Organizator : FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data : 2019-01-26
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 223
Wystartowało : 197
Nie ukończyło : 35
Ukończyło : 162
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 21km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 21km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSkrzyczne
21km
   
1KROSNY Sebastian 579STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWOPEN M00:00:0002:53:21
2URBAŃCZYK Karol 668GLIWICEOPEN M00:00:0002:53:41
3LUŹNIAK Damian 593SCI Górscy EntuzjaściPOGWIZDÓWOPEN M00:00:0002:58:01
4BUCZYŃSKI Adam 517Non Stop TrailKRAKÓWOPEN M00:00:0003:08:44
5CICHY Krzysztof 523Opony SerafinowskiGÓRKI WIELKIEOPEN M00:00:0003:18:55
6BAZYL Adam 505BremboDĄBROWA GÓRNICZAOPEN M00:00:0003:23:52
7WIDUCH Jarek 671PEWEL ŚLEMIEŃSKAOPEN M00:00:0003:25:33
8BOJDA Zdzisław 512PIERŚCIECOPEN M00:00:0003:25:36
9KADLUBICKI Marek 560sportowytrybzyciaCZANIECOPEN M00:00:0003:25:39
10PYZIK Krzysztof 634VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEOPEN M00:00:0003:26:59
11MIJAKOWSKI Pawel 604Mijakowski TeamWARSAWOPEN M00:00:0003:27:07
12KRZYSZTOŃ Tomasz 582Grupa Jura'PLJAWORZNIKOPEN M00:00:0003:34:16
13RÓŻANOWSKI Łukasz 640BIELSKO BIAŁAOPEN M00:00:0003:34:22
14SARNA Kamil 643KRASNEOPEN M00:00:0003:34:55
15PYSZ Grzegorz 632Hrmax ŻoryŻORYOPEN M00:00:0003:35:04
16GÓRNY Mirosław 618KAMESZNICAOPEN M00:00:0003:37:59
17KALAMUS Mirosław 561ŁODYGOWICEOPEN M00:00:0003:41:51
18GRZESICA Paweł 547LĘDZINYOPEN M00:00:0003:42:57
19CIACIURA Magdalena 710OPEN K00:00:0003:43:06
20WOJDYŁO Mateusz 678Fantastic TeamUSTROŃOPEN M00:00:0003:43:45
21SZUBA Tomasz 659WROCŁAWOPEN M00:00:0003:48:48
22STRAŚ Jarek 651KATOWICEOPEN M00:00:0003:48:55
23RZYWUCKI Wojciech 708OPEN M00:00:0003:49:59
24NIEDZIAŁKOWSKI Jan 612POZNAŃOPEN M00:00:0003:50:14
25KAŁUŻA Arkadiusz 562Inżynieria Biegania TeamBIERUŃOPEN M00:00:0003:52:17
26FEICHTINGER Marek 536ŻORYOPEN M00:00:0003:52:20
27BARTECKI Aleksander 504HRmax ŻoryŻORYOPEN M00:00:0003:55:23
28DUDZIAK Marek 702BB RunnersJAOWRZEOPEN M00:00:0003:55:25
29TOMCZYK Tomasz 694ZABRZEOPEN M00:00:0003:55:28
30ŁEMPICKI Jakub 594LOMZAOPEN M00:00:0003:55:36
31GANSZCZYK Kuba 538KATOWICEOPEN M00:00:0003:56:34
32BUTANOWICZ Marzena 519ŚlęzakteamSUSZECOPEN K00:00:0003:56:39
33OGIERMAN-DYKAS Marzena 616ORZESZEOPEN K00:00:0003:56:47
34LISZKA Maciej 274CIESZYNOPEN M00:00:0004:01:14
35BARTECKA Sabina 503HRmax ŻoryŻORYOPEN K00:00:0004:08:05
