"ZBIERAMY ZETKI NA ZAKUP KARETKI" - DOROŚLI

Organizator/ Organizer:
Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża W Bydgoszczy
Data/ Date:
2018-10-14
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
286
Wystartowało/ Started:
248
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
246
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyzni

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JAGODZIŃSKI Mateusz 170BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZMężczyzni1M 100:15:27.8500:15:29.70 3:0519.4
2TUCZYŃSKI Sylwester Leon 116BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZMężczyzni2M 200:15:27.8000:15:29.90+00:00:003:0519.4
3ŚLUSARSKI Przemysław 249Mężczyzni3M 300:15:52.4000:15:54.45+00:00:243:1018.9
4MANUSZEWSKI Dariusz 268Mężczyzni4M 400:16:00.4500:16:02.10+00:00:323:1218.7
5WIĘCKOWSKI Dariusz 106AMS TRIATHLON BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyzni5M 500:16:00.0500:16:02.75+00:00:333:1218.8
6RETECKI Krzysztof 38BOGMAR / PRESTOOSTROMECKOMężczyzni6M 600:16:23.0500:16:25.35+00:00:553:1618.3
7OLEJNIK Krzysztof 40BYDGOSZCZMężczyzni7M 700:16:45.0000:16:49.90+00:01:203:2117.9
8CZECHOWSKI Dawid 152N-BIKE ACADEMYBYDGOSZCZMężczyzni8M 800:16:55.7000:16:59.10+00:01:293:2317.7
9KUŁAKOWSKI Krzysztof 280Mężczyzni9M 900:17:05.2500:17:07.90+00:01:383:2517.6
10ADAMCZAK Filip 158BYDGOSZCZMężczyzni10M 1000:17:18.2000:17:21.15+00:01:513:2717.3
11KOWALSKI Jacek 65BYDGOSZCZMężczyzni11M 1100:17:26.7500:17:30.20+00:02:003:2917.2
12CHODKIEWICZ Tomasz 250Mężczyzni12M 1200:17:33.5000:17:35.35+00:02:053:3017.1
13ZAWROCKI Adam 245Mężczyzni13M 1300:17:35.0000:17:37.10+00:02:073:3117.1
14GOŁATA Wojciech 194WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAMężczyzni14M 1400:17:35.2500:17:39.20+00:02:093:3117
15HOC Marek 179LEGE ARTISBYDGOSZCZMężczyzni15M 1500:18:07.8000:18:11.05+00:02:413:3716.5
16FELINIAK Daniel 108BYDGOSZCZMężczyzni16M 1600:18:18.3500:18:21.00+00:02:513:3916.4
17POSADZY Krzysztof 159TURBOGROSZKI.RUNBYDGOSZCZMężczyzni17M 1700:18:37.9000:18:42.10+00:03:123:4316.1
18SZULC Andrzej 68ELTRA W BIEGUŁOCHOWOMężczyzni18M 1800:18:44.8500:18:48.25+00:03:183:4516
19FOKSIŃSKI Filip 167STAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZMężczyzni19M 1900:18:49.5500:19:00.00+00:03:303:4615.9
20KORPAL Emil 185PRONATURABYDGOSZCZMężczyzni20M 2000:19:02.0000:19:04.45+00:03:343:4815.8
21POKORSKI Tomasz 168BYDOSZCZMężczyzni21M 2100:18:58.8000:19:06.65+00:03:363:4715.8
22SZENK Marta 186BYDGOSZCZKobiety1K 100:19:12.8500:19:14.30+00:03:443:5015.6
23SPRYSZYŃSKI Artur 263Mężczyzni22M 2200:18:59.8500:19:16.20+00:03:463:4815.8
24SZATKOWSKI Marcin 50BYDGOSZCZMężczyzni23M 2300:19:12.5500:19:23.95+00:03:543:5015.6
25GÓRALSKA Marta 182OLSZTYNKobiety2K 200:19:18.7500:19:26.50+00:03:563:5115.5
