ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2015

Organizator/ Organizer:
OTK Rzeźnik
Data/ Date:
2015-01-25
Miejsce/ Place:
Cisna
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
166
Wystartowało/ Started:
161
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
161
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JÓZWIK Pawł 137LUBLINM30100:39:31.6000:39:36.25 3:5715.2
2KIEŁBOŃ Michał 43PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAM20100:40:03.9500:40:11.45+00:00:354:0015
3LIPA Wojciech 142RZESZÓWM30200:43:48.7000:44:03.35+00:04:274:2213.7
4OLCHAWA Joanna 138KRAKÓWK40100:44:05.7500:44:08.70+00:04:324:2413.6
5MUSIAŁOWSKI Marcin 1762REP USTRZYKI GÓRNEM30300:44:02.3500:44:14.30+00:04:384:2413.6
6WARTA Przemysław 119CZARNA GÓRNAM20200:43:41.6000:44:36.10+00:04:594:2213.7
7STAWIARSKI Jakub 99LONGPLAYM20300:44:08.5000:44:56.15+00:05:194:2413.6
8ZAJEZIERSKI Mateusz 133PIASKIM20400:44:50.3500:45:10.05+00:05:334:2913.4
9LEWANDOWSKI Rafał 56M30400:45:28.0000:45:32.95+00:05:564:3213.2
10TUCZAPSKI Piotr 114RZESZÓWM20500:45:32.2000:45:46.50+00:06:104:3313.2
11KSZYSZTOŃ Grzegorz 144WARSZAWAM20600:45:47.6500:45:58.20+00:06:214:3413.1
12BIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 156K30100:45:58.3500:46:05.40+00:06:294:3513.1
13RĄCZKA Rafał 86M30500:45:24.8500:46:26.40+00:06:504:3213.2
14SZYBISTY Grzegosz 163WROCANKAM40100:47:04.3000:47:08.05+00:07:314:4212.7
15CZWERENKO Wojciech 18SANOKM30600:46:37.8500:47:10.60+00:07:344:3912.9
16RYSZ Tomasz 89SANOKM30700:47:14.1000:47:22.55+00:07:464:4312.7
17KRAJEWSKI Jakub 51SZAROTKA UHERCEM30800:47:22.6500:47:48.40+00:08:124:4412.7
18WALOSZEK Marcin 118PASZCZYNAM30900:47:37.9000:48:06.00+00:08:294:4512.6
19SZCZUR Wiesław 105NOWA DĘBAM40200:47:38.6000:48:11.10+00:08:344:4512.6
20GRUSZKO Alicja 30TEAM BIKE CONCEPT STOREK30200:48:02.6000:48:28.80+00:08:524:4812.5
21KOWALCZYK Mateusz 48WARSZAWAM20700:47:03.0000:48:29.05+00:08:524:4212.8
22WAJCOWICZ Witold 116SANOKM40300:48:26.8000:48:35.70+00:08:594:5012.4
23URBAN Marcin 171BOGUCHWAŁAM301000:48:14.2000:48:53.70+00:09:174:4912.4
24RUDNICKI Tomasz 87BIEGUNKA TEAM POLSKAM40400:48:37.0500:49:17.45+00:09:414:5112.3
25CZAJKOWSKI Robert 17KOSIENICEM20800:49:23.0000:49:43.25+00:10:074:5612.1
26BRENDZOWSKI Adam 160SOLINAM301100:49:47.8500:49:57.60+00:10:214:5812
27WOJTKIEWICZ Jarosław 130PODKOWA LEŚNAM40500:49:49.7500:50:00.20+00:10:234:5912
28BOŻĘTKA Józef 11POLANAM40600:49:00.3000:50:06.65+00:10:304:5412.2
29CZUCHNOWSKI Marcin 161RZESZÓWM301200:49:49.0500:50:11.45+00:10:354:5812
30ZDEB Krzysztof 164WROCANKAM40700:50:12.3000:50:15.55+00:10:395:0112
