ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2015

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-01-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
166
Wystartowało:
161
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
161
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JÓZWIK Pawł 137LublinM301M 100:00:0400:39:31.6000:39:36.25 3:5715.2
2KIEŁBOŃ Michał 43Przeworska Grupa BiegowaM201M 200:00:0700:40:03.9500:40:11.45+00:00:354:0015
3LIPA Wojciech 142RzeszówM302M 300:00:1400:43:48.7000:44:03.35+00:04:274:2213.7
4OLCHAWA Joanna 138KrakówK401K 100:00:0200:44:05.7500:44:08.70+00:04:324:2413.6
5MUSIAŁOWSKI Marcin 1762REP Ustrzyki GórneM303M 400:00:1100:44:02.3500:44:14.30+00:04:384:2413.6
6WARTA Przemysław 119Czarna GórnaM202M 500:00:5400:43:41.6000:44:36.10+00:04:594:2213.7
7STAWIARSKI Jakub 99LongPlayM203M 600:00:4700:44:08.5000:44:56.15+00:05:194:2413.6
8ZAJEZIERSKI Mateusz 133PiaskiM204M 700:00:1900:44:50.3500:45:10.05+00:05:334:2913.4
9LEWANDOWSKI Rafał 56M304M 800:00:0400:45:28.0000:45:32.95+00:05:564:3213.2
10TUCZAPSKI Piotr 114RzeszówM205M 900:00:1400:45:32.2000:45:46.50+00:06:104:3313.2
11KSZYSZTOŃ Grzegorz 144WarszawaM206M 1000:00:1000:45:47.6500:45:58.20+00:06:214:3413.1
12BIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 156K301K 200:00:0700:45:58.3500:46:05.40+00:06:294:3513.1
13RĄCZKA Rafał 86M305M 1100:01:0100:45:24.8500:46:26.40+00:06:504:3213.2
14SZYBISTY Grzegosz 163WrocankaM401M 1200:00:0300:47:04.3000:47:08.05+00:07:314:4212.7
15CZWERENKO Wojciech 18SanokM306M 1300:00:3200:46:37.8500:47:10.60+00:07:344:3912.9
16RYSZ Tomasz 89SanokM307M 1400:00:0800:47:14.1000:47:22.55+00:07:464:4312.7
17KRAJEWSKI Jakub 51Szarotka UherceM308M 1500:00:2500:47:22.6500:47:48.40+00:08:124:4412.7
18WALOSZEK Marcin 118PaszczynaM309M 1600:00:2800:47:37.9000:48:06.00+00:08:294:4512.6
19SZCZUR Wiesław 105Nowa DębaM402M 1700:00:3200:47:38.6000:48:11.10+00:08:344:4512.6
20GRUSZKO Alicja 30TEAM BIKE CONCEPT STOREK302K 300:00:2600:48:02.6000:48:28.80+00:08:524:4812.5
21KOWALCZYK Mateusz 48WarszawaM207M 1800:01:2600:47:03.0000:48:29.05+00:08:524:4212.8
22WAJCOWICZ Witold 116SanokM403M 1900:00:0800:48:26.8000:48:35.70+00:08:594:5012.4
23URBAN Marcin 171BoguchwałaM3010M 2000:00:3900:48:14.2000:48:53.70+00:09:174:4912.4
24RUDNICKI Tomasz 87Biegunka Team PolskaM404M 2100:00:4000:48:37.0500:49:17.45+00:09:414:5112.3
25CZAJKOWSKI Robert 17KOSIENICEM208M 2200:00:2000:49:23.0000:49:43.25+00:10:074:5612.1