26WOJTECKI Łukasz 34SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIMężczyzni24M 2400:19:19.4500:19:26.50+00:03:563:5115.5
27FIGLER Iwona 243Kobiety3K 300:19:40.1000:19:44.75+00:04:153:5615.3
28LEWIŃSKI Jacek 31BYDGOSZCZMężczyzni25M 2500:19:38.3000:19:48.65+00:04:183:5515.3
29WÓJTOWICZ Piotr 53BYDGOSZCZMężczyzni26M 2600:19:35.3000:19:50.90+00:04:213:5515.3
30TROJANOWSKI Mariusz 244Mężczyzni27M 2700:19:48.6000:19:54.05+00:04:243:5715.1
31TUROWSKI Bogusław 39PIŁAMężczyzni28M 2800:19:50.4000:19:55.45+00:04:253:5815.1
32NIEDBALSKI Szymon 42SKLEP BIEGACZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyzni29M 2900:19:54.0500:19:57.95+00:04:283:5815.1
33PILAKOWSKA Angelika 67ELTRA W BIEGUŁOCHOWOKobiety4K 400:19:54.7000:19:58.45+00:04:283:5915.1
34NOWICKI Olgierd 188BYDGOSZCZMężczyzni30M 3000:19:49.4500:19:59.30+00:04:293:5815.1
35WIŚNIEWSKI Leszek 176BYDGOSZCZMężczyzni31M 3100:19:55.3000:20:01.80+00:04:323:5915.1
36UMIEJSKI Sebastian 271Kobiety5K 500:19:54.6000:20:02.05+00:04:323:5915.1
37 237  100:19:54.4500:20:02.55+00:04:323:5815.1
38PIECZKA Marcin 225BYSŁAWMężczyzni32M 3200:20:00.3000:20:05.35+00:04:354:0015
39WĘGRZYNOWSKI Sławomir 221KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyzni33M 3300:20:04.9500:20:14.95+00:04:454:0015
40CHMIELARZ Karina 266Kobiety6K 600:20:11.4000:20:17.10+00:04:474:0214.9
41FIGLER Paweł 281Mężczyzni34M 3400:20:18.6500:20:21.55+00:04:514:0314.8
42MROTEK Katarzyna 180ON THE MOVEKRUSZYN KRAJEŃSKIKobiety7K 700:20:12.5000:20:23.45+00:04:534:0214.8
43GRAJEWSKI Tomasz 16BYDGOSZCZMężczyzni35M 3500:20:12.8000:20:26.95+00:04:574:0214.9
44BIENIEK Paweł 36WARSZAWAMężczyzni36M 3600:20:23.4500:20:31.10+00:05:014:0414.7
45CIEŚLEWICZ Karol 75OLAFCREWBYDGOSZCZMężczyzni37M 3700:20:27.9500:20:32.15+00:05:024:0514.7
46TUROWSKI Piotr 160PIŁAMężczyzni38M 3800:20:27.1000:20:32.25+00:05:024:0514.7
47OSTROWSKI Szymon 92BYDGOSZCZMężczyzni39M 3900:20:27.8000:20:33.05+00:05:034:0514.7
48BŁASZAK Krzysztof 147POLICHNOMężczyzni40M 4000:20:31.7000:20:34.05+00:05:044:0614.6
49MLECZEK Alfred 118JAGODOWOMężczyzni41M 4100:20:53.5000:20:59.20+00:05:294:1014.4
50PIEKARSKI Wojtek 242Mężczyzni42M 4200:20:49.2000:21:00.35+00:05:304:0914.4
51PISKI Z 261Mężczyzni43M 4300:20:48.8500:21:01.30+00:05:314:0914.4
52ANGLART Roman 111RUN PASJABYDGOSZCZMężczyzni44M 4400:20:59.3500:21:03.95+00:05:344:1114.3
53SZUBERSKI Michał 132DESPERACIBYDGOSZCZMężczyzni45M 4500:20:57.4000:21:21.70+00:05:524:1114.3
54JAŻDŻEWSKI Dawid 62DESPERACI BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyzni46M 4600:20:57.8000:21:21.75+00:05:524:1114.3
55MUSIELEWSKA Daria 272Kobiety8K 800:21:53.5500:22:01.40+00:06:314:2213.7
56KLIMCZAK Justyna 55RUN PASJABYDGOSZCZKobiety9K 900:21:54.4500:22:04.75+00:06:354:2213.7
