ZICO RACING 20KM - ROLKI

Organizator:
ZICO RACING
Data:
2017-05-03
Miejsce:
Poznań
Dystans:
20 km
Zgłoszonych:
168
Wystartowało:
160
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
153
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 8km | 12km | 16km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K10 | M10 | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MRodzajCzas startuStart_All
4km
Start_All
8km
Start_All
12km
Start_All
16km
Czas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1CIĘŻKI Paweł 142der-rollenshop.de POWERSLIDE RacingLEIPZIGM201M 120 km rolki00:00:0100:06:4600:13:2100:19:4600:26:1700:32:49.4500:32:50.65 1:3836,6
2TATARATA Konrad 151Jabra Roller TeamGDAŃSKM202M 220 km rolki00:00:0100:06:4200:13:2100:19:5900:26:5600:33:49.0000:33:50.85+00:00:591:4135,5
3GOSS Aleksandra 188ZICO RACING TEAMKONSTANCIN-JEZIORNAK201K 120 km rolki00:00:0000:06:4800:13:3900:20:4500:27:5600:34:47.9500:34:48.90+00:01:581:4434,5
4PAWELEC Mirosław 87Jabra Roller TeamGDAŃSKM301M 320 km rolki00:00:0200:06:4500:13:5100:20:5200:27:5400:34:48.0500:34:50.20+00:01:581:4434,5
5BENEDIK Lukas 152Jabra Roller TeamKOSZYCEM203M 420 km rolki00:00:0200:06:4500:13:2000:20:2100:28:0900:35:01.5500:35:03.70+00:02:121:4534,3
6MILER Łukasz 133Plichwyscig.plPOZNAŃM302M 520 km rolki00:00:0200:06:4500:13:5100:20:5200:28:0900:35:01.8000:35:04.00+00:02:121:4534,3
7MAZUREK Sebastian 165GDYNIAM303M 620 km rolki00:00:0100:06:4700:13:5200:20:5300:28:1000:35:06.6500:35:08.55+00:02:171:4534,2
8ŚWIĄTEK Jan 177ZICO RACING SPEED TEAMPARCELAM161M 720 km rolki00:00:0000:06:4800:13:3900:20:4500:28:1100:35:37.8500:35:38.60+00:02:481:4633,7
9WALICH Maciej 134PlichwyscigPOZNAŃM204M 820 km rolki00:00:0100:06:4700:14:0800:21:5500:29:3500:36:57.7000:36:59.60+00:04:081:5032,5
10DOBRZYŃSKI Mateusz 138PlichWyścig/Roll4LifePOZNAŃM205M 920 km rolki00:00:0200:07:1000:15:0000:22:4800:30:2900:37:48.7000:37:51.45+00:04:591:5331,7
11BUKOWSKI Maciej 86Sport4LifeINOWROCŁAWM304M 1020 km rolki00:00:0200:07:1700:15:0000:22:4800:30:2900:37:52.5500:37:55.10+00:05:031:5331,7
12SOCZOMSKI Mirosław 59Edi teanm ZgorzelecZGORZELECM501M 1120 km rolki00:00:0300:07:2700:15:0700:22:4800:30:2900:38:20.8000:38:24.20+00:05:311:5531,3
13DZIADUŁA Mariusz 102Roll4Life / PlichwyscigPOZNAŃM206M 1220 km rolki00:00:0300:07:2700:15:0800:22:5400:31:0900:39:07.5000:39:11.35+00:06:181:5730,7
14CIBOROWSKI Sebastian 110SEBA SPORT PISZPISZM401M 1320 km rolki00:00:0100:07:2800:15:0900:22:5700:31:1100:39:10.0500:39:11.20+00:06:201:5730,6
15MAZUREK Wiesław 166GDYNIAM402M 1420 km rolki00:00:0200:07:2800:15:0900:22:4300:30:5900:39:11.0500:39:13.05+00:06:211:5730,6
16JURASZ Wojciech 162Kolarze, żeglarze i wrotkarzePUSZCZYKOWOM502M 1520 km rolki00:00:0400:07:3800:15:4600:23:4000:31:5600:39:46.7000:39:51.15+00:06:571:5930,2
