ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2015

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-01-25
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
166
Wystartowało:
161
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
161
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JÓZWIK Pawł 137LublinM301M 100:00:0400:39:31.6000:39:36.25 3:5715.2
2KIEŁBOŃ Michał 43Przeworska Grupa BiegowaM201M 200:00:0700:40:03.9500:40:11.45+00:00:354:0015
3LIPA Wojciech 142RzeszówM302M 300:00:1400:43:48.7000:44:03.35+00:04:274:2213.7
4MUSIAŁOWSKI Marcin 1762REP Ustrzyki GórneM303M 400:00:1100:44:02.3500:44:14.30+00:04:384:2413.6
5WARTA Przemysław 119Czarna GórnaM202M 500:00:5400:43:41.6000:44:36.10+00:04:594:2213.7
6STAWIARSKI Jakub 99LongPlayM203M 600:00:4700:44:08.5000:44:56.15+00:05:194:2413.6
7ZAJEZIERSKI Mateusz 133PiaskiM204M 700:00:1900:44:50.3500:45:10.05+00:05:334:2913.4
8LEWANDOWSKI Rafał 56M304M 800:00:0400:45:28.0000:45:32.95+00:05:564:3213.2
9TUCZAPSKI Piotr 114RzeszówM205M 900:00:1400:45:32.2000:45:46.50+00:06:104:3313.2
10KSZYSZTOŃ Grzegorz 144WarszawaM206M 1000:00:1000:45:47.6500:45:58.20+00:06:214:3413.1
11RĄCZKA Rafał 86M305M 1100:01:0100:45:24.8500:46:26.40+00:06:504:3213.2
12SZYBISTY Grzegosz 163WrocankaM401M 1200:00:0300:47:04.3000:47:08.05+00:07:314:4212.7
13CZWERENKO Wojciech 18SanokM306M 1300:00:3200:46:37.8500:47:10.60+00:07:344:3912.9
14RYSZ Tomasz 89SanokM307M 1400:00:0800:47:14.1000:47:22.55+00:07:464:4312.7
15KRAJEWSKI Jakub 51Szarotka UherceM308M 1500:00:2500:47:22.6500:47:48.40+00:08:124:4412.7
16WALOSZEK Marcin 118PaszczynaM309M 1600:00:2800:47:37.9000:48:06.00+00:08:294:4512.6
17SZCZUR Wiesław 105Nowa DębaM402M 1700:00:3200:47:38.6000:48:11.10+00:08:344:4512.6
18KOWALCZYK Mateusz 48WarszawaM207M 1800:01:2600:47:03.0000:48:29.05+00:08:524:4212.8
19WAJCOWICZ Witold 116SanokM403M 1900:00:0800:48:26.8000:48:35.70+00:08:594:5012.4
20URBAN Marcin 171BoguchwałaM3010M 2000:00:3900:48:14.2000:48:53.70+00:09:174:4912.4
21RUDNICKI Tomasz 87Biegunka Team PolskaM404M 2100:00:4000:48:37.0500:49:17.45+00:09:414:5112.3
22CZAJKOWSKI Robert 17KOSIENICEM208M 2200:00:2000:49:23.0000:49:43.25+00:10:074:5612.1
23BRENDZOWSKI Adam 160SolinaM3011M 2300:00:0900:49:47.8500:49:57.60+00:10:214:5812
24WOJTKIEWICZ Jarosław 130Podkowa LeśnaM405M 2400:00:1000:49:49.7500:50:00.20+00:10:234:5912
25BOŻĘTKA Józef 11PolanaM406M 2500:01:0600:49:00.3000:50:06.65+00:10:304:5412.2
26CZUCHNOWSKI Marcin 161RzeszówM3012M 2600:00:2200:49:49.0500:50:11.45+00:10:354:5812
27ZDEB Krzysztof 164WrocankaM407M 2700:00:0300:50:12.3000:50:15.55+00:10:395:0112
