ZAWIERUCHA

Organizator:
FUNDACJA AKTYWNE BESKIDY
Data:
2020-01-25
Miejsce:
Szczyrk
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
140
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
139
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 21km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN K | OPEN M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSkrzyczne
21km
Czas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1URBAŃCZYK Karol 632Non Stop TrailGLIWICEOPEN M1M 100:00:0102:07:5202:38:15.7502:38:17.65 5:5110.2
2BRZOZA Piotr 511B@B KIELCE TEAMKIELCEOPEN M2M 200:00:0302:10:3702:42:02.6502:42:06.30+00:03:486:0010
3STUDENCKI Dawid 620KOŚCIELISKOOPEN M3M 300:00:0102:10:2202:42:42.8502:42:44.40+00:04:266:0110
4KOWAL Amadeusz 563Naprzód MłocinyLUBACZÓWOPEN M4M 400:00:0202:23:4702:59:58.8503:00:01.00+00:21:436:399
5KOKOCIŃSKI Dariusz 560GDAŃSKOPEN M5M 500:00:0602:29:4703:04:48.1503:04:54.45+00:26:366:508.8
6BUCZYŃSKI Adam 512Non Stop TrailKRAKÓWOPEN M6M 600:00:0202:28:3003:05:46.5003:05:49.20+00:27:316:528.7
7KUŚMIERSKI Michał 571No i?BIELSKO-BIAŁAOPEN M7M 700:00:0202:29:1603:06:22.3003:06:25.05+00:28:076:548.7
8CHRZANOWSKA Barbara 515Zdzieraj KapcieBĘDZINOPEN K1K 100:00:0802:29:0303:07:08.2503:07:16.70+00:28:596:558.7
9WITEK Adrian 640KNURÓWOPEN M8M 800:00:0902:32:5103:13:00.1503:13:09.50+00:34:517:088.4
10MALINOWSKI Piotr 568STS Biegaton Mikołów / Leśna SzarańczaMIKOŁÓWOPEN M9M 900:00:0202:32:0103:13:16.8503:13:19.55+00:35:017:098.4
11KĄCKA Anna 558Buff Team PolandZABRZEOPEN K2K 200:00:0102:35:2903:13:30.8503:13:32.75+00:35:157:108.4
12OGIERMAN-DYKAS Marzena 593ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMORZESZEOPEN K3K 300:00:0202:35:3703:13:45.0003:13:47.20+00:35:297:108.4
13GRZESICA Paweł 542LĘDZINYOPEN M10M 1000:00:0402:35:4403:18:45.7003:18:50.40+00:40:327:218.2
14ZBORUCKI Jan 651ERTKRAKOWOPEN M11M 1100:00:0802:35:0603:18:41.6503:18:50.60+00:40:327:218.2
15WASIEWICZ Adam 634WARSZAWAOPEN M12M 1200:00:0802:41:5403:22:31.6003:22:40.15+00:44:227:308
16RATAJ Artur 610KATOWICEOPEN M13M 1300:00:0202:38:1403:23:09.2503:23:11.95+00:44:547:318
17TOMCZYK Tomasz 507ZABRZEOPEN M14M 1400:00:0502:43:1103:23:24.0003:23:29.45+00:45:117:328
18TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 629MLKS RadkówMYSŁOWICEOPEN M15M 1500:00:1002:40:2103:24:04.5503:24:15.15+00:45:577:337.9
19MISIACZ Bartłomiej 646ŻORYOPEN M16M 1600:00:0702:43:3303:25:05.0003:25:12.65+00:46:557:357.9
20GRUSZECKI Bartosz 541BIELSKO-BIAŁAOPEN M17M 1700:00:0302:43:3203:29:10.8003:29:14.40+00:50:567:447.7