17MĄDROSZYK Dawid 147Skate2CitySZEWCEM207M 1620 km rolki00:00:0300:07:3800:15:4600:23:4100:31:5600:39:46.7500:39:50.70+00:06:571:5930,2
18ADAMSKI Jan 220Legia Warszawa MastersWARSZAWAM305M 1720 km rolki00:00:0400:07:3600:15:4500:23:4000:31:5500:39:47.3000:39:51.80+00:06:571:5930,2
19KWIATKOWSKI Łukasz 31Generon Moriw GrudziądzBYDGOSZCZM306M 1820 km rolki00:00:0200:07:3900:15:4600:23:4100:31:5800:39:47.7000:39:50.55+00:06:581:5930,2
20BUJACZ Marcin 79I Love RolkiŁÓDŹM208M 1920 km rolki00:00:0300:07:3800:15:4600:23:4200:31:5700:39:48.4500:39:51.60+00:06:591:5930,2
21STĘPIEŃ Magdalena 121Skate2cityGRODZISK WIELKOPOLSKIK301K 220 km rolki00:00:0300:07:3900:15:4700:23:4200:31:5800:39:48.6000:39:52.35+00:06:591:5930,1
22ZNAJDEK Paweł 54sport4life bullshitteamPOZNAŃM307M 2020 km rolki00:00:0300:07:3900:15:4700:23:4100:31:5600:39:48.6500:39:52.40+00:06:591:5930,1
23SYKUT Piotr 149SSW MaltaPOZNAŃM403M 2120 km rolki00:00:0200:07:3900:15:4700:23:4100:31:5800:39:48.7000:39:51.15+00:06:591:5930,1
24STANISZEWSKI Jarosław 136TR STARBLADEPRZECŁAWM404M 2220 km rolki00:00:0200:07:2700:15:0900:23:1400:31:4300:39:49.3000:39:52.05+00:06:591:5930,1
25CIBOROWSKI Bastian 111Seba-Sport PISZPISZM209M 2320 km rolki00:00:0000:07:4200:15:5100:23:4300:32:0000:39:50.7000:39:51.35+00:07:011:5930,1
26MAJEWSKI Piotr 65Skate2CityGRODZISK WLKP.M601M 2420 km rolki00:00:0300:07:3900:15:4700:23:4100:31:5700:39:50.8500:39:54.00+00:07:011:5930,1
27KONKOL Jaroslaw 37Jabra RT FriendsGDANSKM503M 2520 km rolki00:00:0100:07:3900:15:4800:23:5400:31:5800:39:50.9000:39:52.40+00:07:011:5930,1
28ZNAJDEK Piotr 51sport4life bullshitteamTORUŃM308M 2620 km rolki00:00:0300:07:3900:15:4700:23:4100:31:5600:40:11.2000:40:14.25+00:07:212:0029,9
29KROEHNKE Stanisław 4Zico Racing Speed TeamNOWA WIEŚ UJSKAM2010M 2720 km rolki00:00:0200:07:3900:15:4600:23:4100:31:5700:40:55.6000:40:58.45+00:08:062:0229,3
30JARKIEWICZ Marcin 161Legia Warszawa MastersWARSZAWAM405M 2820 km rolki00:00:0400:07:3600:15:4600:23:4100:32:1000:41:03.4000:41:07.80+00:08:132:0329,2
31WÓJCIK Tomasz 66WOŁOMINM406M 2920 km rolki00:00:0500:07:3500:15:4300:24:0700:33:2400:42:33.7000:42:38.80+00:09:442:0728,2
32MAZURAK Zbigniew 71TR StarbladePOLICEM407M 3020 km rolki00:00:0300:07:3800:15:4600:24:0900:33:2700:42:34.5000:42:37.95+00:09:452:0728,2
33GNIAZDOWSKI Marek 139TR StarbladeSTARGARDM504M 3120 km rolki00:00:0400:07:3900:15:4700:24:3700:34:1100:43:05.4500:43:09.65+00:10:162:0927,9
34PIETKIEWICZ Zuzanna 140roll4life www.plichwyscig.plPOZNAŃK202K 320 km rolki00:00:0300:08:0000:16:4400:25:2800:34:3100:43:06.1000:43:10.05+00:10:162:0927,8
35CHARUBIN Sławomir 98SebasportPISZM505M 3220 km rolki00:00:0200:07:4500:16:4600:25:2900:34:3300:43:08.2500:43:10.45+00:10:182:0927,8
35ZACZKOWSKA Wioletta 70TR STARBLADEPRZECŁAWK401K 420 km rolki00:00:0200:07:4000:16:4600:25:3000:34:3300:43:08.2500:43:11.20+00:10:182:0927,8