31KARDACH Kamil 149RYMANÓW ZDRÓJM20900:50:19.7000:50:30.55+00:10:545:0211.9
32SOKOŁOWSKA Maja 157ZABRZEK20100:50:01.1500:50:31.60+00:10:555:0012
33BEDNARCZYK Paweł 167SANOKM301300:50:05.3500:50:37.60+00:11:015:0012
34WRÓBEL Bartłomiej 135CISNAM40800:50:31.9500:50:42.70+00:11:065:0311.9
35ZYGADLEWICZ Grzegorz 134BIEGAJĄCY ŚWIDNIKM301400:50:30.7000:50:43.25+00:11:075:0311.9
36POPAJEWSKI Krzysztof 159LUBLINM50100:50:17.6000:50:49.20+00:11:125:0111.9
37GRYCZ Darek 31TWIERDZA MODLINM201000:49:39.4000:50:55.95+00:11:194:5712.1
38WIECZOREK Paweł 122TREND GLASS RUNNING TEAMM301500:50:28.6500:51:00.55+00:11:245:0211.9
39WÓJCIK Ewa 132KRAKÓWK50100:50:41.3000:51:08.55+00:11:325:0411.8
40WINIARZ Witold 127PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM301600:51:27.1500:51:56.85+00:12:205:0811.7
41IGNASZAK Ukasz 35GRODZISK MAZOWIECKIM301700:51:08.7500:52:03.65+00:12:275:0611.7
42BAŁCHAN Krzysztof 3CPR RZESZOWM201100:52:00.7000:52:18.30+00:12:425:1211.5
43BYKOWSKI Andrzej 16M40900:51:29.5000:52:33.00+00:12:565:0911.7
44WALICKI Sebastian 117MORSYM401000:51:28.7500:52:37.50+00:13:015:0811.7
45BĄK Tymoteusz 6GLIWICEM301800:52:11.3000:52:46.30+00:13:105:1311.5
46SZCZUR Iwona 104NOWA DĘBAK30300:52:30.0000:53:04.80+00:13:285:1511.4
47MAZIARZ Wojciech 61PGR PRZEWORSKM201200:52:12.3500:53:10.95+00:13:345:1311.5
48HEC Grzegorz 169GŁOWIENKAM301900:53:08.9000:53:18.55+00:13:425:1811.3
49JĘDRZEJCZYK Agnieszka 38RZESZÓWK30400:53:25.3000:53:30.25+00:13:545:2011.2
50PICHETA Magdalena 75DISNEY VOLUNTEARSK30500:52:19.8000:53:36.60+00:14:005:1411.5
51BROŻYNA Marcin 166SANOKM302000:53:06.6500:53:38.25+00:14:025:1811.3
52WĄSOWICZ Ukasz 173TYCHYM302100:53:25.6000:53:40.75+00:14:045:2011.2
53BAŻYŃSKA Marta 5LESZNOK30600:52:44.3500:53:42.80+00:14:065:1611.4
54MUSIAŁ Kamil 67BUDY GŁOGOWSKIEM201300:52:41.5500:53:47.30+00:14:115:1611.4
55SŁOBODA Elżbieta 93USTRZYKI DOLNEK30700:53:18.8500:53:47.55+00:14:115:1911.3
56DOMISZEWSKA Maria 20USTRZYKI DOLNEK40200:52:51.5000:53:47.85+00:14:115:1711.4
57KRASOŃ Janusz 52RZESZOWSKI KLUB MORSA "SOPELEK"M302200:52:45.6000:53:51.05+00:14:145:1611.4
58KRENZEL Regina 54JAROSŁAWK20200:53:34.8500:53:53.15+00:14:165:2111.2
59BURY Beata 14KKB MOSIR KROSNOK20300:53:41.0000:53:54.15+00:14:175:2211.2
60RESZTYŁO Grzegorz 165AŃCUTM401100:53:42.0500:53:54.75+00:14:185:2211.2
61WIDEREK Katarzyna 145JÓZEFOSLAWK40300:53:42.4500:53:58.50+00:14:225:2211.2
62OBŁĄK Agnieszka 72BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆK30800:53:15.8500:54:01.60+00:14:255:1911.3
63WOJCIECHOWSKA Katarzyna 128SANDOMIERZK30900:53:36.3500:54:05.75+00:14:295:2111.2