26BRENDZOWSKI Adam 160SolinaM3011M 2300:00:0900:49:47.8500:49:57.60+00:10:214:5812
27WOJTKIEWICZ Jarosław 130Podkowa LeśnaM405M 2400:00:1000:49:49.7500:50:00.20+00:10:234:5912
28BOŻĘTKA Józef 11PolanaM406M 2500:01:0600:49:00.3000:50:06.65+00:10:304:5412.2
29CZUCHNOWSKI Marcin 161RzeszówM3012M 2600:00:2200:49:49.0500:50:11.45+00:10:354:5812
30ZDEB Krzysztof 164WrocankaM407M 2700:00:0300:50:12.3000:50:15.55+00:10:395:0112
31KARDACH Kamil 149Rymanów ZdrójM209M 2800:00:1000:50:19.7000:50:30.55+00:10:545:0211.9
32SOKOŁOWSKA Maja 157ZabrzeK201K 400:00:3000:50:01.1500:50:31.60+00:10:555:0012
33BEDNARCZYK Paweł 167SanokM3013M 2900:00:3200:50:05.3500:50:37.60+00:11:015:0012
34WRÓBEL Bartłomiej 135CisnaM408M 3000:00:1000:50:31.9500:50:42.70+00:11:065:0311.9
35ZYGADLEWICZ Grzegorz 134Biegający ŚwidnikM3014M 3100:00:1200:50:30.7000:50:43.25+00:11:075:0311.9
36POPAJEWSKI Krzysztof 159LublinM501M 3200:00:3100:50:17.6000:50:49.20+00:11:125:0111.9
37GRYCZ Darek 31Twierdza ModlinM2010M 3300:01:1600:49:39.4000:50:55.95+00:11:194:5712.1
38WIECZOREK Paweł 122Trend Glass Running TeamM3015M 3400:00:3100:50:28.6500:51:00.55+00:11:245:0211.9
39WÓJCIK Ewa 132KrakówK501K 500:00:2700:50:41.3000:51:08.55+00:11:325:0411.8
40WINIARZ Witold 127PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM3016M 3500:00:2900:51:27.1500:51:56.85+00:12:205:0811.7
41IGNASZAK Ukasz 35Grodzisk MazowieckiM3017M 3600:00:5400:51:08.7500:52:03.65+00:12:275:0611.7
42BAŁCHAN Krzysztof 3CPR RZESZOWM2011M 3700:00:1700:52:00.7000:52:18.30+00:12:425:1211.5
43BYKOWSKI Andrzej 16M409M 3800:01:0300:51:29.5000:52:33.00+00:12:565:0911.7
44WALICKI Sebastian 117MorsyM4010M 3900:01:0800:51:28.7500:52:37.50+00:13:015:0811.7
45BĄK Tymoteusz 6GliwiceM3018M 4000:00:3500:52:11.3000:52:46.30+00:13:105:1311.5
46SZCZUR Iwona 104Nowa DębaK303K 600:00:3400:52:30.0000:53:04.80+00:13:285:1511.4
47MAZIARZ Wojciech 61PGR PrzeworskM2012M 4100:00:5800:52:12.3500:53:10.95+00:13:345:1311.5
48HEC Grzegorz 169GłowienkaM3019M 4200:00:0900:53:08.9000:53:18.55+00:13:425:1811.3
49JĘDRZEJCZYK Agnieszka 38RzeszówK304K 700:00:0400:53:25.3000:53:30.25+00:13:545:2011.2
50PICHETA Magdalena 75Disney VoluntEARSK305K 800:01:1600:52:19.8000:53:36.60+00:14:005:1411.5
51BROŻYNA Marcin 166SanokM3020M 4300:00:3100:53:06.6500:53:38.25+00:14:025:1811.3
52WĄSOWICZ Ukasz 173TychyM3021M 4400:00:1500:53:25.6000:53:40.75+00:14:045:2011.2