37PAWELEC Zbigniew 11Jabra Roler Team FrendsJUSZKOWOM602M 3320 km rolki00:00:0200:08:1200:16:4500:25:2900:34:3200:43:09.0500:43:11.40+00:10:192:0927,8
38NIEWIAROWSKI Jarosław 94Biegiem po PiwoŁÓDŹM309M 3420 km rolki00:00:0300:08:1200:16:4400:25:2800:34:3100:43:12.5000:43:15.55+00:10:232:0927,8
39PIOTROWSKI Daniel 115SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINM162M 3520 km rolki00:00:0200:08:1200:17:4100:26:4000:35:5200:44:42.9000:44:45.75+00:11:532:1426,8
40SAPIJASZKO Marta 89Legia Warszawa MastersWARSZAWAK302K 520 km rolki00:00:0500:08:2600:17:3800:26:3600:35:4900:44:44.9000:44:50.45+00:11:552:1426,8
41MORSKA Michalina 114POZNAŃK161K 620 km rolki00:00:0300:08:0000:17:4000:26:3800:35:5100:44:47.0500:44:50.90+00:11:572:1426,8
42CHYLIŃSKI-OCHEJ Sławek 164GDAŃSKM3010M 3620 km rolki00:00:0300:08:3400:17:4100:26:3800:35:5000:44:48.5500:44:52.50+00:11:592:1426,8
43MAJORCZYK Katarzyna 150ROLL4LIFEPOZNAŃK203K 720 km rolki00:00:0300:08:0000:17:0300:26:3900:35:5100:44:50.5000:44:54.15+00:12:012:1426,8
44FRYDRYCH Robert 143WARSZAWAM408M 3720 km rolki00:00:0600:08:3100:17:3800:26:3500:35:4800:44:53.1000:44:59.75+00:12:032:1426,7
45GĄGAŁA Włodzimierz 137MILICZM506M 3820 km rolki00:00:0500:08:5300:18:0600:27:3000:36:2200:45:20.0000:45:25.45+00:12:302:1626,5
46ZIEJEWSKI Henryk 72zicoracingŚWINOUJŚCIEM507M 3920 km rolki00:00:0300:08:5500:18:0000:27:3100:36:2400:45:21.5000:45:25.35+00:12:322:1626,5
47WOJCIECHOWSKI Michał 80amatorRAKOWNIAM409M 4020 km rolki00:00:0100:08:3700:17:4400:26:5300:36:4300:46:22.3500:46:24.20+00:13:322:1925,9
48SZYSZKA Hubert 5ŚRODA WLKP.M4010M 4120 km rolki00:00:0200:08:0100:17:0700:26:4900:36:5300:46:28.1000:46:31.05+00:13:382:1925,8
49SKIBICKA Marta 107Jabra RT FriendsLĘBORKK162K 820 km rolki00:00:0400:08:2700:18:0700:27:3000:36:5800:46:28.4500:46:32.70+00:13:392:1925,8
50CIBOROWSKA Aneta 109SEBA SPORT PISZPISZK402K 920 km rolki00:00:0100:08:5800:18:1000:27:3300:37:0100:46:31.1500:46:32.70+00:13:412:1925,8
51LIZUT Krzysztof 62TR StarBladeSTARGARDM508M 4220 km rolki00:00:0300:08:5500:18:0700:27:3100:36:5900:46:34.1500:46:37.45+00:13:442:1925,8
52KASPROWICZ Daniel 52WĄGROWIECM4011M 4320 km rolki00:00:0400:08:5300:18:2400:28:2800:38:1300:47:32.8000:47:37.55+00:14:432:2225,2
53FILIPIAK Ernest 141www.plichwyscig.pl www.roll4lifePOZNAŃM4012M 4420 km rolki00:00:0400:08:3300:18:2400:28:3900:38:1000:47:38.7000:47:43.35+00:14:492:2225,2
54ALANKIEWICZ Adam 174SSW MALTA POZNAŃPOZNAŃM603M 4520 km rolki00:00:0600:09:0500:18:4900:28:3600:38:1100:47:40.2500:47:47.15+00:14:502:2325,2
55KONIC Katarzyna 77POZNAŃK204K 1020 km rolki00:00:0700:08:5400:18:4700:28:3500:38:0600:47:42.6000:47:49.65+00:14:532:2325,2
56BARTOSIEWICZ Jakub 24GDYNIAM3011M 4620 km rolki00:00:0600:08:5200:18:4900:28:3500:38:0700:47:43.2000:47:49.55+00:14:532:2325,1
