ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2015

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-01-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
166
Wystartowało:
161
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
161
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JÓZWIK Pawł 137LublinM301M 100:00:0400:39:31.6000:39:36.25 3:5715.2
2LIPA Wojciech 142RzeszówM302M 300:00:1400:43:48.7000:44:03.35+00:04:274:2213.7
3MUSIAŁOWSKI Marcin 1762REP Ustrzyki GórneM303M 400:00:1100:44:02.3500:44:14.30+00:04:384:2413.6
4LEWANDOWSKI Rafał 56M304M 800:00:0400:45:28.0000:45:32.95+00:05:564:3213.2
5RĄCZKA Rafał 86M305M 1100:01:0100:45:24.8500:46:26.40+00:06:504:3213.2
6CZWERENKO Wojciech 18SanokM306M 1300:00:3200:46:37.8500:47:10.60+00:07:344:3912.9
7RYSZ Tomasz 89SanokM307M 1400:00:0800:47:14.1000:47:22.55+00:07:464:4312.7
8KRAJEWSKI Jakub 51Szarotka UherceM308M 1500:00:2500:47:22.6500:47:48.40+00:08:124:4412.7
9WALOSZEK Marcin 118PaszczynaM309M 1600:00:2800:47:37.9000:48:06.00+00:08:294:4512.6
10URBAN Marcin 171BoguchwałaM3010M 2000:00:3900:48:14.2000:48:53.70+00:09:174:4912.4
11BRENDZOWSKI Adam 160SolinaM3011M 2300:00:0900:49:47.8500:49:57.60+00:10:214:5812
12CZUCHNOWSKI Marcin 161RzeszówM3012M 2600:00:2200:49:49.0500:50:11.45+00:10:354:5812
13BEDNARCZYK Paweł 167SanokM3013M 2900:00:3200:50:05.3500:50:37.60+00:11:015:0012
14ZYGADLEWICZ Grzegorz 134Biegający ŚwidnikM3014M 3100:00:1200:50:30.7000:50:43.25+00:11:075:0311.9
15WIECZOREK Paweł 122Trend Glass Running TeamM3015M 3400:00:3100:50:28.6500:51:00.55+00:11:245:0211.9
16WINIARZ Witold 127PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM3016M 3500:00:2900:51:27.1500:51:56.85+00:12:205:0811.7
17IGNASZAK Ukasz 35Grodzisk MazowieckiM3017M 3600:00:5400:51:08.7500:52:03.65+00:12:275:0611.7
18BĄK Tymoteusz 6GliwiceM3018M 4000:00:3500:52:11.3000:52:46.30+00:13:105:1311.5
19HEC Grzegorz 169GłowienkaM3019M 4200:00:0900:53:08.9000:53:18.55+00:13:425:1811.3
20BROŻYNA Marcin 166SanokM3020M 4300:00:3100:53:06.6500:53:38.25+00:14:025:1811.3
21WĄSOWICZ Ukasz 173TychyM3021M 4400:00:1500:53:25.6000:53:40.75+00:14:045:2011.2
22KRASOŃ Janusz 52RZESZOWSKI KLUB MORSA "SOPELEK"M3022M 4600:01:0500:52:45.6000:53:51.05+00:14:145:1611.4
23KACZMAREK Norbert 40PrzemyślM3023M 5400:00:2900:55:46.2500:56:15.35+00:16:395:3410.8
24GOLBA Przemek 27M3024M 5500:00:4200:55:35.1000:56:17.65+00:16:415:3310.8
25KIERES Michał 140OlsztynM3025M 5600:00:2800:55:56.0000:56:24.85+00:16:485:3510.7
26GRZYŚKA Piotr 32Night Runners ZabrzeM3026M 5900:00:3300:56:40.0000:57:13.60+00:17:375:4010.6
27PISTL Jacek 151WroclawM3027M 6000:01:1000:56:22.3000:57:33.05+00:17:565:3810.6
28PANTERA Wojciech 73KrakówM3028M 6200:01:0500:56:32.7500:57:38.20+00:18:015:3910.6
29NALEPA Marcin 68Night Runners ZabrzeM3029M 6300:00:4300:57:02.7500:57:45.90+00:18:095:4210.5
30WIETECHA Paweł 124WarzyceM3030M 6400:01:0300:56:57.7500:58:01.45+00:18:255:4110.5
31NIEDZIELA Michał 69JarosławM3031M 6500:01:1200:57:14.9500:58:27.15+00:18:505:4310.5
32TUORA Michal 115M3032M 6800:01:1200:57:27.0500:58:39.30+00:19:035:4410.4
33DANILUK Andrzej 19Zacisze Night RunnersM3033M 7100:00:0000:59:06.0000:59:06.00+00:19:295:5410.2
34POŁOŻYŃSKI Andrzej 81Zacisze Night RunnersM3034M 7200:00:0000:59:10.3500:59:10.35+00:19:345:5510.1
35PRZYJEMSKI Krzysztof 85Nowa Huta TeamM3035M 7600:01:0501:04:05.4001:05:11.05+00:25:346:249.4
36SZANECKI Michał 102RzeszówM3036M 7700:00:5601:04:46.6001:05:43.45+00:26:076:289.3
37PILCHOWSKI Konrad 77Biegacza RTV EURO AGDM3037M 8000:01:2001:07:19.3501:08:40.30+00:29:046:448.9
38BOBELLA Erik 8Trendglass Running teamM3038M 8200:00:2401:21:22.5001:21:46.95+00:42:108:087.4
Znaleziono 38 wynik(ów)