ZICO RACING 20KM - ROLKI

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
ZICO RACING
Data/ Date:
2018-05-03
Miejsce/ Place:
Poznań
Dystans/ Distance:
20 km
Zgłoszonych/ Registered:
155
Wystartowało/ Started:
137
Nie ukończyło/ Not finished:
5
Ukończyło/ Finished:
132
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 4km | 8km | 12km | 16km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K10 | M10 | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start time4km8km12km16kmCzas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
           
1TATARATA Konrad 125JABRA ROLLER TEAMGDAŃSKM201M 100:00:0300:06:3600:13:1400:19:5200:26:4300:33:29.2500:33:32.55 1:4035.8
2CIĘŻKI Paweł 158PLICHWYSCIG.PL MERCATEO.COM.PLKRAKÓWM202M 200:00:0200:06:3800:13:3600:20:4500:27:0200:33:32.3000:33:35.20+00:00:031:4035.8
3MILER Lukasz 153PLICHWYSCIG.PLPOZNANM301M 300:00:0200:06:3700:13:1500:20:0700:27:0200:34:11.0000:34:13.65+00:00:411:4235.1
4SOLGA Mateusz 33AZS AWF KATOWICETARNOWSKIE GÓRYM302M 400:00:0200:06:3800:13:3600:20:4500:27:3200:34:15.6000:34:17.85+00:00:461:4235
5WALICH Maciej 150PLICHWYSCIG.PLPOZNAŃM303M 500:00:0200:06:3800:13:3800:20:4500:27:3800:34:16.0000:34:18.15+00:00:461:4235
6PAWELEC Mirosław 77JABRA ROLLER TEAMGDAŃSKM304M 600:00:0200:06:3800:13:3600:20:4500:27:3200:34:17.8000:34:20.60+00:00:481:4235
7MAZUREK Sebastian 124JABRA ROLLER TEAMGDYNIAM305M 700:00:0200:06:3800:13:3600:20:4500:27:3200:34:29.5500:34:32.00+00:01:001:4334.8
8DYMISZKIEWICZ Aniela 142PLICHWYSCIG.PLELBLAGK201K 100:00:0200:07:1100:14:3500:22:1400:29:5300:37:27.0000:37:29.60+00:03:571:5232
9PIOWCZYK Michał 81SILESIASKATINGŚWIERKLANIECM161M 800:00:0200:07:2300:15:1300:22:4800:30:2500:38:13.1000:38:15.75+00:04:431:5431.4
10JURASZ Wojciech 138VANHOOY BIKE MANUFAKTURPUSZCZYKOWOM501M 900:00:0400:07:3200:15:1200:23:0400:31:0000:38:41.8000:38:45.95+00:05:121:5631
11PIELECH Piotr 89LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM401M 1000:00:0300:07:3100:15:1100:23:0400:31:0000:38:41.8500:38:45.45+00:05:121:5631
12BOGUSŁAWSKI Karol 155PLICHWYŚCIG.PLPOZNAŃM203M 1100:00:0300:07:1000:15:1100:23:0400:31:0100:38:42.3000:38:45.50+00:05:131:5631
13HACKERT Marek 157ROLLER CHOJNICECHOJNICEM502M 1200:00:0400:07:3200:15:1300:23:0400:31:0000:38:42.9500:38:47.40+00:05:131:5631
14KABZA Grzegorz 17SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM402M 1300:00:0400:07:3100:15:1200:23:0400:31:0000:38:43.0000:38:47.15+00:05:131:5631
15DUBIAŁ Rafał 108ZICO RACING SPEED TEAMLESZNOM403M 1400:00:0300:07:3200:15:1300:23:0400:31:0100:38:44.1000:38:47.45+00:05:141:5631