57ZUBRYCKI Tomasz 32BYDGOSZCZMężczyzni47M 4700:21:59.2000:22:06.35+00:06:364:2313.6
58POWIERŻA Maciej 175OSIEMężczyzni48M 4800:21:57.8500:22:08.50+00:06:384:2313.7
59GLINKOWSKI Dariusz 99BYDGOSZCZMężczyzni49M 4900:22:04.5500:22:17.50+00:06:474:2513.6
60GABRICH Żaneta 260Kobiety10K 1000:22:16.4500:22:19.35+00:06:494:2713.5
61ZUPA Wojciech 164BYDGOSZCZMężczyzni50M 5000:22:12.8500:22:21.70+00:06:524:2613.5
62WENCKA Magdalena 76BYDGOSZCZKobiety11K 1100:22:26.5000:22:29.95+00:07:004:2913.4
63PIJAROWSKA Beata 143PIECHCINKobiety12K 1200:22:29.1000:22:37.20+00:07:074:2913.3
64WIŚNIEWSKI Jacek 47BYDGOSZCZMężczyzni51M 5100:22:37.7000:22:40.85+00:07:114:3113.3
65GACKOWSKI Szymon 190BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMężczyzni52M 5200:22:25.2500:22:42.65+00:07:124:2913.4
66BARANOWSKI Bartosz 270Mężczyzni53M 5300:22:32.7500:22:43.90+00:07:144:3013.3
67KONIECZKA Łukasz 82BYDGOSZCZMężczyzni54M 5400:22:36.0500:22:46.20+00:07:164:3113.3
68KAPELEWSKI Marcin 161CYSTERSIBYDGOSZCZMężczyzni55M 5500:22:43.8500:22:58.25+00:07:284:3213.2
69PRACKI Łukasz 83BYDGOSZCZMężczyzni56M 5600:22:46.4000:23:02.65+00:07:324:3313.2
70LASKOWSKI Wojciech 138PRZYŁĘKIMężczyzni57M 5700:22:56.4500:23:06.15+00:07:364:3513.1
71DOLATA Aneta 247Kobiety13K 1300:22:58.3000:23:07.05+00:07:374:3513.1
72WAJER Marita 84ŚLESINKobiety14K 1400:22:57.3500:23:08.25+00:07:384:3513.1
73SKWAREK Bogumiła 273Kobiety15K 1500:23:04.9000:23:08.70+00:07:394:3713
74GWIZDAŁA Martyna 275Kobiety16K 1600:23:06.8000:23:11.15+00:07:414:3713
75GROMADZIŃSKA Magdalena 163GRUDZIĄDZKobiety17K 1700:23:03.9000:23:12.15+00:07:424:3613
76PAWLEWSKA Klaudia 121SPORTWAYBYDGOSZCZKobiety18K 1800:23:01.9500:23:12.25+00:07:424:3613
77ŚMIGIEL Krzysztof 282Mężczyzni58M 5800:23:03.0000:23:12.45+00:07:424:3613
78KUŚ Marcin 91TURBOGROSZKI.RUNBYDGOSZCZMężczyzni59M 5900:23:05.9000:23:14.95+00:07:454:3713
79PAWLEWSKA Joanna 73SPORTWAYBYDGOSZCZKobiety19K 1900:23:09.3000:23:19.35+00:07:494:3713
80TYKWIŃSKA Agnieszka 259BYDGOSZCZMężczyzni60M 6000:23:17.4500:23:21.65+00:07:514:3912.9
81JANCZUKOWICZ Ryszard 162KORONOWOMężczyzni61M 6100:23:09.1000:23:24.05+00:07:544:3812.9
82MIKLASZEWSKA Karolina 119BOŻENKOWOKobiety20K 2000:23:21.7500:23:28.50+00:07:584:4012.8
83WITKOWSKA Monika 15BYDGOSZCZKobiety21K 2100:23:18.6500:23:28.95+00:07:594:3912.9
84IWAN Remigiusz 206BYDGOSZCZMężczyzni62M 6200:23:21.7000:23:30.65+00:08:004:4012.8
85MATEJA Piotr 124BYDGOSZCZMężczyzni63M 6300:23:21.7000:23:31.80+00:08:024:4012.8
86TREPANOWSKI Tomasz 1PRZYŁĘKIMężczyzni64M 6400:23:28.7500:23:35.60+00:08:054:4112.8
87MATUSIAK Ewelina 63SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIKobiety22K 2200:23:24.9500:23:38.55+00:08:084:4112.8
88ŚMIGIEL Mariusz 283Mężczyzni65M 6500:23:35.5500:23:45.05+00:08:154:4312.7
89DOŁATA Rafał 248Mężczyzni66M 6600:23:37.3500:23:45.80+00:08:164:4312.7