57SADOWSKI Jan 116Klub Sportowy SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINM163M 4720 km rolki00:00:0200:08:1200:17:4100:27:0200:37:5500:47:45.4500:47:47.70+00:14:562:2325,1
58OGONOWSKI Jacek 184KÓRNIKM604M 4820 km rolki00:00:0300:08:0000:17:1000:27:1800:38:0400:47:51.3000:47:54.60+00:15:012:2325,1
59SOCHA Mateusz 38POZNAŃM2011M 4920 km rolki00:00:0300:08:3400:18:0900:27:5800:38:0400:48:14.7500:48:18.40+00:15:252:2424,9
60CHILIŃSKI Eryk 144Seba Sport PiszPISZM164M 5020 km rolki00:00:0100:08:3800:18:1100:28:4200:39:0100:49:13.4000:49:14.75+00:16:232:2724,4
61SAPIJASZKO Łukasz 88Legia Warszawa MastersWARSZAWAM4013M 5120 km rolki00:00:0400:07:3600:17:1700:28:2900:39:4100:50:22.8000:50:27.50+00:17:332:3123,8
62NOREK Adrian 153Roll4LifePOZNAŃM3012M 5220 km rolki00:00:0400:10:0100:19:4200:29:5800:40:0500:50:23.1500:50:28.00+00:17:332:3123,8
63STANISZEWSKA Kasia 50SKORZEWOK403K 1120 km rolki00:00:0800:09:4600:19:5000:30:2300:41:0400:51:33.1000:51:41.60+00:18:432:3423,3
64PRZYBYSŁAWSKA Paulina 9GNIEZNOK205K 1220 km rolki00:00:0400:09:3700:19:5500:30:3700:41:0700:51:35.2000:51:40.10+00:18:452:3423,3
65PRIEBE Jacek 6IndiwidualnieGNIEZNOM509M 5320 km rolki00:00:0300:08:5400:18:5200:30:0000:41:0800:51:36.8000:51:39.95+00:18:472:3423,3
66MARCINIAK Tomasz 68POZNAŃM3013M 5420 km rolki00:00:0600:09:3600:19:5400:30:3500:41:0500:51:40.0000:51:46.70+00:18:502:3523,2
67KRYCH Jakub 96POZNANM3014M 5520 km rolki00:00:0800:10:0800:20:3600:31:0900:41:4800:51:49.9500:51:58.75+00:19:002:3523,2
68BUSS Jakub 8KUDOWA ZDRÓJM4014M 5620 km rolki00:00:1000:10:1700:20:2800:31:0800:41:4700:51:50.3500:52:01.15+00:19:002:3523,1
69ZGRZYWA Agnieszka 64Jabra RT FriendsGDAŃSKK404K 1320 km rolki00:00:0400:08:5600:19:1400:30:1900:41:0700:51:50.7500:51:55.65+00:19:012:3523,1
70STOLINSKI Dominik 172POZNANM4015M 5720 km rolki00:00:0900:10:1800:20:0900:30:4900:41:3400:51:55.3000:52:04.75+00:19:052:3523,1
71LASKOWSKI Przemysław 101Naramowice BiegająPOZNAŃM3015M 5820 km rolki00:00:0800:10:0100:20:2900:31:1000:41:4900:51:57.6500:52:05.90+00:19:082:3523,1
72WALCZAK Rafał 81Kalina/Staś TeamPOZNAŃM3016M 5920 km rolki00:00:0400:10:2500:20:3900:31:1300:41:5000:51:57.9500:52:02.50+00:19:082:3523,1
73MAIK Jarosław 22Skate2CityGRODZISK WLKP.M4016M 6020 km rolki00:00:0400:10:0700:20:4000:31:1400:41:5300:51:59.9000:52:04.40+00:19:102:3623,1
74JANOWIAK Anna 130StarBladeSZCZECINK405K 1420 km rolki00:00:1000:10:1700:20:3200:31:0700:41:4600:52:12.1500:52:22.40+00:19:222:3623,0
75HAMPEL Rafał 53GRODZISK MAZOWIECKIM4017M 6120 km rolki00:00:0700:09:4700:20:3600:31:0900:41:4800:52:15.7000:52:22.75+00:19:262:3623,0
76KUCHARZYK Piotr 12ZicoRacing Speed TeamPOZNAŃM4018M 6220 km rolki00:00:0200:08:5600:18:5200:30:0000:40:5700:52:16.4000:52:18.85+00:19:262:3623,0
77HILLER Marta 175Lok&RollOSIELSKOK206K 1520 km rolki00:00:0700:10:2000:20:3500:31:0900:41:4800:52:18.9000:52:26.70+00:19:292:3622,9
