Organizator : | ZICO RACING |
Data : | 2017-05-03 |
Miejsce : | Poznań |
Dystans : | 20 km |
Zgłoszonych : | 168 |
Wystartowało : | 160 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 153 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Rodzaj | Czas startu | Start_All 4km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TATARATA Konrad | 151 | Jabra Roller Team | GDAŃSK | M20 | 20 km rolki | 00:00:01 | 00:06:42 | |
2 | MILER Łukasz | 133 | Plichwyscig.pl | POZNAŃ | M30 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:06:45 | |
3 | PAWELEC Mirosław | 87 | Jabra Roller Team | GDAŃSK | M30 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:06:45 | |
4 | BENEDIK Lukas | 152 | Jabra Roller Team | KOSZYCE | M20 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:06:45 | |
5 | CIĘŻKI Paweł | 142 | der-rollenshop.de POWERSLIDE Racing | LEIPZIG | M20 | 20 km rolki | 00:00:01 | 00:06:46 | |
6 | MAZUREK Sebastian | 165 | GDYNIA | M30 | 20 km rolki | 00:00:01 | 00:06:47 | ||
7 | WALICH Maciej | 134 | Plichwyscig | POZNAŃ | M20 | 20 km rolki | 00:00:01 | 00:06:47 | |
8 | GOSS Aleksandra | 188 | ZICO RACING TEAM | KONSTANCIN-JEZIORNA | K20 | 20 km rolki | 00:00:00 | 00:06:48 | |
9 | ŚWIĄTEK Jan | 177 | ZICO RACING SPEED TEAM | PARCELA | M16 | 20 km rolki | 00:00:00 | 00:06:48 | |
10 | DOBRZYŃSKI Mateusz | 138 | PlichWyścig/Roll4Life | POZNAŃ | M20 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:07:10 | |
11 | BUKOWSKI Maciej | 86 | Sport4Life | INOWROCŁAW | M30 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:07:17 | |
12 | STANISZEWSKI Jarosław | 136 | TR STARBLADE | PRZECŁAW | M40 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:07:27 | |
13 | SOCZOMSKI Mirosław | 59 | Edi teanm Zgorzelec | ZGORZELEC | M50 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:07:27 | |
14 | DZIADUŁA Mariusz | 102 | Roll4Life / Plichwyscig | POZNAŃ | M20 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:07:27 | |
15 | CIBOROWSKI Sebastian | 110 | SEBA SPORT PISZ | PISZ | M40 | 20 km rolki | 00:00:01 | 00:07:28 | |
16 | MAZUREK Wiesław | 166 | GDYNIA | M40 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:07:28 | ||
17 | WÓJCIK Tomasz | 66 | WOŁOMIN | M40 | 20 km rolki | 00:00:05 | 00:07:35 | ||
18 | ADAMSKI Jan | 220 | Legia Warszawa Masters | WARSZAWA | M30 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:07:36 | |
19 | JARKIEWICZ Marcin | 161 | Legia Warszawa Masters | WARSZAWA | M40 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:07:36 | |
20 | SAPIJASZKO Łukasz | 88 | Legia Warszawa Masters | WARSZAWA | M40 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:07:36 | |
21 | BUJACZ Marcin | 79 | I Love Rolki | ŁÓDŹ | M20 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:07:38 | |
22 | MAZURAK Zbigniew | 71 | TR Starblade | POLICE | M40 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:07:38 | |
23 | MĄDROSZYK Dawid | 147 | Skate2City | SZEWCE | M20 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:07:38 | |
24 | JURASZ Wojciech | 162 | Kolarze, żeglarze i wrotkarze | PUSZCZYKOWO | M50 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:07:38 | |
25 | KONKOL Jaroslaw | 37 | Jabra RT Friends | GDANSK | M50 | 20 km rolki | 00:00:01 | 00:07:39 | |
26 | KWIATKOWSKI Łukasz | 31 | Generon Moriw Grudziądz | BYDGOSZCZ | M30 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:07:39 | |
27 | SYKUT Piotr | 149 | SSW Malta | POZNAŃ | M40 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:07:39 | |
28 | KROEHNKE Stanisław | 4 | Zico Racing Speed Team | NOWA WIEŚ UJSKA | M20 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:07:39 | |