90KUNKEL Jodie 255Kobiety23K 2300:23:33.1000:23:47.10+00:08:174:4212.7
91ZWYRZYNIECKI Przemysław 264Mężczyzni67M 6700:23:31.1500:23:49.05+00:08:194:4212.7
92ŁUKASZEWSKA Grażyna 79BYDGOSZCZKobiety24K 2400:23:49.4000:23:52.90+00:08:234:4512.6
93SAS Kasia 85SIENNOKobiety25K 2500:23:45.0000:23:56.20+00:08:264:4512.6
94SZKARPIETINA Anna 52BRZEŚĆ KUJAWSKIKobiety26K 2600:23:50.4500:23:57.50+00:08:274:4612.6
95ZIÓŁKOWSKI Łukasz 51BRZEŚĆ KUJAWSKIMężczyzni68M 6800:23:50.7000:23:57.95+00:08:284:4612.6
96SAJUR Sylwia 196BYDGOSZCZKobiety27K 2700:23:53.7000:24:00.40+00:08:304:4612.6
97SKWAREK Oliwia 276Kobiety28K 2800:23:57.5500:24:02.00+00:08:324:4712.5
98STĘPIEŃ Monika 22BYDGOSZCZKobiety29K 2900:23:51.7500:24:02.60+00:08:324:4612.6
99BOROWIECKI Maciej 166BYDGOSZCZMężczyzni69M 6900:24:07.6500:24:07.65+00:08:374:4912.4
100JARZEMSKI Marcin 149BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZMężczyzni70M 7000:23:59.6500:24:12.25+00:08:424:4812.5
101LENKIEWICZ Andrzej 195PIĘKNYBĄDKIMężczyzni71M 7100:24:08.5000:24:20.35+00:08:504:4912.4
102DOROŻYŃSKI Filip 285Mężczyzni72M 7200:24:02.9500:24:23.20+00:08:534:4812.5
103SZTEJKA Jolanta 198BYDGOSZCZKobiety30K 3000:24:08.5000:24:23.95+00:08:544:4912.4
104STRĄK Anna 201BYDGOSZCZKobiety31K 3100:24:09.6500:24:26.45+00:08:564:5012.4
105 300  200:23:21.6500:24:27.30+00:08:574:4012.8
106STIMMA Anna 178SEROCK BIEGASEROCKKobiety32K 3200:24:27.8500:24:34.10+00:09:044:5312.3
107KUFLEWICZ Justyna 105BYDGOSZCZKobiety33K 3300:24:24.1500:24:34.45+00:09:044:5212.3
108MALATYŃSKA Barbara 122PRZYŁĘKIKobiety34K 3400:24:25.2500:24:38.35+00:09:084:5312.3
109ŚLEDZIŃSKA Paulina 93OSIELSKOKobiety35K 3500:24:31.9500:24:46.15+00:09:164:5412.2
110ZACHAJ Patrycja 66POZNAŃKobiety36K 3600:24:48.0500:24:50.00+00:09:204:5712.1
111FRYDRYCHOWICZ Lilianna 70BYDGOSZCZKobiety37K 3700:24:37.3500:24:52.80+00:09:234:5512.2
112WITEK Magdalena 54PRZYŁĘKIKobiety38K 3800:25:02.0000:25:02.00+00:09:325:0012
113BIERNACKA Anka 204BYDGOSZCZKobiety39K 3900:24:54.5500:25:03.50+00:09:334:5912
114ŚUDZIŃSKA Anna 254BYDGOSZCZKobiety40K 4000:24:58.0500:25:08.05+00:09:384:5912
115SKRZĄTEK Anna 151PRZYŁĘKIKobiety41K 4100:25:07.2000:25:13.85+00:09:445:0111.9
116LASKOWSKA Aleksandra 37PRZYŁĘKIKobiety42K 4200:25:04.6500:25:13.85+00:09:445:0012
117SZREDER Magdalena 98BYDGOSZCZKobiety43K 4300:25:05.8000:25:17.20+00:09:475:0112
118KRUSZYŃSKA Anna 129MEŁNOKobiety44K 4400:25:01.0500:25:18.25+00:09:485:0012
119WITKOWSKI Paweł 117OSP PRZECHOWOŚWIECIEMężczyzni73M 7300:25:06.9500:25:19.40+00:09:495:0111.9
120GRYGORCZUK Elżbieta 10TRISPACE BYDGOSZCZNIEMCZKobiety45K 4500:25:19.0500:25:26.35+00:09:565:0311.8
121KUTKA Czesia 216BYDGOSZCZKobiety46K 4600:25:16.3500:25:29.45+00:09:595:0311.9
