ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2015

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-01-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
166
Wystartowało:
161
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
161
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OLCHAWA Joanna 138KrakówK401K 100:00:0200:44:05.7500:44:08.70 4:2413.6
2BIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 156K301K 200:00:0700:45:58.3500:46:05.40+00:01:564:3513.1
3GRUSZKO Alicja 30TEAM BIKE CONCEPT STOREK302K 300:00:2600:48:02.6000:48:28.80+00:04:204:4812.5
4SOKOŁOWSKA Maja 157ZabrzeK201K 400:00:3000:50:01.1500:50:31.60+00:06:225:0012
5WÓJCIK Ewa 132KrakówK501K 500:00:2700:50:41.3000:51:08.55+00:06:595:0411.8
6SZCZUR Iwona 104Nowa DębaK303K 600:00:3400:52:30.0000:53:04.80+00:08:565:1511.4
7JĘDRZEJCZYK Agnieszka 38RzeszówK304K 700:00:0400:53:25.3000:53:30.25+00:09:215:2011.2
8PICHETA Magdalena 75Disney VoluntEARSK305K 800:01:1600:52:19.8000:53:36.60+00:09:275:1411.5
9BAŻYŃSKA Marta 5LesznoK306K 900:00:5800:52:44.3500:53:42.80+00:09:345:1611.4
10SŁOBODA Elżbieta 93USTRZYKI DOLNEK307K 1000:00:2800:53:18.8500:53:47.55+00:09:385:1911.3
11DOMISZEWSKA Maria 20Ustrzyki DolneK402K 1100:00:5600:52:51.5000:53:47.85+00:09:395:1711.4
12KRENZEL Regina 54JarosławK202K 1200:00:1800:53:34.8500:53:53.15+00:09:445:2111.2
13BURY Beata 14KKB MOSiR KrosnoK203K 1300:00:1300:53:41.0000:53:54.15+00:09:455:2211.2
14WIDEREK Katarzyna 145JózefoslawK403K 1400:00:1600:53:42.4500:53:58.50+00:09:495:2211.2
15OBŁĄK Agnieszka 72Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćK308K 1500:00:4500:53:15.8500:54:01.60+00:09:525:1911.3
16WOJCIECHOWSKA Katarzyna 128SandomierzK309K 1600:00:2900:53:36.3500:54:05.75+00:09:575:2111.2
17FIRLEJ Agnieszka 170wierzowa PolskaK3010K 1700:00:1000:54:31.9000:54:42.55+00:10:335:2711
18CZUBA Marzena 146WarszawaK404K 1800:00:5100:53:58.1000:54:50.05+00:10:415:2311.1
19SZUSZKIEWICZ Marzena 109WarszawaK405K 1900:00:1300:54:56.7500:55:10.45+00:11:015:2910.9
20SOBIESKA Aleksandra 97WarszawaK3011K 2000:01:1400:54:17.4000:55:31.75+00:11:235:2511.1
21DYNARSKA-ŁYCZAK Iwona 23KM Truchcik ŁubiankaK3012K 2100:00:0500:55:35.3000:55:40.70+00:11:325:3310.8
22SARNOWSKA Karolina 90WarszawaK3013K 2200:00:5500:55:03.8500:55:59.70+00:11:515:3010.9
23PITAS Sabina 78ZAPIERDALACZE.PLK3014K 2300:00:1300:56:20.5500:56:34.00+00:12:255:3810.6
24JAZEL Małgorzata 36AsterZenecaK3015K 2400:00:3800:56:25.2000:57:03.35+00:12:545:3810.6
25NOWOTARSKA Anita 70Ustrzyki DolneK406K 2500:00:1000:57:25.5500:57:36.40+00:13:275:4410.4
26SZCZYPEK Karolina 106WarszawaK204K 2600:00:4200:56:54.6500:57:37.25+00:13:285:4110.5
27KUCIA Beata 55WarszawaK3016K 2700:00:1400:57:29.3500:57:43.35+00:13:345:4410.4
28MŁODZIKOWSKA Weronika 66KB V-Max AdamówK205K 2800:00:1400:57:51.2500:58:06.00+00:13:575:4710.4
29SŁUPEK-KUBAS Agnieszka 95Biegunka TeamK3017K 2900:00:3700:58:07.2000:58:44.75+00:14:365:4810.3
30SZYBIAK Joanna 110Agona WMK407K 3000:00:1100:58:35.7500:58:47.25+00:14:385:5110.2
31PORĘBSKA Dorota 82Nowa Huta TeamK3018K 3100:00:1900:58:43.3000:59:02.45+00:14:535:5210.2
32SUJAK Małgorzata 100Salon Sportowy "Fansport" S.C.K408K 3200:00:1100:58:54.1500:59:06.05+00:14:575:5310.2
33BARCZEWSKA Agnieszka 143WarszawaK206K 3300:00:4900:58:25.9500:59:15.05+00:15:065:5010.3
34MACHNIK-BRONCEL Joanna 58TychyK409K 3400:00:1600:59:03.8500:59:20.35+00:15:115:5410.2
35PIETYRA Karolina 76Loża SzydercówK3019K 3500:00:4500:58:50.9000:59:35.90+00:15:275:5310.2
36SMOLIŃSKA Beata 154WarszawaK502K 3600:00:2300:59:23.7000:59:47.10+00:15:385:5610.1