64STEC Sebastian 162WARSZAWAM401200:53:48.1000:54:26.35+00:14:505:2211.2
65WNĘK Bogumił 172BOGUCHWAŁAM401300:54:15.9500:54:27.10+00:14:505:2511.1
66FIRLEJ Agnieszka 170WIERZOWA POLSKAK301000:54:31.9000:54:42.55+00:15:065:2711
67CZUBA Marzena 146WARSZAWAK40400:53:58.1000:54:50.05+00:15:135:2311.1
68SZUSZKIEWICZ Marzena 109WARSZAWAK40500:54:56.7500:55:10.45+00:15:345:2910.9
69DUDEK Arkadiusz 224 PORY ROKU BRZOZÓWM50200:54:55.3500:55:12.75+00:15:365:2910.9
70SONDEJ Wiesław 185MORSYM50300:54:09.7500:55:19.05+00:15:425:2511.1
71SOBIESKA Aleksandra 97WARSZAWAK301100:54:17.4000:55:31.75+00:15:555:2511.1
72DYNARSKA-ŁYCZAK Iwona 23KM TRUCHCIK ŁUBIANKAK301200:55:35.3000:55:40.70+00:16:045:3310.8
73WIEWIÓRA Jakub 125WARSZAWAM201400:54:19.2000:55:45.40+00:16:095:2511
74SARNOWSKA Karolina 90WARSZAWAK301300:55:03.8500:55:59.70+00:16:235:3010.9
75LOREK Marek 57DĘBICAM401400:55:06.8500:56:03.80+00:16:275:3010.9
76KACZMAREK Norbert 40PRZEMYŚLM302300:55:46.2500:56:15.35+00:16:395:3410.8
77GOLBA Przemek 27M302400:55:35.1000:56:17.65+00:16:415:3310.8
78KIERES Michał 140OLSZTYNM302500:55:56.0000:56:24.85+00:16:485:3510.7
79PITAS Sabina 78ZAPIERDALACZE.PLK301400:56:20.5500:56:34.00+00:16:575:3810.6
80GUCWA Jarosław 33KRZYŻANOWICEM401500:56:29.1000:56:45.75+00:17:095:3810.6
81JAZEL Małgorzata 36ASTERZENECAK301500:56:25.2000:57:03.35+00:17:275:3810.6
82KOZLOWSKI Bartłomiej 175KIELCEM401600:56:20.4000:57:04.00+00:17:275:3810.6
83GRZYŚKA Piotr 32NIGHT RUNNERS ZABRZEM302600:56:40.0000:57:13.60+00:17:375:4010.6
84PISTL Jacek 151WROCLAWM302700:56:22.3000:57:33.05+00:17:565:3810.6
85NOWOTARSKA Anita 70USTRZYKI DOLNEK40600:57:25.5500:57:36.40+00:18:005:4410.4
86PASZKO Patryk 74KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDM201500:56:09.7500:57:36.40+00:18:005:3710.7
87SZCZYPEK Karolina 106WARSZAWAK20400:56:54.6500:57:37.25+00:18:015:4110.5
88PANTERA Wojciech 73KRAKÓWM302800:56:32.7500:57:38.20+00:18:015:3910.6
89KUCIA Beata 55WARSZAWAK301600:57:29.3500:57:43.35+00:18:075:4410.4
90NALEPA Marcin 68NIGHT RUNNERS ZABRZEM302900:57:02.7500:57:45.90+00:18:095:4210.5
91WIETECHA Paweł 124WARZYCEM303000:56:57.7500:58:01.45+00:18:255:4110.5
92MŁODZIKOWSKA Weronika 66KB V-MAX ADAMÓWK20500:57:51.2500:58:06.00+00:18:295:4710.4
93NIEDZIELA Michał 69JAROSŁAWM303100:57:14.9500:58:27.15+00:18:505:4310.5
94KORNIŁOW Piotr 148WARSZAWAM401700:57:52.1000:58:32.00+00:18:555:4710.4
95SZEWC Marian 107BILGORAJMężczyźni100:58:17.0000:58:37.25+00:19:015:4910.3
96TUORA Michal 115M303200:57:27.0500:58:39.30+00:19:035:4410.4