21HELLER Karina 549Ruda SzalonaSKOCZÓWOPEN K4K 400:00:0702:48:4203:30:47.5003:30:55.45+00:52:377:487.7
22KWAŚNY Marcin 572Wild BuchaysBUCZKOWICEOPEN M18M 1800:00:0502:51:2503:32:09.9503:32:15.20+00:53:577:517.6
23JUREWICZ Krzysztof 556Harpagan SosnowiecSOSNOWIECOPEN M19M 1900:00:0302:57:1803:35:37.4003:35:40.90+00:57:237:597.5
24DROZD Maciej 522Dream RunWARSZAWAOPEN M20M 2000:00:0402:58:0803:38:51.2003:38:55.40+01:00:378:067.4
25SUPRYN Rafał 622WARSZAWAOPEN M21M 2100:00:0503:03:2403:42:26.2503:42:31.85+01:04:148:147.3
26GAMZA Mariusz 531Pędzące Żółwie IMICZERWIONKA LESZCZYNYOPEN M22M 2200:00:0902:48:4503:42:45.8503:42:55.35+01:04:378:157.3
27DZIADOWIEC Andrzej 526CHEŁMEKOPEN M23M 2300:00:0502:52:2903:42:59.8003:43:05.10+01:04:478:157.3
28NOGA Angelika 108Kęckie harpaganyKOZYOPEN K5K 500:00:0702:58:5603:44:07.8003:44:15.75+01:05:588:187.2
29MRÓWCZYŃSKI Szymon 587GLIWICEOPEN M24M 2400:00:0303:00:0303:44:27.2503:44:30.90+01:06:138:187.2
30OSTROWSKI Maciej 596KNURÓWOPEN M25M 2500:00:0402:58:4803:46:59.7003:47:03.90+01:08:468:247.1
31SZEWCZYK Jarosław 6231974NOWY BEDOŃOPEN M26M 2600:00:0603:00:1203:48:29.8503:48:36.15+01:10:188:277.1
32STRZECHOWSKI Dariusz 618RAJSPORT ACTIVEBEDOŃOPEN M27M 2700:00:0703:00:1503:48:29.0003:48:36.30+01:10:188:277.1
33MUCHA Adam 588poRUNne furganieBYTOMOPEN M28M 2800:00:1403:01:3703:48:23.3003:48:38.15+01:10:208:277.1
34MIELCZAREK Wojtek 584TYCHYOPEN M29M 2900:00:1402:48:3803:48:34.0003:48:48.05+01:10:308:277.1
35BĄK Tymoteusz 503i-systems.plGLIWICEOPEN M30M 3000:00:0503:06:3703:49:40.8003:49:46.70+01:11:298:307.1
36TOMASZ Muc 627LĘDZINYOPEN M31M 3100:00:0603:00:5803:50:44.6003:50:51.25+01:12:338:327
37WITAS Jacek 639JAWORZEOPEN M32M 3200:00:0403:02:3703:50:51.6503:50:55.90+01:12:388:337
38KOTRA Jacek 562Sobie SamSMOLNICAOPEN M33M 3300:00:1102:55:5603:50:57.7503:51:09.00+01:12:518:337
39WITEK Justyna 641KNURÓWOPEN K6K 600:00:1003:02:3703:51:00.0003:51:10.15+01:12:528:337
40STRZELECKI Robert 619WARSZAWAOPEN M34M 3400:00:0703:09:5903:52:22.6003:52:29.75+01:14:128:367
41MALIK Rafał 582TARNOWSKIE GÓRYOPEN M35M 3500:00:1503:07:2703:53:07.5503:53:23.10+01:15:058:386.9
42JURA Mariusz 555Złowieszcze Zgrzytnięcie ZwieraczaŁÓDŹOPEN M36M 3600:00:1403:06:4903:53:27.0503:53:41.30+01:15:238:386.9
43WISZ Piotr 637SDteamRZESZÓWOPEN M37M 3700:00:0803:10:4703:55:30.9503:55:39.20+01:17:218:436.9
44FORNALSKA Joanna 528DudyczrunGDANSKOPEN K7K 700:00:0603:02:3803:56:01.4503:56:07.75+01:17:508:446.9