28KARDACH Kamil 149Rymanów ZdrójM209M 2800:00:1000:50:19.7000:50:30.55+00:10:545:0211.9
29BEDNARCZYK Paweł 167SanokM3013M 2900:00:3200:50:05.3500:50:37.60+00:11:015:0012
30WRÓBEL Bartłomiej 135CisnaM408M 3000:00:1000:50:31.9500:50:42.70+00:11:065:0311.9
31ZYGADLEWICZ Grzegorz 134Biegający ŚwidnikM3014M 3100:00:1200:50:30.7000:50:43.25+00:11:075:0311.9
32POPAJEWSKI Krzysztof 159LublinM501M 3200:00:3100:50:17.6000:50:49.20+00:11:125:0111.9
33GRYCZ Darek 31Twierdza ModlinM2010M 3300:01:1600:49:39.4000:50:55.95+00:11:194:5712.1
34WIECZOREK Paweł 122Trend Glass Running TeamM3015M 3400:00:3100:50:28.6500:51:00.55+00:11:245:0211.9
35WINIARZ Witold 127PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM3016M 3500:00:2900:51:27.1500:51:56.85+00:12:205:0811.7
36IGNASZAK Ukasz 35Grodzisk MazowieckiM3017M 3600:00:5400:51:08.7500:52:03.65+00:12:275:0611.7
37BAŁCHAN Krzysztof 3CPR RZESZOWM2011M 3700:00:1700:52:00.7000:52:18.30+00:12:425:1211.5
38BYKOWSKI Andrzej 16M409M 3800:01:0300:51:29.5000:52:33.00+00:12:565:0911.7
39WALICKI Sebastian 117MorsyM4010M 3900:01:0800:51:28.7500:52:37.50+00:13:015:0811.7
40BĄK Tymoteusz 6GliwiceM3018M 4000:00:3500:52:11.3000:52:46.30+00:13:105:1311.5
41MAZIARZ Wojciech 61PGR PrzeworskM2012M 4100:00:5800:52:12.3500:53:10.95+00:13:345:1311.5
42HEC Grzegorz 169GłowienkaM3019M 4200:00:0900:53:08.9000:53:18.55+00:13:425:1811.3
43BROŻYNA Marcin 166SanokM3020M 4300:00:3100:53:06.6500:53:38.25+00:14:025:1811.3
44WĄSOWICZ Ukasz 173TychyM3021M 4400:00:1500:53:25.6000:53:40.75+00:14:045:2011.2
45MUSIAŁ Kamil 67Budy GłogowskieM2013M 4500:01:0500:52:41.5500:53:47.30+00:14:115:1611.4
46KRASOŃ Janusz 52RZESZOWSKI KLUB MORSA "SOPELEK"M3022M 4600:01:0500:52:45.6000:53:51.05+00:14:145:1611.4
47RESZTYŁO Grzegorz 165ańcutM4011M 4700:00:1200:53:42.0500:53:54.75+00:14:185:2211.2
48STEC Sebastian 162WarszawaM4012M 4800:00:3800:53:48.1000:54:26.35+00:14:505:2211.2
49WNĘK Bogumił 172BoguchwałaM4013M 4900:00:1100:54:15.9500:54:27.10+00:14:505:2511.1
50DUDEK Arkadiusz 224 Pory Roku BrzozówM502M 5000:00:1700:54:55.3500:55:12.75+00:15:365:2910.9
51SONDEJ Wiesław 185MorsyM503M 5100:01:0900:54:09.7500:55:19.05+00:15:425:2511.1
52WIEWIÓRA Jakub 125WarszawaM2014M 5200:01:2600:54:19.2000:55:45.40+00:16:095:2511
53LOREK Marek 57DębicaM4014M 5300:00:5600:55:06.8500:56:03.80+00:16:275:3010.9
54KACZMAREK Norbert 40PrzemyślM3023M 5400:00:2900:55:46.2500:56:15.35+00:16:395:3410.8
55GOLBA Przemek 27M3024M 5500:00:4200:55:35.1000:56:17.65+00:16:415:3310.8
