOPEN M30M 3003:56:3405:21:01.0505:21:01.05+01:34:3011:535
34LORANC Paweł 592WILD BUCHAYSKOZYOPEN M31M 3104:08:0805:21:31.7505:21:31.75+01:35:0011:545
35NIEDZIAŁKOWSKI Jan 612POZNAŃOPEN M32M 3203:50:1405:21:32.3005:21:32.30+01:35:0111:545
36TOMCZYK Tomasz 694ZABRZEOPEN M33M 3303:55:2805:22:51.4005:22:51.40+01:36:2011:575
37BARTECKA Sabina 503HRMAX ŻORYŻORYOPEN K4K 404:08:0505:22:56.6505:22:56.65+01:36:2511:575
38ŁEMPICKI Jakub 594LOMZAOPEN M34M 3403:55:3605:24:53.0005:24:53.00+01:38:2212:015
39DUDA Joanna 531WOŹNIAK RUNNING TEAMŁODYGOWICEOPEN K5K 504:13:3505:33:53.5505:33:53.55+01:47:2212:214.9
40KRZYŻAN Jakub 583KW KRAKÓWJERZMANOWICEOPEN M35M 3504:16:1005:36:20.2505:36:20.25+01:49:4912:274.8
41TRĄBA Piotr 696CROSSFIT 43300OPEN M36M 3604:18:0605:36:38.8005:36:38.80+01:50:0712:284.8
42KAPUSTA Piotr 564SMOLICEOPEN M37M 3704:16:1305:38:34.2005:38:34.20+01:52:0312:324.8
43MILIK Marcin 605EPOSOSNOWIECOPEN M38M 3804:16:4305:42:41.7505:42:41.75+01:56:1012:414.7
44LISIECKI Tomasz 701LUBOŃOPEN M39M 3904:22:1205:43:22.7505:43:22.75+01:56:5112:434.7
45MĄDRY Roman 600TYCHYOPEN M40M 4004:22:0905:43:27.6005:43:27.60+01:56:5612:434.7
46BROMIRSKI Patryk 515BIELSKO-BIAŁAOPEN M41M 4105:43:42.2505:43:42.25+01:57:1112:434.7
47JARCZOK Zdzichu 551ŁĄKAOPEN M42M 4205:45:50.0005:45:50.00+01:59:1912:484.7
48KUBERA Dawid 585ALWAYSINMOTION.PLTYCHYOPEN M43M 4304:23:3005:45:50.2505:45:50.25+01:59:1912:484.7
49ODOLIŃSKI Jacek 615PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOSTRÓDAOPEN M44M 4404:28:0105:46:07.5005:46:07.50+01:59:3612:494.7
50KRYSKA Eliza 581BIELSKO-BIAŁAOPEN K6K 605:46:22.3005:46:22.30+01:59:5112:494.7
51KUBICA Dariusz 586GRUPA KRYZYSBUCZKOWICEOPEN M45M 4504:19:1705:48:17.2005:48:17.20+02:01:4612:534.7
52PLUCIŃSKI Grzegorz 6251973RYDUŁTOWYOPEN M46M 4604:32:5005:48:33.0005:48:33.00+02:02:0212:544.6
53STEFAŃSKI Zbyszek 650HEBELLIBIĄŻOPEN M47M 4704:09:0305:48:46.5505:48:46.55+02:02:1512:554.6
54SZOT Andrzej 657BIEGAM BO MUSZĘPIETROWICE WIELKIEOPEN M48M 4804:19:3105:48:51.2005:48:51.20+02:02:2012:554.6
55JACHYM Arkadiusz 549SOCIOS SILESIAGLIWICEOPEN M49M 4905:49:43.6005:49:43.60+02:03:1212:574.6
56BUCHHOLTZ Tomasz 516SKOCZÓWOPEN M50M 5004:37:1305:49:45.3505:49:45.35+02:03:1412:574.6
57URBAŃSKI Robert 669NADLEŚNICTWO JELEŚNIAKOCIERZ RYCHWAŁDZKIOPEN M51M 5104:09:0005:52:17.0505:52:17.05+02:05:4613:024.6
58KACZOR Łukasz 559WILD BUCHAYSBUCZKOWICEOPEN M52M 5204:36:0805:55:24.7505:55:24.75+02:08:5313:094.6
59STRZELECKI Robert 653WARSZAWAOPEN M53M 5304:36:1505:55:25.1505:55:25.15+02:08:5413:094.6