16JARKIEWICZ Marcin 75LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM404M 1500:00:0400:07:3000:15:1200:23:0300:30:5900:38:44.8000:38:48.90+00:05:151:5631
17ADAMSKI Jan 133LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM306M 1600:00:0300:07:3100:15:1200:23:0400:31:0000:38:44.9000:38:48.25+00:05:151:5631
18STĘPIEŃ Magdalena 24SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIK301K 200:00:0300:07:3200:15:1200:23:0400:31:0000:38:44.9000:38:48.50+00:05:151:5631
19KROEHNKE Stanisław 4ZICO RACING SPEED TEAMNOWA WIEŚ UJSKAM204M 1700:00:0200:07:3400:15:1500:23:0700:30:5700:38:45.1000:38:47.10+00:05:151:5631
20KWIATKOWSKI Łukasz 69KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM307M 1800:00:0300:07:3200:15:1300:23:0500:31:0000:38:45.3500:38:48.60+00:05:161:5631
21SŁABOSZEWSKI Artur 148SKATE2CITYGRODZISK WLKP.M405M 1900:00:0300:07:3300:15:1300:23:0500:31:0200:38:48.9000:38:52.80+00:05:191:5630.9
22ZACZKOWSKA Wioletta 70TR STARBLADEPRZECŁAWK401K 300:00:0300:07:3300:15:1400:23:0600:31:0200:38:50.3500:38:54.25+00:05:211:5630.9
23KASPROWICZ Daniel 19PLICHWYSCIG.PLWĄGROWIECM406M 2000:00:0500:08:0500:16:4200:25:1400:33:4300:42:01.4000:42:06.70+00:08:322:0628.6
24WOJCIECHOWSKI Michał 135NIEZORGANIZOWANYRAKOWNIAM407M 2100:00:0400:08:0500:16:4300:25:1500:33:4400:42:02.4500:42:06.50+00:08:332:0628.5
25SZYSZKA Hubert 15ZICO RACING SPEED TEAMŚRODA WIELKOPOLSKAM408M 2200:00:0200:07:3500:16:0900:25:1100:33:4500:42:04.3000:42:06.95+00:08:352:0628.5
26KALETA Maciej 44WROLLOWANIZIELONA GÓRAM308M 2300:00:0300:07:3500:16:0800:25:1000:33:4300:42:04.9000:42:08.65+00:08:352:0628.5
27GĄGAŁA Włodzimierz 123AMATORMILICZM503M 2400:00:0300:08:0700:16:4400:25:1700:33:4400:42:04.9000:42:08.10+00:08:352:0628.5
28MAJORCZYK- NOREK Katarzyna 58PLICHWYSCIG.PLPOZNAŃK202K 400:00:0300:08:0700:16:4300:25:1600:33:4400:42:11.6500:42:15.50+00:08:422:0628.4
29KARAŚ Tomasz 101LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAM309M 2500:00:0400:07:3600:16:4200:25:1600:33:4400:43:16.8000:43:21.35+00:09:472:0927.7
30FRYDRYCH Robert 129WARSZAWAM409M 2600:00:0700:08:2900:17:0000:25:3700:34:3100:43:20.8000:43:28.60+00:09:512:1027.7
31SADOWSKI Jan 62SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINM162M 2700:00:0400:08:3200:17:0400:25:3900:34:3300:43:20.8000:43:25.15+00:09:512:1027.7
32SIERPOWSKI Zbigniew 145PLICHWYSCIG.PLPOZNAŃM4010M 2800:00:0300:08:3000:17:0500:25:4000:34:3500:43:20.8500:43:24.45+00:09:512:1027.7
33PRZYBYSŁAWSKA Paulina 87GNIEZNOK203K 500:00:0500:08:3000:17:0200:25:3900:34:3200:43:23.4500:43:28.60+00:09:542:1027.7
34BRYCHCY Artur 132SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIM3010M 2900:00:0400:08:0400:16:4200:25:2800:34:2800:43:23.7000:43:28.65+00:09:542:1027.6
