Organizator : FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data : 2019-01-26
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 223
Wystartowało : 197
Nie ukończyło : 35
Ukończyło : 162
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 21km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSkrzyczne
21km
   
1BINIENDA Agnieszka 509ZABRZEOPEN K00:00:0007:06:58
2KARAWACKI Grzegorz 565KĘTYOPEN M00:00:0006:59:53
3BUTANOWICZ Marzena 519ŚlęzakteamSUSZECOPEN K00:00:0003:56:39
4JUREWICZ Kris 556Harpagan SosnowiecSOSNOWIECOPEN M00:00:00
5OCYLOK Adam 613Chrono Service PolskaOŚWIĘCIMOPEN M00:00:0004:56:08
6KOWALIK Dorota 576RĘDZINYOPEN K00:00:0005:20:00
7GINTER Grzegorz 542AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWOPEN M00:00:0005:08:01
8BURDA Marek 5181962BRENNAOPEN M00:00:00
9MĄDRZYK Daniel 601SOSNOWIECOPEN M00:00:0005:33:16
10ŁUGOWSKA Marzena 595KIETATYCHYOPEN K00:00:0004:55:57
11BARTECKA Sabina 503HRmax ŻoryŻORYOPEN K00:00:0004:08:05
12DUDA Joanna 531Woźniak Running TeamŁODYGOWICEOPEN K00:00:0004:13:35
13BIEL Szymon 711OPEN M00:00:00
14STEFAŃSKI Zbyszek 650HEBELLIBIĄŻOPEN M00:00:0004:09:03
15BARTECKI Aleksander 504HRmax ŻoryŻORYOPEN M00:00:0003:55:23
16PYZIK Ewa 633ZABRZEOPEN K00:00:0006:59:53
17KACZMAR Marek 557SMAPZABRZEOPEN M00:00:0004:41:41
18KAMIŃSKI Paweł 563CZELADŹOPEN M00:00:0005:00:24
19ZARYCKA Julia 681KRAKÓWOPEN K00:00:0005:17:32
20BAĆMAGA Tomasz 501RADOMOPEN M00:00:0004:38:33
21PIETRZYKOWSKI Michał 624JAWORZEOPEN M00:00:00
22KADLUBICKI Marek 560sportowytrybzyciaCZANIECOPEN M00:00:0003:25:39
23WŁODARCZYK Martyna 677SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN K00:00:0007:15:48
24KLASIK Monika 570KATOWICEOPEN K00:00:0004:41:36
25SEKULOWICZ Piotr 644skychasersBIELSKO BIAŁAOPEN M00:00:0005:23:28
26MRÓZ Mariusz 704OPEN M00:00:0005:42:34
27SKALSKI Tomasz 706WARSZAWAOPEN M00:00:0005:09:24
28BINIENDA Błażej 707FALENTY NOWEOPEN M00:00:0006:17:48
29FEICHTINGER Marek 536ŻORYOPEN M00:00:0003:52:20
30KACZOR Łukasz 559WILD BUCHAYSBUCZKOWICEOPEN M00:00:0004:36:08
31LISIECKI Tomasz 701LUBOŃOPEN M00:00:0004:22:12
32DUDZIAK Marek 702BB RunnersJAOWRZEOPEN M00:00:0003:55:25
33MICHALSKI Mateusz 703BB RunnersJAWORZEOPEN M00:00:0004:59:41
34RZYWUCKI Wojciech 708OPEN M00:00:0003:49:59
35CIACIURA Magdalena 710OPEN K00:00:0003:43:06
36LISZKA Maciej 274CIESZYNOPEN M00:00:0004:01:14
37KRZYŻOWSKI Maciej 584TYCHYOPEN M00:00:0004:50:58
38KROSNY Sebastian 579STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWOPEN M00:00:0002:53:21
