"ZBIERAMY ZETKI NA ZAKUP KARETKI" - DZIECI 600M

Organizator/ Organizer:
Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża W Bydgoszczy
Data/ Date:
2018-10-14
Miejsce/ Place:
Bydgoszcz
Dystans/ Distance:
0.6 km
Zgłoszonych/ Registered:
55
Wystartowało/ Started:
38
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
38
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.6km
Czas
brutto
0.6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1CZAJKOWSKI Kacper 345CZAJKOWSCYBYDGOSZCZChłopcy1M 100:02:03.9500:02:04.15 3:2617.4
2KRZYŻAŃSKA Pola 317BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZDziewczęta1K 100:02:03.3500:02:04.65+00:00:003:2517.6
3GOŁATA Kamil 325WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAChłopcy2M 200:02:12.4000:02:13.20+00:00:093:4116.2
4 366  100:02:12.6500:02:14.30+00:00:103:4116.2
5ŁUKASZEWSKI Oskar 312BYDGOSZCZChłopcy3M 300:02:14.9500:02:15.65+00:00:113:4516
6FEDEROWICZ Lena 340JARUŻYNDziewczęta2K 200:02:28.3000:02:29.25+00:00:254:0814.5
7RAKOCZY Karol 348BYDGOSZCZChłopcy4M 400:02:46.0000:02:46.55+00:00:424:3613
8KULPIŃSKA Amelia 310ŚWIECIEDziewczęta3K 300:02:57.3000:02:58.30+00:00:544:5512.2
9KAMIŃSKI Paweł 329ROBAKIEKSPLORUJĄ :)BYDGOSZCZChłopcy5M 500:03:22.1500:03:22.65+00:01:185:3610.7
10 368  200:03:23.9500:03:25.20+00:01:215:4010.6
11CZAJKOWSKA Jagoda 344CZAJKOWSCYBYDGOSZCZDziewczęta4K 400:03:26.5500:03:27.65+00:01:235:4310.5
12FEDEROWICZ Julia 339JARUŻYNDziewczęta5K 500:04:52.8000:05:06.15+00:03:028:087.4
13 358  300:05:11.2500:05:17.65+00:03:138:386.9
14JAŻDŻEWSKI Jakub 309DESPERACIBYDGOSZCZChłopcy6M 600:05:06.0000:05:18.80+00:03:148:307.1
15HOC Antoni 331BYDGOSZCZChłopcy7M 700:04:05.3500:11:25.75+00:09:216:488.8
16 371  400:04:16.7500:11:37.70+00:09:337:088.4
17KRZYŻAŃSKI Kacper 318BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMBYDGOSZCZChłopcy8M 800:04:17.5500:11:38.00+00:09:337:108.4
18GRUŻEWSKI Michał 351BYDGOSZCZChłopcy9M 900:04:31.3500:11:52.65+00:09:487:318
19GOŁATA Julia 324WIHALCZA WATADĄBROWA CHEŁMIŃSKADziewczęta6K 600:04:33.3500:11:53.55+00:09:497:357.9
20 373  500:04:49.2000:12:09.30+00:10:058:017.5
21 374  600:04:50.8500:12:11.25+00:10:078:057.4
22LASKOWSKA Julia 320PRZYŁĘKIDziewczęta7K 700:04:51.8000:12:11.80+00:10:078:057.4
23 377  700:05:06.8500:12:27.55+00:10:238:317
24KAMIŃSKI Robert 330ROBAKIEKSPLORUJĄ:)BYDGOSZCZChłopcy10M 1000:05:07.0000:12:28.95+00:10:248:317
25 372  800:05:16.1000:12:36.55+00:10:328:466.8
26 356  900:05:18.9000:12:40.15+00:10:368:516.8
27 376  1000:05:23.6000:12:44.80+00:10:408:586.7
28 355  1100:05:33.4000:12:54.45+00:10:509:156.5
29FELINIAK Nikola 313BYDGOSZCZDziewczęta8K 800:05:44.2500:13:05.25+00:11:019:336.3
30ŁABUŚ Martyna 336BYDGOSZCZDziewczęta9K 900:05:45.4500:13:07.10+00:11:029:366.2
31RAKOCZY Wiktor 343BYDGOSZCZChłopcy11M 1100:06:01.6500:13:21.85+00:11:1710:016
32BUJNA Wiktoria 335BYDGOSKA WYTWÓRNIA MYDŁABYDGOSZCZDziewczęta10K 1000:06:06.8000:13:27.75+00:11:2310:115.9
33SZYMAŃSKI Szymon 341BYDGOSZCZChłopcy12M 1200:06:10.3500:13:30.45+00:11:2610:165.8
34SIATKOWSKA Marta 332BYDGOSZCZDziewczęta11K 1100:06:10.5000:13:31.15+00:11:2710:185.8
35 357  1200:06:31.7000:13:52.00+00:11:4710:535.5
36 388  1300:19:21.3500:57:58.20+00:55:5432:161.9
37 387  1400:28:55.4501:07:25.60+01:05:2148:111.2
38SKOWRONEK Nikole 362KRUSZYN KRAJEŃSKIDziewczęta12K 1201:10:18.5001:10:18.50+01:08:14117:100.5
Znaleziono 38 wynik(ów)