ZICO RACING 4000M - ROLKI

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
ZICO RACING
Data/ Date:
2018-05-03
Miejsce/ Place:
Poznań
Dystans/ Distance:
4 km
Zgłoszonych/ Registered:
18
Wystartowało/ Started:
16
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
16
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Junior C - K 2005 i 2006 | Junior C - M 2005 i 2006 | Kadet - K 2003 i 2004 | Kadet - M 2003 i 2004

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
4km
Czas
brutto
4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PIOTROWSKI Daniel 5006SKATE TEAM KOWALÓWSTARKÓWKadet - M 2003 i 20041M 100:08:07.2000:08:08.80 2:0129.6
2KAFARSKA Adrianna 5015UKS ZWOLEŃ - TEAMGÓRKI PIERWSZE 3Kadet - K 2003 i 20041K 100:08:07.1000:08:08.85+00:00:002:0129.6
3ZGRZYWA Marek 5004JUNIOR JABRA ROLLER TEAMGDAŃSKKadet - M 2003 i 20042M 200:08:08.0500:08:09.75+00:00:002:0229.5
4MICHALSKA Maja 5016U.K.S ZWOLEŃ-TEAMBIALOTARSKKadet - K 2003 i 20042K 200:08:08.3500:08:09.90+00:00:012:0229.5
5TYSZKIEWICZ Klaudia 5013UKS ZWOLEN TEAMJAWOREKJunior C - K 2005 i 20061K 300:08:08.4500:08:10.05+00:00:012:0229.4
6LEŚNIEWSKA Izabela 5003SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINJunior C - K 2005 i 20062K 400:08:15.3000:08:17.20+00:00:082:0429
7SIKORA Stanisław 5011SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINJunior C - M 2005 i 20061M 300:08:31.8000:08:34.00+00:00:252:0828.1
8JÓZEFOWICZ Antoni 5005SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINKadet - M 2003 i 20043M 400:08:41.5500:08:43.35+00:00:342:1027.6
9BERLIŃSKI Oskar 5014UKS ZWOLEŃ-TEAMGOSTYNINKadet - M 2003 i 20044M 500:09:04.2500:09:06.45+00:00:572:1626.5
10SADOWSKA Hanna 5007SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINJunior C - K 2005 i 20063K 500:09:05.0500:09:07.50+00:00:582:1626.4
11SIKORA Zuzanna 5012SKATE TEAM KOWALÓWRZEPINKadet - K 2003 i 20043K 600:09:13.8500:09:15.65+00:01:062:1826
12WIŚNIEWSKI Piotr 5010SKATE2CITYGRODZISK WLKP.Junior C - M 2005 i 20062M 600:09:34.0500:09:35.85+00:01:272:2325.1
13BOGUCKA Nikola 5002SKATA2CITYRAKONIEWICEKadet - K 2003 i 20044K 700:11:11.3000:11:12.90+00:03:042:4721.5
14CHABERSKA Jagoda 5000KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZBYDGOSZCZKadet - K 2003 i 20045K 800:13:05.7500:13:07.95+00:04:593:1618.3
15JAKUBIAK Ola 1012-Junior C - K 2005 i 20064K 900:13:37.7000:13:39.60+00:05:303:2417.6
16BUSS Hanna 5001KUDOWA ZDRÓJJunior C - K 2005 i 20065K 1000:13:37.7000:13:40.15+00:05:313:2417.6
Znaleziono 16 wynik(ów)