39JEZIERSKI Marek 553CHRZANOWOPEN M00:00:0004:30:58
40WOJTKIEWICZ Jarosław 248PODKOWA LEŚNAOPEN M00:00:0004:28:04
41TOMCZYK Tomasz 694ZABRZEOPEN M00:00:0003:55:28
42JĘDRZEJEWSKA Beata 554WatahaBYTOMOPEN K00:00:0007:07:04
43URBAŃSKI Robert 669Nadleśnictwo JeleśniaKOCIERZ RYCHWAŁDZKIOPEN M00:00:0004:09:00
44DZIERKA Mariusz 534TOMASZÓW MAZOWIECKIOPEN M00:00:0004:27:50
45OGIERMAN-DYKAS Marzena 616ORZESZEOPEN K00:00:0003:56:47
46RAMS Agnieszka 637RamsAttackCHRZANÓWOPEN K00:00:0006:07:58
47ADAMOWSKA Asia 500OLKUSZOPEN K00:00:0006:10:02
48BRANDYS Michał 513Biegiem Przez GóryPAWŁOWICEOPEN M00:00:0004:41:44
49ZAWISZA Beata 682WatahaŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN K00:00:0007:07:07
50STRZELECKI Robert 653WARSZAWAOPEN M00:00:0004:36:15
51JACHYM Arkadiusz 549Socios SilesiaGLIWICEOPEN M00:00:00
52RAMS Łukasz 635Rams AttackKATOWICEOPEN M00:00:0006:07:54
53PARSZEWSKA Aleksandra 619btm runnersBYTOMOPEN K00:00:0005:13:02
54MIŚTALSKI Damian 606btm runnersBYTOMOPEN M00:00:0005:23:57
55JAREMEK Wojtek 552ZAMOŚĆOPEN M00:00:0005:44:21
56RAMS Marcin 636RamsAttackCHRZANÓWOPEN M00:00:0006:08:02
57SZTAJER Bartosz 658Lubię Burpees'yBĘDZINOPEN M00:00:0005:03:53
58CUPIAŁ Dariusz 525W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN M00:00:0006:12:21
59PETKA Damian 620Btm RunnersBYTOMOPEN M00:00:0005:12:58
60CUPIAŁ Mariola 526W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN K00:00:0006:09:47
61CICHY Krzysztof 523Opony SerafinowskiGÓRKI WIELKIEOPEN M00:00:0003:18:55
62KALAMUS Mirosław 561ŁODYGOWICEOPEN M00:00:0003:41:51
63KRZYSZTOŃ Tomasz 582Grupa Jura'PLJAWORZNIKOPEN M00:00:0003:34:16
64KRYSKA Eliza 581BIELSKO-BIAŁAOPEN K00:00:00
65JARCZOK Zdzichu 551ŁĄKAOPEN M00:00:00
66GÓRNY Mirosław 618KAMESZNICAOPEN M00:00:0003:37:59
67KLAG Marian 569TOP-33RYBARZOWICEOPEN M00:00:0005:01:24
68SARNA Kamil 643KRASNEOPEN M00:00:0003:34:55
69WOJDYŁO Mateusz 678Fantastic TeamUSTROŃOPEN M00:00:0003:43:45
70SZCZERBA Łukasz 655W Pogoni Za DuchemWARSZAWAOPEN M00:00:0005:10:56
71BUCZYŃSKI Adam 517Non Stop TrailKRAKÓWOPEN M00:00:0003:08:44
72BĄK Tymoteusz 506i-systems.plGLIWICEOPEN M00:00:0004:48:03
73KRUCZEK Artur 580KRAKÓWOPEN M00:00:0005:44:41
74KUBICA Dariusz 586Grupa KryzysBUCZKOWICEOPEN M00:00:0004:19:17
75KAZNOWSKA Emilia 567ZABRZEOPEN K00:00:0006:59:53
76BOJDA Zdzisław 512PIERŚCIECOPEN M00:00:0003:25:36
77BIK Andrzej 508ZABRZEOPEN M00:00:0004:48:12