29 | MAJEWSKI Piotr | 65 | Skate2City | GRODZISK WLKP. | M60 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:07:39 | |
30 | ZNAJDEK Paweł | 54 | sport4life bullshitteam | POZNAŃ | M30 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:07:39 | |
31 | ZNAJDEK Piotr | 51 | sport4life bullshitteam | TORUŃ | M30 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:07:39 | |
32 | STĘPIEŃ Magdalena | 121 | Skate2city | GRODZISK WIELKOPOLSKI | K30 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:07:39 | |
33 | GNIAZDOWSKI Marek | 139 | TR Starblade | STARGARD | M50 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:07:39 | |
34 | ZACZKOWSKA Wioletta | 70 | TR STARBLADE | PRZECŁAW | K40 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:07:40 | |
Niesklasyfikowani | |||||||||
SŁABOSZEWSKI Artur | 176 | Skate City | GRODZISK WIELKOPOLSKI | M40 | 20 km rolki | DNF | 00:07:40 DNF | ||
36 | CIBOROWSKI Bastian | 111 | Seba-Sport PISZ | PISZ | M20 | 20 km rolki | 00:00:00 | 00:07:42 | |
37 | CHARUBIN Sławomir | 98 | Sebasport | PISZ | M50 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:07:45 | |
38 | MORSKA Michalina | 114 | POZNAŃ | K16 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:08:00 | ||
39 | MAJORCZYK Katarzyna | 150 | ROLL4LIFE | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:08:00 | |
40 | OGONOWSKI Jacek | 184 | KÓRNIK | M60 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:08:00 | ||
41 | PIETKIEWICZ Zuzanna | 140 | roll4life www.plichwyscig.pl | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:08:00 | |
42 | SZYSZKA Hubert | 5 | ŚRODA WLKP. | M40 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:08:01 | ||
43 | PIOTROWSKI Daniel | 115 | SKATE TEAM KOWALÓW | RZEPIN | M16 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:08:12 | |
44 | PAWELEC Zbigniew | 11 | Jabra Roler Team Frends | JUSZKOWO | M60 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:08:12 | |
45 | SADOWSKI Jan | 116 | Klub Sportowy SKATE TEAM KOWALÓW | RZEPIN | M16 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:08:12 | |
46 | NIEWIAROWSKI Jarosław | 94 | Biegiem po Piwo | ŁÓDŹ | M30 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:08:12 | |
47 | SAPIJASZKO Marta | 89 | Legia Warszawa Masters | WARSZAWA | K30 | 20 km rolki | 00:00:05 | 00:08:26 | |
48 | SKIBICKA Marta | 107 | Jabra RT Friends | LĘBORK | K16 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:08:27 | |
49 | FRYDRYCH Robert | 143 | WARSZAWA | M40 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:08:31 | ||
50 | FILIPIAK Ernest | 141 | www.plichwyscig.pl www.roll4life | POZNAŃ | M40 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:08:33 | |
51 | CHYLIŃSKI-OCHEJ Sławek | 164 | GDAŃSK | M30 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:08:34 | ||
52 | SOCHA Mateusz | 38 | POZNAŃ | M20 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:08:34 | ||
53 | WOJCIECHOWSKI Michał | 80 | amator | RAKOWNIA | M40 | 20 km rolki | 00:00:01 | 00:08:37 | |
54 | CHILIŃSKI Eryk | 144 | Seba Sport Pisz | PISZ | M16 | 20 km rolki | 00:00:01 | 00:08:38 | |
55 | BARTOSIEWICZ Jakub | 24 | GDYNIA | M30 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:08:52 | ||
56 | KASPROWICZ Daniel | 52 | WĄGROWIEC | M40 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:08:53 | ||
57 | GĄGAŁA Włodzimierz | 137 | MILICZ | M50 | 20 km rolki | 00:00:05 | 00:08:53 | ||
58 | PRIEBE Jacek | 6 | Indiwidualnie | GNIEZNO | M50 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:08:54 | |
