ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2015

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-01-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
166
Wystartowało:
161
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
161
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu
  
1DANILUK Andrzej 19Zacisze Night RunnersM3000:00:00
2POŁOŻYŃSKI Andrzej 81Zacisze Night RunnersM3000:00:00
3OLCHAWA Joanna 138KrakówK4000:00:02
4SZYBISTY Grzegosz 163WrocankaM4000:00:03
5ZDEB Krzysztof 164WrocankaM4000:00:03
6LEWANDOWSKI Rafał 56M3000:00:04
7JĘDRZEJCZYK Agnieszka 38RzeszówK3000:00:04
8JÓZWIK Pawł 137LublinM3000:00:04
9DYNARSKA-ŁYCZAK Iwona 23KM Truchcik ŁubiankaK3000:00:05
10BEŁKOWSKA VEL KAMIŃSKA Dorota 7K4000:00:06
11KIEŁBOŃ Michał 43Przeworska Grupa BiegowaM2000:00:07
12POLEWKA Aneta 141Dąbrówka StarzeńskaK4000:00:07
13BIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 156K3000:00:07
14RYSZ Tomasz 89SanokM3000:00:08
15WAJCOWICZ Witold 116SanokM4000:00:08
16BOLANOWSKI Piotr 139DomaracM4000:00:08
17BRENDZOWSKI Adam 160SolinaM3000:00:09
18HEC Grzegorz 169GłowienkaM3000:00:09
19HYZIAK Joanna 34jj.runners GorliceK4000:00:10
20NOWOTARSKA Anita 70Ustrzyki DolneK4000:00:10
21WOJTKIEWICZ Jarosław 130Podkowa LeśnaM4000:00:10
22WRÓBEL Bartłomiej 135CisnaM4000:00:10
23KSZYSZTOŃ Grzegorz 144WarszawaM2000:00:10
24KARDACH Kamil 149Rymanów ZdrójM2000:00:10
25FIRLEJ Agnieszka 170wierzowa PolskaK3000:00:10
26SUJAK Małgorzata 100Salon Sportowy "Fansport" S.C.K4000:00:11
27SZOSTAK Dorota 108LublinK4000:00:11
28SZYBIAK Joanna 110Agona WMK4000:00:11
29SZYBIAK Maciej 111Agona WMM2000:00:11
30WNĘK Bogumił 172BoguchwałaM4000:00:11
31MUSIAŁOWSKI Marcin 1762REP Ustrzyki GórneM3000:00:11
32PLISZCZYŃSKA Justyna 79LublinK4000:00:12
33ZYGADLEWICZ Grzegorz 134Biegający ŚwidnikM3000:00:12
34RESZTYŁO Grzegorz 165ańcutM4000:00:12
35BURY Beata 14KKB MOSiR KrosnoK2000:00:13
36PITAS Sabina 78ZAPIERDALACZE.PLK3000:00:13
37SZUSZKIEWICZ Marzena 109WarszawaK4000:00:13
38KUCIA Beata 55WarszawaK3000:00:14
39MŁODZIKOWSKA Weronika 66KB V-Max AdamówK2000:00:14
40TUCZAPSKI Piotr 114RzeszówM2000:00:14
41LIPA Wojciech 142RzeszówM3000:00:14
42WĄSOWICZ Ukasz 173TychyM3000:00:15
43MACHNIK-BRONCEL Joanna 58TychyK4000:00:16
44GUCWA Jarosław 33KrzyżanowiceM4000:00:16
45WIDEREK Katarzyna 145JózefoslawK4000:00:16
46BAŁCHAN Krzysztof 3CPR RZESZOWM2000:00:17
47DUDEK Arkadiusz 224 Pory Roku BrzozówM5000:00:17
48GABRIEL Aleksandra 25KrakówK3000:00:18
49KLAŚ Justyna 44NH TeamK3000:00:18