35URYZAJ Karolina 127SKATE2CITYNOWY TOMYŚLK402K 600:00:0400:08:3100:17:0300:25:3900:34:3300:43:25.8500:43:30.80+00:09:562:1027.6
36PAWELEC Zbigniew 26JABRA RT FRIENDSJUSZKOWOM601M 3000:00:0500:08:3000:17:0400:25:4000:34:3300:43:25.9000:43:31.00+00:09:562:1027.6
37FILIPIAK Ernest 28POZNAŃM4011M 3100:00:0400:08:0800:16:4700:25:4000:34:3700:43:26.8500:43:31.05+00:09:572:1027.6
38ALANKIEWICZ Adam 31POZNAŃM602M 3200:00:0300:08:3200:17:0600:25:4200:34:3500:43:27.3000:43:30.85+00:09:582:1027.6
39PARTYKA Natalia 141ZICO RACING SPEED TEAMPOZNAŃK302K 700:00:0300:08:3200:17:0400:25:4000:34:3400:43:27.4500:43:30.55+00:09:582:1027.6
40NOWACZEWSKI Jan 55ZŁOTÓWM205M 3300:00:0400:08:3200:17:0400:25:3900:34:3300:43:34.9500:43:39.65+00:10:052:1027.5
41MORGALLA Jerzy 38RUDYM4012M 3400:00:0500:08:5500:17:5700:27:0000:35:5600:45:04.3500:45:10.30+00:11:352:1526.6
42KRAJNIK Jacek 120JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4013M 3500:00:0400:08:4400:17:3200:26:4800:35:4900:45:04.9000:45:09.70+00:11:352:1526.6
43ZIEJEWSKI Henryk 90ZICO RACING TEAMŚWINOUJŚCIEM504M 3600:00:0500:08:4200:17:3100:26:4800:35:4700:45:05.1000:45:10.10+00:11:352:1526.6
44ŻARCZYŃSKA GONDEK Iwona 149POZNAŃK403K 800:00:0400:08:4500:18:1300:27:1100:36:0900:45:09.1500:45:13.75+00:11:392:1526.6
45HILLER Marta 146LOK&ROLLOSIELSKOK204K 900:00:0400:08:4500:18:1200:27:1000:36:0900:45:10.1500:45:14.50+00:11:402:1526.6
46PRIEBE Jacek 25PLICHWYSCIG.PLGNIEZNOM505M 3700:00:0200:08:3400:17:0700:26:1100:36:0000:45:13.0000:45:15.80+00:11:432:1526.5
47KONIC Katarzyna 106POZNAŃK205K 1000:00:0400:08:4600:18:1300:27:1000:36:0900:45:54.6500:45:59.35+00:12:252:1726.1
48BARTOSIEWICZ Jakub 29GDYNIAM3011M 3800:00:0500:08:3100:17:5600:27:4500:37:0900:46:18.2500:46:23.90+00:12:492:1825.9
49KIEJDA Łukasz 20ZIELONA GÓRAM3012M 3900:00:0700:09:0000:18:2400:27:4300:37:0700:46:19.6000:46:26.70+00:12:502:1825.9
50ŻYWICKA Kinga 56SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINK303K 1100:00:0300:09:1100:18:2800:27:4700:37:1100:46:24.2500:46:28.15+00:12:552:1925.9
51CHABERSKI Michał 9KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZM4014M 4000:00:0500:09:0900:18:2700:27:4500:37:0900:46:25.1000:46:30.75+00:12:552:1925.9
52PATER Jakub 1SKATE TEAM KOWALÓWLUBINM163M 4100:00:0500:09:0900:18:5700:28:2000:37:2800:46:47.6000:46:53.20+00:13:182:2025.6
53MENET Krystian 130SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIM3013M 4200:00:0600:09:2000:18:5500:28:1900:37:2700:46:48.0000:46:54.25+00:13:182:2025.6