59 | KONIC Katarzyna | 77 | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:08:54 | ||
60 | LIZUT Krzysztof | 62 | TR StarBlade | STARGARD | M50 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:08:55 | |
61 | ZIEJEWSKI Henryk | 72 | zicoracing | ŚWINOUJŚCIE | M50 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:08:55 | |
62 | KUCHARZYK Piotr | 12 | ZicoRacing Speed Team | POZNAŃ | M40 | 20 km rolki | 00:00:02 | 00:08:56 | |
63 | ZGRZYWA Agnieszka | 64 | Jabra RT Friends | GDAŃSK | K40 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:08:56 | |
64 | CIBOROWSKA Aneta | 109 | SEBA SPORT PISZ | PISZ | K40 | 20 km rolki | 00:00:01 | 00:08:58 | |
URYZAJ Karolina | 74 | SKATE2CITY | NOWY TOMYŚL | K40 | 20 km rolki | DNF | 00:08:58 DNF | ||
66 | ALANKIEWICZ Adam | 174 | SSW MALTA POZNAŃ | POZNAŃ | M60 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:09:05 | |
67 | FILIPKOWSKI Mariusz | 36 | Jabra Roler Team Friends | GDAŃSK | M40 | 20 km rolki | 00:00:05 | 00:09:10 | |
68 | MARCINIAK Tomasz | 68 | POZNAŃ | M30 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:09:36 | ||
69 | PATORA Jerzy | 45 | SKATE2CITY | NOWY TOMYŚL | M60 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:09:36 | |
70 | PRZYBYSŁAWSKA Paulina | 9 | GNIEZNO | K20 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:09:37 | ||
71 | RUTKOWSKI Wojciech | 14 | Czerwonak Biega | CZERWONAK | M60 | 20 km rolki | 00:00:05 | 00:09:38 | |
72 | STANISZEWSKA Kasia | 50 | SKORZEWO | K40 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:09:46 | ||
73 | HAMPEL Rafał | 53 | GRODZISK MAZOWIECKI | M40 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:09:47 | ||
74 | PONTUS Paweł | 129 | POZNAŃ | M40 | 20 km rolki | 00:00:05 | 00:09:49 | ||
75 | MYSZKIEWICZ Andrzej | 7 | indywidualnie | WRZEŚNIA | M60 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:09:49 | |
76 | NOREK Adrian | 153 | Roll4Life | POZNAŃ | M30 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:10:01 | |
77 | LASKOWSKI Przemysław | 101 | Naramowice Biegają | POZNAŃ | M30 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:10:01 | |
78 | MARKWITZ Sergiusz | 10 | KONIN | M30 | 20 km rolki | 00:00:05 | 00:10:02 | ||
79 | MAIK Jarosław | 22 | Skate2City | GRODZISK WLKP. | M40 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:10:07 | |
80 | KRYCH Jakub | 96 | POZNAN | M30 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:10:08 | ||
81 | KOBIELSKI Wiktor | 97 | POZNAŃ | M20 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:10:11 | ||
82 | PAŁUKA Norbert | 154 | POZNAŃ | M20 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:10:12 | ||
83 | KOSMALA Jan | 76 | POZNAŃ | M20 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:10:12 | ||
84 | PERZ Daniel | 186 | POZNAŃ | M20 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:10:16 | ||
85 | JANOWIAK Anna | 130 | StarBlade | SZCZECIN | K40 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:10:17 | |
86 | BUSS Jakub | 8 | KUDOWA ZDRÓJ | M40 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:10:17 | ||
87 | STOLINSKI Dominik | 172 | POZNAN | M40 | 20 km rolki | 00:00:09 | 00:10:18 | ||
88 | HILLER Marta | 175 | Lok&Roll | OSIELSKO | K20 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:10:20 | |
89 | JAGMIN Bogusław | 32 | 3majforme Lubsko | LUBSKO | M60 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:10:21 | |
90 | JANIAK Karol | 113 | PABIANICE | M60 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:10:22 | ||
91 | NOWAK Natalia | 155 | ŁÓDŹ | K20 | 20 km rolki | 00:00:05 | 00:10:24 | ||