60WOJTKIEWICZ Jarosław 248PODKOWA LEŚNAOPEN M54M 5404:28:0405:57:54.1505:57:54.15+02:11:2313:154.5
61DZIERKA Mariusz 534TOMASZÓW MAZOWIECKIOPEN M55M 5504:27:5006:00:22.2506:00:22.25+02:13:5113:204.5
62JEZIERSKI Marek 553CHRZANOWOPEN M56M 5604:30:5806:02:00.9006:02:00.90+02:15:2913:244.5
63ŻABIŃSKI Radosław 687CROSSFIT 43300BIELSKO-BIAŁAOPEN M57M 5704:29:4006:02:09.8506:02:09.85+02:15:3813:244.5
64GRABOWSKA-SZYSZKA Elżbieta 546ZASOLEOPEN K7K 704:37:4906:02:29.1006:02:29.10+02:15:5813:254.5
65DZIUMA Arkadiusz 464OPEN M58M 5806:03:06.5506:03:06.55+02:16:3513:264.5
66BĄK Tymoteusz 506I-SYSTEMS.PLGLIWICEOPEN M59M 5904:48:0306:07:07.0506:07:07.05+02:20:3613:354.4
67PIETRZYKOWSKI Michał 624JAWORZEOPEN M60M 6006:07:53.1506:07:53.15+02:21:2213:374.4
68LISZKA Piotr 591BYTOMOPEN M61M 6104:38:2406:08:07.9006:08:07.90+02:21:3613:384.4
69KULIK Wojciech 467SWIĘTOCHŁOWICEOPEN M62M 6204:37:4106:08:35.4506:08:35.45+02:22:0413:394.4
70KACZMAR Marek 557SMAPZABRZEOPEN M63M 6304:41:4106:09:38.4006:09:38.40+02:23:0713:414.4
71BAĆMAGA Tomasz 501RADOMOPEN M64M 6404:38:3306:11:32.6506:11:32.65+02:25:0113:454.4
72RYCZEK Adam 642BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAOPEN M65M 6504:30:2606:11:58.7506:11:58.75+02:25:2713:464.4
73FILIPSKI Łukasz 537RAJCZAOPEN M66M 6604:44:2106:13:02.0506:13:02.05+02:26:3113:484.3
74SMUDA Ryszard 648TYCHYOPEN M67M 6704:38:1406:13:55.4506:13:55.45+02:27:2413:504.3
75OCYLOK Adam 613CHRONO SERVICE POLSKAOŚWIĘCIMOPEN M68M 6804:56:0806:14:29.0006:14:29.00+02:27:5813:524.3
76OSICA Łukasz 617ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN M69M 6904:45:3406:15:44.9006:15:44.90+02:29:1313:544.3
77KLASIK Monika 570KATOWICEOPEN K8K 804:41:3606:15:45.8006:15:45.80+02:29:1413:554.3
78BRANDYS Michał 513BIEGIEM PRZEZ GÓRYPAWŁOWICEOPEN M70M 7004:41:4406:15:49.4506:15:49.45+02:29:1813:554.3
79MICHALSKI Mateusz 703BB RUNNERSJAWORZEOPEN M71M 7104:59:4106:17:29.4506:17:29.45+02:30:5813:584.3
80DEMBECKI Marcin 529ŁEMKO STAFFSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M72M 7204:32:5306:18:24.6006:18:24.60+02:31:5314:004.3
81GMYREK Wojciech 543WATAHA SLASKRUDA SLOPEN M73M 7304:56:0306:21:34.7006:21:34.70+02:35:0314:074.2
82SOSNOWSKI Michał 649PGB SPORTOWA PACZKACHORZÓWOPEN M74M 7404:38:2106:24:22.0506:24:22.05+02:37:5114:144.2
83TUCHOŁKA Marta 698POCOLOCOKRAKÓWOPEN K9K 904:55:4006:26:25.2506:26:25.25+02:39:5414:184.2
84ŁUGOWSKA Marzena 595KIETATYCHYOPEN K10K 1004:55:5706:28:30.0006:28:30.00+02:41:5914:234.2
85CHWAŁOWSKI Adam 522ESTILE RACING TEAMPIOTRKÓW TRYBOPEN M75M 7504:56:3906:29:51.1506:29:51.15+02:43:2014:264.2
