ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2015

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-01-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
166
Wystartowało:
161
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
161
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 156K301K 200:00:0700:45:58.3500:46:05.40 4:3513.1
2GRUSZKO Alicja 30TEAM BIKE CONCEPT STOREK302K 300:00:2600:48:02.6000:48:28.80+00:02:234:4812.5
3SZCZUR Iwona 104Nowa DębaK303K 600:00:3400:52:30.0000:53:04.80+00:06:595:1511.4
4JĘDRZEJCZYK Agnieszka 38RzeszówK304K 700:00:0400:53:25.3000:53:30.25+00:07:245:2011.2
5PICHETA Magdalena 75Disney VoluntEARSK305K 800:01:1600:52:19.8000:53:36.60+00:07:315:1411.5
6BAŻYŃSKA Marta 5LesznoK306K 900:00:5800:52:44.3500:53:42.80+00:07:375:1611.4
7SŁOBODA Elżbieta 93USTRZYKI DOLNEK307K 1000:00:2800:53:18.8500:53:47.55+00:07:425:1911.3
8OBŁĄK Agnieszka 72Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćK308K 1500:00:4500:53:15.8500:54:01.60+00:07:565:1911.3
9WOJCIECHOWSKA Katarzyna 128SandomierzK309K 1600:00:2900:53:36.3500:54:05.75+00:08:005:2111.2
10FIRLEJ Agnieszka 170wierzowa PolskaK3010K 1700:00:1000:54:31.9000:54:42.55+00:08:375:2711
11SOBIESKA Aleksandra 97WarszawaK3011K 2000:01:1400:54:17.4000:55:31.75+00:09:265:2511.1
12DYNARSKA-ŁYCZAK Iwona 23KM Truchcik ŁubiankaK3012K 2100:00:0500:55:35.3000:55:40.70+00:09:355:3310.8
13SARNOWSKA Karolina 90WarszawaK3013K 2200:00:5500:55:03.8500:55:59.70+00:09:545:3010.9
14PITAS Sabina 78ZAPIERDALACZE.PLK3014K 2300:00:1300:56:20.5500:56:34.00+00:10:285:3810.6
15JAZEL Małgorzata 36AsterZenecaK3015K 2400:00:3800:56:25.2000:57:03.35+00:10:575:3810.6
16KUCIA Beata 55WarszawaK3016K 2700:00:1400:57:29.3500:57:43.35+00:11:375:4410.4
17SŁUPEK-KUBAS Agnieszka 95Biegunka TeamK3017K 2900:00:3700:58:07.2000:58:44.75+00:12:395:4810.3
18PORĘBSKA Dorota 82Nowa Huta TeamK3018K 3100:00:1900:58:43.3000:59:02.45+00:12:575:5210.2
19PIETYRA Karolina 76Loża SzydercówK3019K 3500:00:4500:58:50.9000:59:35.90+00:13:305:5310.2
20BALIŃSKA Maria 2MajdanK3020K 3800:00:4000:59:54.3001:00:35.25+00:14:295:5910
21KRAJEWSKA Joanna 50Lejdis OrelecK3021K 3900:00:2401:00:16.2501:00:41.10+00:14:356:0110
22TOMCZYK Kamila 113WrocławK3022K 4500:00:1901:01:12.1501:01:31.55+00:15:266:079.8
23GOŁDA Anna 28ańcutK3023K 4600:01:0801:00:24.1001:01:32.70+00:15:276:029.9
24KLISZ Agnieszka 45LublinK3024K 4900:00:3601:02:29.7501:03:06.10+00:17:006:159.6
25MALINOWSKA Anna 60WołominK3025K 5100:00:3601:03:12.8001:03:49.55+00:17:446:199.5
26SUWAŁA Anna 101TREND GLASS RUNNING TEAMK3026K 5400:00:2501:05:19.7501:05:45.05+00:19:396:329.2
27WIERZBIŃSKA Karolina 123WarszawaK3027K 5900:00:2201:08:40.5001:09:03.35+00:22:576:528.7
28WIERZBICKA Beata 153KrakówK3028K 6500:01:0401:08:50.1501:09:55.00+00:23:496:538.7
29GABRIEL Aleksandra 25KrakówK3029K 6600:00:1801:10:11.7001:10:30.05+00:24:247:018.5
30MERKLEJN Weronika 63PZU Sport TeamK3030K 6700:00:3201:10:05.8501:10:38.65+00:24:337:008.6
31KLAŚ Justyna 44NH TeamK3031K 6800:00:1801:10:31.9001:10:50.50+00:24:457:038.5
32SZUKALSKA-WALCZAK Ewa 147PruszkówK3032K 7300:00:3801:12:43.9501:13:22.65+00:27:177:168.2
33BOBELLA Kasia 9Trendglass Running teamK3033K 7600:00:2101:21:26.7001:21:48.15+00:35:428:087.4
Znaleziono 33 wynik(ów)