45KACZMAR Marek 557ZABRZEOPEN M38M 3800:00:0303:12:0704:00:03.8004:00:07.15+01:21:498:536.7
46ŻELICHOWSKI Artur 654Kęckie HarpaganyKĘTYOPEN M39M 3900:00:1003:06:1504:01:54.6004:02:04.75+01:23:478:576.7
47GORZAWSKI Andrzej 536RYBNIKOPEN M40M 4000:00:1103:09:4704:03:17.9504:03:29.15+01:25:119:006.7
48KOWALCZYK Marcin 564WROCLAWOPEN M41M 4100:00:0403:11:2704:04:37.5504:04:41.75+01:26:249:036.6
49DURA Tomasz 524BIELSKO-BIAŁAOPEN M42M 4200:00:0903:11:2604:04:34.2004:04:43.55+01:26:259:036.6
50KELLER-MISIARZ Natalia 559ŻORYOPEN K8K 800:00:0703:10:0304:05:11.1504:05:18.15+01:27:009:046.6
51ŻABIŃSKI Radosław 653Crossfit 43300BIELSKO-BIAŁAOPEN M43M 4300:00:0603:11:1504:06:48.0504:06:54.65+01:28:379:086.6
52SIKORA Tomasz 616SUCHA BESKIDZKAOPEN M44M 4400:00:0603:18:1104:08:35.3504:08:41.40+01:30:239:126.5
53SZTAJER Bartosz 625SOCIOS SILESIABĘDZINOPEN M45M 4500:00:0303:14:4504:08:49.3004:08:53.10+01:30:359:126.5
54WOŹNIAK Michał 645PODOLSZEOPEN M46M 4600:00:0203:18:2304:13:14.4004:13:17.25+01:34:599:226.4
55WASIEWICZ Jolanta 635WARSZAWAOPEN K9K 900:00:0803:16:5804:13:34.1004:13:42.60+01:35:249:236.4
56DZIAMSKI Ryszard 527CHORZÓWOPEN M47M 4700:00:1403:24:0904:14:11.6004:14:25.90+01:36:089:246.4
57CHMIELEWSKI Tomasz 514WARSZAWAOPEN M48M 4800:00:0603:09:2904:15:04.5504:15:11.25+01:36:539:266.4
58HELLER Szymon 548Tata StasiaBRENNAOPEN M49M 4900:00:0703:14:0704:15:32.4504:15:39.75+01:37:229:276.3
59RAK Mirek 606BYTOMOPEN M50M 5000:00:0303:25:0804:16:17.6504:16:21.10+01:38:039:296.3
60ZAJĄC Krystian 650RABKA ZDRÓJOPEN M51M 5100:00:0503:18:1604:16:42.7504:16:48.35+01:38:309:306.3
61KURASIŃSKI Konrad 569Socios SilesiaBRENNAOPEN M52M 5200:00:0603:21:4504:17:20.9504:17:27.45+01:39:099:316.3
62KWIATEK Agnieszka 573ORZESZEOPEN K10K 1000:00:0403:26:0404:17:25.7004:17:30.55+01:39:129:326.3
63GRZYWA Kinga 544Porunne furganieGROJECOPEN K11K 1100:00:1303:26:0004:18:45.9004:18:59.50+01:40:419:356.3
64JAGIELSKI Piotr 550RUDA ŚLĄSKAOPEN M53M 5300:00:0303:28:3004:19:03.6004:19:06.95+01:40:499:356.3
65GŁOMBIK Bogdan 534KSIĄŻENICEOPEN M54M 5400:00:1003:27:0104:19:14.6504:19:24.90+01:41:079:366.2
66NAMIOTA Maciej 590WARSZAWAOPEN M55M 5500:00:1303:24:1804:21:18.8004:21:32.10+01:43:149:406.2
67SZWARCZUK Ewa 626GibasówkaKATOWICEOPEN K12K 1200:00:0703:26:5904:21:59.5504:22:07.10+01:43:499:426.2
68TRUSZKOWSKA Marta 628WARSZAWAOPEN K13K 1300:00:1403:31:5004:27:08.2004:27:23.05+01:49:059:536.1
69ŁUBIEŃSKI Wojciech 576POZNAŃOPEN M56M 5600:00:1103:33:1604:27:52.0004:28:03.25+01:49:459:556
70FRANKOWSKI Dariusz 529Szamani w transieBYTOMOPEN M57M 5700:00:0903:34:2904:28:17.3004:28:27.10+01:50:099:566