50KRENZEL Regina 54JarosławK2000:00:18
51PORĘBSKA Dorota 82Nowa Huta TeamK3000:00:19
52PRASEK Artur 83Alfa Star RadomM4000:00:19
53TOMCZYK Kamila 113WrocławK3000:00:19
54ZAJEZIERSKI Mateusz 133PiaskiM2000:00:19
55CZAJKOWSKI Robert 17KOSIENICEM2000:00:20
56SZEWC Marian 107BilgorajMężczyźni00:00:20
57BOBELLA Kasia 9Trendglass Running teamK3000:00:21
58BROŻEK Teresa 12Warsztat Formy TychyK2000:00:22
59WIERZBIŃSKA Karolina 123WarszawaK3000:00:22
60CZUCHNOWSKI Marcin 161RzeszówM3000:00:22
61SMOLIŃSKA Beata 154WarszawaK5000:00:23
62BOBELLA Erik 8Trendglass Running teamM3000:00:24
63KRAJEWSKA Joanna 50Lejdis OrelecK3000:00:24
64KRAJEWSKI Jakub 51Szarotka UherceM3000:00:25
65SUWAŁA Anna 101TREND GLASS RUNNING TEAMK3000:00:25
66GRUSZKO Alicja 30TEAM BIKE CONCEPT STOREK3000:00:26
67WÓJCIK Ewa 132KrakówK5000:00:27
68SŁOBODA Elżbieta 93USTRZYKI DOLNEK3000:00:28
69WALOSZEK Marcin 118PaszczynaM3000:00:28
70KIERES Michał 140OlsztynM3000:00:28
71OLESIEJUK Antoni 174LubartówMężczyźni00:00:28
72KACZMAREK Norbert 40PrzemyślM3000:00:29
73WINIARZ Witold 127PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM3000:00:29
74WOJCIECHOWSKA Katarzyna 128SandomierzK3000:00:29
75SOKOŁOWSKA Maja 157ZabrzeK2000:00:30
76POPAJEWSKI Krzysztof 159LublinM5000:00:31
77BROŻYNA Marcin 166SanokM3000:00:31
78WIECZOREK Paweł 122Trend Glass Running TeamM3000:00:31
79CZWERENKO Wojciech 18SanokM3000:00:32
80MERKLEJN Weronika 63PZU Sport TeamK3000:00:32
81SZCZUR Wiesław 105Nowa DębaM4000:00:32
82BEDNARCZYK Paweł 167SanokM3000:00:32
83GRZYŚKA Piotr 32Night Runners ZabrzeM3000:00:33
84MALEC Barbara 59LublinK5000:00:34
85SZCZUR Iwona 104Nowa DębaK3000:00:34
86SŁOMIAK Magdalena 94K2000:00:35
87BĄK Tymoteusz 6GliwiceM3000:00:35
88MALINOWSKA Anna 60WołominK3000:00:36
89KLISZ Agnieszka 45LublinK3000:00:36
90SŁUPEK-KUBAS Agnieszka 95Biegunka TeamK3000:00:37
91JAZEL Małgorzata 36AsterZenecaK3000:00:38
92SZUKALSKA-WALCZAK Ewa 147PruszkówK3000:00:38
93STEC Sebastian 162WarszawaM4000:00:38
94OBARSKA Małgorzata 71K5000:00:39
95KORNIŁOW Piotr 148WarszawaM4000:00:39
96URBAN Marcin 171BoguchwałaM3000:00:39
97BALIŃSKA Maria 2MajdanK3000:00:40
98RUDNICKI Tomasz 87Biegunka Team PolskaM4000:00:40
99GOLBA Przemek 27M3000:00:42
100SZCZYPEK Karolina 106WarszawaK2000:00:42
101WĘGIERSKA Agnieszka 121Night Runners ZabrzeK2000:00:42
102GEZELA Joanna 26Rodzina GezelaK4000:00:43
103NALEPA Marcin 68Night Runners ZabrzeM3000:00:43
104KOZLOWSKI Bartłomiej 175KielceM4000:00:43
105JURA-SUKNAROWSKA Małgorzata 158ChoczniaK4000:00:44
