ZIMOWA MILA GÓRSKA 2016/2017 - EDYCJA 1/6

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2016-12-07
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
95
Wystartowało/ Started:
95
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
95
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
1.609km
Czas
brutto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BEDNARZ Paweł 9113-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :*KOSZALIN-NACŁAWM-301M 100:00:0100:06:06.9000:06:08.40 3:4715.8
2ZAGAJEWSKI Rafał 72KL ISKRA BIAŁOGARDMALECHOWOM-181M 200:00:0100:06:27.7500:06:29.35+00:00:204:0014.9
3PEC Marek 108KOSZALINM-401M 300:00:0100:06:39.0000:06:40.90+00:00:324:0714.5
4WIDONIAK Rafał 194KOSZALINM-402M 400:00:0200:06:39.2500:06:41.45+00:00:324:0714.5
5JAŹWIŃSKI Dawid 10TKKF KOSZALINKOSZALINM-131M 500:00:0100:06:51.7500:06:53.05+00:00:444:1514.1
6SZEWCZUK Paweł 170ROSNOWOM-302M 600:00:0200:06:52.8500:06:55.10+00:00:454:1614
7WEBER Paweł 148KOSZALINM-303M 700:00:0200:07:13.5000:07:16.20+00:01:064:2913.4
8MATYJASEK Zbigniew 183TKKF KOSZALINKOSZALINM-403M 800:00:0200:07:16.8500:07:19.05+00:01:094:3113.3
9SIWIK Stanisław 95283. KRTKOSZALINM-304M 900:00:0400:07:18.3500:07:22.80+00:01:114:3213.2
10KOŚCIELNIAK Robert 14TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1000:00:0200:07:26.9500:07:29.85+00:01:204:3713
11SZULC Arek 56ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-305M 1100:00:0900:07:30.9000:07:40.80+00:01:244:4012.9
12KONKEL Agnieszka 175KOSZALINK-301K 100:00:0300:07:31.4500:07:35.10+00:01:244:4012.8
13ZWOLIŃSKI Jan 25TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-404M 1200:00:0300:07:32.7500:07:35.85+00:01:254:4012.8
14CHOŁUJ Jarek 169ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-405M 1300:00:0800:07:42.0500:07:50.65+00:01:354:4612.5
15MICHALSKI Jakub 138KOSZALINM-406M 1400:00:1800:07:42.8000:08:01.70+00:01:354:4712.5
16OLCZAK Krzysztof 196SIANÓWM-306M 1500:00:0800:07:45.8500:07:54.40+00:01:384:4912.4
17WILKOWSKI Krzysztof 109KOSZALINM-307M 1600:00:0600:07:45.9000:07:52.50+00:01:394:4912.4
18KRAKOWIAK Sławomir 17KOSZALINM-407M 1700:01:0100:07:46.3000:08:48.00+00:01:394:5012.4
19TESKA Bartosz 48TKKF KOSZALINKOSZALINM-308M 1800:00:0500:07:51.1500:07:56.45+00:01:444:5212.3
20WASYLÓW Mateusz 153DROZDOWOM-182M 1900:00:0300:07:51.9500:07:55.40+00:01:454:5312.3
21KISIELIŃSKI Igor 51TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 2000:00:1500:07:54.9500:08:10.10+00:01:484:5512.2
22IWANIEC Dariusz 8TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-408M 2100:00:0200:07:55.0000:07:57.55+00:01:484:5512.2
23JAMNIAK Bartosz 59MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-183M 2200:00:0200:07:55.8500:07:57.95+00:01:484:5512.2
24KUŁAKOWSKI Dawid 19TKKF KOSZALINKOSZALINM-309M 2300:00:0500:07:58.2000:08:03.25+00:01:514:5612.1
25GLISZCZYŃSKI Łukasz 62SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-132M 2400:00:0000:08:00.1500:08:01.10+00:01:534:5812
26MOSIOŁEK Piotr 94KOSZALINM-409M 2500:00:1800:08:03.3500:08:21.40+00:01:565:0012
27CHODOR Martyna 2TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 200:00:0200:08:04.7000:08:07.55+00:01:575:0112
28GOTOWAŁA Rafał 159KOSZALINM-3010M 2600:00:1900:08:05.5500:08:25.10+00:01:585:0111.9