78OSICA Łukasz 617ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN M00:00:0004:45:34
79SZOT Andrzej 657Biegam bo muszęPIETROWICE WIELKIEOPEN M00:00:0004:19:31
80WĘGOREK Piotr 672Btm RunnersBYTOMOPEN M00:00:0005:24:01
81GRABOWSKA-SZYSZKA Elżbieta 546ZASOLEOPEN K00:00:0004:37:49
82WĘGOREK Monika 673BYTOMOPEN K00:00:0005:13:06
83URBAŃCZYK Karol 668GLIWICEOPEN M00:00:0002:53:41
84DĄBROWSKI Marek 528Biegające Morsy WydryPIERŚCIECOPEN M00:00:0005:13:17
85MĄCZYŃSKA Joanna 599Kobiety BiegająPOZNAŃOPEN K00:00:0005:08:05
86BUCHHOLTZ Tomasz 516SKOCZÓWOPEN M00:00:0004:37:13
87RATAJCZAK Milena 638POZNANOPEN K00:00:0005:24:07
88NIEDZIAŁKOWSKI Jan 612POZNAŃOPEN M00:00:0003:50:14
89MADEJ Anna 596Vege RunnersKATOWICEOPEN K00:00:0005:44:38
90IWANECKI Mariusz 548SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M00:00:00
91RYCZEK Adam 642Biegam Na TarchominieWARSZAWAOPEN M00:00:0004:30:26
92MIJAKOWSKI Pawel 604Mijakowski TeamWARSAWOPEN M00:00:0003:27:07
93SOSNOWSKI Michał 649PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWOPEN M00:00:0004:38:21
94SZATNIEWSKA Agnieszka 654owocowa krainaBĘDZINOPEN K00:00:0006:27:32
95TUREK Rafał 666owocowa krainaBĘDZINOPEN M00:00:0006:27:34
96BAZYL Adam 505BremboDĄBROWA GÓRNICZAOPEN M00:00:0003:23:52
97PLUCIŃSKI Grzegorz 6251973RYDUŁTOWYOPEN M00:00:0004:32:50
98RÓŻANOWSKI Łukasz 640BIELSKO BIAŁAOPEN M00:00:0003:34:22
99SZUBA Tomasz 659WROCŁAWOPEN M00:00:0003:48:48
100ŻYTNIK Piotr 693BUTTON'S TEAMŻARYOPEN M00:00:0006:59:53
100TYCHOWICZ Robert 667BUTTON'S TEAMŻARYOPEN M00:00:0006:59:53
102CHWAŁOWSKI Adam 522ESTILE RACING TEAMPIOTRKÓW TRYBOPEN M00:00:0004:56:39
103KAŁUŻA Arkadiusz 562Inżynieria Biegania TeamBIERUŃOPEN M00:00:0003:52:17
104LUŹNIAK Damian 593SCI Górscy EntuzjaściPOGWIZDÓWOPEN M00:00:0002:58:01
105ZIELIŃSKI Tomasz 684GCW WarszawaWARSZAWAOPEN M00:00:0005:17:15
106MASELIK Matheus 598PIEKARY ŚLĄSKIEOPEN M00:00:0005:44:34
107RĄCZKA Jarosław 639PGB Sportowa PaczkaŻYWIECOPEN M00:00:0005:13:12
108LEMIESZ Marcin 589PIASTÓWOPEN M00:00:0006:10:08
109GORCZEWSKA Renata 544KS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICEOPEN K00:00:0005:16:30
110GORCZEWSKI Paweł 545KS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICEOPEN M00:00:0005:16:41
111ŁEMPICKI Jakub 594LOMZAOPEN M00:00:0003:55:36
112GDYNIA Daniel 541KNURÓWOPEN M00:00:0005:44:13
113KROCZYK Lesław 578KNURÓWOPEN M00:00:0005:44:24
114FILIPSKI Łukasz 537RAJCZAOPEN M00:00:0004:44:21
