Zimowa Mila Górska 2016/1017 - Edycja 1/6

Organizator/ Orgainzer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2016-12-07
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
95
Wystartowało/ Started:
95
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
95

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start timeCzas
netto
1.609km
Czas
brutto
1.609km
Tempo
min/km
Tempo
km/h
1BEDNARZ Paweł 9113-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :*KOSZALIN-NACŁAWM-30100:00:0100:06:06.9000:06:08.403:4715.8
2ZAGAJEWSKI Rafał 72KL ISKRA BIAŁOGARDMALECHOWOM-18100:00:0100:06:27.7500:06:29.354:0014.9
3PEC Marek 108KOSZALINM-40100:00:0100:06:39.0000:06:40.904:0714.5
4WIDONIAK Rafał 194KOSZALINM-40200:00:0200:06:39.2500:06:41.454:0714.5
5JAŹWIŃSKI Dawid 10TKKF KOSZALINKOSZALINM-13100:00:0100:06:51.7500:06:53.054:1514.1
6SZEWCZUK Paweł 170ROSNOWOM-30200:00:0200:06:52.8500:06:55.104:1614
7WEBER Paweł 148KOSZALINM-30300:00:0200:07:13.5000:07:16.204:2913.4
8MATYJASEK Zbigniew 183TKKF KOSZALINKOSZALINM-40300:00:0200:07:16.8500:07:19.054:3113.3
9SIWIK Stanisław 95283. KRTKOSZALINM-30400:00:0400:07:18.3500:07:22.804:3213.2
10KOŚCIELNIAK Robert 14TKKF KOSZALINKOSZALINM-50100:00:0200:07:26.9500:07:29.854:3713
11SZULC Arek 56ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-30500:00:0900:07:30.9000:07:40.804:4012.9
12KONKEL Agnieszka 175KOSZALINK-30100:00:0300:07:31.4500:07:35.104:4012.8
13ZWOLIŃSKI Jan 25TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-40400:00:0300:07:32.7500:07:35.854:4012.8
14CHOŁUJ Jarek 169ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-40500:00:0800:07:42.0500:07:50.654:4612.5
15MICHALSKI Jakub 138KOSZALINM-40600:00:1800:07:42.8000:08:01.704:4712.5
16OLCZAK Krzysztof 196SIANÓWM-30600:00:0800:07:45.8500:07:54.404:4912.4
17WILKOWSKI Krzysztof 109KOSZALINM-30700:00:0600:07:45.9000:07:52.504:4912.4
18KRAKOWIAK Sławomir 17KOSZALINM-40700:01:0100:07:46.3000:08:48.004:5012.4
19TESKA Bartosz 48TKKF KOSZALINKOSZALINM-30800:00:0500:07:51.1500:07:56.454:5212.3
20WASYLÓW Mateusz 153DROZDOWOM-18200:00:0300:07:51.9500:07:55.404:5312.3
21KISIELIŃSKI Igor 51TKKF KOSZALINKOSZALINM-50200:00:1500:07:54.9500:08:10.104:5512.2
22IWANIEC Dariusz 8TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-40800:00:0200:07:55.0000:07:57.554:5512.2
23JAMNIAK Bartosz 59MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-18300:00:0200:07:55.8500:07:57.954:5512.2
24KUŁAKOWSKI Dawid 19TKKF KOSZALINKOSZALINM-30900:00:0500:07:58.2000:08:03.254:5612.1
25GLISZCZYŃSKI Łukasz 62SPRINT SŁAWNOBYTÓWM-13200:00:0000:08:00.1500:08:01.104:5812
26MOSIOŁEK Piotr 94KOSZALINM-40900:00:1800:08:03.3500:08:21.405:0012
27CHODOR Martyna 2TKKF KOSZALINKOSZALINK-30200:00:0200:08:04.7000:08:07.555:0112
28GOTOWAŁA Rafał 159KOSZALINM-301000:00:1900:08:05.5500:08:25.105:0111.9