71KOŁODZIEJ Mariusz 561TMTeamLEGNICAOPEN M58M 5800:00:0503:41:4604:28:30.6004:28:36.40+01:50:189:566
72OPANASENKO Volodymyr 594hutinpujWROCLAWOPEN M59M 5900:00:0903:17:4604:29:03.9504:29:13.20+01:50:559:576
73HANCZAR Paweł 546TMTeamWROCŁAWOPEN M60M 6000:00:0703:41:3904:29:05.9504:29:13.80+01:50:569:586
74OSICA Łukasz 595ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN M61M 6100:00:1403:25:5004:29:22.0004:29:36.10+01:51:189:586
75MADEJ Anna 579Vege RunnersKATOWICEOPEN K14K 1400:00:1403:33:5504:29:36.6004:29:50.70+01:51:339:596
76MAJOWSKI Marcin 580BYTOMOPEN M62M 6200:00:1503:29:4904:29:41.3004:29:57.20+01:51:399:596
77PENKALA Marek 599Run a LOTMYSIADŁOOPEN M63M 6300:00:0903:26:2804:31:22.7004:31:32.20+01:53:1410:036
78ROGOSZ Marcin 612SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOPEN M64M 6400:00:0503:25:5304:31:48.2504:31:53.25+01:53:3510:046
79ZYCH Katarzyna 652RMF4RT OCRCZECHOWICE - DZIEDZICEOPEN K15K 1500:00:0703:32:2704:33:56.5504:34:04.10+01:55:4610:085.9
80TURCHAN Fresh Idea 630RMF4RT OCRWIELICZKAOPEN M65M 6500:00:0703:32:2504:33:56.5004:34:04.35+01:55:4610:085.9
81PASZTALENIEC Waldemar 598OLSZTYNOPEN M66M 6600:00:0903:33:3004:36:00.1504:36:09.80+01:57:5210:135.9
82DZIADAK Michał 525CZĘSTOCHOWAOPEN M67M 6700:00:1103:42:2504:36:39.9004:36:51.10+01:58:3310:145.9
83GOŁKOWSKI Radosław 535ZAWIERCIEOPEN M68M 6800:00:0803:39:1004:37:28.1504:37:36.80+01:59:1910:165.8
84PIĄTEK Tomasz 600Wild BuchaysPISARZOWICEOPEN M69M 6900:00:0603:40:4904:40:18.9004:40:25.00+02:02:0710:225.8
85PORC-SZPOREK Szymon 603Zabrzańskie Parkowe BieganieRUDA ŚLĄSKAOPEN M70M 7000:00:0403:31:5604:40:57.9004:41:02.60+02:02:4410:245.8
86MACHOCZEK Lukasz 577RYBNIKOPEN M71M 7100:00:0603:31:0704:41:57.1504:42:03.90+02:03:4610:265.7
87GAUDEN Piotr 532SPC/KM UMK Toruń/Idziemy bez RyzykaTORUŃOPEN M72M 7200:00:1303:43:3504:42:52.3504:43:05.55+02:04:4710:285.7
88BOSEK Pawel 509BIELSKO-BIALAOPEN M73M 7300:00:1503:41:5704:44:42.9004:44:58.00+02:06:4010:325.7
89CHUDZIK Radosław 655ŁÓDŹOPEN M74M 7400:00:1603:27:3604:46:04.4504:46:20.60+02:08:0210:355.7
90WALUGA Michał 633WROCŁAWOPEN M75M 7500:00:0803:44:5604:49:33.9504:49:42.50+02:11:2410:435.6
91ANTOSIAK Tomasz 500TMteamWROCŁAWOPEN M76M 7600:00:0503:45:1404:49:38.0004:49:43.20+02:11:2510:435.6
92GOSPODAREK Łukasz 538JANCZEWOOPEN M77M 7700:00:1003:39:1304:54:54.2504:55:04.95+02:16:4710:555.5
93PIECHOTA Daniel 601ZABRZEOPEN M78M 7800:00:1303:56:4604:55:26.2504:55:39.25+02:17:2110:565.5