122CISZEWSKA Emilia 107BYDGOSZCZKobiety47K 4700:25:18.5000:25:32.05+00:10:025:0311.8
123JARZEMSKA Alicja 150BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZKobiety48K 4800:25:35.0000:25:35.00+00:10:055:0711.7
124KRZYŻANOWSKI Wojciech 9BYDGOSZCZMężczyzni74M 7400:25:16.9000:25:37.45+00:10:075:0311.9
125RYDELSKA Kinga 60BYDGOSZCZKobiety49K 4900:25:26.8500:25:40.50+00:10:105:0511.8
126KRYCHOWSKA Beata 110ZOŁZYWĄGROWIECKobiety50K 5000:25:31.2000:25:42.10+00:10:125:0611.7
127BOJCZAK Daria 267Kobiety51K 5100:25:37.5000:25:43.65+00:10:135:0711.7
128THIEDE Ola 49ŚWIECIEKobiety52K 5200:25:31.2500:25:45.70+00:10:165:0611.8
129SZCZEPANIAK Tomasz 146KONINMężczyzni75M 7500:25:40.3500:25:50.95+00:10:215:0811.7
130KUŚ Jacek 256Mężczyzni76M 7600:25:42.8500:25:53.95+00:10:245:0811.7
131GUMIŃSKI Maciej 269Mężczyzni77M 7700:25:37.8000:25:54.40+00:10:245:0711.7
132HEAJL Michael 257Mężczyzni78M 7800:25:44.4500:25:55.35+00:10:255:0911.7
133SZECÓWKA Marcin 23BYDGOSZCZMężczyzni79M 7900:25:46.9500:25:55.95+00:10:265:0911.6
134LEWANDOWSKA Agnieszka 24BYDGOSZCZKobiety53K 5300:25:47.5500:25:56.10+00:10:265:0911.6
135BARAŃSKA Sylwia 262Kobiety54K 5400:25:51.5000:25:56.40+00:10:265:1011.6
136LEWANDOWSKI Paweł 230BYDGOSZCZMężczyzni80M 8000:25:48.5000:25:58.35+00:10:285:0911.6
137LEWANDOWSKA Sylwia 229BYDGOSZCZKobiety55K 5500:25:48.5500:25:58.60+00:10:285:0911.6
138GWORYS Marcin 156PIŁAMężczyzni81M 8100:25:43.0000:25:59.05+00:10:295:0811.7
139DZIŻA-KONICZYŃSKA Zuzanna 114BYDGOSKI KLUB MORSÓWBYDGOSZCZKobiety56K 5600:25:57.3000:25:59.85+00:10:305:1111.6
140MALICKA Beata 200BYDGOSZCZKobiety57K 5700:25:58.4000:26:04.65+00:10:345:1111.6
141OSTROWSKA Justyna 197BARCINKobiety58K 5800:25:51.6500:26:07.45+00:10:375:1011.6
142ŚLEDZIŃSKI Grzegorz 96OSIELSKOMężczyzni82M 8200:25:59.8000:26:13.40+00:10:435:1211.5
143KALISZEWSKA Agnieszka 171BYDGOSZCZKobiety59K 5900:25:55.8000:26:13.55+00:10:435:1111.6
144 236  300:26:11.0500:26:17.10+00:10:475:1411.5
145PIETRZAK Dawid 2BYDGOSZCZMężczyzni83M 8300:26:00.7000:26:17.80+00:10:485:1211.5
146GOŁATA Agnieszka 193WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAKobiety60K 6000:26:11.1000:26:19.25+00:10:495:1411.5
147MYDŁA Adam Bujny 181BYDGOSKA WYTWÓRNIA MYDŁABYDGOSZCZMężczyzni84M 8400:26:12.5000:26:24.85+00:10:555:1411.5
148SOBIERAJSKI Łukasz 109ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMężczyzni85M 8500:26:13.3000:26:25.05+00:10:555:1411.4
149KWIATKOWSKA Sonia 29KORONOWOKobiety61K 6100:26:27.8500:26:34.65+00:11:045:1711.3
150JAGIELSKA Patrycja 210KOTOMIERZKobiety62K 6200:26:27.7500:26:37.30+00:11:075:1711.3
151ŁUCZKOWSKA Sylwia 97BYDGOSZCZKobiety63K 6300:26:37.1500:26:40.95+00:11:115:1911.3
152ŁUCZKOWSKI Rafał 89BYDGOSZCZMężczyzni86M 8600:26:37.9000:26:41.80+00:11:125:1911.3