92 | SADOWSKI Krzysztof | 169 | Klub Sportowy SKATE TEAM KOWALÓW | RZEPIN | M50 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:10:25 | |
93 | WALCZAK Rafał | 81 | Kalina/Staś Team | POZNAŃ | M30 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:10:25 | |
94 | JURKIEWICZ Katarzyna | 163 | Kolarze, żeglarze i wrotkarze | PUSZCZYKOWO | K30 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:10:28 | |
95 | KOŁODZIEJ Dominik | 105 | Roll4Life / Plichwyscig | POZNAŃ | M16 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:10:42 | |
96 | KABZA Lucyna | 16 | SKATE2CITY | NOWY TOMYŚL | K40 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:10:43 | |
97 | KABZA Grzegorz | 15 | SKATE2CITY | NOWY TOMYŚL | M40 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:10:43 | |
98 | KOPRAS Marek | 67 | WRONKI | M50 | 20 km rolki | 00:00:11 | 00:10:44 | ||
99 | SZUMSKI Filip | 146 | POZNAŃ | M16 | 20 km rolki | 00:00:12 | 00:10:46 | ||
100 | ALEKSY Piotr | 13 | brak | SULECHÓW | M40 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:10:48 | |
101 | GĘDOŚ Mirosław | 23 | niezrzeszony | STARE BOJANOWO | M50 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:10:49 | |
102 | KOWALAK Agnieszka | 73 | POZNAŃ | K30 | 20 km rolki | 00:00:12 | 00:10:49 | ||
103 | BRYCHCY Mateusz | 126 | HeavyBurgersTeam | SULECHÓW | M20 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:10:50 | |
104 | RYDIAN Kornelia | 17 | ŚRODA WIELKOPOLSKA | K20 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:10:52 | ||
105 | WAŚK Zbyszek | 95 | POZNAŃ | M50 | 20 km rolki | 00:00:05 | 00:10:54 | ||
106 | MARKIEWICZ Małgorzata | 148 | PIASECZNO | K40 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:10:56 | ||
107 | KOWALSKI Mirosław | 183 | BYDGOSZCZ | M40 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:11:00 | ||
108 | MARCINIAK Dawid | 78 | BYRACZ I EKIPA | WROCŁAW | M16 | 20 km rolki | 00:00:04 | 00:11:12 | |
109 | ANIOŁA Beata | 58 | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:11:16 | ||
110 | AGNIESZKA Otocka | 18 | POZNAŃ | K30 | 20 km rolki | 00:00:12 | 00:11:16 | ||
111 | GÓRSKA Luiza | 93 | WARSZAWA | K40 | 20 km rolki | 00:00:09 | 00:11:18 | ||
112 | WNUKOWSKA Barbara | 104 | Roll4Life / Plichwyscig | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | 00:00:09 | 00:11:19 | |
113 | BYRA Wiktoria | 132 | BYRACZ I EKIPA | WROCŁAW | K16 | 20 km rolki | 00:00:03 | 00:11:25 | |
114 | GINTROWICZ Grażyna | 48 | Skate2City | GRODZISK WIELKOPOLSKI | K40 | 20 km rolki | 00:00:05 | 00:11:29 | |
115 | POPOWICZ Anna | 55 | WROCŁAW | K30 | 20 km rolki | 00:00:12 | 00:11:32 | ||
116 | CZYŻ Lidia | 39 | 3maj formę | LUBSKO | K40 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:11:42 | |
117 | GRELOWSKI Krzysztof | 182 | SSW Malta Poznań | POZNAŃ | M50 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:11:43 | |
118 | KOWALSKA Małgorzata | 91 | BYDGOSZCZ | K40 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:11:43 | ||
119 | CHABERSKI Michał | 29 | Chaberki | BYDGOSZCZ | M40 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:11:43 | |
120 | LEWANDOWICZ Darek | 128 | POZNAŃ | M30 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:11:45 | ||
121 | PIOTROWSKA Krystyna | 108 | SKATE TEAM KOWALÓW | STARKÓW | K40 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:11:47 | |
122 | RUDYŃSKA-SIKORA Monika | 44 | LUBOŃ | K30 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:11:48 | ||
123 | CHWALISZ Łukasz | 46 | POZNAŃ | M30 | 20 km rolki | 00:00:09 | 00:11:48 | ||
124 | GUBIENIA Aleksander | 103 | Roll4Life / Plichwyscig | POZNAŃ | M16 | 20 km rolki | 00:00:09 | 00:11:50 | |