29RUTKOWSKI Artur 160SIANÓWM-18400:00:1500:08:08.0000:08:23.855:0311.9
30KAMYK Piotr 38TKKF KOSZALIN & MH SERWIS IT :)KOSZALINM-301100:00:0700:08:11.0500:08:18.405:0411.8
31JAROSZ Dariusz 9TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-401000:01:0200:08:11.1500:09:13.555:0411.8
32RUTKOWSKI Ryszard 40RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-50300:00:1700:08:12.6000:08:29.805:0511.8
33GOŁDYN Marek 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-301200:01:0200:08:15.0500:09:17.255:0711.7
34PUŚCIAN Krzysztof 177GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-401100:00:0600:08:16.2500:08:22.505:0811.7
35DZIĘBOWSKI Mariusz 128KOSZALINM-301300:00:0600:08:20.4000:08:27.105:1111.6
36ZIOMEK Dariusz 197TKKF KOSZALINKOSZALINM-401200:01:0200:08:21.7500:09:24.505:1111.5
37GAWIECKI Piotr 190ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-401300:00:0300:08:25.1000:08:29.055:1411.5
38ZDROWIECKI Artur 119KOSZALINM-301400:00:0400:08:30.8500:08:34.855:1611.4
39KILAR Tomasz 35KOSZALINM-401400:00:1000:08:32.3000:08:42.955:1811.3
40BESZTERDA Jakub 58KOSZALINM-13300:01:1200:08:33.3000:09:45.305:1811.3
41BESZTERDA Sebastian 75NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-401500:01:1200:08:36.6500:09:48.855:2011.2
42MICERSKI Tomasz 20TKKF KOSZALINKOSZALINM-401600:00:0500:08:39.0000:08:44.505:2211.2
43RYBARCZYK Ireneusz 184DUNOWOM-301500:00:0300:08:39.0500:08:42.555:2211.2
44WAWRZYN Grzegorz 84KOSZALINM-401700:00:1000:08:42.0000:08:52.405:2411.1
45DENIS Aleksander 123KOSZALINM-18500:00:2000:08:43.1000:09:03.605:2411.1
46GROCHOWSKI Rafał 37KOSZALINM-401800:00:0400:08:43.3000:08:47.305:2411.1
47CHODOR Izabela 3GORZEBĄDŹK-30300:00:0700:08:43.4500:08:51.355:2511.1
48SZABLA Ewelina 106MIASTKOK-30400:00:0200:08:43.5500:08:46.255:2511.1
49MIĄSEK Ryszard 53MANOWOM-301600:00:0900:08:45.1000:08:55.055:2611
50GĄSIOR Krystian 100ROZBIEGANY SUSZSUSZM-18600:00:0400:08:45.1500:08:49.255:2611
51ORZEŁ Anna 21TKKF KOSZALINKOSZALINK-30500:00:0600:08:46.8500:08:53.305:2711
52OSTROWSKI Krzysztof 89KOSZALINM-401900:00:0800:08:47.9000:08:56.305:2711
53KOPCZEWSKI Dariusz 136KOSZALINM-50400:00:1000:08:48.0000:08:58.105:2711
54ZIĘBA Paweł 24TKKF KOSZALINKOSZALINM-402000:00:0500:08:54.7500:09:00.555:3210.8
55KUPREWICZ Grzegorz 98JW1223KOSZALINM-301700:00:0700:08:57.8000:09:04.805:3310.8
56KRZEWIŃSKA Małgorzata 18TKKF KOSZALINKOSZALINK-50100:00:0500:09:01.5000:09:07.255:3610.7
57ZIÓŁKOWSKA Małgorzata 69KOSZALINK-30600:00:0900:09:02.6500:09:11.855:3610.7
58MĘDEL Marta 61KOSZALINK-40100:00:0900:09:07.2000:09:16.455:3910.6
59PIĘTKO Joanna 42KOSZALINK-40200:00:0900:09:07.6500:09:16.805:3910.6
60GRABOWSKA-LESISZ Aneta 105KOSZALINK-30700:00:0400:09:13.5500:09:18.255:4410.5
61HAŁAJKO Magdalena 78KOSZALINK-30800:00:0700:09:18.1500:09:25.755:4610.4