86KLAG Marian 569TOP-33RYBARZOWICEOPEN M76M 7605:01:2406:34:20.0506:34:20.05+02:47:4914:364.1
87GINTER Grzegorz 542AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWOPEN M77M 7705:08:0106:35:21.8006:35:21.80+02:48:5014:384.1
88MĄCZYŃSKA Joanna 599KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃOPEN K11K 1105:08:0506:37:06.8506:37:06.85+02:50:3514:424.1
89SZTAJER Bartosz 658LUBIĘ BURPEES'YBĘDZINOPEN M78M 7805:03:5306:39:00.9506:39:00.95+02:52:2914:464.1
90CIEPIELA Jan 524LUBIĘ BURPEES'YGRÓDKÓWOPEN M79M 7906:39:45.9006:39:45.90+02:53:1414:484.1
91SZWARCZUK Ewa 660GIBASÓWKAKATOWICEOPEN K12K 1205:01:2606:39:53.1006:39:53.10+02:53:2214:484.1
92KLIMKOWSKI Tomasz 700BYTOMOPEN M80M 8006:43:23.0006:43:23.00+02:56:5214:564
93PIETRZYK Mariusz 623BRENNAOPEN M81M 8106:46:48.4506:46:48.45+03:00:1715:044
94SKALSKI Tomasz 706WARSZAWAOPEN M82M 8205:09:2406:46:50.9006:46:50.90+03:00:1915:044
95GORCZEWSKA Renata 544KS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICEOPEN K13K 1305:16:3006:50:54.6506:50:54.65+03:04:2315:133.9
96GORCZEWSKI Paweł 545KS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICEOPEN M83M 8305:16:4106:50:54.9006:50:54.90+03:04:2315:133.9
97KAMIŃSKI Paweł 563CZELADŹOPEN M84M 8405:00:2406:50:56.9506:50:56.95+03:04:2515:133.9
98ZARYCKA Julia 681KRAKÓWOPEN K14K 1405:17:3206:50:57.3506:50:57.35+03:04:2615:133.9
99IWANECKI Mariusz 548SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M85M 8506:50:57.3506:50:57.35+03:04:2615:133.9
100KOWALIK Dorota 576RĘDZINYOPEN K15K 1505:20:0006:51:51.7506:51:51.75+03:05:2015:153.9
101PROŃCZUK Adam 628WEHICOOLCZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M86M 8605:24:5706:51:52.5506:51:52.55+03:05:2115:153.9
102SZCZERBA Łukasz 655W POGONI ZA DUCHEMWARSZAWAOPEN M87M 8705:10:5606:53:55.6006:53:55.60+03:07:2415:193.9
103BURDA Marek 5181962BRENNAOPEN M88M 8806:56:38.9006:56:38.90+03:10:0715:253.9
104LIPIŃSKI Robert 715BEZFORMY.PLSOSNOWIECOPEN M89M 8904:55:5306:56:48.3506:56:48.35+03:10:1715:263.9
105CZICHY Barbara 527WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYOPEN K16K 1605:16:5406:57:05.1506:57:05.15+03:10:3415:263.9
106BALICKI Marcin 502WIELICZKAOPEN M90M 9005:20:0906:57:19.9506:57:19.95+03:10:4815:273.9
107BIK Andrzej 508ZABRZEOPEN M91M 9104:48:1207:02:30.4007:02:30.40+03:15:5915:383.8
108ŻARSKA Izabela 690FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYB.OPEN K17K 1707:03:36.7007:03:36.70+03:17:0515:413.8