94HALOM Оlga 545BIELSKO-BIAŁAOPEN K16K 1600:00:1003:56:3504:56:57.0004:57:07.60+02:18:4910:595.5
95MODZELEWSKA Karolina 586SPCTORUŃOPEN K17K 1700:00:1303:56:3704:56:58.1004:57:11.40+02:18:5310:595.5
96JOPEK Wojciech 554WROCŁAWOPEN M79M 7900:00:1503:56:4205:00:30.4005:00:45.90+02:22:2811:075.4
97HELIOSZ Joanna 547CHORZÓWOPEN K18K 1800:00:1503:56:1305:01:18.2505:01:34.00+02:23:1611:095.4
98CZYŻ Łukasz 518SOSNOWIECOPEN M80M 8000:00:0603:59:3005:01:51.4005:01:58.35+02:23:4011:105.4
99WYSOCKI Marek 649#MAREK AKTYWNY TATABRZEGOPEN M81M 8100:00:1704:02:1205:06:16.0005:06:33.95+02:28:1611:205.3
100BIAŁOBRZEWSKI Wojciech 504Klub Biegacza JURUND SzczytnoSZCZYTNOOPEN M82M 8200:00:0503:50:0305:08:03.8505:08:09.25+02:29:5111:245.3
101BŁASIŃSKA Żaneta 506spcCIECHOCINEKOPEN K19K 1900:00:1304:03:0505:13:56.0005:14:09.30+02:35:5111:375.2
102KOZIKOWSKA Katarzyna 565WROCŁAWOPEN K20K 2000:00:2404:02:1005:13:59.8505:14:24.80+02:36:0711:375.2
103JASEK Wiola 551Kobiety WatahyZABRZEOPEN K21K 2100:00:1504:07:2905:15:43.1505:15:58.40+02:37:4011:415.1
104WIŚNIEWSKI Włodzimierz 638SPCTORUŃOPEN M83M 8300:00:1503:59:1705:16:11.2005:16:26.20+02:38:0811:425.1
105WOJNOWSKA Agata 643POZNAŃOPEN K22K 2200:00:1404:08:3405:18:00.7005:18:14.75+02:39:5711:465.1
106JACKOWSKA Ewa 659JGB Sokół JarosławJAROSŁAWOPEN K23K 2300:00:0404:12:3505:18:12.3005:18:16.65+02:39:5911:475.1
107WIECZORKIEWICZ Agnieszka 636POZNAŃOPEN K24K 2400:00:1404:08:3805:18:02.0005:18:16.95+02:39:5911:465.1
108JACKOWSKI Jacek 658Jarosławska Grupa Biegowa JAROSŁAWOPEN M84M 8400:00:0404:13:1505:18:12.6505:18:17.00+02:39:5911:475.1
109KWOLEK Anna 574POZNAŃOPEN K25K 2500:00:1504:09:5005:18:02.8505:18:18.35+02:40:0011:465.1
110DERSLEY Stephen 519POZNANOPEN M85M 8500:00:1203:56:2705:18:19.0005:18:31.20+02:40:1311:475.1
111BINIENDA Agnieszka 505Kobiety WATAHYZABRZEOPEN K26K 2600:00:1104:07:3605:19:31.4005:19:43.00+02:41:2511:505.1
112ZAWISZA Beata 660Kobiety WatahyŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN K27K 2700:00:1104:07:3905:19:31.7505:19:43.05+02:41:2511:505.1
113GROMADZKA Justyna 539Kobiety WatahaBYTOMOPEN K28K 2800:00:1204:12:2205:19:31.3005:19:43.40+02:41:2511:505.1
114BĄDZIUL Dorota 502RZESZÓWOPEN K29K 2900:00:0904:25:2505:24:19.3005:24:28.50+02:46:1012:005
115GRZYBOWSKI Marek 543CHORZÓWOPEN M86M 8600:00:0404:11:0205:25:01.1505:25:05.95+02:46:4812:025
116PAŁYS Rafał 597CHORZÓWOPEN M87M 8700:00:0404:12:2405:25:01.4505:25:06.25+02:46:4812:025
117JAWOROWICZ Dobrochna 552KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAOPEN K30K 3000:00:1204:06:1305:31:10.8005:31:22.90+02:53:0512:154.9