78RUTKOWSKI Wojciech 14Czerwonak BiegaCZERWONAKM605M 6320 km rolki00:00:0500:09:3800:19:5400:30:3600:41:1300:52:25.0500:52:30.35+00:19:352:3722,9
79JANIAK Karol 113PABIANICEM606M 6420 km rolki00:00:0600:10:2200:20:3600:31:1000:41:5000:52:25.4500:52:32.15+00:19:362:3722,9
80KOPRAS Marek 67WRONKIM5010M 6520 km rolki00:00:1100:10:4400:21:2300:32:0400:42:1400:52:53.0500:53:04.35+00:20:032:3822,7
81JURKIEWICZ Katarzyna 163Kolarze, żeglarze i wrotkarzePUSZCZYKOWOK303K 1620 km rolki00:00:1000:10:2800:21:2700:32:0600:42:1500:52:55.7000:53:05.80+00:20:062:3822,7
82FILIPKOWSKI Mariusz 36Jabra Roler Team FriendsGDAŃSKM4019M 6620 km rolki00:00:0500:09:1000:20:1400:31:1100:41:5000:53:11.2500:53:16.45+00:20:212:3922,6
83PATORA Jerzy 45SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM607M 6720 km rolki00:00:0600:09:3600:19:5400:31:1200:41:5300:53:17.1000:53:23.10+00:20:272:3922,5
84PERZ Daniel 186POZNAŃM2012M 6820 km rolki00:00:0300:10:1600:21:0500:31:5100:42:2100:53:22.4000:53:25.45+00:20:322:4022,5
85MYSZKIEWICZ Andrzej 7indywidualnieWRZEŚNIAM608M 6920 km rolki00:00:0600:09:4900:19:5200:30:3500:41:3100:53:23.6000:53:30.15+00:20:342:4022,5
86KABZA Lucyna 16SKATE2CITYNOWY TOMYŚLK406K 1720 km rolki00:00:1000:10:4300:21:4700:32:5100:43:2400:54:07.2000:54:17.45+00:21:172:4222,2
87KABZA Grzegorz 15SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM4020M 7020 km rolki00:00:1000:10:4300:21:4600:32:5000:43:2400:54:07.4500:54:18.20+00:21:182:4222,2
88AGNIESZKA Otocka 18POZNAŃK304K 1820 km rolki00:00:1200:11:1600:22:1000:33:0200:43:4600:54:28.1500:54:41.10+00:21:382:4322,0
89PAŁUKA Norbert 154POZNAŃM2013M 7120 km rolki00:00:0700:10:1200:21:2900:32:4800:43:5200:55:05.0500:55:12.30+00:22:152:4521,8
90KOSMALA Jan 76POZNAŃM2014M 7220 km rolki00:00:0700:10:1200:21:2700:33:0000:44:3500:55:30.7000:55:38.50+00:22:412:4621,6
91MARKWITZ Sergiusz 10KONINM3017M 7320 km rolki00:00:0500:10:0200:21:2800:33:0100:44:3700:55:35.9500:55:41.50+00:22:462:4621,6
92NOWAK Natalia 155ŁÓDŹK207K 1920 km rolki00:00:0500:10:2400:21:2900:32:4800:44:1400:56:10.9500:56:16.85+00:23:212:4821,4
93PONTUS Paweł 129POZNAŃM4021M 7420 km rolki00:00:0500:09:4900:20:3800:31:5200:43:5500:56:30.7500:56:36.55+00:23:412:4921,2
94JAGMIN Bogusław 323majforme LubskoLUBSKOM609M 7520 km rolki00:00:0700:10:2100:21:0100:32:4200:44:3500:56:33.3000:56:41.10+00:23:432:4921,2
95KOBIELSKI Wiktor 97POZNAŃM2015M 7620 km rolki00:00:0700:10:1100:21:0200:32:4800:45:1600:57:11.6500:57:19.15+00:24:222:5121,0
96KOWALSKA Małgorzata 91BYDGOSZCZK407K 2020 km rolki00:00:0800:11:4300:23:0500:34:2700:45:4100:57:18.8000:57:27.40+00:24:292:5120,9
97CZYŻ Lidia 393maj formęLUBSKOK408K 2120 km rolki00:00:0800:11:4200:23:2900:35:0300:46:3100:58:02.1500:58:10.45+00:25:122:5420,7