53BAŻYŃSKA Marta 5LesznoK306K 900:00:5800:52:44.3500:53:42.80+00:14:065:1611.4
54MUSIAŁ Kamil 67Budy GłogowskieM2013M 4500:01:0500:52:41.5500:53:47.30+00:14:115:1611.4
55SŁOBODA Elżbieta 93USTRZYKI DOLNEK307K 1000:00:2800:53:18.8500:53:47.55+00:14:115:1911.3
56DOMISZEWSKA Maria 20Ustrzyki DolneK402K 1100:00:5600:52:51.5000:53:47.85+00:14:115:1711.4
57KRASOŃ Janusz 52RZESZOWSKI KLUB MORSA "SOPELEK"M3022M 4600:01:0500:52:45.6000:53:51.05+00:14:145:1611.4
58KRENZEL Regina 54JarosławK202K 1200:00:1800:53:34.8500:53:53.15+00:14:165:2111.2
59BURY Beata 14KKB MOSiR KrosnoK203K 1300:00:1300:53:41.0000:53:54.15+00:14:175:2211.2
60RESZTYŁO Grzegorz 165ańcutM4011M 4700:00:1200:53:42.0500:53:54.75+00:14:185:2211.2
61WIDEREK Katarzyna 145JózefoslawK403K 1400:00:1600:53:42.4500:53:58.50+00:14:225:2211.2
62OBŁĄK Agnieszka 72Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćK308K 1500:00:4500:53:15.8500:54:01.60+00:14:255:1911.3
63WOJCIECHOWSKA Katarzyna 128SandomierzK309K 1600:00:2900:53:36.3500:54:05.75+00:14:295:2111.2
64STEC Sebastian 162WarszawaM4012M 4800:00:3800:53:48.1000:54:26.35+00:14:505:2211.2
65WNĘK Bogumił 172BoguchwałaM4013M 4900:00:1100:54:15.9500:54:27.10+00:14:505:2511.1
66FIRLEJ Agnieszka 170wierzowa PolskaK3010K 1700:00:1000:54:31.9000:54:42.55+00:15:065:2711
67CZUBA Marzena 146WarszawaK404K 1800:00:5100:53:58.1000:54:50.05+00:15:135:2311.1
68SZUSZKIEWICZ Marzena 109WarszawaK405K 1900:00:1300:54:56.7500:55:10.45+00:15:345:2910.9
69DUDEK Arkadiusz 224 Pory Roku BrzozówM502M 5000:00:1700:54:55.3500:55:12.75+00:15:365:2910.9
70SONDEJ Wiesław 185MorsyM503M 5100:01:0900:54:09.7500:55:19.05+00:15:425:2511.1
71SOBIESKA Aleksandra 97WarszawaK3011K 2000:01:1400:54:17.4000:55:31.75+00:15:555:2511.1
72DYNARSKA-ŁYCZAK Iwona 23KM Truchcik ŁubiankaK3012K 2100:00:0500:55:35.3000:55:40.70+00:16:045:3310.8
73WIEWIÓRA Jakub 125WarszawaM2014M 5200:01:2600:54:19.2000:55:45.40+00:16:095:2511
74SARNOWSKA Karolina 90WarszawaK3013K 2200:00:5500:55:03.8500:55:59.70+00:16:235:3010.9
75LOREK Marek 57DębicaM4014M 5300:00:5600:55:06.8500:56:03.80+00:16:275:3010.9
76KACZMAREK Norbert 40PrzemyślM3023M 5400:00:2900:55:46.2500:56:15.35+00:16:395:3410.8
77GOLBA Przemek 27M3024M 5500:00:4200:55:35.1000:56:17.65+00:16:415:3310.8
78KIERES Michał 140OlsztynM3025M 5600:00:2800:55:56.0000:56:24.85+00:16:485:3510.7
79PITAS Sabina 78ZAPIERDALACZE.PLK3014K 2300:00:1300:56:20.5500:56:34.00+00:16:575:3810.6