37KOZIŃSKA Sonia 49LongPlayK207K 3700:00:4800:59:36.9001:00:25.35+00:16:165:5710.1
38BALIŃSKA Maria 2MajdanK3020K 3800:00:4000:59:54.3001:00:35.25+00:16:265:5910
39KRAJEWSKA Joanna 50Lejdis OrelecK3021K 3900:00:2401:00:16.2501:00:41.10+00:16:326:0110
40KRASOWSKA Matylda 53Ustrzyki DolneK208K 4000:01:0300:59:46.9001:00:50.80+00:16:425:5810
41DZIĄG Anna 150WarszawaK4010K 4100:01:0000:59:54.2001:00:54.45+00:16:455:5910
42GEZELA Joanna 26Rodzina GezelaK4011K 4200:00:4301:00:26.8001:01:10.35+00:17:016:029.9
43BROŻEK Teresa 12Warsztat Formy TychyK209K 4300:00:2201:01:01.9501:01:24.65+00:17:156:069.8
44RYŁKO Mariola 88SolinaK4012K 4400:01:0301:00:26.2001:01:29.30+00:17:206:029.9
45TOMCZYK Kamila 113WrocławK3022K 4500:00:1901:01:12.1501:01:31.55+00:17:226:079.8
46GOŁDA Anna 28ańcutK3023K 4600:01:0801:00:24.1001:01:32.70+00:17:246:029.9
47KRYPCZYK Katarzyna 168ChorzówK4013K 4700:00:5701:00:41.3001:01:38.80+00:17:306:049.9
48MICKIEWICZ Jolanta 64JGB "SOKÓŁ"K4014K 4800:01:3001:00:31.1501:02:01.65+00:17:526:039.9
49KLISZ Agnieszka 45LublinK3024K 4900:00:3601:02:29.7501:03:06.10+00:18:576:159.6
50JURA-SUKNAROWSKA Małgorzata 158ChoczniaK4015K 5000:00:4401:02:40.0501:03:24.95+00:19:166:169.6
51MALINOWSKA Anna 60WołominK3025K 5100:00:3601:03:12.8001:03:49.55+00:19:406:199.5
52MALEC Barbara 59LublinK503K 5200:00:3401:04:03.8501:04:38.80+00:20:306:249.4
53BEŁKOWSKA VEL KAMIŃSKA Dorota 7K4016K 5300:00:0601:04:58.5501:05:04.65+00:20:556:299.2
54SUWAŁA Anna 101TREND GLASS RUNNING TEAMK3026K 5400:00:2501:05:19.7501:05:45.05+00:21:366:329.2
55HYZIAK Joanna 34jj.runners GorliceK4017K 5500:00:1001:05:43.5501:05:54.40+00:21:456:349.1
56KORDULA Kamila 47Klub Biegacza RTV EURO AGDK2010K 5600:01:2301:05:03.3001:06:26.35+00:22:176:309.2
57BARTNIK Dominika 4LublinK2011K 5700:00:4801:06:05.2501:06:53.70+00:22:456:369.1
58BRZEZIŃSKA Sylwia 13Klub Biegacza RTV EURO AGDK2012K 5800:01:2301:07:12.3501:08:35.70+00:24:276:438.9
59WIERZBIŃSKA Karolina 123WarszawaK3027K 5900:00:2201:08:40.5001:09:03.35+00:24:546:528.7
60PLISZCZYŃSKA Justyna 79LublinK4018K 6000:00:1201:08:55.3001:09:08.10+00:24:596:538.7
61WĘGIERSKA Agnieszka 121Night Runners ZabrzeK2013K 6100:00:4201:08:27.5001:09:09.50+00:25:006:508.8
62SZOSTAK Dorota 108LublinK4019K 6200:00:1101:09:01.3501:09:13.05+00:25:046:548.7
63SŁOMIAK Magdalena 94K2014K 6300:00:3501:08:48.4501:09:23.60+00:25:146:528.7
64MAJDA Dominika 152KrakówK2015K 6400:01:0401:08:42.8001:09:47.25+00:25:386:528.7
65WIERZBICKA Beata 153KrakówK3028K 6500:01:0401:08:50.1501:09:55.00+00:25:466:538.7
66GABRIEL Aleksandra 25KrakówK3029K 6600:00:1801:10:11.7001:10:30.05+00:26:217:018.5
67MERKLEJN Weronika 63PZU Sport TeamK3030K 6700:00:3201:10:05.8501:10:38.65+00:26:297:008.6
68KLAŚ Justyna 44NH TeamK3031K 6800:00:1801:10:31.9001:10:50.50+00:26:417:038.5
69JEŻAK Joanna 37NOWA HUTA TEAMK2016K 6900:01:0501:09:45.5501:10:50.80+00:26:426:588.6
70OBARSKA Małgorzata 71K504K 7000:00:3901:11:15.6501:11:55.15+00:27:467:078.4
71ANTOSZ Monika 1NorafsportK4020K 7100:01:1501:11:26.6001:12:42.15+00:28:337:088.4
72STANISZEWSKA Ewa 98Biegam Bo Lubię Kraków, NorafsportK505K 7200:01:1601:11:58.8001:13:15.00+00:29:067:118.3
73SZUKALSKA-WALCZAK Ewa 147PruszkówK3032K 7300:00:3801:12:43.9501:13:22.65+00:29:137:168.2
74POLEWKA Aneta 141Dąbrówka StarzeńskaK4021K 7400:00:0701:14:53.5001:15:00.95+00:30:527:298
75KALMUS Grażyna 41BBL Toruń K506K 7500:01:1601:14:24.0501:15:40.60+00:31:317:268.1
76BOBELLA Kasia 9Trendglass Running teamK3033K 7600:00:2101:21:26.7001:21:48.15+00:37:398:087.4
77PIETRZAK Olga 136K2017K 7700:01:1501:21:11.0501:22:26.90+00:38:188:077.4
Znaleziono 77 wynik(ów)