54DOMAGAŁA Konrad 117KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKM3014M 4300:00:0600:09:2100:18:5600:28:1800:37:2700:46:48.7500:46:55.10+00:13:192:2025.6
55STANISZEWSKA Kasia 52SKÓRZEWOK404K 1200:00:0700:09:1900:18:5400:28:2700:38:1500:48:05.4000:48:12.45+00:14:362:2425
56NOWACZEWSKI Piotr 54ZŁOTÓWM4015M 4400:00:0500:09:0200:18:3400:28:1300:38:0400:48:06.9500:48:12.40+00:14:372:2424.9
57RUTKOWSKI Wojciech 30CZERWONAK BIEGACZERWONAKM603M 4500:00:0600:09:2100:18:5600:28:2700:38:1600:48:08.8500:48:15.15+00:14:392:2424.9
58KOSIEDOWSKI Patryk 64AKADEMIA SPORTOWEGO ROZWOJU NATALII CZERWONKILUBINM3015M 4600:00:0600:09:0300:18:5600:28:2800:38:1600:48:12.1500:48:18.65+00:14:422:2424.9
59ZGRZYWA Agnieszka 99JABRA RT FRIENDSGDAŃSKK405K 1300:00:0500:09:2200:18:5600:28:2900:38:1600:48:17.5000:48:23.25+00:14:482:2424.8
60CHMAL Damian 86AKADEMIA SPORTOWEGO ROZWOJU NATALII CZERWONKILUBINM4016M 4700:00:0600:09:2000:18:5500:28:3300:38:5400:49:16.1500:49:22.35+00:15:462:2724.4
61KOWALEK Adrian 34OSIELSKOM206M 4800:00:0400:08:4500:18:1200:28:1500:38:4600:49:18.1500:49:22.25+00:15:482:2724.3
62CERKIEWNIK Piotr 50BĘDZINM506M 4900:00:0600:09:0100:18:4400:28:5100:39:2900:49:51.1000:49:57.70+00:16:212:2924.1
63SIENKOWSKI Tomasz 13MIELNOM207M 5000:00:0300:09:0700:19:4200:29:5800:39:5300:49:57.2500:50:00.55+00:16:282:2924
64LIZUT Krzysztof 37TR STARBLADESTARGARDM507M 5100:00:1000:09:5000:19:5900:29:5000:40:0100:50:00.1000:50:10.20+00:16:302:3024
65BUSS Jakub 16KUDOWA ZDRÓJM4017M 5200:00:1000:09:4600:19:5700:29:5200:40:0400:50:35.5500:50:45.90+00:17:062:3123.7
66PATORA Jerzy 27SKATE2CITYNOWY TOMYŚLM604M 5300:00:0600:09:2200:18:5800:28:3400:39:2100:50:38.2000:50:44.75+00:17:082:3123.7
67JANIAK Karol 152GERIATRYK TEAAMPABIANICEM605M 5400:00:0500:09:5000:20:0200:29:5500:40:0900:50:39.1000:50:44.90+00:17:092:3123.7
68NOWAK Piotr 45RAWICZM4018M 5500:00:1000:10:4500:20:4700:30:4600:40:5600:50:55.4500:51:06.25+00:17:262:3223.6
69JAKUBIAK Bartosz 162-M4019M 5600:00:0500:09:2400:19:4500:29:5700:40:3400:51:30.3500:51:35.50+00:18:012:3423.3
70PIETKIEWICZ Zuzanna 136PLICHWYSCIG.PLPOZNAŃK206K 1400:00:0400:09:1000:20:0400:29:5700:40:5900:51:53.4500:51:58.35+00:18:242:3523.1
71MARCINIAK Dawid 3WROCŁAW ROLKUJEWROCŁAWM164M 5700:00:0500:09:5000:20:0200:29:5700:40:5800:51:55.2500:52:00.90+00:18:262:3523.1
72SADOWSKI Krzysztof 60SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINM508M 5800:00:0500:09:5700:20:1100:30:4900:41:4000:52:07.3500:52:12.45+00:18:382:3623
73GÓRNY Tomasz 143POZNAŃM208M 5900:00:1200:10:2500:20:4100:31:2500:42:0100:52:10.0000:52:22.55+00:18:402:3623