80GUCWA Jarosław 33KrzyżanowiceM4015M 5700:00:1600:56:29.1000:56:45.75+00:17:095:3810.6
81JAZEL Małgorzata 36AsterZenecaK3015K 2400:00:3800:56:25.2000:57:03.35+00:17:275:3810.6
82KOZLOWSKI Bartłomiej 175KielceM4016M 5800:00:4300:56:20.4000:57:04.00+00:17:275:3810.6
83GRZYŚKA Piotr 32Night Runners ZabrzeM3026M 5900:00:3300:56:40.0000:57:13.60+00:17:375:4010.6
84PISTL Jacek 151WroclawM3027M 6000:01:1000:56:22.3000:57:33.05+00:17:565:3810.6
85NOWOTARSKA Anita 70Ustrzyki DolneK406K 2500:00:1000:57:25.5500:57:36.40+00:18:005:4410.4
85PASZKO Patryk 74Klub Biegacza RTV EURO AGDM2015M 6100:01:2600:56:09.7500:57:36.40+00:18:005:3710.7
87SZCZYPEK Karolina 106WarszawaK204K 2600:00:4200:56:54.6500:57:37.25+00:18:015:4110.5
88PANTERA Wojciech 73KrakówM3028M 6200:01:0500:56:32.7500:57:38.20+00:18:015:3910.6
89KUCIA Beata 55WarszawaK3016K 2700:00:1400:57:29.3500:57:43.35+00:18:075:4410.4
90NALEPA Marcin 68Night Runners ZabrzeM3029M 6300:00:4300:57:02.7500:57:45.90+00:18:095:4210.5
91WIETECHA Paweł 124WarzyceM3030M 6400:01:0300:56:57.7500:58:01.45+00:18:255:4110.5
92MŁODZIKOWSKA Weronika 66KB V-Max AdamówK205K 2800:00:1400:57:51.2500:58:06.00+00:18:295:4710.4
93NIEDZIELA Michał 69JarosławM3031M 6500:01:1200:57:14.9500:58:27.15+00:18:505:4310.5
94KORNIŁOW Piotr 148WarszawaM4017M 6600:00:3900:57:52.1000:58:32.00+00:18:555:4710.4
95SZEWC Marian 107BilgorajMężczyźni1M 6700:00:2000:58:17.0000:58:37.25+00:19:015:4910.3
96TUORA Michal 115M3032M 6800:01:1200:57:27.0500:58:39.30+00:19:035:4410.4
97SŁUPEK-KUBAS Agnieszka 95Biegunka TeamK3017K 2900:00:3700:58:07.2000:58:44.75+00:19:085:4810.3
98SZYBIAK Maciej 111Agona WMM2016M 6900:00:1100:58:34.6500:58:46.05+00:19:095:5110.2
99SZYBIAK Joanna 110Agona WMK407K 3000:00:1100:58:35.7500:58:47.25+00:19:115:5110.2
100KONIK Jarosław 46BBL KRAKÓWM4018M 7000:01:1500:57:33.6000:58:49.45+00:19:135:4510.4
101PORĘBSKA Dorota 82Nowa Huta TeamK3018K 3100:00:1900:58:43.3000:59:02.45+00:19:265:5210.2
102DANILUK Andrzej 19Zacisze Night RunnersM3033M 7100:00:0000:59:06.0000:59:06.00+00:19:295:5410.2
103SUJAK Małgorzata 100Salon Sportowy "Fansport" S.C.K408K 3200:00:1100:58:54.1500:59:06.05+00:19:295:5310.2
104POŁOŻYŃSKI Andrzej 81Zacisze Night RunnersM3034M 7200:00:0000:59:10.3500:59:10.35+00:19:345:5510.1
105BARCZEWSKA Agnieszka 143WarszawaK206K 3300:00:4900:58:25.9500:59:15.05+00:19:385:5010.3
106MACHNIK-BRONCEL Joanna 58TychyK409K 3400:00:1600:59:03.8500:59:20.35+00:19:445:5410.2