56KIERES Michał 140OlsztynM3025M 5600:00:2800:55:56.0000:56:24.85+00:16:485:3510.7
57GUCWA Jarosław 33KrzyżanowiceM4015M 5700:00:1600:56:29.1000:56:45.75+00:17:095:3810.6
58KOZLOWSKI Bartłomiej 175KielceM4016M 5800:00:4300:56:20.4000:57:04.00+00:17:275:3810.6
59GRZYŚKA Piotr 32Night Runners ZabrzeM3026M 5900:00:3300:56:40.0000:57:13.60+00:17:375:4010.6
60PISTL Jacek 151WroclawM3027M 6000:01:1000:56:22.3000:57:33.05+00:17:565:3810.6
61PASZKO Patryk 74Klub Biegacza RTV EURO AGDM2015M 6100:01:2600:56:09.7500:57:36.40+00:18:005:3710.7
62PANTERA Wojciech 73KrakówM3028M 6200:01:0500:56:32.7500:57:38.20+00:18:015:3910.6
63NALEPA Marcin 68Night Runners ZabrzeM3029M 6300:00:4300:57:02.7500:57:45.90+00:18:095:4210.5
64WIETECHA Paweł 124WarzyceM3030M 6400:01:0300:56:57.7500:58:01.45+00:18:255:4110.5
65NIEDZIELA Michał 69JarosławM3031M 6500:01:1200:57:14.9500:58:27.15+00:18:505:4310.5
66KORNIŁOW Piotr 148WarszawaM4017M 6600:00:3900:57:52.1000:58:32.00+00:18:555:4710.4
67SZEWC Marian 107BilgorajMężczyźni1M 6700:00:2000:58:17.0000:58:37.25+00:19:015:4910.3
68TUORA Michal 115M3032M 6800:01:1200:57:27.0500:58:39.30+00:19:035:4410.4
69SZYBIAK Maciej 111Agona WMM2016M 6900:00:1100:58:34.6500:58:46.05+00:19:095:5110.2
70KONIK Jarosław 46BBL KRAKÓWM4018M 7000:01:1500:57:33.6000:58:49.45+00:19:135:4510.4
71DANILUK Andrzej 19Zacisze Night RunnersM3033M 7100:00:0000:59:06.0000:59:06.00+00:19:295:5410.2
72POŁOŻYŃSKI Andrzej 81Zacisze Night RunnersM3034M 7200:00:0000:59:10.3500:59:10.35+00:19:345:5510.1
73KAŁUCKI Adam 42BBL KrakówM4019M 7300:01:1500:58:15.2000:59:30.95+00:19:545:4910.3
74MAZUREK Jakub 62Przeworska Grupa BiegowaM2017M 7400:00:5800:58:47.1500:59:45.75+00:20:095:5210.2
75PRASEK Artur 83Alfa Star RadomM4020M 7500:00:1901:01:12.3501:01:31.40+00:21:556:079.8
76PRZYJEMSKI Krzysztof 85Nowa Huta TeamM3035M 7600:01:0501:04:05.4001:05:11.05+00:25:346:249.4
77SZANECKI Michał 102RzeszówM3036M 7700:00:5601:04:46.6001:05:43.45+00:26:076:289.3
78SOBIERAJ Marcin 96SochaczewM2018M 7800:01:0601:07:12.8001:08:19.00+00:28:426:438.9
79OLESIEJUK Antoni 174LubartówMężczyźni2M 7900:00:2801:07:58.9001:08:27.75+00:28:516:478.8
80PILCHOWSKI Konrad 77Biegacza RTV EURO AGDM3037M 8000:01:2001:07:19.3501:08:40.30+00:29:046:448.9
81BOLANOWSKI Piotr 139DomaracM4021M 8100:00:0801:14:53.5001:15:01.50+00:35:257:298
82BOBELLA Erik 8Trendglass Running teamM3038M 8200:00:2401:21:22.5001:21:46.95+00:42:108:087.4
83SOT Lucjan 155WetlinaM504M 8300:01:1301:29:49.8001:31:03.15+00:51:268:596.7
84MIRECKI Jan 65WarszawaM4022M 8400:01:1401:30:04.5501:31:19.10+00:51:429:006.7
Znaleziono 84 wynik(ów)