Organizator : FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data : 2019-01-26
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 223
Wystartowało : 197
Nie ukończyło : 35
Ukończyło : 162
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 21km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSkrzyczne
21km
Czas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1CIACIURA Magdalena 710OPEN K1K 100:00:0003:43:0604:55:56.1504:55:56.15 10:575,5
2OGIERMAN-DYKAS Marzena 616ORZESZEOPEN K2K 200:00:0003:56:4705:11:06.1505:11:06.15+00:15:1011:315,2
3BUTANOWICZ Marzena 519ŚlęzakteamSUSZECOPEN K3K 300:00:0003:56:3905:15:48.5505:15:48.55+00:19:5211:415,1
4BARTECKA Sabina 503HRmax ŻoryŻORYOPEN K4K 400:00:0004:08:0505:22:56.6505:22:56.65+00:27:0011:575,0
5DUDA Joanna 531Woźniak Running TeamŁODYGOWICEOPEN K5K 500:00:0004:13:3505:33:53.5505:33:53.55+00:37:5712:214,9
6KRYSKA Eliza 581BIELSKO-BIAŁAOPEN K6K 600:00:0005:46:22.3005:46:22.30+00:50:2612:494,7
7GRABOWSKA-SZYSZKA Elżbieta 546ZASOLEOPEN K7K 700:00:0004:37:4906:02:29.1006:02:29.10+01:06:3213:254,5
8KLASIK Monika 570KATOWICEOPEN K8K 800:00:0004:41:3606:15:45.8006:15:45.80+01:19:4913:554,3
9TUCHOŁKA Marta 698PocolocoKRAKÓWOPEN K9K 900:00:0004:55:4006:26:25.2506:26:25.25+01:30:2914:184,2
10ŁUGOWSKA Marzena 595KIETATYCHYOPEN K10K 1000:00:0004:55:5706:28:30.0006:28:30.00+01:32:3314:234,2
11MĄCZYŃSKA Joanna 599Kobiety BiegająPOZNAŃOPEN K11K 1100:00:0005:08:0506:37:06.8506:37:06.85+01:41:1014:424,1
12SZWARCZUK Ewa 660GibasówkaKATOWICEOPEN K12K 1200:00:0005:01:2606:39:53.1006:39:53.10+01:43:5614:484,1
13GORCZEWSKA Renata 544KS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICEOPEN K13K 1300:00:0005:16:3006:50:54.6506:50:54.65+01:54:5815:133,9
14ZARYCKA Julia 681KRAKÓWOPEN K14K 1400:00:0005:17:3206:50:57.3506:50:57.35+01:55:0115:133,9
15KOWALIK Dorota 576RĘDZINYOPEN K15K 1500:00:0005:20:0006:51:51.7506:51:51.75+01:55:5515:153,9
16CZICHY Barbara 527WKB META LubliniecTARNOWSKIE GÓRYOPEN K16K 1600:00:0005:16:5406:57:05.1506:57:05.15+02:01:0915:263,9
17ŻARSKA Izabela 690Fudu&Co sport teamPIOTRKÓW TRYB.OPEN K17K 1700:00:0007:03:36.7007:03:36.70+02:07:4015:413,8
18BELDOWSKA Beata 507Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN K18K 1800:00:0007:03:38.1507:03:38.15+02:07:4215:413,8
19CAŁUS Jolanta 310Nutrend TeamBIELSKO-BIAŁAOPEN K19K 1900:00:0005:13:0407:15:59.3507:15:59.35+02:20:0316:083,7
20PARSZEWSKA Aleksandra 619btm runnersBYTOMOPEN K20K 2000:00:0005:13:0207:20:18.2507:20:18.25+02:24:2216:183,7
21WĘGOREK Monika 673BYTOMOPEN K21K 2100:00:0005:13:0607:20:18.4007:20:18.40+02:24:2216:183,7