107KAŁUCKI Adam 42BBL KrakówM4019M 7300:01:1500:58:15.2000:59:30.95+00:19:545:4910.3
108PIETYRA Karolina 76Loża SzydercówK3019K 3500:00:4500:58:50.9000:59:35.90+00:19:595:5310.2
109MAZUREK Jakub 62Przeworska Grupa BiegowaM2017M 7400:00:5800:58:47.1500:59:45.75+00:20:095:5210.2
110SMOLIŃSKA Beata 154WarszawaK502K 3600:00:2300:59:23.7000:59:47.10+00:20:105:5610.1
111KOZIŃSKA Sonia 49LongPlayK207K 3700:00:4800:59:36.9001:00:25.35+00:20:495:5710.1
112BALIŃSKA Maria 2MajdanK3020K 3800:00:4000:59:54.3001:00:35.25+00:20:595:5910
113KRAJEWSKA Joanna 50Lejdis OrelecK3021K 3900:00:2401:00:16.2501:00:41.10+00:21:046:0110
114KRASOWSKA Matylda 53Ustrzyki DolneK208K 4000:01:0300:59:46.9001:00:50.80+00:21:145:5810
115DZIĄG Anna 150WarszawaK4010K 4100:01:0000:59:54.2001:00:54.45+00:21:185:5910
116GEZELA Joanna 26Rodzina GezelaK4011K 4200:00:4301:00:26.8001:01:10.35+00:21:346:029.9
117BROŻEK Teresa 12Warsztat Formy TychyK209K 4300:00:2201:01:01.9501:01:24.65+00:21:486:069.8
118RYŁKO Mariola 88SolinaK4012K 4400:01:0301:00:26.2001:01:29.30+00:21:536:029.9
119PRASEK Artur 83Alfa Star RadomM4020M 7500:00:1901:01:12.3501:01:31.40+00:21:556:079.8
120TOMCZYK Kamila 113WrocławK3022K 4500:00:1901:01:12.1501:01:31.55+00:21:556:079.8
121GOŁDA Anna 28ańcutK3023K 4600:01:0801:00:24.1001:01:32.70+00:21:566:029.9
122KRYPCZYK Katarzyna 168ChorzówK4013K 4700:00:5701:00:41.3001:01:38.80+00:22:026:049.9
123MICKIEWICZ Jolanta 64JGB "SOKÓŁ"K4014K 4800:01:3001:00:31.1501:02:01.65+00:22:256:039.9
124KLISZ Agnieszka 45LublinK3024K 4900:00:3601:02:29.7501:03:06.10+00:23:296:159.6
125JURA-SUKNAROWSKA Małgorzata 158ChoczniaK4015K 5000:00:4401:02:40.0501:03:24.95+00:23:486:169.6
126MALINOWSKA Anna 60WołominK3025K 5100:00:3601:03:12.8001:03:49.55+00:24:136:199.5
127MALEC Barbara 59LublinK503K 5200:00:3401:04:03.8501:04:38.80+00:25:026:249.4
128BEŁKOWSKA VEL KAMIŃSKA Dorota 7K4016K 5300:00:0601:04:58.5501:05:04.65+00:25:286:299.2
129PRZYJEMSKI Krzysztof 85Nowa Huta TeamM3035M 7600:01:0501:04:05.4001:05:11.05+00:25:346:249.4
130SZANECKI Michał 102RzeszówM3036M 7700:00:5601:04:46.6001:05:43.45+00:26:076:289.3
131SUWAŁA Anna 101TREND GLASS RUNNING TEAMK3026K 5400:00:2501:05:19.7501:05:45.05+00:26:086:329.2
132HYZIAK Joanna 34jj.runners GorliceK4017K 5500:00:1001:05:43.5501:05:54.40+00:26:186:349.1
133KORDULA Kamila 47Klub Biegacza RTV EURO AGDK2010K 5600:01:2301:05:03.3001:06:26.35+00:26:506:309.2
134BARTNIK Dominika 4LublinK2011K 5700:00:4801:06:05.2501:06:53.70+00:27:176:369.1