36LORANC Paweł 592WILD BUCHAYSKOZYOPEN M00:00:0004:08:08
37URBAŃSKI Robert 669Nadleśnictwo JeleśniaKOCIERZ RYCHWAŁDZKIOPEN M00:00:0004:09:00
38STEFAŃSKI Zbyszek 650HEBELLIBIĄŻOPEN M00:00:0004:09:03
39DUDA Joanna 531Woźniak Running TeamŁODYGOWICEOPEN K00:00:0004:13:35
40KRZYŻAN Jakub 583KW KrakówJERZMANOWICEOPEN M00:00:0004:16:10
41KAPUSTA Piotr 564SMOLICEOPEN M00:00:0004:16:13
42MILIK Marcin 605EPOSOSNOWIECOPEN M00:00:0004:16:43
43TRĄBA Piotr 696Crossfit 43300OPEN M00:00:0004:18:06
44KUBICA Dariusz 586Grupa KryzysBUCZKOWICEOPEN M00:00:0004:19:17
45SZOT Andrzej 657Biegam bo muszęPIETROWICE WIELKIEOPEN M00:00:0004:19:31
46MĄDRY Roman 600TYCHYOPEN M00:00:0004:22:09
47LISIECKI Tomasz 701LUBOŃOPEN M00:00:0004:22:12
48KUBERA Dawid 585alwaysinmotion.plTYCHYOPEN M00:00:0004:23:30
49DZIERKA Mariusz 534TOMASZÓW MAZOWIECKIOPEN M00:00:0004:27:50
50ODOLIŃSKI Jacek 615Pszczółkowski TeamOSTRÓDAOPEN M00:00:0004:28:01
51WOJTKIEWICZ Jarosław 248PODKOWA LEŚNAOPEN M00:00:0004:28:04
52ŻABIŃSKI Radosław 687Crossfit 43300BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0004:29:40
53RYCZEK Adam 642Biegam Na TarchominieWARSZAWAOPEN M00:00:0004:30:26
54JEZIERSKI Marek 553CHRZANOWOPEN M00:00:0004:30:58
55PLUCIŃSKI Grzegorz 6251973RYDUŁTOWYOPEN M00:00:0004:32:50
56DEMBECKI Marcin 529Łemko StaffSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M00:00:0004:32:53
57KACZOR Łukasz 559WILD BUCHAYSBUCZKOWICEOPEN M00:00:0004:36:08
58STRZELECKI Robert 653WARSZAWAOPEN M00:00:0004:36:15
59BUCHHOLTZ Tomasz 516SKOCZÓWOPEN M00:00:0004:37:13
60KULIK Wojciech 467SWIĘTOCHŁOWICEOPEN M00:00:0004:37:41
61GRABOWSKA-SZYSZKA Elżbieta 546ZASOLEOPEN K00:00:0004:37:49
62SMUDA Ryszard 648TYCHYOPEN M00:00:0004:38:14
63SOSNOWSKI Michał 649PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWOPEN M00:00:0004:38:21
64LISZKA Piotr 591BYTOMOPEN M00:00:0004:38:24
65BAĆMAGA Tomasz 501RADOMOPEN M00:00:0004:38:33
66KLASIK Monika 570KATOWICEOPEN K00:00:0004:41:36
67KACZMAR Marek 557SMAPZABRZEOPEN M00:00:0004:41:41
68BRANDYS Michał 513Biegiem Przez GóryPAWŁOWICEOPEN M00:00:0004:41:44
69FILIPSKI Łukasz 537RAJCZAOPEN M00:00:0004:44:21
70OSICA Łukasz 617ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN M00:00:0004:45:34
71BĄK Tymoteusz 506i-systems.plGLIWICEOPEN M00:00:0004:48:03
72BIK Andrzej 508ZABRZEOPEN M00:00:0004:48:12
73KRZYŻOWSKI Maciej 584TYCHYOPEN M00:00:0004:50:58
74TUCHOŁKA Marta 698PocolocoKRAKÓWOPEN K00:00:0004:55:40
75LIPIŃSKI Robert 715bezFormy.plSOSNOWIECOPEN M00:00:0004:55:53