106OBŁĄK Agnieszka 72Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćK3000:00:45
107PIETYRA Karolina 76Loża SzydercówK3000:00:45
108STAWIARSKI Jakub 99LongPlayM2000:00:47
109BARTNIK Dominika 4LublinK2000:00:48
110KOZIŃSKA Sonia 49LongPlayK2000:00:48
111BARCZEWSKA Agnieszka 143WarszawaK2000:00:49
112CZUBA Marzena 146WarszawaK4000:00:51
113IGNASZAK Ukasz 35Grodzisk MazowieckiM3000:00:54
114WARTA Przemysław 119Czarna GórnaM2000:00:54
115SARNOWSKA Karolina 90WarszawaK3000:00:55
116LOREK Marek 57DębicaM4000:00:56
117DOMISZEWSKA Maria 20Ustrzyki DolneK4000:00:56
118SZANECKI Michał 102RzeszówM3000:00:56
119KRYPCZYK Katarzyna 168ChorzówK4000:00:57
120MAZIARZ Wojciech 61PGR PrzeworskM2000:00:58
121BAŻYŃSKA Marta 5LesznoK3000:00:58
122MAZUREK Jakub 62Przeworska Grupa BiegowaM2000:00:58
123DZIĄG Anna 150WarszawaK4000:01:00
124RĄCZKA Rafał 86M3000:01:01
125BYKOWSKI Andrzej 16M4000:01:03
126KRASOWSKA Matylda 53Ustrzyki DolneK2000:01:03
127RYŁKO Mariola 88SolinaK4000:01:03
128WIETECHA Paweł 124WarzyceM3000:01:03
129MAJDA Dominika 152KrakówK2000:01:04
130WIERZBICKA Beata 153KrakówK3000:01:04
131JEŻAK Joanna 37NOWA HUTA TEAMK2000:01:05
132PANTERA Wojciech 73KrakówM3000:01:05
133PRZYJEMSKI Krzysztof 85Nowa Huta TeamM3000:01:05
134KRASOŃ Janusz 52RZESZOWSKI KLUB MORSA "SOPELEK"M3000:01:05
135MUSIAŁ Kamil 67Budy GłogowskieM2000:01:05
136BOŻĘTKA Józef 11PolanaM4000:01:06
137SOBIERAJ Marcin 96SochaczewM2000:01:06
138GOŁDA Anna 28ańcutK3000:01:08
139WALICKI Sebastian 117MorsyM4000:01:08
140SONDEJ Wiesław 185MorsyM5000:01:09
141PISTL Jacek 151WroclawM3000:01:10
142NIEDZIELA Michał 69JarosławM3000:01:12
143TUORA Michal 115M3000:01:12
144SOT Lucjan 155WetlinaM5000:01:13
145MIRECKI Jan 65WarszawaM4000:01:14
146SOBIESKA Aleksandra 97WarszawaK3000:01:14
147ANTOSZ Monika 1NorafsportK4000:01:15
148KAŁUCKI Adam 42BBL KrakówM4000:01:15
149KONIK Jarosław 46BBL KRAKÓWM4000:01:15
150PIETRZAK Olga 136K2000:01:15
151GRYCZ Darek 31Twierdza ModlinM2000:01:16
152KALMUS Grażyna 41BBL Toruń K5000:01:16
153PICHETA Magdalena 75Disney VoluntEARSK3000:01:16
154STANISZEWSKA Ewa 98Biegam Bo Lubię Kraków, NorafsportK5000:01:16
155PILCHOWSKI Konrad 77Biegacza RTV EURO AGDM3000:01:20
156BRZEZIŃSKA Sylwia 13Klub Biegacza RTV EURO AGDK2000:01:23
157KORDULA Kamila 47Klub Biegacza RTV EURO AGDK2000:01:23
158KOWALCZYK Mateusz 48WarszawaM2000:01:26
159PASZKO Patryk 74Klub Biegacza RTV EURO AGDM2000:01:26
160WIEWIÓRA Jakub 125WarszawaM2000:01:26
161MICKIEWICZ Jolanta 64JGB "SOKÓŁ"K4000:01:30
Znaleziono 161 wynik(ów)