29RUTKOWSKI Artur 160SIANÓWM-184M 2700:00:1500:08:08.0000:08:23.85+00:02:015:0311.9
30KAMYK Piotr 38TKKF KOSZALIN & MH SERWIS IT :)KOSZALINM-3011M 2800:00:0700:08:11.0500:08:18.40+00:02:045:0411.8
31JAROSZ Dariusz 9TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4010M 2900:01:0200:08:11.1500:09:13.55+00:02:045:0411.8
32RUTKOWSKI Ryszard 40RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-503M 3000:00:1700:08:12.6000:08:29.80+00:02:055:0511.8
33GOŁDYN Marek 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-3012M 3100:01:0200:08:15.0500:09:17.25+00:02:085:0711.7
34PUŚCIAN Krzysztof 177GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-4011M 3200:00:0600:08:16.2500:08:22.50+00:02:095:0811.7
35DZIĘBOWSKI Mariusz 128KOSZALINM-3013M 3300:00:0600:08:20.4000:08:27.10+00:02:135:1111.6
36ZIOMEK Dariusz 197TKKF KOSZALINKOSZALINM-4012M 3400:01:0200:08:21.7500:09:24.50+00:02:145:1111.5
37GAWIECKI Piotr 190ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4013M 3500:00:0300:08:25.1000:08:29.05+00:02:185:1411.5
38ZDROWIECKI Artur 119KOSZALINM-3014M 3600:00:0400:08:30.8500:08:34.85+00:02:235:1611.4
39KILAR Tomasz 35KOSZALINM-4014M 3700:00:1000:08:32.3000:08:42.95+00:02:255:1811.3
40BESZTERDA Jakub 58KOSZALINM-133M 3800:01:1200:08:33.3000:09:45.30+00:02:265:1811.3
41BESZTERDA Sebastian 75NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-4015M 3900:01:1200:08:36.6500:09:48.85+00:02:295:2011.2
42MICERSKI Tomasz 20TKKF KOSZALINKOSZALINM-4016M 4000:00:0500:08:39.0000:08:44.50+00:02:325:2211.2
43RYBARCZYK Ireneusz 184DUNOWOM-3015M 4100:00:0300:08:39.0500:08:42.55+00:02:325:2211.2
44WAWRZYN Grzegorz 84KOSZALINM-4017M 4200:00:1000:08:42.0000:08:52.40+00:02:355:2411.1
45DENIS Aleksander 123KOSZALINM-185M 4300:00:2000:08:43.1000:09:03.60+00:02:365:2411.1
46GROCHOWSKI Rafał 37KOSZALINM-4018M 4400:00:0400:08:43.3000:08:47.30+00:02:365:2411.1
47CHODOR Izabela 3GORZEBĄDŹK-303K 300:00:0700:08:43.4500:08:51.35+00:02:365:2511.1
48SZABLA Ewelina 106MIASTKOK-304K 400:00:0200:08:43.5500:08:46.25+00:02:365:2511.1
49MIĄSEK Ryszard 53MANOWOM-3016M 4500:00:0900:08:45.1000:08:55.05+00:02:385:2611
50GĄSIOR Krystian 100ROZBIEGANY SUSZSUSZM-186M 4600:00:0400:08:45.1500:08:49.25+00:02:385:2611
51ORZEŁ Anna 21TKKF KOSZALINKOSZALINK-305K 500:00:0600:08:46.8500:08:53.30+00:02:395:2711
52OSTROWSKI Krzysztof 89KOSZALINM-4019M 4700:00:0800:08:47.9000:08:56.30+00:02:415:2711
53KOPCZEWSKI Dariusz 136KOSZALINM-504M 4800:00:1000:08:48.0000:08:58.10+00:02:415:2711
54ZIĘBA Paweł 24TKKF KOSZALINKOSZALINM-4020M 4900:00:0500:08:54.7500:09:00.55+00:02:475:3210.8
55KUPREWICZ Grzegorz 98JW1223KOSZALINM-3017M 5000:00:0700:08:57.8000:09:04.80+00:02:505:3310.8
56KRZEWIŃSKA Małgorzata 18TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 600:00:0500:09:01.5000:09:07.25+00:02:545:3610.7
57ZIÓŁKOWSKA Małgorzata 69KOSZALINK-306K 700:00:0900:09:02.6500:09:11.85+00:02:555:3610.7
58MĘDEL Marta 61KOSZALINK-401K 800:00:0900:09:07.2000:09:16.45+00:03:005:3910.6
59PIĘTKO Joanna 42KOSZALINK-402K 900:00:0900:09:07.6500:09:16.80+00:03:005:3910.6
60GRABOWSKA-LESISZ Aneta 105KOSZALINK-307K 1000:00:0400:09:13.5500:09:18.25+00:03:065:4410.5
61HAŁAJKO Magdalena 78KOSZALINK-308K 1100:00:0700:09:18.1500:09:25.75+00:03:115:4610.4