76ŁUGOWSKA Marzena 595KIETATYCHYOPEN K00:00:0004:55:57
77GMYREK Wojciech 543Wataha SlaskRUDA SLOPEN M00:00:0004:56:03
78OCYLOK Adam 613Chrono Service PolskaOŚWIĘCIMOPEN M00:00:0004:56:08
79CHWAŁOWSKI Adam 522ESTILE RACING TEAMPIOTRKÓW TRYBOPEN M00:00:0004:56:39
80MICHALSKI Mateusz 703BB RunnersJAWORZEOPEN M00:00:0004:59:41
81CZECHOWSKI Piotr 712SOSNOWIECOPEN M00:00:0005:00:18
82KAMIŃSKI Paweł 563CZELADŹOPEN M00:00:0005:00:24
83KLAG Marian 569TOP-33RYBARZOWICEOPEN M00:00:0005:01:24
84SZWARCZUK Ewa 660GibasówkaKATOWICEOPEN K00:00:0005:01:26
85SZTAJER Bartosz 658Lubię Burpees'yBĘDZINOPEN M00:00:0005:03:53
86GINTER Grzegorz 542AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWOPEN M00:00:0005:08:01
87MĄCZYŃSKA Joanna 599Kobiety BiegająPOZNAŃOPEN K00:00:0005:08:05
88SKALSKI Tomasz 706WARSZAWAOPEN M00:00:0005:09:24
89BROLL Rafał 514CHORZÓWOPEN M00:00:0005:10:33
90SZCZERBA Łukasz 655W Pogoni Za DuchemWARSZAWAOPEN M00:00:0005:10:56
91PETKA Damian 620Btm RunnersBYTOMOPEN M00:00:0005:12:58
92PARSZEWSKA Aleksandra 619btm runnersBYTOMOPEN K00:00:0005:13:02
93CAŁUS Jolanta 310Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁAOPEN K00:00:0005:13:04
94WĘGOREK Monika 673BYTOMOPEN K00:00:0005:13:06
95RĄCZKA Jarosław 639PGB Sportowa PaczkaŻYWIECOPEN M00:00:0005:13:12
96DĄBROWSKI Marek 528Biegające Morsy WydryPIERŚCIECOPEN M00:00:0005:13:17
97GORCZEWSKA Renata 544KS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICEOPEN K00:00:0005:16:30
98GORCZEWSKI Paweł 545KS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICEOPEN M00:00:0005:16:41
99CZICHY Barbara 527WKB META LubliniecTARNOWSKIE GÓRYOPEN K00:00:0005:16:54
100ZIELIŃSKI Tomasz 684GCW WarszawaWARSZAWAOPEN M00:00:0005:17:15
101ZARYCKA Julia 681KRAKÓWOPEN K00:00:0005:17:32
102KOWALIK Dorota 576RĘDZINYOPEN K00:00:0005:20:00
103KOTFIS Jarosław 697OŚWIĘCIMOPEN M00:00:0005:20:04
104BALICKI Marcin 502WIELICZKAOPEN M00:00:0005:20:09
105SEKULOWICZ Piotr 644skychasersBIELSKO BIAŁAOPEN M00:00:0005:23:28
106MIŚTALSKI Damian 606btm runnersBYTOMOPEN M00:00:0005:23:57
107WĘGOREK Piotr 672Btm RunnersBYTOMOPEN M00:00:0005:24:01
108RATAJCZAK Milena 638POZNANOPEN K00:00:0005:24:07
109PROŃCZUK Adam 628WehicoolCZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M00:00:0005:24:57
110MĄDRZYK Daniel 601SOSNOWIECOPEN M00:00:0005:33:16
111POLANOWSKI Marek 626NGB KłobuckKŁOBUCKOPEN M00:00:0005:42:23
112MRÓZ Mariusz 704OPEN M00:00:0005:42:34
113GDYNIA Daniel 541KNURÓWOPEN M00:00:0005:44:13