125 | CEREGRA Piotr | 34 | TN Biegówki | WARSZAWA | M40 | 20 km rolki | 00:00:09 | 00:11:55 | |
126 | KSIĄŻKIEWICZ Jarosław | 40 | 3maj formę | LUBSKO | M50 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:11:57 | |
127 | MATEJA Mateusz | 25 | POZNAŃ | M20 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:12:00 | ||
128 | SZCZEPAŃSKI Marek | 75 | POZNAŃ | M40 | 20 km rolki | 00:00:09 | 00:12:18 | ||
129 | KUBICKA Magdalena | 90 | DOBRZYCA | K20 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:12:20 | ||
130 | WILCZAK Teresa | 131 | Skate2City | OPALENICA | K60 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:12:20 | |
131 | ROMAŃCZUK Izabela | 127 | HeavyBurgersTeam | SULECHÓW | K20 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:12:25 | |
132 | RUTKOWSKA Irena | 21 | POZNAŃ | K50 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:12:31 | ||
133 | SPIRYDOWICZ Anna | 47 | Anna | ŚWIEBODZIN | K30 | 20 km rolki | 00:00:11 | 00:12:43 | |
134 | SADŁO Mariusz | 42 | SWARZĘDZ | M40 | 20 km rolki | 00:00:12 | 00:12:47 | ||
135 | DAWIDOWSKA Małgorzata | 100 | SUCHY LAS | K30 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:12:50 | ||
136 | ZUGEHOER Magdalena | 173 | Rollergirls In Poznań | POZNAŃ | K20 | 20 km wrotki tradycyjne | 00:00:08 | 00:12:52 | |
137 | PIEKOWSKI Dawid | 26 | BYDGOSZCZ | M30 | 20 km rolki | 00:00:11 | 00:12:59 | ||
138 | WILGOCKA Olga | 20 | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:13:31 | ||
139 | LITWINOWICZ Justyna | 27 | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:13:36 | ||
140 | GLENSK Łukasz | 28 | DANIEC | M20 | 20 km rolki | 00:00:06 | 00:13:38 | ||
141 | SZMUC Wojtek | 99 | POZNAŃ | M30 | 20 km rolki | 00:00:09 | 00:13:42 | ||
142 | SADOWSKA Ewa | 168 | Klub Sportowy SKATE TEAM KOWALÓW | RZEPIN | K50 | 20 km rolki | 00:00:07 | 00:13:47 | |
KLUJ Adam | 2 | Zico Racing Friends | POZNAŃ | M30 | 20 km rolki | DNF | 00:14:15 DNF | ||
ZAJĄC Zuzanna | 1 | Zico Racing Friends | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | DNF | 00:14:16 DNF | ||
145 | ROGALIŃSKA Ewa | 124 | ROGAL TEAM | SŁUPCA | K60 | 20 km rolki | 00:00:14 | 00:14:18 | |
145 | ROGALIŃSKI Piotr | 125 | ROGAL TEAM | POZNAŃ | M60 | 20 km rolki | 00:00:14 | 00:14:18 | |
147 | ROGALIŃSKI Jerzy | 92 | Rogal Team | KONIN | M20 | 20 km rolki | 00:00:14 | 00:14:21 | |
148 | WOJTAL Agnieszka | 119 | ROBAKOWO | K30 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:14:29 | ||
149 | PARZYGNAT Joanna | 56 | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | 00:00:12 | 00:14:29 | ||
150 | ROGALIŃSKI Adam | 123 | ROGAL TEAM | POZNAŃ | M40 | 20 km rolki | 00:00:26 | 00:15:00 | |
151 | MAROK Łukasz | 160 | POZNAN | M30 | 20 km rolki | 00:00:09 | 00:15:53 | ||
152 | SZARLETA Sylwia | 159 | POZNAŃ | K30 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:15:54 | ||
153 | KOLIBABKA Sebastian | 171 | POZNAŃ | M40 | 20 km rolki | 00:00:08 | 00:16:02 | ||
154 | OKOŃ Magdalena | 61 | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | 00:00:12 | 00:16:23 | ||
155 | OLEJNICZAK Marta | 82 | POZNAŃ | K20 | 20 km rolki | 00:00:13 | 00:16:24 | ||
156 | ROGALIŃSKA Izabela | 122 | ROGAL TEAM | POZNAŃ | K30 | 20 km rolki | 00:00:26 | 00:17:43 | |
157 | CHABERSKA Hanna | 30 | Chaberki | BYDGOSZCZ | K40 | 20 km rolki | 00:00:11 | 00:17:50 | |
158 | SZUKALSKA Agata | 167 | GORTATOWO | K40 | 20 km rolki | 00:00:10 | 00:18:38 | ||
159 | ZAPASIŃSKA-BIBAK Dorota | 120 | POZNAŃ | K40 | 20 km rolki | 00:00:11 | 00:19:27 | ||
160 | KRYSIAK Anna | 117 | Piątkowo na biegowo | POZNAŃ | K40 | 20 km rolki | 00:00:11 | 00:20:15 |
Znaleziono 160 wynik(ów)