74MAIK Jarosław 118SKATE2CITYGRODZISK WLKP.M4020M 6000:00:0600:09:2300:19:3900:30:2700:41:2800:52:29.8500:52:36.45+00:19:002:3722.9
75JURKIEWICZ Katarzyna 139VANHOOY BIKE MANUFAKTURPUSZCZYKOWOK406K 1500:00:1100:10:5300:21:3300:32:0100:42:1900:52:37.6500:52:49.45+00:19:082:3722.8
76WŁODARCZAK Maciej 126PAWŁOWICEM3016M 6100:00:0800:10:5300:21:3500:32:0300:42:2200:52:39.0000:52:47.80+00:19:092:3722.8
77SZYMAŃSKI Krzysztof 76ZICO RACING SPEED TEAMPOZNAŃM165M 6200:00:0600:09:4900:20:2200:31:0300:41:5900:52:39.5500:52:46.35+00:19:102:3822.8
78KOSTRUBIEC Adam 115GOLDENBA TEAMGDAŃSKM4021M 6300:00:1200:10:2100:21:0300:31:5900:42:4000:53:03.7000:53:16.05+00:19:342:3922.6
79WIATROWSKI Roman 122BYDGOSZCZM4022M 6400:00:0700:09:5700:20:2500:31:1000:42:2300:53:32.7500:53:39.95+00:20:032:4022.4
80SZEFLER Piotr 144WARSZAWAM209M 6500:00:1100:10:2300:21:1900:31:5400:42:4500:53:38.6000:53:50.45+00:20:092:4022.4
81WALCZAK Rafał 39KALINA STAŚPOZNAŃM3017M 6600:00:0500:09:2300:20:0300:30:2900:42:4200:53:47.4500:53:53.20+00:20:182:4122.3
82ORŁOWSKI Radek 57WIELICZKAM4023M 6700:00:0800:10:4500:21:2500:32:0100:42:5700:53:57.1500:54:05.90+00:20:272:4122.2
83KOWALSKA Małgorzata 78BYDGOSZCZK407K 1600:00:0700:10:3900:21:2600:31:5800:42:4800:54:02.2000:54:09.55+00:20:322:4222.2
84JANOWIAK Anna 68TR STARBLADESZCZECINK408K 1700:00:0800:09:5300:20:3400:31:5600:43:3000:54:16.2000:54:24.75+00:20:462:4222.1
85BOGUCKA Barbara 32SKATE2CITYRAKONIEWICEK409K 1800:00:0700:10:2900:21:2300:32:2700:43:2600:54:24.0000:54:31.40+00:20:542:4322.1
86BIBAK Artur 96POZNAŃM4024M 6800:00:1400:10:5500:21:5100:32:5300:44:0000:55:04.4500:55:18.95+00:21:352:4521.8
87ALEKSY Piotr 11BRAKSULECHÓWM4025M 6900:00:1300:10:4100:21:3400:32:2200:43:3300:55:05.5000:55:18.55+00:21:362:4521.8
88ANIOŁA Beata 53POZNAŃK304K 1900:00:1100:10:5400:21:5800:33:1600:44:4500:55:53.1500:56:04.85+00:22:232:4721.5
89NOGAŃSKI Paweł 119MIŃSK MAZOWIECKIM509M 7000:00:0700:10:2900:21:2400:32:1100:43:5100:56:06.1000:56:13.10+00:22:362:4821.4
90GINTROWICZ Grażyna 14SKATE2CITYGRODZISK WIELKOPOLSKIK4010K 2000:00:0800:10:2900:21:2200:32:4400:44:5500:57:17.0000:57:25.15+00:23:472:5120.9
91ZAWADZKI Mieczysław 67STARBLADESTARGARDM4026M 7100:00:0700:10:0100:21:2500:33:1200:45:1400:57:17.6500:57:25.00+00:23:482:5120.9
92TOMASZEWSKI Paweł 88WROCŁAWM4027M 7200:00:1300:11:3800:23:1100:34:3900:46:1900:57:51.5500:58:05.00+00:24:222:5320.7
93ZAKRZEWSKI Grzegorz 94POZNAŃM4028M 7300:00:0900:10:5000:22:3000:34:2900:46:3700:58:25.4500:58:34.75+00:24:562:5520.5
94KARAŚ Dominika 100LEGIA WARSZAWA MASTERSWARSZAWAK305K 2100:00:1900:12:2000:24:0700:35:3800:47:2400:58:28.1500:58:47.15+00:24:582:5520.5