115GAWLIK - RYBIŃSKA Kasia 539EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAOPEN K00:00:0006:10:11
116RYBIŃSKI Łukasz 641EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:0006:10:13
117STRAŚ Jarek 651KATOWICEOPEN M00:00:0003:48:55
118ODOLIŃSKI Jacek 615Pszczółkowski TeamOSTRÓDAOPEN M00:00:0004:28:01
119MAJCHRZAK Olga 597SensoUnicoWROCŁAWOPEN K00:00:0006:10:17
120WRÓBEL Michał 680SensoUnicoWROCŁAWOPEN M00:00:0006:09:04
121LISZKA Piotr 591BYTOMOPEN M00:00:0004:38:24
122GRZESICA Paweł 547LĘDZINYOPEN M00:00:0003:42:57
123MILIK Marcin 605EPOSOSNOWIECOPEN M00:00:0004:16:43
124PROŃCZUK Adam 628WehicoolCZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M00:00:0005:24:57
125KUBERA Dawid 585alwaysinmotion.plTYCHYOPEN M00:00:0004:23:30
126ŻABIŃSKI Radosław 687Crossfit 43300BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0004:29:40
127KRZYŻAN Jakub 583KW KrakówJERZMANOWICEOPEN M00:00:0004:16:10
128BALICKI Marcin 502WIELICZKAOPEN M00:00:0005:20:09
129DEMBECKI Marcin 529Łemko StaffSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M00:00:0004:32:53
130POLANOWSKI Marek 626NGB KłobuckKŁOBUCKOPEN M00:00:0005:42:23
131BROMIRSKI Patryk 515BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:00
132SZWARCZUK Ewa 660GibasówkaKATOWICEOPEN K00:00:0005:01:26
133LORANC Paweł 592WILD BUCHAYSKOZYOPEN M00:00:0004:08:08
134PYZIK Krzysztof 634VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEOPEN M00:00:0003:26:59
135MIĘTKA Krzysztof 603KRAKÓWOPEN M00:00:0006:18:01
136ŻARSKI Jarosław 691Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M00:00:00
137ŻARSKA Izabela 690Fudu&Co sport teamPIOTRKÓW TRYB.OPEN K00:00:00
138MĄDRY Roman 600TYCHYOPEN M00:00:0004:22:09
139BELDOWSKA Beata 507Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN K00:00:00
140KAPUSTA Piotr 564SMOLICEOPEN M00:00:0004:16:13
141GMYREK Wojciech 543Wataha SlaskRUDA SLOPEN M00:00:0004:56:03
142LIPIŃSKI Robert 715bezFormy.plSOSNOWIECOPEN M00:00:0004:55:53
143PIECHOTA Daniel 621ZABRZEOPEN M00:00:0007:07:10
144SMUDA Ryszard 648TYCHYOPEN M00:00:0004:38:14
145BROLL Rafał 514CHORZÓWOPEN M00:00:0005:10:33
146NAMIOTA Maciej 610WARSZAWAOPEN M00:00:0005:44:26
147CIEPIELA Jan 524Lubię Burpees'yGRÓDKÓWOPEN M00:00:00
148CZICHY Barbara 527WKB META LubliniecTARNOWSKIE GÓRYOPEN K00:00:0005:16:54
149CAŁUS Jolanta 310Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁAOPEN K00:00:0005:13:04
150DZIUMA Arkadiusz 464OPEN M00:00:00
151PYSZ Grzegorz 632Hrmax ŻoryŻORYOPEN M00:00:0003:35:04