109BELDOWSKA Beata 507FUDU&CO.SPORT.TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN K18K 1807:03:38.1507:03:38.15+03:17:0715:413.8
110ŻARSKI Jarosław 691FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M92M 9207:03:43.4507:03:43.45+03:17:1215:413.8
111CZECHOWSKI Piotr 712SOSNOWIECOPEN M93M 9305:00:1807:08:40.1507:08:40.15+03:22:0915:523.8
112BROLL Rafał 514CHORZÓWOPEN M94M 9405:10:3307:08:52.4007:08:52.40+03:22:2115:533.8
113KOTFIS Jarosław 697OŚWIĘCIMOPEN M95M 9505:20:0407:09:00.7507:09:00.75+03:22:2915:533.8
114KRZYŻOWSKI Maciej 584TYCHYOPEN M96M 9604:50:5807:09:11.4007:09:11.40+03:22:4015:533.8
115MĄDRZYK Daniel 601SOSNOWIECOPEN M97M 9705:33:1607:15:56.6507:15:56.65+03:29:2516:083.7
116CAŁUS Jolanta 310NUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAOPEN K19K 1905:13:0407:15:59.3507:15:59.35+03:29:2816:083.7
117RĄCZKA Jarosław 639PGB SPORTOWA PACZKAŻYWIECOPEN M98M 9805:13:1207:16:23.6007:16:23.60+03:29:5216:093.7
118PARSZEWSKA Aleksandra 619BTM RUNNERSBYTOMOPEN K20K 2005:13:0207:20:18.2507:20:18.25+03:33:4716:183.7
119WĘGOREK Piotr 672BTM RUNNERSBYTOMOPEN M99M 9905:24:0107:20:18.2507:20:18.25+03:33:4716:183.7
120WĘGOREK Monika 673BYTOMOPEN K21K 2105:13:0607:20:18.4007:20:18.40+03:33:4716:183.7
121MIŚTALSKI Damian 606BTM RUNNERSBYTOMOPEN M100M 10005:23:5707:20:18.5507:20:18.55+03:33:4716:183.7
122PETKA Damian 620BTM RUNNERSBYTOMOPEN M101M 10105:12:5807:20:19.0007:20:19.00+03:33:4816:183.7
123DĄBROWSKI Marek 528BIEGAJĄCE MORSY WYDRYPIERŚCIECOPEN M102M 10205:13:1707:22:07.2507:22:07.25+03:35:3616:223.7
124GDYNIA Daniel 541KNURÓWOPEN M103M 10305:44:1307:24:36.9507:24:36.95+03:38:0516:283.6
125KROCZYK Lesław 578KNURÓWOPEN M104M 10405:44:2407:24:37.4007:24:37.40+03:38:0616:283.6
126MADEJ Anna 596VEGE RUNNERSKATOWICEOPEN K22K 2205:44:3807:31:57.5507:31:57.55+03:45:2616:443.6
127KRUCZEK Artur 580KRAKÓWOPEN M105M 10505:44:4107:31:59.0507:31:59.05+03:45:2816:443.6
128POLANOWSKI Marek 626NGB KŁOBUCKKŁOBUCKOPEN M106M 10605:42:2307:35:06.2507:35:06.25+03:48:3516:513.6
129ZIELIŃSKI Tomasz 684GCW WARSZAWAWARSZAWAOPEN M107M 10705:17:1507:35:36.2007:35:36.20+03:49:0516:523.6
130MRÓZ Mariusz 704OPEN M108M 10805:42:3407:37:54.1007:37:54.10+03:51:2316:573.5
131MASELIK Matheus 598PIEKARY ŚLĄSKIEOPEN M109M 10905:44:3407:45:34.1007:45:34.10+03:59:0317:143.5
132JAREMEK Wojtek 552ZAMOŚĆOPEN M110M 11005:44:2107:46:58.2007:46:58.20+04:00:2717:173.5
133NAMIOTA Maciej 610WARSZAWAOPEN M111M 11105:44:2607:46:59.7507:46:59.75+04:00:2817:173.5
134SEKULOWICZ Piotr 644SKYCHASERSBIELSKO BIAŁAOPEN M112M 11205:23:2807:46:59.8507:46:59.85+04:00:2817:173.5