95CEREGRA Piotr 95TN BIEGÓWKIWARSZAWAM4029M 7400:00:1500:11:5700:23:2800:35:0000:46:4400:58:32.6000:58:48.30+00:25:032:5520.5
96LUBIKOWSKI Bartłomiej 92POZNAŃM3018M 7500:00:1300:12:1000:24:0200:36:0900:47:5300:58:44.1500:58:57.35+00:25:142:5620.4
97PIOTROWSKA Krystyna 59SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINK4011K 2200:00:0500:10:3200:22:2300:34:2100:46:4900:58:49.5000:58:54.90+00:25:202:5620.4
98KOWALAK Agnieszka 111POZNAŃK306K 2300:00:0900:11:2100:23:0500:34:4500:46:4900:58:57.8500:59:07.45+00:25:282:5620.4
99WILCZAK Teresa 110SKATE2CITYOPALENICAK601K 2400:00:0700:12:0700:23:5000:35:5100:47:4901:00:10.6501:00:18.60+00:26:413:0019.9
100KOSMALA Jan 105POZNAŃM2010M 7600:00:0600:09:5700:21:2500:34:0500:47:1701:00:21.4501:00:27.80+00:26:523:0119.9
101WAŚK Zbyszek 49POZNAŃM606M 7700:00:0900:12:0300:24:0700:36:1100:48:2201:00:25.9001:00:35.70+00:26:563:0119.9
102JANAS Jagoda 22SULECHÓWK307K 2500:00:1200:11:5400:24:0500:36:2100:48:4301:00:43.0001:00:55.00+00:27:133:0219.8
103HOSZOWSKA Aleksandra 113WROLLOWANIZIELONA GÓRAK308K 2600:00:0500:11:4900:24:1100:36:2800:48:5101:00:56.8501:01:02.00+00:27:273:0219.7
104STRZELCZYK Iwona 116AMATORMILICZK309K 2700:00:1200:12:1500:24:4200:36:4600:48:5501:01:19.9001:01:31.95+00:27:503:0319.6
105KOWALSKI Mirosław 47BYDGOSZCZM4030M 7800:00:0800:11:2100:23:3300:36:1200:48:5101:01:53.0501:02:01.20+00:28:233:0519.4
106KUJAWIŃSKI Marcin 83POZNAŃM4031M 7900:00:1100:12:3200:25:2600:38:2000:51:0801:03:51.7501:04:02.95+00:30:223:1118.8
107HABURA Zuzanna 48-LUBOŃK207K 2800:00:0900:12:0000:24:3300:36:5200:50:2901:04:03.9001:04:13.10+00:30:343:1218.7
108RATAJCZAK Marta 2KOŚCIANK208K 2900:00:0900:12:0400:24:3700:37:1800:50:5201:04:24.0501:04:33.70+00:30:543:1318.6
109KUCHARZYK Piotr 10ZICO RACING SPEED TEAMPOZNAŃM4032M 8000:00:0800:12:3600:24:5900:37:4400:50:5101:04:25.2001:04:34.10+00:30:553:1318.6
110SKWERES Piotr 98SWARZĘDZM3019M 8100:00:1000:11:5800:24:3900:37:3300:51:2801:04:41.2001:04:51.70+00:31:113:1418.6
111WALIGÓRA Eliza 137POZNAŃK209K 3000:00:0900:12:1500:25:0000:37:5600:51:4801:05:48.6001:05:58.50+00:32:193:1718.2
112SPIRYDOWICZ Anna 107ŚWIEBODZINK3010K 3100:00:1300:12:1500:25:1000:38:1800:51:4401:05:49.2001:06:02.30+00:32:193:1718.2
113SADOWSKA Ewa 61SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINK501K 3200:00:0600:12:4400:25:3900:38:4900:52:1501:06:07.0001:06:13.10+00:32:373:1818.1
114KOKOWSKI Piotr 134AKUSTIXPOZNAŃM5010M 8200:00:0900:12:1000:25:1500:38:1900:52:0101:06:29.0001:06:38.30+00:32:593:1918
115GRAMZA Anna 151-POZNAŃK4012K 3300:00:0900:12:2400:25:3100:39:0700:52:4501:06:48.9001:06:58.25+00:33:193:2018