62SEEWALD Jan 80KOSZALINM-301800:00:1300:09:33.9000:09:47.005:5610.1
63ŁAGODA Adam 116KOSZALINM-13400:00:1200:09:34.4000:09:46.605:5610.1
64WOJCIECHOWSKI Andrzej 172KOSZALINM-402100:00:0100:09:36.2500:09:38.155:5810
65DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-402200:00:0700:09:37.2000:09:44.905:5810
66ŻMUDA Weronika 65KOSZALINK-13100:00:1100:09:38.1500:09:49.455:5910
67DĄBROWSKA Alicja 5TKKF KOSZALINSIANÓWK-50200:00:0800:09:38.8500:09:47.405:5910
68KOSECKI Tomasz 161KOSZALINM-301900:00:1400:09:39.0000:09:53.405:5910
69KOZŁOWIECKI Waldek 16TKKF KOSZALINKOSZALINM-60100:00:1100:09:48.0000:09:59.256:059.9
70MAZUREK Barbara 154BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-30900:00:1600:09:50.0000:10:06.156:069.8
71JUSZCZAK Krzysztof 133KOSZALINM-60200:00:1500:09:50.7000:10:06.556:079.8
72FAJGIER Tomasz 157MANOWOM-402300:00:0400:09:54.1500:09:58.456:089.8
73SEKUŁA Mariusz 167KOSZALINM-302000:00:1400:09:57.3500:10:12.056:119.7
74PANCERZYŃSKI Łukasz 121KOSZALINM-302100:00:0600:09:57.6000:10:04.006:119.7
75SKRZYPEK Marcin 73SOSNOWIECM-302200:00:1800:10:08.5000:10:27.206:189.5
76BATYŃSKA Magdalena 111SIANÓWK-18100:00:0700:10:33.3500:10:41.106:339.1
77ŻELECHOWSKA Magdalena 192KOSZALINK-301000:00:0900:10:41.3000:10:50.806:389
78KARNICKI Zygmunt 12TKKF KOSZALINKOSZALINM-60300:00:0600:10:41.6000:10:48.356:389
79KOSECKA Sylwia 99KOSZALINK-18200:00:1400:10:45.6000:11:00.556:419
80WOLF Beata 74TKKF KOSZALINKOSZALINK-301100:00:0700:10:52.9500:11:00.056:458.9
81KLENIEWSKI Piotr 187KOSZALINM-50500:00:0300:10:55.3500:10:58.706:468.8
82NOWACKA Elżbieta 46KOSZALINK-40300:00:1100:11:14.2000:11:26.106:598.6
83RYBARCZYK Tomasz 87DUNOWOM-302300:00:1900:11:20.7500:11:40.307:028.5
84BORSUK Dorota 45KOSZALINK-40400:00:1800:11:22.4000:11:40.407:038.5
85SEEWALD Julia 146KOSZALINK-Dzieci100:00:1400:11:55.1500:12:09.307:248.1
86SEEWALD Agnieszka 39KOSZALINK-301200:00:1400:11:56.1500:12:10.207:248.1
87KOZAK Arkadiusz 15TKKF KOSZALINBONINM-402400:01:1300:13:04.6000:14:17.608:067.4
88MAZUREK Hanna 82BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-13200:00:1300:13:04.8500:13:18.258:077.4
89KOWALSKA Klaudia 145KOSZALINK-18300:00:0500:13:05.8000:13:11.608:087.4
90ŚMIAŁKOWSKA Małgorzata 147SIANÓWK-301300:00:2000:13:19.4000:13:39.558:167.3
91KURCZ Barbara 64BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-40500:00:1700:13:25.3000:13:42.808:197.2
92WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 68BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-301400:00:1600:13:25.8500:13:42.508:207.2
93BARTNIK Marian 1TKKF KOSZALINKOSZALINM-70100:00:0000:13:54.2500:13:55.008:386.9
94PAŃCZYK Justyna 132KOSZALINK-301500:00:0500:14:08.2000:14:13.258:466.8
95PAŃCZYK Szymon 140KOSZALINM-Dzieci100:00:0500:14:10.3000:14:15.458:476.8
Znaleziono 95 wynik(ów)