135KARAWACKI Grzegorz 565KĘTYOPEN M113M 11306:59:5307:51:23.9507:51:23.95+04:04:5217:273.4
136RAMS Łukasz 635RAMS ATTACKKATOWICEOPEN M114M 11406:07:5407:59:08.9007:59:08.90+04:12:3717:443.4
137RATAJCZAK Milena 638POZNANOPEN K23K 2305:24:0708:00:15.2008:00:15.20+04:13:4417:473.4
138RAMS Agnieszka 637RAMSATTACKCHRZANÓWOPEN K24K 2406:07:5808:01:31.2508:01:31.25+04:15:0017:503.4
139RAMS Marcin 636RAMSATTACKCHRZANÓWOPEN M115M 11506:08:0208:01:32.0508:01:32.05+04:15:0117:503.4
140WRÓBEL Michał 680SENSOUNICOWROCŁAWOPEN M116M 11606:09:0408:02:48.5508:02:48.55+04:16:1717:523.4
141MAJCHRZAK Olga 597SENSOUNICOWROCŁAWOPEN K25K 2506:10:1708:02:48.8508:02:48.85+04:16:1717:523.4
142ADAMOWSKA Asia 500OLKUSZOPEN K26K 2606:10:0208:04:51.7508:04:51.75+04:18:2017:573.3
143LEMIESZ Marcin 589PIASTÓWOPEN M117M 11706:10:0808:04:52.3508:04:52.35+04:18:2117:573.3
144BINIENDA Błażej 707FALENTY NOWEOPEN M118M 11806:17:4808:17:44.3008:17:44.30+04:31:1318:263.3
145CUPIAŁ Dariusz 525W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECOPEN M119M 11906:12:2108:23:11.1008:23:11.10+04:36:4018:383.2
146CUPIAŁ Mariola 526W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECOPEN K27K 2706:09:4708:23:12.4508:23:12.45+04:36:4118:383.2
147GAWLIK - RYBIŃSKA Kasia 539EŁKA TEAMRUDA ŚLĄSKAOPEN K28K 2806:10:1108:28:24.6508:28:24.65+04:41:5318:493.2
148RYBIŃSKI Łukasz 641EŁKA TEAMRUDA ŚLĄSKAOPEN M120M 12006:10:1308:28:25.4508:28:25.45+04:41:5418:493.2
149SZATNIEWSKA Agnieszka 654OWOCOWA KRAINABĘDZINOPEN K29K 2906:27:3208:34:33.8508:34:33.85+04:48:0219:033.1
150TUREK Rafał 666OWOCOWA KRAINABĘDZINOPEN M121M 12106:27:3408:34:34.1508:34:34.15+04:48:0319:033.1
151TYCHOWICZ Robert 667BUTTON'S TEAMŻARYOPEN M122M 12206:59:5308:35:03.8008:35:03.80+04:48:3219:043.1
152ŻYTNIK Piotr 693BUTTON'S TEAMŻARYOPEN M123M 12306:59:5308:35:03.8008:35:03.80+04:48:3219:043.1
153MIĘTKA Krzysztof 603KRAKÓWOPEN M124M 12406:18:0108:39:55.9008:39:55.90+04:53:2419:153.1
154KAZNOWSKA Emilia 567ZABRZEOPEN K30K 3006:59:5308:56:52.0508:56:52.05+05:10:2119:533
155PYZIK Ewa 633ZABRZEOPEN K31K 3106:59:5309:01:45.6509:01:45.65+05:15:1420:033
156PIECHOTA Daniel 621ZABRZEOPEN M125M 12507:07:1009:15:29.0509:15:29.05+05:28:5820:342.9
157JĘDRZEJEWSKA Beata 554WATAHABYTOMOPEN K32K 3207:07:0409:24:34.2509:24:34.25+05:38:0320:542.9
158ZAWISZA Beata 682WATAHAŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN K33K 3307:07:0709:24:34.3509:24:34.35+05:38:0320:542.9
159BINIENDA Agnieszka 509ZABRZEOPEN K34K 3407:06:5809:24:34.6509:24:34.65+05:38:0320:542.9