116RUTKOWSKA Irena 41POZNAŃK502K 3400:00:0800:12:2200:25:1700:38:2800:52:4601:07:22.4501:07:31.00+00:33:533:2217.8
117KUBICKA Magdalena 91DOBRZYCAK2010K 3500:00:0800:12:5000:25:5400:39:4500:53:5401:07:49.1001:07:57.20+00:34:193:2317.7
118DAWIDOWSKA Małgorzata 71SUCHY LASK3011K 3600:00:1100:12:5300:26:3200:40:0400:54:1501:08:41.1001:08:52.80+00:35:113:2617.5
119RZADKIEWA Zenon 131KOLOBRZEGKOLOBRZEGM607M 8300:00:0700:11:3500:25:2300:39:0100:53:1301:08:43.4001:08:50.70+00:35:143:2617.5
120ŚNIOCH-ORŁOWSKA Aneta 65WIELICZKAK3012K 3700:00:0900:12:4400:26:1800:40:2700:54:4901:09:37.3501:09:46.70+00:36:083:2817.2
121JURGA Justyna 102NOWE KRAMSKOK3013K 3800:00:0900:16:2600:37:0200:48:4001:00:2001:12:11.1501:12:20.45+00:38:413:3616.6
122NADOBNIK Dominika 112KAŹMIERZK2011K 3900:00:1100:13:0000:26:5800:41:1000:57:0601:12:18.6501:12:29.85+00:38:493:3616.6
123ROGALIŃSKA Ewa 35ROGALTEAMSŁUPCAK602K 4000:00:1300:14:4500:28:5900:43:3800:58:4001:14:06.4501:14:20.20+00:40:373:4216.2
124ROGALIŃSKI Jerzy 66ROGALTEAMKONINM2011M 8400:00:1100:14:4700:29:0100:43:3700:58:4201:14:09.0001:14:20.10+00:40:393:4216.2
125ROGALIŃSKI Piotr 36ROGALTEAMSŁUPCAM608M 8500:00:1000:14:4800:29:0200:43:3800:58:4301:14:09.2001:14:20.15+00:40:393:4216.2
126FALKOWSKA Joanna 43KONINK2012K 4100:00:1000:15:2500:30:5300:46:2701:01:5601:14:54.4001:15:04.60+00:41:253:4416
127KUBASIAK Kamila 63POZNAŃK2013K 4200:00:1000:15:2500:30:5700:46:3201:01:5601:17:56.5501:18:07.05+00:44:273:5315.4
128BIBAK Dorota 97POZNAŃK4013K 4300:00:1200:15:5400:30:5500:46:2001:01:5801:19:13.6001:19:26.20+00:45:443:5715.1
129MAROK Łukasz 160POZNANM3020M 8600:00:1400:15:2700:32:0300:49:3001:04:5801:21:32.4001:21:46.65+00:48:034:0414.7
130SZARLETA Sylwia 159POZNANK3014K 4400:00:1400:15:3000:32:0500:51:2201:06:2601:21:36.2001:21:50.50+00:48:064:0414.7
131KUJAWIŃSKA Agnieszka 84POZNAŃK4014K 4500:00:1200:17:3600:34:3700:50:5801:08:2001:26:06.1501:26:18.70+00:52:364:1813.9
132KRYSIAK Anna 72PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃK4015K 4600:00:1200:16:1000:34:1600:53:1401:15:0101:35:49.8001:36:02.50+01:02:204:4712.5
MAJEWSKI Piotr 128SKATE2CITYGRODZISK WLKP.M60DNF00:07:34 DNF00:15:14 DNF00:23:05 DNF00:30:58 DNF DNF DNF--
GAWEŁ Rafał 40AZS AWF KATOWICETARNOWSKIE GÓRYM20DNF00:11:08 DNF00:22:23 DNF00:38:14 DNF DNF DNF DNF--
OGONOWSKI Jacek 109PLICHWYSCIG.PLKÓRNIKM60DNF00:08:05 DNF00:16:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
MĄDROSZYK Dawid 85SKATE2CITYSZEWCEM20DNF00:07:32 DNF00:18:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
MORSKA Michalina 103POZNAŃK16DNF00:08:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 137 wynik(ów)