98GĘDOŚ Mirosław 23niezrzeszonySTARE BOJANOWOM5011M 7720 km rolki00:00:0300:10:4900:21:5600:33:4900:45:4600:58:14.2000:58:18.05+00:25:242:5420,6
99MARKIEWICZ Małgorzata 148PIASECZNOK409K 2220 km rolki00:00:0400:10:5600:22:4900:34:3700:46:2600:58:14.8500:58:19.00+00:25:252:5420,6
100WAŚK Zbyszek 95POZNAŃM5012M 7820 km rolki00:00:0500:10:5400:22:3300:34:2400:46:0500:58:15.1000:58:20.85+00:25:252:5420,6
101ALEKSY Piotr 13brakSULECHÓWM4022M 7920 km rolki00:00:0800:10:4800:22:1600:34:0400:46:1500:58:17.1000:58:25.40+00:25:272:5420,6
102SZUMSKI Filip 146POZNAŃM165M 8020 km rolki00:00:1200:10:4600:22:0600:34:2200:46:3100:58:58.1000:59:10.40+00:26:082:5620,4
103SADOWSKI Krzysztof 169Klub Sportowy SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINM5013M 8120 km rolki00:00:0300:10:2500:21:3900:34:2000:46:2700:59:08.3000:59:11.60+00:26:182:5720,3
104RYDIAN Kornelia 17ŚRODA WIELKOPOLSKAK208K 2320 km rolki00:00:0600:10:5200:22:1700:34:3500:46:4900:59:30.4500:59:36.60+00:26:412:5820,2
105KOŁODZIEJ Dominik 105Roll4Life / PlichwyscigPOZNAŃM166M 8220 km rolki00:00:1000:10:4200:22:2800:34:4700:47:1200:59:58.0001:00:08.10+00:27:082:5920,0
106KOWALAK Agnieszka 73POZNAŃK305K 2420 km rolki00:00:1200:10:4900:22:1100:35:0300:47:5401:00:44.9501:00:57.05+00:27:553:0219,8
107RUDYŃSKA-SIKORA Monika 44LUBOŃK306K 2520 km rolki00:00:0800:11:4800:23:3800:36:0100:48:4201:01:11.6001:01:20.55+00:28:223:0319,6
108KOWALSKI Mirosław 183BYDGOSZCZM4023M 8320 km rolki00:00:0800:11:0000:23:0300:36:0100:48:4301:01:40.2501:01:49.05+00:28:503:0519,5
109GÓRSKA Luiza 93WARSZAWAK4010K 2620 km rolki00:00:0900:11:1800:23:4000:36:1100:48:5701:01:46.2001:01:55.45+00:28:563:0519,4
110WILCZAK Teresa 131Skate2CityOPALENICAK601K 2720 km rolki00:00:1000:12:2000:24:2600:36:4800:49:1101:01:49.2501:01:59.90+00:28:593:0519,4
111MARCINIAK Dawid 78BYRACZ I EKIPAWROCŁAWM167M 8420 km rolki00:00:0400:11:1200:23:4600:36:4500:49:3201:01:55.8001:02:00.55+00:29:063:0519,4
112ANIOŁA Beata 58POZNAŃK209K 2820 km rolki00:00:1000:11:1600:23:1600:36:0100:48:5201:02:10.0501:02:20.90+00:29:203:0619,3
113BRYCHCY Mateusz 126HeavyBurgersTeamSULECHÓWM2016M 8520 km rolki00:00:0700:10:5000:23:0600:36:0600:49:3401:02:58.0001:03:05.95+00:30:083:0819,1
114CEREGRA Piotr 34TN BiegówkiWARSZAWAM4024M 8620 km rolki00:00:0900:11:5500:24:3000:37:1900:50:1601:02:58.3001:03:07.65+00:30:083:0819,1
115LEWANDOWICZ Darek 128POZNAŃM3018M 8720 km rolki00:00:0800:11:4500:23:5100:36:3900:49:3701:03:00.8001:03:08.80+00:30:113:0919,0
116POPOWICZ Anna 55WROCŁAWK307K 2920 km rolki00:00:1200:11:3200:24:0000:36:4100:49:3301:03:16.5501:03:29.10+00:30:273:0919,0
117WNUKOWSKA Barbara 104Roll4Life / PlichwyscigPOZNAŃK2010K 3020 km rolki00:00:0900:11:1900:23:3800:36:3000:49:4801:03:25.7501:03:35.15+00:30:363:1018,9
118CHABERSKI Michał 29ChaberkiBYDGOSZCZM4025M 8820 km rolki00:00:1000:11:4300:24:0200:36:4400:49:5801:03:55.1501:04:05.65+00:31:053:1118,8
