Organizator : FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data : 2019-01-26
Miejsce : Szczyrk
Dystans : 27 km
Zgłoszonych : 223
Wystartowało : 197
Nie ukończyło : 35
Ukończyło : 162
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 21km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSkrzyczne
21km
   
1KARAWACKI Grzegorz 565KĘTYOPEN M00:00:0006:59:53
2JUREWICZ Kris 556Harpagan SosnowiecSOSNOWIECOPEN M00:00:00
3OCYLOK Adam 613Chrono Service PolskaOŚWIĘCIMOPEN M00:00:0004:56:08
4GINTER Grzegorz 542AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWOPEN M00:00:0005:08:01
5BURDA Marek 5181962BRENNAOPEN M00:00:00
6MĄDRZYK Daniel 601SOSNOWIECOPEN M00:00:0005:33:16
7BIEL Szymon 711OPEN M00:00:00
8STEFAŃSKI Zbyszek 650HEBELLIBIĄŻOPEN M00:00:0004:09:03
9BARTECKI Aleksander 504HRmax ŻoryŻORYOPEN M00:00:0003:55:23
10KACZMAR Marek 557SMAPZABRZEOPEN M00:00:0004:41:41
11KAMIŃSKI Paweł 563CZELADŹOPEN M00:00:0005:00:24
12BAĆMAGA Tomasz 501RADOMOPEN M00:00:0004:38:33
13PIETRZYKOWSKI Michał 624JAWORZEOPEN M00:00:00
14KADLUBICKI Marek 560sportowytrybzyciaCZANIECOPEN M00:00:0003:25:39
15SEKULOWICZ Piotr 644skychasersBIELSKO BIAŁAOPEN M00:00:0005:23:28
16MRÓZ Mariusz 704OPEN M00:00:0005:42:34
17SKALSKI Tomasz 706WARSZAWAOPEN M00:00:0005:09:24
18BINIENDA Błażej 707FALENTY NOWEOPEN M00:00:0006:17:48
19FEICHTINGER Marek 536ŻORYOPEN M00:00:0003:52:20
20KACZOR Łukasz 559WILD BUCHAYSBUCZKOWICEOPEN M00:00:0004:36:08
21LISIECKI Tomasz 701LUBOŃOPEN M00:00:0004:22:12
22DUDZIAK Marek 702BB RunnersJAOWRZEOPEN M00:00:0003:55:25
23MICHALSKI Mateusz 703BB RunnersJAWORZEOPEN M00:00:0004:59:41
24RZYWUCKI Wojciech 708OPEN M00:00:0003:49:59
25LISZKA Maciej 274CIESZYNOPEN M00:00:0004:01:14
26KRZYŻOWSKI Maciej 584TYCHYOPEN M00:00:0004:50:58
27KROSNY Sebastian 579STS Biegaton MikołówMIKOŁÓWOPEN M00:00:0002:53:21
28JEZIERSKI Marek 553CHRZANOWOPEN M00:00:0004:30:58
29WOJTKIEWICZ Jarosław 248PODKOWA LEŚNAOPEN M00:00:0004:28:04
30TOMCZYK Tomasz 694ZABRZEOPEN M00:00:0003:55:28
31URBAŃSKI Robert 669Nadleśnictwo JeleśniaKOCIERZ RYCHWAŁDZKIOPEN M00:00:0004:09:00
32DZIERKA Mariusz 534TOMASZÓW MAZOWIECKIOPEN M00:00:0004:27:50
33BRANDYS Michał 513Biegiem Przez GóryPAWŁOWICEOPEN M00:00:0004:41:44
34STRZELECKI Robert 653WARSZAWAOPEN M00:00:0004:36:15
35JACHYM Arkadiusz 549Socios SilesiaGLIWICEOPEN M00:00:00
36RAMS Łukasz 635Rams AttackKATOWICEOPEN M00:00:0006:07:54
37MIŚTALSKI Damian 606btm runnersBYTOMOPEN M00:00:0005:23:57
38JAREMEK Wojtek 552ZAMOŚĆOPEN M00:00:0005:44:21
39RAMS Marcin 636RamsAttackCHRZANÓWOPEN M00:00:0006:08:02
40SZTAJER Bartosz 658Lubię Burpees'yBĘDZINOPEN M00:00:0005:03:53
41CUPIAŁ Dariusz 525W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN M00:00:0006:12:21
42PETKA Damian 620Btm RunnersBYTOMOPEN M00:00:0005:12:58
43CICHY Krzysztof 523Opony SerafinowskiGÓRKI WIELKIEOPEN M00:00:0003:18:55
44KALAMUS Mirosław 561ŁODYGOWICEOPEN M00:00:0003:41:51
45KRZYSZTOŃ Tomasz 582Grupa Jura'PLJAWORZNIKOPEN M00:00:0003:34:16
46JARCZOK Zdzichu 551ŁĄKAOPEN M00:00:00