118LENART Iwona 575KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAOPEN K31K 3100:00:1204:06:0905:31:10.8505:31:23.30+02:53:0512:154.9
119RAMS Agnieszka 609RamsAttackCHRZANÓWOPEN K32K 3200:00:1004:16:2505:38:00.9505:38:11.35+02:59:5312:314.8
120RAMS Marcin 608RamsAttackCHRZANÓWOPEN M88M 8800:00:1104:16:2905:38:00.2005:38:11.40+02:59:5312:314.8
121RAMS Łukasz 607KATOWICEOPEN M89M 8900:00:1004:16:2805:38:01.5005:38:11.95+02:59:5412:314.8
122NOWAK Mirosław 591SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOPEN M90M 9000:00:0904:16:0905:38:58.5005:39:07.70+03:00:5012:334.8
123MACIAS Adam 578CHORZÓWOPEN M91M 9100:00:1004:33:5605:53:19.3505:53:29.60+03:15:1113:054.6
124WÓJCIK Dawid 647Arue Capoeira PolskaDĄBROWA GÓRNICZAOPEN M92M 9200:00:0004:16:4305:54:34.0005:54:34.00+03:16:1613:074.6
125BUDZOŃ Paulina 513BIELSKO-BIAŁAOPEN K33K 3300:00:1604:27:5806:00:54.3506:01:11.00+03:22:5313:224.5
126STRASZECKI Krystian 617BIELSKO-BIAŁAOPEN M93M 9300:00:1604:28:1006:00:55.6506:01:12.00+03:22:5413:224.5
127NOWAK Ewa 592GLIWICEOPEN K34K 3400:00:1704:48:3006:02:41.7506:02:58.80+03:24:4113:254.5
128SZOLC Sebastian 624GLIWICEOPEN M94M 9400:00:1604:48:3306:02:44.4006:03:01.10+03:24:4313:264.5
129KROCZYK Lesław 567KNURÓWOPEN M95M 9500:00:0904:30:0406:08:33.5006:08:42.75+03:30:2513:394.4
130GDYNIA Daniel 533KNURÓWOPEN M96M 9600:00:0804:30:0106:08:34.6506:08:42.85+03:30:2513:394.4
131JĘDRZEJEWSKA Beata 553Kobiety WatahyBYTOMOPEN K35K 3500:00:1304:41:4706:10:26.8506:10:40.35+03:32:2213:434.4
132SIKORA Monika 615KUJAKOWICE GÓRNEOPEN K36K 3600:00:1105:22:4406:31:21.2006:31:32.85+03:53:1514:294.1
133JANIEC Ilona 657OPEN K37K 3700:00:1705:22:4106:56:44.6006:57:02.15+04:18:4415:263.9
134CUPIAŁ Mariola 517W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN K38K 3800:00:1805:03:4306:59:18.6506:59:37.50+04:21:1915:313.9
135CUPIAŁ Dariusz 516W pogoni za duchemSOSNOWIECOPEN M97M 9700:00:1805:03:4006:59:19.3506:59:37.65+04:21:2015:313.9
136KOZIKOWSKA JAWORSKA Joanna 656NAMYSŁÓWOPEN K39K 3900:00:2405:20:0007:22:23.9007:22:47.90+04:44:3016:233.7
137URBANOWICZ Agnieszka 631CIEMINOOPEN K40K 4000:00:1205:40:4107:44:09.3007:44:22.05+05:06:0417:113.5
138GAJGER Joanna 530LEGIONOWAOPEN K41K 4100:00:1105:41:2307:44:13.8007:44:25.70+05:06:0817:113.5
139PRZYBYŁO Marta 604KRAKÓWOPEN K42K 4200:00:1105:52:3708:10:11.3008:10:23.10+05:32:0518:093.3
BAZYL Adam 501BremboDĄBROWA GÓRNICZAOPEN MDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 140 wynik(ów)