97SŁUPEK-KUBAS Agnieszka 95BIEGUNKA TEAMK301700:58:07.2000:58:44.75+00:19:085:4810.3
98SZYBIAK Maciej 111AGONA WMM201600:58:34.6500:58:46.05+00:19:095:5110.2
99SZYBIAK Joanna 110AGONA WMK40700:58:35.7500:58:47.25+00:19:115:5110.2
100KONIK Jarosław 46BBL KRAKÓWM401800:57:33.6000:58:49.45+00:19:135:4510.4
101PORĘBSKA Dorota 82NOWA HUTA TEAMK301800:58:43.3000:59:02.45+00:19:265:5210.2
102DANILUK Andrzej 19ZACISZE NIGHT RUNNERSM303300:59:06.0000:59:06.00+00:19:295:5410.2
103SUJAK Małgorzata 100SALON SPORTOWY "FANSPORT" S.C.K40800:58:54.1500:59:06.05+00:19:295:5310.2
104POŁOŻYŃSKI Andrzej 81ZACISZE NIGHT RUNNERSM303400:59:10.3500:59:10.35+00:19:345:5510.1
105BARCZEWSKA Agnieszka 143WARSZAWAK20600:58:25.9500:59:15.05+00:19:385:5010.3
106MACHNIK-BRONCEL Joanna 58TYCHYK40900:59:03.8500:59:20.35+00:19:445:5410.2
107KAŁUCKI Adam 42BBL KRAKÓWM401900:58:15.2000:59:30.95+00:19:545:4910.3
108PIETYRA Karolina 76LOŻA SZYDERCÓWK301900:58:50.9000:59:35.90+00:19:595:5310.2
109MAZUREK Jakub 62PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAM201700:58:47.1500:59:45.75+00:20:095:5210.2
110SMOLIŃSKA Beata 154WARSZAWAK50200:59:23.7000:59:47.10+00:20:105:5610.1
111KOZIŃSKA Sonia 49LONGPLAYK20700:59:36.9001:00:25.35+00:20:495:5710.1
112BALIŃSKA Maria 2MAJDANK302000:59:54.3001:00:35.25+00:20:595:5910
113KRAJEWSKA Joanna 50LEJDIS ORELECK302101:00:16.2501:00:41.10+00:21:046:0110
114KRASOWSKA Matylda 53USTRZYKI DOLNEK20800:59:46.9001:00:50.80+00:21:145:5810
115DZIĄG Anna 150WARSZAWAK401000:59:54.2001:00:54.45+00:21:185:5910
116GEZELA Joanna 26RODZINA GEZELAK401101:00:26.8001:01:10.35+00:21:346:029.9
117BROŻEK Teresa 12WARSZTAT FORMY TYCHYK20901:01:01.9501:01:24.65+00:21:486:069.8
118RYŁKO Mariola 88SOLINAK401201:00:26.2001:01:29.30+00:21:536:029.9
119PRASEK Artur 83ALFA STAR RADOMM402001:01:12.3501:01:31.40+00:21:556:079.8
120TOMCZYK Kamila 113WROCŁAWK302201:01:12.1501:01:31.55+00:21:556:079.8
121GOŁDA Anna 28AŃCUTK302301:00:24.1001:01:32.70+00:21:566:029.9
122KRYPCZYK Katarzyna 168CHORZÓWK401301:00:41.3001:01:38.80+00:22:026:049.9
123MICKIEWICZ Jolanta 64JGB "SOKÓŁ"K401401:00:31.1501:02:01.65+00:22:256:039.9
124KLISZ Agnieszka 45LUBLINK302401:02:29.7501:03:06.10+00:23:296:159.6
125JURA-SUKNAROWSKA Małgorzata 158CHOCZNIAK401501:02:40.0501:03:24.95+00:23:486:169.6
126MALINOWSKA Anna 60WOŁOMINK302501:03:12.8001:03:49.55+00:24:136:199.5
127MALEC Barbara 59LUBLINK50301:04:03.8501:04:38.80+00:25:026:249.4
128BEŁKOWSKA VEL KAMIŃSKA Dorota 7K401601:04:58.5501:05:04.65+00:25:286:299.2
129PRZYJEMSKI Krzysztof 85NOWA HUTA TEAMM303501:04:05.4001:05:11.05+00:25:346:249.4