114JAREMEK Wojtek 552ZAMOŚĆOPEN M00:00:0005:44:21
115KROCZYK Lesław 578KNURÓWOPEN M00:00:0005:44:24
116NAMIOTA Maciej 610WARSZAWAOPEN M00:00:0005:44:26
117MASELIK Matheus 598PIEKARY ŚLĄSKIEOPEN M00:00:0005:44:34
118MADEJ Anna 596Vege RunnersKATOWICEOPEN K00:00:0005:44:38
119KRUCZEK Artur 580KRAKÓWOPEN M00:00:0005:44:41
120RAMS Łukasz 635Rams AttackKATOWICEOPEN M00:00:0006:07:54
121RAMS Agnieszka 637RamsAttackCHRZANÓWOPEN K00:00:0006:07:58
122RAMS Marcin 636RamsAttackCHRZANÓWOPEN M00:00:0006:08:02
123WRÓBEL Michał 680SensoUnicoWROCŁAWOPEN M00:00:0006:09:04
124CUPIAŁ Mariola 526W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN K00:00:0006:09:47
125ADAMOWSKA Asia 500OLKUSZOPEN K00:00:0006:10:02
126LEMIESZ Marcin 589PIASTÓWOPEN M00:00:0006:10:08
127GAWLIK - RYBIŃSKA Kasia 539EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAOPEN K00:00:0006:10:11
128RYBIŃSKI Łukasz 641EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:0006:10:13
129MAJCHRZAK Olga 597SensoUnicoWROCŁAWOPEN K00:00:0006:10:17
130CUPIAŁ Dariusz 525W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN M00:00:0006:12:21
131BINIENDA Błażej 707FALENTY NOWEOPEN M00:00:0006:17:48
132MIĘTKA Krzysztof 603KRAKÓWOPEN M00:00:0006:18:01
133SZATNIEWSKA Agnieszka 654owocowa krainaBĘDZINOPEN K00:00:0006:27:32
134TUREK Rafał 666owocowa krainaBĘDZINOPEN M00:00:0006:27:34
135KARAWACKI Grzegorz 565KĘTYOPEN M00:00:0006:59:53
136PYZIK Ewa 633ZABRZEOPEN K00:00:0006:59:53
137KAZNOWSKA Emilia 567ZABRZEOPEN K00:00:0006:59:53
138ŻYTNIK Piotr 693BUTTON'S TEAMŻARYOPEN M00:00:0006:59:53
138TYCHOWICZ Robert 667BUTTON'S TEAMŻARYOPEN M00:00:0006:59:53
140BINIENDA Agnieszka 509ZABRZEOPEN K00:00:0007:06:58
141JĘDRZEJEWSKA Beata 554WatahaBYTOMOPEN K00:00:0007:07:04
142ZAWISZA Beata 682WatahaŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN K00:00:0007:07:07
143PIECHOTA Daniel 621ZABRZEOPEN M00:00:0007:07:10
144LISEK Joanna 713OPEN K00:00:0007:15:44
145WŁODARCZYK Martyna 677SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN K00:00:0007:15:48
146JUREWICZ Kris 556Harpagan SosnowiecSOSNOWIECOPEN M00:00:00
147BURDA Marek 5181962BRENNAOPEN M00:00:00
148BIEL Szymon 711OPEN M00:00:00
149PIETRZYKOWSKI Michał 624JAWORZEOPEN M00:00:00
150JACHYM Arkadiusz 549Socios SilesiaGLIWICEOPEN M00:00:00
151KRYSKA Eliza 581BIELSKO-BIAŁAOPEN K00:00:00
152JARCZOK Zdzichu 551ŁĄKAOPEN M00:00:00
153IWANECKI Mariusz 548SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M00:00:00