119PIEKOWSKI Dawid 26BYDGOSZCZM3019M 8920 km rolki00:00:1100:12:5900:25:3100:38:1600:51:3501:04:34.9001:04:46.05+00:31:453:1318,6
120GRELOWSKI Krzysztof 182SSW Malta PoznańPOZNAŃM5014M 9020 km rolki00:00:0700:11:4300:24:1900:37:2100:50:5601:04:37.4501:04:44.65+00:31:483:1318,6
121BYRA Wiktoria 132BYRACZ I EKIPAWROCŁAWK163K 3120 km rolki00:00:0300:11:2500:25:0500:38:2600:52:2001:05:15.3001:05:19.25+00:32:253:1518,4
122ROGALIŃSKI Jerzy 92Rogal TeamKONINM2017M 9120 km rolki00:00:1400:14:2100:28:4800:41:4300:52:5001:05:53.6501:06:08.45+00:33:043:1718,2
123PIOTROWSKA Krystyna 108SKATE TEAM KOWALÓWSTARKÓWK4011K 3220 km rolki00:00:0600:11:4700:24:3400:37:4800:51:5401:05:58.5501:06:05.25+00:33:093:1718,2
124LITWINOWICZ Justyna 27POZNAŃK2011K 3320 km rolki00:00:0600:13:3600:27:2000:41:0400:53:3001:06:20.2001:06:26.65+00:33:303:1918,1
125MATEJA Mateusz 25POZNAŃM2018M 9220 km rolki00:00:0600:12:0000:25:1100:38:3800:52:5201:06:32.7501:06:39.65+00:33:433:1918,0
126GINTROWICZ Grażyna 48Skate2CityGRODZISK WIELKOPOLSKIK4012K 3420 km rolki00:00:0500:11:2900:24:1500:38:0500:52:4801:07:44.5001:07:49.70+00:34:553:2317,7
127SADŁO Mariusz 42SWARZĘDZM4026M 9320 km rolki00:00:1200:12:4700:26:4600:40:3100:54:3901:08:29.7501:08:42.50+00:35:403:2517,5
128KUBICKA Magdalena 90DOBRZYCAK2012K 3520 km rolki00:00:0600:12:2000:25:2500:39:1600:53:3101:08:38.9001:08:45.75+00:35:493:2517,5
129GLENSK Łukasz 28DANIECM2019M 9420 km rolki00:00:0600:13:3800:27:2500:41:0900:54:5901:08:39.9001:08:46.75+00:35:503:2617,5
130CHWALISZ Łukasz 46POZNAŃM3020M 9520 km rolki00:00:0900:11:4800:25:0700:38:5200:53:5501:09:24.6501:09:33.90+00:36:353:2817,3
131KSIĄŻKIEWICZ Jarosław 403maj formęLUBSKOM5015M 9620 km rolki00:00:0800:11:5700:25:3700:40:1000:54:4601:09:35.4501:09:44.30+00:36:463:2817,2
132DAWIDOWSKA Małgorzata 100SUCHY LASK308K 3620 km rolki00:00:0700:12:5000:26:2800:40:4500:55:3501:10:40.9001:10:48.60+00:37:513:3217,0
133SPIRYDOWICZ Anna 47AnnaŚWIEBODZINK309K 3720 km rolki00:00:1100:12:4300:26:2400:41:1000:56:2301:11:34.2001:11:45.45+00:38:443:3416,8
134ROMAŃCZUK Izabela 127HeavyBurgersTeamSULECHÓWK2013K 3820 km rolki00:00:0700:12:2500:27:0100:41:5400:57:3701:11:53.9001:12:01.40+00:39:043:3516,7
135ZUGEHOER Magdalena 173Rollergirls In PoznańPOZNAŃK2014K 3920 km wrotki tradycyjne00:00:0800:12:5200:27:4600:43:1700:58:2801:13:12.4501:13:20.65+00:40:233:3916,4
136ROGALIŃSKI Piotr 125ROGAL TEAMPOZNAŃM6010M 9720 km rolki00:00:1400:14:1800:28:5000:43:1000:58:2201:13:56.1501:14:11.05+00:41:063:4116,2
136ROGALIŃSKA Ewa 124ROGAL TEAMSŁUPCAK602K 4020 km rolki00:00:1400:14:1800:28:5000:43:1000:58:2201:13:56.1501:14:10.95+00:41:063:4116,2
138PARZYGNAT Joanna 56POZNAŃK2015K 4120 km rolki00:00:1200:14:2900:28:5100:43:1900:58:3401:14:02.4501:14:14.55+00:41:133:4216,2