47GÓRNY Mirosław 618KAMESZNICAOPEN M00:00:0003:37:59
48KLAG Marian 569TOP-33RYBARZOWICEOPEN M00:00:0005:01:24
49SARNA Kamil 643KRASNEOPEN M00:00:0003:34:55
50WOJDYŁO Mateusz 678Fantastic TeamUSTROŃOPEN M00:00:0003:43:45
51SZCZERBA Łukasz 655W Pogoni Za DuchemWARSZAWAOPEN M00:00:0005:10:56
52BUCZYŃSKI Adam 517Non Stop TrailKRAKÓWOPEN M00:00:0003:08:44
53BĄK Tymoteusz 506i-systems.plGLIWICEOPEN M00:00:0004:48:03
54KRUCZEK Artur 580KRAKÓWOPEN M00:00:0005:44:41
55KUBICA Dariusz 586Grupa KryzysBUCZKOWICEOPEN M00:00:0004:19:17
56BOJDA Zdzisław 512PIERŚCIECOPEN M00:00:0003:25:36
57BIK Andrzej 508ZABRZEOPEN M00:00:0004:48:12
58OSICA Łukasz 617ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN M00:00:0004:45:34
59SZOT Andrzej 657Biegam bo muszęPIETROWICE WIELKIEOPEN M00:00:0004:19:31
60WĘGOREK Piotr 672Btm RunnersBYTOMOPEN M00:00:0005:24:01
61URBAŃCZYK Karol 668GLIWICEOPEN M00:00:0002:53:41
62DĄBROWSKI Marek 528Biegające Morsy WydryPIERŚCIECOPEN M00:00:0005:13:17
63BUCHHOLTZ Tomasz 516SKOCZÓWOPEN M00:00:0004:37:13
64NIEDZIAŁKOWSKI Jan 612POZNAŃOPEN M00:00:0003:50:14
65IWANECKI Mariusz 548SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M00:00:00
66RYCZEK Adam 642Biegam Na TarchominieWARSZAWAOPEN M00:00:0004:30:26
67MIJAKOWSKI Pawel 604Mijakowski TeamWARSAWOPEN M00:00:0003:27:07
68SOSNOWSKI Michał 649PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWOPEN M00:00:0004:38:21
69TUREK Rafał 666owocowa krainaBĘDZINOPEN M00:00:0006:27:34
70BAZYL Adam 505BremboDĄBROWA GÓRNICZAOPEN M00:00:0003:23:52
71PLUCIŃSKI Grzegorz 6251973RYDUŁTOWYOPEN M00:00:0004:32:50
72RÓŻANOWSKI Łukasz 640BIELSKO BIAŁAOPEN M00:00:0003:34:22
73SZUBA Tomasz 659WROCŁAWOPEN M00:00:0003:48:48
74ŻYTNIK Piotr 693BUTTON'S TEAMŻARYOPEN M00:00:0006:59:53
74TYCHOWICZ Robert 667BUTTON'S TEAMŻARYOPEN M00:00:0006:59:53
76CHWAŁOWSKI Adam 522ESTILE RACING TEAMPIOTRKÓW TRYBOPEN M00:00:0004:56:39
77KAŁUŻA Arkadiusz 562Inżynieria Biegania TeamBIERUŃOPEN M00:00:0003:52:17
78LUŹNIAK Damian 593SCI Górscy EntuzjaściPOGWIZDÓWOPEN M00:00:0002:58:01
79ZIELIŃSKI Tomasz 684GCW WarszawaWARSZAWAOPEN M00:00:0005:17:15
80MASELIK Matheus 598PIEKARY ŚLĄSKIEOPEN M00:00:0005:44:34
81RĄCZKA Jarosław 639PGB Sportowa PaczkaŻYWIECOPEN M00:00:0005:13:12
82LEMIESZ Marcin 589PIASTÓWOPEN M00:00:0006:10:08
83GORCZEWSKI Paweł 545KS ISKRA RYBARZOWICERYBARZOWICEOPEN M00:00:0005:16:41
84ŁEMPICKI Jakub 594LOMZAOPEN M00:00:0003:55:36
85GDYNIA Daniel 541KNURÓWOPEN M00:00:0005:44:13
86KROCZYK Lesław 578KNURÓWOPEN M00:00:0005:44:24
87FILIPSKI Łukasz 537RAJCZAOPEN M00:00:0004:44:21
88RYBIŃSKI Łukasz 641EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAOPEN M00:00:0006:10:13
89STRAŚ Jarek 651KATOWICEOPEN M00:00:0003:48:55
90ODOLIŃSKI Jacek 615Pszczółkowski TeamOSTRÓDAOPEN M00:00:0004:28:01
91WRÓBEL Michał 680SensoUnicoWROCŁAWOPEN M00:00:0006:09:04
92LISZKA Piotr 591BYTOMOPEN M00:00:0004:38:24
93GRZESICA Paweł 547LĘDZINYOPEN M00:00:0003:42:57
94MILIK Marcin 605EPOSOSNOWIECOPEN M00:00:0004:16:43
95PROŃCZUK Adam 628WehicoolCZECHOWICE-DZIEDZICEOPEN M00:00:0005:24:57