152GANSZCZYK Kuba 538KATOWICEOPEN M00:00:0003:56:34
153TUCHOŁKA Marta 698PocolocoKRAKÓWOPEN K00:00:0004:55:40
154PIETRZYK Mariusz 623BRENNAOPEN M00:00:00
155TRĄBA Piotr 696Crossfit 43300OPEN M00:00:0004:18:06
156KOTFIS Jarosław 697OŚWIĘCIMOPEN M00:00:0005:20:04
157KULIK Wojciech 467SWIĘTOCHŁOWICEOPEN M00:00:0004:37:41
158KLIMKOWSKI Tomasz 700BYTOMOPEN M00:00:00
159CZECHOWSKI Piotr 712SOSNOWIECOPEN M00:00:0005:00:18
160LISEK Joanna 713OPEN K00:00:0007:15:44
161WIDUCH Jarek 671PEWEL ŚLEMIEŃSKAOPEN M00:00:0003:25:33
Niesklasyfikowani
PIETRASZEK Ewa 622WATAHA ŚLĄSKCHORZÓWOPEN KDNF DNF
WOŹNIAK Anna 679WATAHABYTOMOPEN KDNF DNF
CHMIELEWSKI Tomasz 521PanŻORYOPEN MDNF DNF
DONIEC Tomasz 530TheCathlons BBestWOLAOPEN MDNF DNF
KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 566Carbon PawsKATOWICEOPEN KDNF DNF
CHWAŁOWSKA Agnieszka 705Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN KDNF DNF
PIĄTEK Tomasz 699OPEN MDNF DNF
ERENBERG Rafał 709Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN MDNF DNF
PRZESŁAŃSKI Mateusz 194CZĘSTOCHOWAOPEN MDNF DNF
BOBLA Walenty 277BIERUŃOPEN MDNF DNF
PIECHULA-BOBLA Katarzyna 278TYCHYOPEN KDNF DNF
GĄSIOROWSKI Krzysztof 540GORENICEOPEN MDNF DNF
DZIERZAWSKI Tomasz 535Borsuki Biegają OlkuszOLKUSZOPEN MDNF DNF
NAGAS Pawel 609Lubie Burpees'yMYSŁOWICEOPEN MDNF DNF
SITARSKA Agnieszka 646WatahaRUDA ŚLĄSKAOPEN KDNF DNF
SZOLC Sebastian 656GLIWICEOPEN MDNF DNF
KOSMOWSKA Julka 573Los Gatos LocosPOZNAŃOPEN KDNF DNF
PYKA Tomasz 631MIKOŁÓWOPEN MDNF DNF
JACOSZEK Rafał 550SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MDNF DNF
KOSMOWSKI Jędrzej 574Los Gatos LocosPOZNAŃOPEN MDNF DNF
ZIELIŃSKI Łukasz 683TARNOWSKIE GÓRYOPEN MDNF DNF
LESIŃSKI Marcin 590BIELSKO-BIAŁAOPEN MDNF DNF
WILK Krzysztof 674amatorKATOWICEOPEN MDNF DNF
KĘCIK Janusz 568Spartanie DzieciomWARSZAWAOPEN MDNF DNF
PSZCZÓŁKA BUSCH Aneta 629TARNAWA GÓRNAOPEN KDNF DNF
TRZASKA Radosław 665TlenowniaBIELSKO-BIAŁAOPEN MDNF DNF
JÓŹWIK Rafał 555KAMIENICA POLSKAOPEN MDNF DNF
BIŻEK Patryk 510BĘDZINOPEN MDNF DNF
KOWALIK Ewelina 577Fizjobiegacze SzczecinŚWIEBODZINOPEN KDNF DNF
KLIMEK Magdalena 571KRAKOWOPEN KDNF DNF
LAMPARSKI Łukasz 587GÓRKI WIELKIEOPEN MDNF DNF
ŚLIWKA Arkadiusz 661Olza CieszynLESZNA -GÓRNAOPEN MDNF DNF
ŚLIWKA Beata 662Olza CieszynDZIĘGIELÓWOPEN KDNF DNF
BIELAWIEC Magdalena 695Białostocka Sekcja BiegaczyBIAŁYSTOKOPEN KDNF DNF
NOWOCIN Radosław 714WARSZAWAOPEN MDNF DNF
WĘGLIŃSKI Michał 460WARSZAWAOPEN MDNF DNF
Znaleziono 197 wynik(ów)