153BALCERZAK Dorota 123AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKobiety64K 6400:26:27.4500:26:44.55+00:11:145:1711.3
154GACKOWSKI Edward 191BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMężczyzni87M 8700:26:43.6000:26:49.05+00:11:195:2011.2
155STRZYŻOWSKI Paweł 226BYLE DO PRZODUBYDGOSZCZMężczyzni88M 8800:26:33.7000:26:56.10+00:11:265:1811.3
156ŁUCZKOWIAK Małgorzata 172WĄGROWIECKobiety65K 6500:26:47.7000:26:57.70+00:11:285:2111.2
157ALBEKIER Karolina 115#BBKTSGRUDZIĄDZKobiety66K 6600:26:50.1000:26:58.50+00:11:285:2211.2
158SZYMAŃSKA Alicja 209FUNDACJA WIELKA RODZINABYDGOSZCZKobiety67K 6700:26:44.1500:26:59.45+00:11:295:2011.2
159BEDCZAK Karolina 212MARINA GIRLSGRUDZIĄDZKobiety68K 6800:26:52.0500:27:00.70+00:11:315:2211.2
160ŻMUDA TRZEBIATOWSKI Mateusz 279Mężczyzni89M 8900:26:47.7000:27:01.60+00:11:315:2111.2
161RUCIŃSKI Mateusz 278Mężczyzni90M 9000:26:47.0000:27:02.55+00:11:325:2111.2
162GWARDZIK Cecylia 141KORNELINKobiety69K 6900:27:03.3500:27:08.10+00:11:385:2411.1
163GROCHOWSKI Wojciech 142BYDGOSZCZMężczyzni91M 9100:27:03.5500:27:08.15+00:11:385:2411.1
164WALCZEWSKA Justyna 239Kobiety70K 7000:27:00.7500:27:12.50+00:11:425:2411.1
165JAKUBOWSKA Katarzyna 101WĄGROWIECKobiety71K 7100:27:04.7000:27:15.05+00:11:455:2511.1
166SURDYK Marzena 102ZOŁZYWĄGROWIECKobiety72K 7200:27:05.5000:27:15.20+00:11:455:2511.1
167ROSIAK Aleksandra 231MAKSYMILIANOWOKobiety73K 7300:27:02.2000:27:17.05+00:11:475:2411.1
168RATUSZEWSKA Weronika 240Kobiety74K 7400:27:02.3000:27:17.15+00:11:475:2411.1
169GRUŻEWSKA Justyna 80BYDGOSZCZKobiety75K 7500:27:12.2500:27:19.05+00:11:495:2611
170AŚKA Asia 128WĄGROWIECKobiety76K 7600:27:10.3000:27:20.40+00:11:505:2611
171ZMUDZIŃSKA Anna 19TEAM RUN KCYNIAKCYNIAKobiety77K 7700:27:22.5500:27:25.20+00:11:555:2811
172SZATKOWSKA Beata 100BYDGOSZCZKobiety78K 7800:26:59.7000:27:26.85+00:11:575:2311.1
173PIÓRKOWSKA Aga 5BYDGOSZCZKobiety79K 7900:27:14.9000:27:28.50+00:11:585:2711
174GRABOWSKA Zofia 30KORONOWOKobiety80K 8000:27:22.6500:27:29.15+00:11:595:2811
175SZCZYPIŃSKA Justyna 48BYDGOSZCZKobiety81K 8100:27:27.7000:27:32.60+00:12:025:2910.9
176DUDZIAK Michał 13CPR BYDGOSZCZBYDGOSZCZMężczyzni92M 9200:27:11.8500:27:33.15+00:12:035:2611
177ZIÓŁKOWSKA Oliwia 27PATEREKKobiety82K 8200:27:19.2500:27:33.70+00:12:045:2711
178PAPROCKA Małgosia 46BYDGOSZCZKobiety83K 8300:27:21.4500:27:38.35+00:12:085:2811
179RYTLEWSKA Alicja 246Kobiety84K 8400:27:51.8500:27:59.50+00:12:295:3410.8
180ŻYŁA Marta 72KRUSZYN KRAJENSKIKobiety85K 8500:27:54.4500:28:00.15+00:12:305:3510.7
181KUBIAK Agnieszka 192BYDGOSZCZKobiety86K 8600:27:47.6000:28:02.85+00:12:335:3310.8
182GWIZDAŁA Katarzyna 274Kobiety87K 8700:28:10.0000:28:14.85+00:12:455:3810.7
183KUJAWA Magdalena 87GOŚCIERADZKobiety88K 8800:27:56.1500:28:15.45+00:12:455:3510.7
184KUJAWA Przemysław 137GOŚCIERADZMężczyzni93M 9300:27:56.6000:28:16.05+00:12:465:3510.7