96KUBERA Dawid 585alwaysinmotion.plTYCHYOPEN M00:00:0004:23:30
97ŻABIŃSKI Radosław 687Crossfit 43300BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:0004:29:40
98KRZYŻAN Jakub 583KW KrakówJERZMANOWICEOPEN M00:00:0004:16:10
99BALICKI Marcin 502WIELICZKAOPEN M00:00:0005:20:09
100DEMBECKI Marcin 529Łemko StaffSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M00:00:0004:32:53
101POLANOWSKI Marek 626NGB KłobuckKŁOBUCKOPEN M00:00:0005:42:23
102BROMIRSKI Patryk 515BIELSKO-BIAŁAOPEN M00:00:00
103LORANC Paweł 592WILD BUCHAYSKOZYOPEN M00:00:0004:08:08
104PYZIK Krzysztof 634VegeSlonik Team / Fizjobiegacze SzczecinŚWINOUJŚCIEOPEN M00:00:0003:26:59
105MIĘTKA Krzysztof 603KRAKÓWOPEN M00:00:0006:18:01
106ŻARSKI Jarosław 691Fudu&Co Sport TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN M00:00:00
107MĄDRY Roman 600TYCHYOPEN M00:00:0004:22:09
108KAPUSTA Piotr 564SMOLICEOPEN M00:00:0004:16:13
109GMYREK Wojciech 543Wataha SlaskRUDA SLOPEN M00:00:0004:56:03
110LIPIŃSKI Robert 715bezFormy.plSOSNOWIECOPEN M00:00:0004:55:53
111PIECHOTA Daniel 621ZABRZEOPEN M00:00:0007:07:10
112SMUDA Ryszard 648TYCHYOPEN M00:00:0004:38:14
113BROLL Rafał 514CHORZÓWOPEN M00:00:0005:10:33
114NAMIOTA Maciej 610WARSZAWAOPEN M00:00:0005:44:26
115CIEPIELA Jan 524Lubię Burpees'yGRÓDKÓWOPEN M00:00:00
116DZIUMA Arkadiusz 464OPEN M00:00:00
117PYSZ Grzegorz 632Hrmax ŻoryŻORYOPEN M00:00:0003:35:04
118GANSZCZYK Kuba 538KATOWICEOPEN M00:00:0003:56:34
119PIETRZYK Mariusz 623BRENNAOPEN M00:00:00
120TRĄBA Piotr 696Crossfit 43300OPEN M00:00:0004:18:06
121KOTFIS Jarosław 697OŚWIĘCIMOPEN M00:00:0005:20:04
122KULIK Wojciech 467SWIĘTOCHŁOWICEOPEN M00:00:0004:37:41
123KLIMKOWSKI Tomasz 700BYTOMOPEN M00:00:00
124CZECHOWSKI Piotr 712SOSNOWIECOPEN M00:00:0005:00:18
125WIDUCH Jarek 671PEWEL ŚLEMIEŃSKAOPEN M00:00:0003:25:33
Niesklasyfikowani
CHMIELEWSKI Tomasz 521PanŻORYOPEN MDNF DNF
DONIEC Tomasz 530TheCathlons BBestWOLAOPEN MDNF DNF
PIĄTEK Tomasz 699OPEN MDNF DNF
ERENBERG Rafał 709Fudu&Co.Sport.TeamPIOTRKÓW TRYBUNALSKIOPEN MDNF DNF
PRZESŁAŃSKI Mateusz 194CZĘSTOCHOWAOPEN MDNF DNF
BOBLA Walenty 277BIERUŃOPEN MDNF DNF
GĄSIOROWSKI Krzysztof 540GORENICEOPEN MDNF DNF
DZIERZAWSKI Tomasz 535Borsuki Biegają OlkuszOLKUSZOPEN MDNF DNF
NAGAS Pawel 609Lubie Burpees'yMYSŁOWICEOPEN MDNF DNF
SZOLC Sebastian 656GLIWICEOPEN MDNF DNF
PYKA Tomasz 631MIKOŁÓWOPEN MDNF DNF
JACOSZEK Rafał 550SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN MDNF DNF
KOSMOWSKI Jędrzej 574Los Gatos LocosPOZNAŃOPEN MDNF DNF
ZIELIŃSKI Łukasz 683TARNOWSKIE GÓRYOPEN MDNF DNF
LESIŃSKI Marcin 590BIELSKO-BIAŁAOPEN MDNF DNF
WILK Krzysztof 674amatorKATOWICEOPEN MDNF DNF
KĘCIK Janusz 568Spartanie DzieciomWARSZAWAOPEN MDNF DNF
TRZASKA Radosław 665TlenowniaBIELSKO-BIAŁAOPEN MDNF DNF
JÓŹWIK Rafał 555KAMIENICA POLSKAOPEN MDNF DNF
BIŻEK Patryk 510BĘDZINOPEN MDNF DNF
LAMPARSKI Łukasz 587GÓRKI WIELKIEOPEN MDNF DNF
ŚLIWKA Arkadiusz 661Olza CieszynLESZNA -GÓRNAOPEN MDNF DNF
NOWOCIN Radosław 714WARSZAWAOPEN MDNF DNF
WĘGLIŃSKI Michał 460WARSZAWAOPEN MDNF DNF
Znaleziono 149 wynik(ów)