154BROMIRSKI Patryk 515BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:00
155ŻARSKI Jarosław 691Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M00:00:00
156ŻARSKA Izabela 690Fudu&Co sport teamPIOTRKÓW TRYB.OPEN K00:00:00
157BELDOWSKA Beata 507Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN K00:00:00
158CIEPIELA Jan 524Lubię Burpees'yGRÓDKÓWOPEN M00:00:00
159DZIUMA Arkadiusz 464OPEN M00:00:00
160PIETRZYK Mariusz 623BRENNAOPEN M00:00:00
161KLIMKOWSKI Tomasz 700BYTOMOPEN M00:00:00
Niesklasyfikowani
PIETRASZEK Ewa 622WATAHA ŚLĄSKCHORZÓWOPEN KDNF DNF
WOŹNIAK Anna 679WATAHABYTOMOPEN KDNF DNF
CHMIELEWSKI Tomasz 521PanŻORYOPEN MDNF DNF
DONIEC Tomasz 530TheCathlons BBestWOLAOPEN MDNF DNF
KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 566Carbon PawsKATOWICEOPEN KDNF DNF
CHWAŁOWSKA Agnieszka 705Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN KDNF DNF
PIĄTEK Tomasz 699OPEN MDNF DNF
ERENBERG Rafał 709Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN MDNF DNF
PRZESŁAŃSKI Mateusz 194CZĘSTOCHOWAOPEN MDNF DNF
BOBLA Walenty 277BIERUŃOPEN MDNF DNF
PIECHULA-BOBLA Katarzyna 278TYCHYOPEN KDNF DNF
GĄSIOROWSKI Krzysztof 540GORENICEOPEN MDNF DNF
DZIERZAWSKI Tomasz 535Borsuki Biegają OlkuszOLKUSZOPEN MDNF DNF
NAGAS Pawel 609Lubie Burpees'yMYSŁOWICEOPEN MDNF DNF
SITARSKA Agnieszka 646WatahaRUDA ŚLĄSKAOPEN KDNF DNF
SZOLC Sebastian 656GLIWICEOPEN MDNF DNF
KOSMOWSKA Julka 573Los Gatos LocosPOZNAŃOPEN KDNF DNF
PYKA Tomasz 631MIKOŁÓWOPEN MDNF DNF
JACOSZEK Rafał 550SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MDNF DNF
KOSMOWSKI Jędrzej 574Los Gatos LocosPOZNAŃOPEN MDNF DNF
ZIELIŃSKI Łukasz 683TARNOWSKIE GÓRYOPEN MDNF DNF
LESIŃSKI Marcin 590BIELSKO-BIAŁAOPEN MDNF DNF
WILK Krzysztof 674amatorKATOWICEOPEN MDNF DNF
KĘCIK Janusz 568Spartanie DzieciomWARSZAWAOPEN MDNF DNF
PSZCZÓŁKA BUSCH Aneta 629TARNAWA GÓRNAOPEN KDNF DNF
TRZASKA Radosław 665TlenowniaBIELSKO-BIAŁAOPEN MDNF DNF
JÓŹWIK Rafał 555KAMIENICA POLSKAOPEN MDNF DNF
BIŻEK Patryk 510BĘDZINOPEN MDNF DNF
KOWALIK Ewelina 577Fizjobiegacze SzczecinŚWIEBODZINOPEN KDNF DNF
KLIMEK Magdalena 571KRAKOWOPEN KDNF DNF
LAMPARSKI Łukasz 587GÓRKI WIELKIEOPEN MDNF DNF
ŚLIWKA Arkadiusz 661Olza CieszynLESZNA -GÓRNAOPEN MDNF DNF
ŚLIWKA Beata 662Olza CieszynDZIĘGIELÓWOPEN KDNF DNF
BIELAWIEC Magdalena 695Białostocka Sekcja BiegaczyBIAŁYSTOKOPEN KDNF DNF
NOWOCIN Radosław 714WARSZAWAOPEN MDNF DNF
WĘGLIŃSKI Michał 460WARSZAWAOPEN MDNF DNF
Znaleziono 197 wynik(ów)