185BOROWIAK Agnieszka 20TEAM RUN KCYNIAKCYNIAKobiety89K 8900:28:14.4000:28:17.55+00:12:475:3810.6
186RATKE Kamil 88BYDGOSZCZMężczyzni94M 9400:28:04.0000:28:24.55+00:12:545:3610.7
187GRABOWSKA Zuzanna 28KORONOWOKobiety90K 9000:28:28.5000:28:35.15+00:13:055:4110.5
188SIATKOWSKA Anna 220BYDGOSZCZKobiety91K 9100:28:49.8000:28:58.80+00:13:295:4510.4
189POKORSKA Roma 64BYDGOSZCZKobiety92K 9200:28:53.0000:29:00.45+00:13:305:4610.4
190OŻGA Agnieszka 21BYDGOSZCZKobiety93K 9300:28:49.7500:29:01.15+00:13:315:4610.4
191TROJANOWSKA Agnieszka 387Kobiety94K 9400:28:55.4500:29:01.60+00:13:315:4710.4
192ŚLĘZAK Rafał 157BYDGOSZCZMężczyzni95M 9500:28:55.8500:29:19.00+00:13:495:4710.4
193FILIPEK Weronika 69BYDGOSZCZKobiety95K 9500:29:10.2500:29:28.50+00:13:585:5010.3
194ZIELIŃSKA Ewa 81SZUBINKobiety96K 9600:29:33.0500:29:45.35+00:14:155:5410.2
195IWANIEC Ewelina 289Kobiety97K 9700:29:35.9000:29:45.40+00:14:155:5510.1
196GACIOCH Łukasz 214BYDGOSZCZMężczyzni96M 9600:29:41.4500:29:47.70+00:14:185:5610.1
197SIELUŻYCKI Mieszko 133BYDGOSZCZMężczyzni97M 9700:29:49.4000:30:02.65+00:14:325:5710.1
198WYSOCAI Anna 199BYDGOSZCZKobiety98K 9800:29:45.5000:30:04.15+00:14:345:5710.1
199DUDZIŃSKA Magda 134BYDGOSZCZKobiety99K 9900:30:17.5000:30:30.35+00:15:006:039.9
200KUŹNIAR Patryk 215BYDGOSZCZMężczyzni98M 9800:30:33.7500:30:50.85+00:15:216:069.8
201WYPYCH-KLUNDER Katarzyna 12BYDGOSZCZKobiety100K 10000:31:03.9000:31:16.25+00:15:466:129.7
202LEWANDOWSKI Robert 184BYDGOSZCZBYDGOSZCZ, POLANDMężczyzni99M 9900:31:17.7000:31:26.20+00:15:566:159.6
203MARKIEWICZ Aneta 165ŁÓDŹKobiety101K 10100:31:18.6000:31:37.10+00:16:076:159.6
204KWIATKOWSKI Kamil 174POZNANMężczyzni100M 10000:31:18.7500:31:37.60+00:16:076:159.6
205MISUN Mariola 251Kobiety102K 10200:32:01.1500:32:10.60+00:16:406:249.4
206SKOWRONEK Angelika 207KRUSZYN KRAJEŃSKIKobiety103K 10300:33:05.2500:33:08.80+00:17:396:379.1
207ZIELIŃSKA Małgorzata 4BYDGOSKI KLUB MORSÓWBYDGOSZCZKobiety104K 10400:33:00.7000:33:13.50+00:17:436:369.1
208BANASIAK Ada 203BYDGOSZCZKobiety105K 10500:33:36.3000:33:42.05+00:18:126:438.9
209MICHOSŁAW Tadeusz 277Mężczyzni101M 10100:33:47.1000:33:51.90+00:18:226:458.9
210STRZYŻOWSKA Monika 227BYLE DO PRZODUBYDGOSZCZKobiety106K 10600:33:38.0000:34:00.25+00:18:306:438.9
211KASPROWICZ Joanna 205BYDGOSZCZKobiety107K 10700:33:37.7500:34:00.40+00:18:306:438.9
212GRYSIAK Katarzyna 183BYDGOSZCZKobiety108K 10800:33:58.7000:34:01.85+00:18:326:478.8
213STANISZEWSKA Aleksandra 187BYDGOSZCZKobiety109K 10900:33:54.7500:34:10.85+00:18:416:468.8
214RASSALSKA-KAUSA Jola 189BYDGOSZCZKobiety110K 11000:34:42.1500:34:51.30+00:19:216:568.6
215WYSOCKI Adam 287Mężczyzni102M 10200:34:34.7500:34:55.00+00:19:256:558.7
216ASTUKIEWICZ Agnieszka 126BYDGOSZCZKobiety111K 11100:35:08.9500:35:25.00+00:19:557:018.5