160LISEK Joanna 713OPEN K35K 3507:15:4410:30:57.8510:30:57.85+06:44:2623:222.6
161WŁODARCZYK Martyna 677SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN K36K 3607:15:4810:31:00.7010:31:00.70+06:44:2923:222.6
DZIERZAWSKI Tomasz 535BORSUKI BIEGAJĄ OLKUSZOLKUSZOPEN M DNF DNF DNF--
LESIŃSKI Marcin 590BIELSKO-BIAŁAOPEN M DNF DNF DNF--
KĘCIK Janusz 568SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAOPEN M DNF DNF DNF--
KOSMOWSKA Julka 573LOS GATOS LOCOSPOZNAŃOPEN K DNF DNF DNF--
KOSMOWSKI Jędrzej 574LOS GATOS LOCOSPOZNAŃOPEN M DNF DNF DNF--
JACOSZEK Rafał 550SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M DNF DNF DNF--
PYKA Tomasz 631MIKOŁÓWOPEN M DNF DNF DNF--
DONIEC Tomasz 530THECATHLONS BBESTWOLAOPEN M DNF DNF DNF--
PSZCZÓŁKA BUSCH Aneta 629TARNAWA GÓRNAOPEN K DNF DNF DNF--
TRZASKA Radosław 665TLENOWNIABIELSKO-BIAŁAOPEN M DNF DNF DNF--
BIŻEK Patryk 510BĘDZINOPEN M DNF DNF DNF--
CHMIELEWSKI Tomasz 521PANŻORYOPEN M DNF DNF DNF--
JÓŹWIK Rafał 555KAMIENICA POLSKAOPEN M DNF DNF DNF--
KOWALIK Ewelina 577FIZJOBIEGACZE SZCZECINŚWIEBODZINOPEN K DNF DNF DNF--
KLIMEK Magdalena 571KRAKOWOPEN K DNF DNF DNF--
LAMPARSKI Łukasz 587GÓRKI WIELKIEOPEN M DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Anna 679WATAHABYTOMOPEN K DNF DNF DNF--
PRZESŁAŃSKI Mateusz 194CZĘSTOCHOWAOPEN M DNF DNF DNF--
NAGAS Pawel 609LUBIE BURPEES'YMYSŁOWICEOPEN M DNF DNF DNF--
PIETRASZEK Ewa 622WATAHA ŚLĄSKCHORZÓWOPEN K DNF DNF DNF--
BOBLA Walenty 277BIERUŃOPEN M DNF DNF DNF--
ERENBERG Rafał 709FUDU&CO.SPORT.TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M DNF DNF DNF--
GĄSIOROWSKI Krzysztof 540GORENICEOPEN M DNF DNF DNF--
PIECHULA-BOBLA Katarzyna 278TYCHYOPEN K DNF DNF DNF--
CHWAŁOWSKA Agnieszka 705FUDU&CO.SPORT.TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN K DNF DNF DNF--
SITARSKA Agnieszka 646WATAHARUDA ŚLĄSKAOPEN K DNF DNF DNF--
PIĄTEK Tomasz 699OPEN M DNF DNF DNF--
KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 566CARBON PAWSKATOWICEOPEN K DNF DNF DNF--
SZOLC Sebastian 656GLIWICEOPEN M DNF DNF DNF--
WĘGLIŃSKI Michał 460WARSZAWAOPEN M DNF DNF DNF--
NOWOCIN Radosław 714WARSZAWAOPEN M DNF DNF DNF--
BIELAWIEC Magdalena 695BIAŁOSTOCKA SEKCJA BIEGACZYBIAŁYSTOKOPEN K DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Łukasz 683TARNOWSKIE GÓRYOPEN M DNF DNF DNF--
ŚLIWKA Beata 662OLZA CIESZYNDZIĘGIELÓWOPEN K DNF DNF DNF--
WILK Krzysztof 674AMATORKATOWICEOPEN M DNF DNF DNF--
ŚLIWKA Arkadiusz 661OLZA CIESZYNLESZNA -GÓRNAOPEN M DNF DNF DNF--
Znaleziono 197 wynik(ów)