130SZANECKI Michał 102RZESZÓWM303601:04:46.6001:05:43.45+00:26:076:289.3
131SUWAŁA Anna 101TREND GLASS RUNNING TEAMK302601:05:19.7501:05:45.05+00:26:086:329.2
132HYZIAK Joanna 34JJ.RUNNERS GORLICEK401701:05:43.5501:05:54.40+00:26:186:349.1
133KORDULA Kamila 47KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDK201001:05:03.3001:06:26.35+00:26:506:309.2
134BARTNIK Dominika 4LUBLINK201101:06:05.2501:06:53.70+00:27:176:369.1
135SOBIERAJ Marcin 96SOCHACZEWM201801:07:12.8001:08:19.00+00:28:426:438.9
136OLESIEJUK Antoni 174LUBARTÓWMężczyźni201:07:58.9001:08:27.75+00:28:516:478.8
137BRZEZIŃSKA Sylwia 13KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDK201201:07:12.3501:08:35.70+00:28:596:438.9
138PILCHOWSKI Konrad 77BIEGACZA RTV EURO AGDM303701:07:19.3501:08:40.30+00:29:046:448.9
139WIERZBIŃSKA Karolina 123WARSZAWAK302701:08:40.5001:09:03.35+00:29:276:528.7
140PLISZCZYŃSKA Justyna 79LUBLINK401801:08:55.3001:09:08.10+00:29:316:538.7
141WĘGIERSKA Agnieszka 121NIGHT RUNNERS ZABRZEK201301:08:27.5001:09:09.50+00:29:336:508.8
142SZOSTAK Dorota 108LUBLINK401901:09:01.3501:09:13.05+00:29:366:548.7
143SŁOMIAK Magdalena 94K201401:08:48.4501:09:23.60+00:29:476:528.7
144MAJDA Dominika 152KRAKÓWK201501:08:42.8001:09:47.25+00:30:116:528.7
145WIERZBICKA Beata 153KRAKÓWK302801:08:50.1501:09:55.00+00:30:186:538.7
146GABRIEL Aleksandra 25KRAKÓWK302901:10:11.7001:10:30.05+00:30:537:018.5
147MERKLEJN Weronika 63PZU SPORT TEAMK303001:10:05.8501:10:38.65+00:31:027:008.6
148KLAŚ Justyna 44NH TEAMK303101:10:31.9001:10:50.50+00:31:147:038.5
149JEŻAK Joanna 37NOWA HUTA TEAMK201601:09:45.5501:10:50.80+00:31:146:588.6
150OBARSKA Małgorzata 71K50401:11:15.6501:11:55.15+00:32:187:078.4
151ANTOSZ Monika 1NORAFSPORTK402001:11:26.6001:12:42.15+00:33:057:088.4
152STANISZEWSKA Ewa 98BIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓW, NORAFSPORTK50501:11:58.8001:13:15.00+00:33:387:118.3
153SZUKALSKA-WALCZAK Ewa 147PRUSZKÓWK303201:12:43.9501:13:22.65+00:33:467:168.2
154POLEWKA Aneta 141DĄBRÓWKA STARZEŃSKAK402101:14:53.5001:15:00.95+00:35:247:298
155BOLANOWSKI Piotr 139DOMARACM402101:14:53.5001:15:01.50+00:35:257:298
156KALMUS Grażyna 41BBL TORUŃ K50601:14:24.0501:15:40.60+00:36:047:268.1
157BOBELLA Erik 8TRENDGLASS RUNNING TEAMM303801:21:22.5001:21:46.95+00:42:108:087.4
158BOBELLA Kasia 9TRENDGLASS RUNNING TEAMK303301:21:26.7001:21:48.15+00:42:118:087.4
159PIETRZAK Olga 136K201701:21:11.0501:22:26.90+00:42:508:077.4
160SOT Lucjan 155WETLINAM50401:29:49.8001:31:03.15+00:51:268:596.7
161MIRECKI Jan 65WARSZAWAM402201:30:04.5501:31:19.10+00:51:429:006.7
Znaleziono 161 wynik(ów)