217ASTUKIEWICZ Tomasz 125BYDGOSZCZMężczyzni103M 10300:35:10.5000:35:26.10+00:19:567:028.5
218PRENTKI Adam 253BYDGOSKI KLUB MORSÓWBYDGOSZCZMężczyzni104M 10400:35:13.6500:35:26.65+00:19:567:028.5
219ZAJĄC Sylwia 288Kobiety112K 11200:35:21.8500:35:33.55+00:20:037:048.5
220SAPA Dariusz 211BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZMężczyzni105M 10500:35:27.7000:35:35.35+00:20:057:058.5
221SZOPIŃSKI Jan 258Mężczyzni106M 10600:35:25.3000:35:37.00+00:20:077:058.5
222KORDZIELEWSKA Sandra 86BYDGOSZCZKobiety113K 11300:35:49.9500:35:57.35+00:20:277:108.4
223SUCHANEK Magdalena 265Kobiety114K 11400:35:49.7500:35:57.40+00:20:277:108.4
224KIWIOR Michał 71ŁOCHOWOMężczyzni107M 10700:35:55.0000:36:18.25+00:20:487:118.4
225ŚLEDZIŃSKA Aleksandra 95OSIELSKOKobiety115K 11500:36:20.7500:36:36.30+00:21:067:168.3
226ŚLEDZIŃSKA Jolanta 94OSIELSKOKobiety116K 11600:36:21.3000:36:36.45+00:21:067:168.3
227ZAWORSKA-KUŹCZYK Regina 286Kobiety117K 11700:36:24.8500:36:57.20+00:21:277:178.2
228RYBAK Magdalena 26TEAM RUN KCYNIAKCYNIAKobiety118K 11800:37:10.4500:37:13.65+00:21:437:268.1
229PILARSKA Ewa 219BYDGOSZCZKobiety119K 11900:38:02.7000:38:21.20+00:22:517:367.9
230STUDZIŃSKA Małgorzata 217BIAŁE BŁOTAKobiety120K 12000:38:02.7000:38:22.40+00:22:527:367.9
231CZAJKOWSKI Zbigniew 284Mężczyzni108M 10800:38:05.9500:38:29.95+00:23:007:377.9
232ZIELIŃSKA Dorota 112BYDGOSZCZKobiety121K 12100:39:37.8000:39:52.65+00:24:227:557.6
233MICHUŁKA Anna 155BYDGOSZCZKobiety122K 12200:39:57.5000:40:02.60+00:24:327:597.5
234CYZIO Urszula 113BYDGOSZCZKobiety123K 12300:40:06.2500:40:20.90+00:24:518:017.5
235OKROJ Agnieszka 90BYDGOSZCZKobiety124K 12400:42:42.9500:43:08.05+00:27:388:327
236OKROJ Sylwia 127BYDGOSZCZKobiety125K 12500:42:43.3000:43:08.25+00:27:388:327
237WIŚNIEWSKI Wiesław 148RODZINNE POGADUCHY - NYBYDGOSZCZMężczyzni109M 10900:42:55.3000:43:16.85+00:27:478:357
238SZCZEPANIAK Monika 145KONINKobiety126K 12600:45:11.8500:45:24.35+00:29:549:026.6
239TREPANOWSKA Anna 41PRZYŁĘKIKobiety127K 12700:45:12.2500:45:24.45+00:29:549:026.6
240PĄCZEK Beata 224GRUDZIĄDZKobiety128K 12800:45:31.0000:45:59.25+00:30:299:066.6
241NOWAKOWSKI Adam 222BYDGOSZCZMężczyzni110M 11000:45:31.4500:46:01.45+00:30:319:066.6
242PIGLA Mirosława 154BYDGOSZCZKobiety129K 12900:47:21.8500:47:24.90+00:31:559:286.3
243MICHUŁKA Jadwiga 153BYDGOSZCZKobiety130K 13000:48:14.9000:48:18.15+00:32:489:396.2
244KRAWCZYK Aleksandra 235BYDGOSZCZKobiety131K 13100:53:29.6000:53:53.85+00:38:2410:415.6
245PAWLAK Jolanta 228BYDGOSZCZKobiety132K 13200:53:30.7000:53:54.65+00:38:2410:425.6
246RUDZIŃSKA Violetta 234BYDGOSZCZKobiety133K 13300:53:31.3000:53:56.00+00:38:2610:425.6
247 252  4   
248NOWAKOWSKA Grażyna 223BYDGOSZCZKobiety134K 134   
Znaleziono 248 wynik(ów)