"ZBIERAMY ZETKI NA ZAKUP KARETKI" - DZIECI 1 KM

Organizator/ Organizer:
Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża W Bydgoszczy
Data/ Date:
2018-10-14
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
1 km
Zgłoszonych/ Registered:
59
Wystartowało/ Started:
27
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
27
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1km
Czas
brutto
1km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1HOC Antoni 331BYDGOSZCZChłopcy1M 100:04:05.3500:04:06.75 4:0514.7
2KAZIEMIERCZAK Olaf 371Chłopcy2M 200:04:16.7500:04:18.70+00:00:114:1714
3KRZYŻAŃSKI Kacper 318BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZChłopcy3M 300:04:17.5500:04:19.00+00:00:124:1814
4GRUŻEWSKI Michał 351BYDGOSZCZChłopcy4M 400:04:31.3500:04:33.65+00:00:264:3113.3
5GOŁATA Julia 324WIHALCZA WATADĄBROWA CHEŁMIŃSKADziewczęta1K 100:04:33.3500:04:34.55+00:00:274:3313.2
6 358  100:04:38.5000:04:40.00+00:00:334:3912.9
7 373  200:04:49.2000:04:50.30+00:00:434:4912.5
8 374  300:04:50.8500:04:52.25+00:00:454:5112.4
9LASKOWSKA Julia 320PRZYŁĘKIDziewczęta2K 200:04:51.8000:04:52.80+00:00:464:5112.4
10 377  400:05:06.8500:05:08.55+00:01:015:0711.7
11KAMIŃSKI Robert 330ROBAKIEKSPLORUJĄ:)BYDGOSZCZChłopcy5M 500:05:07.0000:05:09.95+00:01:035:0711.7
12KAPELEWSKA Krystyna 372Dziewczęta3K 300:05:16.1000:05:17.55+00:01:105:1611.4
13WOJCIECHOWSKA Wiktoria 356Dziewczęta4K 400:05:18.9000:05:21.15+00:01:145:1911.3
14CZACKI Mikołaj 376Chłopcy6M 600:05:23.6000:05:25.80+00:01:195:2311.1
15 355  500:05:33.4000:05:35.45+00:01:285:3310.8
16JAŻDŻEWSKI Jakub 309DESPERACIBYDGOSZCZChłopcy7M 700:05:38.9500:05:40.80+00:01:345:3910.6
17FELINIAK Nikola 313BYDGOSZCZDziewczęta5K 500:05:44.2500:05:46.25+00:01:395:4410.5
18ŁABUŚ Martyna 336BYDGOSZCZDziewczęta6K 600:05:45.4500:05:48.10+00:01:415:4610.4
19RAKOCZY Wiktor 343BYDGOSZCZChłopcy8M 800:06:01.6500:06:02.85+00:01:566:0110
20BUJNA Wiktoria 335BYDGOSKA WYTWÓRNIA MYDŁABYDGOSZCZDziewczęta7K 700:06:06.8000:06:08.75+00:02:026:079.8
21SZYMAŃSKI Szymon 341BYDGOSZCZChłopcy9M 900:06:10.3500:06:11.45+00:02:046:109.7
22SIATKOWSKA Marta 332BYDGOSZCZDziewczęta8K 800:06:10.5000:06:12.15+00:02:056:119.7
23FEDEROWICZ Julia 339JARUŻYNDziewczęta9K 900:06:19.3500:06:21.55+00:02:146:199.5
24DOLATA Martyna 357Dziewczęta10K 1000:06:31.7000:06:33.00+00:02:266:329.2
25 388  600:19:21.3500:50:39.20+00:46:3219:223.1
26 387  700:28:55.4501:00:06.60+00:55:5928:552.1
27SKOWRONEK Nikole 362Dziewczęta11K 1101:02:59.5001:02:59.50+00:58:5262:591
Znaleziono 27 wynik(ów)