62SEEWALD Jan 80KOSZALINM-3018M 5100:00:1300:09:33.9000:09:47.00+00:03:275:5610.1
63ŁAGODA Adam 116KOSZALINM-134M 5200:00:1200:09:34.4000:09:46.60+00:03:275:5610.1
64WOJCIECHOWSKI Andrzej 172KOSZALINM-4021M 5300:00:0100:09:36.2500:09:38.15+00:03:295:5810
65DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-4022M 5400:00:0700:09:37.2000:09:44.90+00:03:305:5810
66ŻMUDA Weronika 65KOSZALINK-131K 1200:00:1100:09:38.1500:09:49.45+00:03:315:5910
67DĄBROWSKA Alicja 5TKKF KOSZALINSIANÓWK-502K 1300:00:0800:09:38.8500:09:47.40+00:03:315:5910
68KOSECKI Tomasz 161KOSZALINM-3019M 5500:00:1400:09:39.0000:09:53.40+00:03:325:5910
69KOZŁOWIECKI Waldek 16TKKF KOSZALINKOSZALINM-601M 5600:00:1100:09:48.0000:09:59.25+00:03:416:059.9
70MAZUREK Barbara 154BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-309K 1400:00:1600:09:50.0000:10:06.15+00:03:436:069.8
71JUSZCZAK Krzysztof 133KOSZALINM-602M 5700:00:1500:09:50.7000:10:06.55+00:03:436:079.8
72FAJGIER Tomasz 157MANOWOM-4023M 5800:00:0400:09:54.1500:09:58.45+00:03:476:089.8
73SEKUŁA Mariusz 167KOSZALINM-3020M 5900:00:1400:09:57.3500:10:12.05+00:03:506:119.7
74PANCERZYŃSKI Łukasz 121KOSZALINM-3021M 6000:00:0600:09:57.6000:10:04.00+00:03:506:119.7
75SKRZYPEK Marcin 73SOSNOWIECM-3022M 6100:00:1800:10:08.5000:10:27.20+00:04:016:189.5
76BATYŃSKA Magdalena 111SIANÓWK-181K 1500:00:0700:10:33.3500:10:41.10+00:04:266:339.1
77ŻELECHOWSKA Magdalena 192KOSZALINK-3010K 1600:00:0900:10:41.3000:10:50.80+00:04:346:389
78KARNICKI Zygmunt 12TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 6200:00:0600:10:41.6000:10:48.35+00:04:346:389
79KOSECKA Sylwia 99KOSZALINK-182K 1700:00:1400:10:45.6000:11:00.55+00:04:386:419
80WOLF Beata 74TKKF KOSZALINKOSZALINK-3011K 1800:00:0700:10:52.9500:11:00.05+00:04:466:458.9
81KLENIEWSKI Piotr 187KOSZALINM-505M 6300:00:0300:10:55.3500:10:58.70+00:04:486:468.8
82NOWACKA Elżbieta 46KOSZALINK-403K 1900:00:1100:11:14.2000:11:26.10+00:05:076:598.6
83RYBARCZYK Tomasz 87DUNOWOM-3023M 6400:00:1900:11:20.7500:11:40.30+00:05:137:028.5
84BORSUK Dorota 45KOSZALINK-404K 2000:00:1800:11:22.4000:11:40.40+00:05:157:038.5
85SEEWALD Julia 146KOSZALINK-Dzieci1K 2100:00:1400:11:55.1500:12:09.30+00:05:487:248.1
86SEEWALD Agnieszka 39KOSZALINK-3012K 2200:00:1400:11:56.1500:12:10.20+00:05:497:248.1
87KOZAK Arkadiusz 15TKKF KOSZALINBONINM-4024M 6500:01:1300:13:04.6000:14:17.60+00:06:578:067.4
88MAZUREK Hanna 82BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-132K 2300:00:1300:13:04.8500:13:18.25+00:06:578:077.4
89KOWALSKA Klaudia 145KOSZALINK-183K 2400:00:0500:13:05.8000:13:11.60+00:06:588:087.4
90ŚMIAŁKOWSKA Małgorzata 147SIANÓWK-3013K 2500:00:2000:13:19.4000:13:39.55+00:07:128:167.3
91KURCZ Barbara 64BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-405K 2600:00:1700:13:25.3000:13:42.80+00:07:188:197.2
92WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 68BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3014K 2700:00:1600:13:25.8500:13:42.50+00:07:188:207.2
93BARTNIK Marian 1TKKF KOSZALINKOSZALINM-701M 6600:00:0000:13:54.2500:13:55.00+00:07:478:386.9
94PAŃCZYK Justyna 132KOSZALINK-3015K 2800:00:0500:14:08.2000:14:13.25+00:08:018:466.8
95PAŃCZYK Szymon 140KOSZALINM-Dzieci1M 6700:00:0500:14:10.3000:14:15.45+00:08:038:476.8
Znaleziono 95 wynik(ów)