135SOBIERAJ Marcin 96SochaczewM2018M 7800:01:0601:07:12.8001:08:19.00+00:28:426:438.9
136OLESIEJUK Antoni 174LubartówMężczyźni2M 7900:00:2801:07:58.9001:08:27.75+00:28:516:478.8
137BRZEZIŃSKA Sylwia 13Klub Biegacza RTV EURO AGDK2012K 5800:01:2301:07:12.3501:08:35.70+00:28:596:438.9
138PILCHOWSKI Konrad 77Biegacza RTV EURO AGDM3037M 8000:01:2001:07:19.3501:08:40.30+00:29:046:448.9
139WIERZBIŃSKA Karolina 123WarszawaK3027K 5900:00:2201:08:40.5001:09:03.35+00:29:276:528.7
140PLISZCZYŃSKA Justyna 79LublinK4018K 6000:00:1201:08:55.3001:09:08.10+00:29:316:538.7
141WĘGIERSKA Agnieszka 121Night Runners ZabrzeK2013K 6100:00:4201:08:27.5001:09:09.50+00:29:336:508.8
142SZOSTAK Dorota 108LublinK4019K 6200:00:1101:09:01.3501:09:13.05+00:29:366:548.7
143SŁOMIAK Magdalena 94K2014K 6300:00:3501:08:48.4501:09:23.60+00:29:476:528.7
144MAJDA Dominika 152KrakówK2015K 6400:01:0401:08:42.8001:09:47.25+00:30:116:528.7
145WIERZBICKA Beata 153KrakówK3028K 6500:01:0401:08:50.1501:09:55.00+00:30:186:538.7
146GABRIEL Aleksandra 25KrakówK3029K 6600:00:1801:10:11.7001:10:30.05+00:30:537:018.5
147MERKLEJN Weronika 63PZU Sport TeamK3030K 6700:00:3201:10:05.8501:10:38.65+00:31:027:008.6
148KLAŚ Justyna 44NH TeamK3031K 6800:00:1801:10:31.9001:10:50.50+00:31:147:038.5
149JEŻAK Joanna 37NOWA HUTA TEAMK2016K 6900:01:0501:09:45.5501:10:50.80+00:31:146:588.6
150OBARSKA Małgorzata 71K504K 7000:00:3901:11:15.6501:11:55.15+00:32:187:078.4
151ANTOSZ Monika 1NorafsportK4020K 7100:01:1501:11:26.6001:12:42.15+00:33:057:088.4
152STANISZEWSKA Ewa 98Biegam Bo Lubię Kraków, NorafsportK505K 7200:01:1601:11:58.8001:13:15.00+00:33:387:118.3
153SZUKALSKA-WALCZAK Ewa 147PruszkówK3032K 7300:00:3801:12:43.9501:13:22.65+00:33:467:168.2
154POLEWKA Aneta 141Dąbrówka StarzeńskaK4021K 7400:00:0701:14:53.5001:15:00.95+00:35:247:298
155BOLANOWSKI Piotr 139DomaracM4021M 8100:00:0801:14:53.5001:15:01.50+00:35:257:298
156KALMUS Grażyna 41BBL Toruń K506K 7500:01:1601:14:24.0501:15:40.60+00:36:047:268.1
157BOBELLA Erik 8Trendglass Running teamM3038M 8200:00:2401:21:22.5001:21:46.95+00:42:108:087.4
158BOBELLA Kasia 9Trendglass Running teamK3033K 7600:00:2101:21:26.7001:21:48.15+00:42:118:087.4
159PIETRZAK Olga 136K2017K 7700:01:1501:21:11.0501:22:26.90+00:42:508:077.4
160SOT Lucjan 155WetlinaM504M 8300:01:1301:29:49.8001:31:03.15+00:51:268:596.7
161MIRECKI Jan 65WarszawaM4022M 8400:01:1401:30:04.5501:31:19.10+00:51:429:006.7
Znaleziono 161 wynik(ów)