139RUTKOWSKA Irena 21POZNAŃK501K 4220 km rolki00:00:1000:12:3100:25:5700:41:1200:57:3501:14:13.2501:14:23.45+00:41:233:4216,2
140SADOWSKA Ewa 168Klub Sportowy SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINK502K 4320 km rolki00:00:0700:13:4700:28:5500:43:5900:59:4201:15:18.8501:15:26.50+00:42:293:4515,9
141ROGALIŃSKI Adam 123ROGAL TEAMPOZNAŃM4027M 9820 km rolki00:00:2600:15:0000:30:0400:45:2601:01:0401:15:53.7001:16:19.75+00:43:043:4715,8
142GUBIENIA Aleksander 103Roll4Life / PlichwyscigPOZNAŃM168M 9920 km rolki00:00:0900:11:5000:26:2500:46:1201:02:5601:18:43.5001:18:52.85+00:45:543:5615,2
143WOJTAL Agnieszka 119ROBAKOWOK3010K 4420 km rolki00:00:0800:14:2900:31:2100:48:0601:04:4201:21:58.6001:22:06.60+00:49:094:0514,6
144SZMUC Wojtek 99POZNAŃM3021M 10020 km rolki00:00:0900:13:4200:29:4000:46:2501:04:1501:22:00.7001:22:10.35+00:49:114:0614,6
145CHABERSKA Hanna 30ChaberkiBYDGOSZCZK4013K 4520 km rolki00:00:1100:17:5000:33:5800:50:1301:06:4201:23:11.9001:23:23.25+00:50:224:0914,4
146OKOŃ Magdalena 61POZNAŃK2016K 4620 km rolki00:00:1200:16:2300:33:3000:49:5901:07:1301:24:14.4001:24:26.85+00:51:244:1214,2
147SZUKALSKA Agata 167GORTATOWOK4014K 4720 km rolki00:00:1000:18:3800:37:1900:54:5201:12:2201:28:03.5501:28:13.60+00:55:144:2413,6
148ROGALIŃSKA Izabela 122ROGAL TEAMPOZNAŃK3011K 4820 km rolki00:00:2600:17:4300:35:3200:53:5901:12:0601:29:51.5001:30:18.35+00:57:024:2913,4
149OLEJNICZAK Marta 82POZNAŃK2017K 4920 km rolki00:00:1300:16:2400:33:4700:52:0301:11:1901:31:54.1501:32:07.25+00:59:044:3513,1
150SZARLETA Sylwia 159POZNAŃK3012K 5020 km rolki00:00:1000:15:5400:31:4500:51:0701:11:4301:32:22.4501:32:32.70+00:59:334:3713,0
151MAROK Łukasz 160POZNANM3022M 10120 km rolki00:00:0900:15:5300:31:4400:51:0601:11:4201:32:23.1001:32:32.55+00:59:334:3713,0
152ZAPASIŃSKA-BIBAK Dorota 120POZNAŃK4015K 5120 km rolki00:00:1100:19:2700:37:1700:55:3201:13:4201:32:27.6501:32:39.25+00:59:384:3713,0
153KOLIBABKA Sebastian 171POZNAŃM4028M 10220 km rolki00:00:0800:16:0200:33:3800:50:5801:10:18+00:44:004:2313,7
154KRYSIAK Anna 117Piątkowo na biegowoPOZNAŃK4016K 5220 km rolki00:00:1100:20:1500:42:5401:07:2201:36:54+01:10:366:039,9
155SZCZEPAŃSKI Marek 75POZNAŃM4029M 10320 km rolki00:00:0900:12:1800:25:08+00:11:473:0819,1
156WILGOCKA Olga 20POZNAŃK2018K 5320 km rolki00:00:0700:13:31+00:06:453:2217,8
Niesklasyfikowani
SŁABOSZEWSKI Artur 176Skate CityGRODZISK WIELKOPOLSKIM4020 km rolkiDNF00:07:40 DNF00:16:49 DNF00:30:07 DNF00:38:58 DNF DNF DNF--
URYZAJ Karolina 74SKATE2CITYNOWY TOMYŚLK4020 km rolkiDNF00:08:58 DNF00:19:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
KLUJ Adam 2Zico Racing FriendsPOZNAŃM3020 km rolkiDNF00:14:15 DNF00:30:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Zuzanna 1Zico Racing FriendsPOZNAŃK2020 km rolkiDNF00:14:16 DNF00:30:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 160 wynik(ów)