22MADEJ Anna 596Vege RunnersKATOWICEOPEN K22K 2200:00:0005:44:3807:31:57.5507:31:57.55+02:36:0116:443,6
23RATAJCZAK Milena 638POZNANOPEN K23K 2300:00:0005:24:0708:00:15.2008:00:15.20+03:04:1917:473,4
24RAMS Agnieszka 637RamsAttackCHRZANÓWOPEN K24K 2400:00:0006:07:5808:01:31.2508:01:31.25+03:05:3517:503,4
25MAJCHRZAK Olga 597SensoUnicoWROCŁAWOPEN K25K 2500:00:0006:10:1708:02:48.8508:02:48.85+03:06:5217:523,4
26ADAMOWSKA Asia 500OLKUSZOPEN K26K 2600:00:0006:10:0208:04:51.7508:04:51.75+03:08:5517:573,3
27CUPIAŁ Mariola 526W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN K27K 2700:00:0006:09:4708:23:12.4508:23:12.45+03:27:1618:383,2
28GAWLIK - RYBIŃSKA Kasia 539EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAOPEN K28K 2800:00:0006:10:1108:28:24.6508:28:24.65+03:32:2818:493,2
29SZATNIEWSKA Agnieszka 654owocowa krainaBĘDZINOPEN K29K 2900:00:0006:27:3208:34:33.8508:34:33.85+03:38:3719:033,1
30KAZNOWSKA Emilia 567ZABRZEOPEN K30K 3000:00:0006:59:5308:56:52.0508:56:52.05+04:00:5519:533,0
31PYZIK Ewa 633ZABRZEOPEN K31K 3100:00:0006:59:5309:01:45.6509:01:45.65+04:05:4920:033,0
32JĘDRZEJEWSKA Beata 554WatahaBYTOMOPEN K32K 3200:00:0007:07:0409:24:34.2509:24:34.25+04:28:3820:542,9
33ZAWISZA Beata 682WatahaŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN K33K 3300:00:0007:07:0709:24:34.3509:24:34.35+04:28:3820:542,9
34BINIENDA Agnieszka 509ZABRZEOPEN K34K 3400:00:0007:06:5809:24:34.6509:24:34.65+04:28:3820:542,9
35LISEK Joanna 713OPEN K35K 3500:00:0007:15:4410:30:57.8510:30:57.85+05:35:0123:222,6
36WŁODARCZYK Martyna 677SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN K36K 3600:00:0007:15:4810:31:00.7010:31:00.70+05:35:0423:222,6
Niesklasyfikowani
WOŹNIAK Anna 679WATAHABYTOMOPEN KDNF DNF DNF DNF--
PIETRASZEK Ewa 622WATAHA ŚLĄSKCHORZÓWOPEN KDNF DNF DNF DNF--
SITARSKA Agnieszka 646WatahaRUDA ŚLĄSKAOPEN KDNF DNF DNF DNF--
KOWALIK Ewelina 577Fizjobiegacze SzczecinŚWIEBODZINOPEN KDNF DNF DNF DNF--
KLIMEK Magdalena 571KRAKOWOPEN KDNF DNF DNF DNF--
PIECHULA-BOBLA Katarzyna 278TYCHYOPEN KDNF DNF DNF DNF--
KOSMOWSKA Julka 573Los Gatos LocosPOZNAŃOPEN KDNF DNF DNF DNF--
CHWAŁOWSKA Agnieszka 705Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN KDNF DNF DNF DNF--
KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 566Carbon PawsKATOWICEOPEN KDNF DNF DNF DNF--
ŚLIWKA Beata 662Olza CieszynDZIĘGIELÓWOPEN KDNF DNF DNF DNF--
BIELAWIEC Magdalena 695Białostocka Sekcja BiegaczyBIAŁYSTOKOPEN KDNF DNF DNF DNF--
PSZCZÓŁKA BUSCH Aneta 629TARNAWA GÓRNAOPEN KDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 48 wynik(ów)