ZIMOWA MILA GÓRSKA 2016/2017 - EDYCJA 2/6

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2016-12-21
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
83
Wystartowało:
83
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
83
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dzieci | M-Dzieci | K-13 | M-13 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.609km
Czas
brutto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BEDNARZ Paweł 15913-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :*KOSZALIN-NACŁAWM-301M 100:00:0000:05:57.5000:05:57.60 3:4116,2
2KOZAK Paweł 80KL BAŁTYKKOSZALINM-131M 200:00:0000:06:17.8000:06:18.30+00:00:203:5415,3
3WIDONIAK Rafał 65KOSZALINM-401M 300:00:0100:06:28.0500:06:30.00+00:00:304:0114,9
4PEC Marek 108KOSZALINM-402M 400:00:0000:06:35.0500:06:35.50+00:00:374:0514,7
5SZEWCZUK Paweł 157ROSNOWOM-302M 500:00:0100:06:41.3000:06:42.35+00:00:434:0914,5
6JAŹWIŃSKI Dawid 10TKKF KOSZALINKOSZALINM-132M 600:00:0000:06:47.5500:06:48.35+00:00:504:1314,2
7WEBER Paweł 140KOSZALINM-303M 700:00:0100:07:06.7500:07:08.40+00:01:094:2513,6
8KOŚCIELNIAK Robert 14TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 800:00:0100:07:08.2500:07:09.60+00:01:104:2513,5
9WASYLÓW Mateusz 71DROZDOWOM-181M 900:00:0100:07:11.7500:07:12.90+00:01:144:2713,4
10SIWIK Stanisław 62283. KRTKOSZALINM-304M 1000:00:0200:07:12.3500:07:14.65+00:01:144:2813,4
11SZULC Arek 130ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-305M 1100:00:0600:07:23.5500:07:30.40+00:01:264:3513,1
12KONKEL Agnieszka 48KOSZALINK-301K 100:00:0100:07:26.1500:07:27.80+00:01:284:3713,0
13MICHALSKI Jakub 13KOSZALINM-403M 1200:00:1200:07:27.0500:07:39.70+00:01:294:3713,0
14BESZTERDA Jakub 194KOSZALINM-133M 1300:00:0900:07:30.2000:07:39.50+00:01:324:3912,9
15TESKA Bartosz 46TKKF KOSZALINKOSZALINM-306M 1400:00:0300:07:32.7500:07:36.35+00:01:354:4112,8
16WILKOWSKI Krzysztof 98KOSZALINM-307M 1500:00:0100:07:33.5500:07:35.50+00:01:364:4112,8
17KISIELIŃSKI Igor 169TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 1600:00:0400:07:36.4000:07:40.70+00:01:384:4312,7
18ZWOLIŃSKI Jan 25TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-404M 1700:00:0100:07:36.6000:07:38.25+00:01:394:4312,7
19BESZTERDA Sebastian 183NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-405M 1800:00:0900:07:39.0500:07:48.05+00:01:414:4512,6
20CHOŁUJ Jarek 59ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-406M 1900:00:0500:07:43.1000:07:48.85+00:01:454:4712,5
21MOSIOŁEK Piotr 175KOSZALINM-407M 2000:00:1100:07:44.8500:07:56.35+00:01:474:4812,5
22RUTKOWSKI Ryszard 132RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-503M 2100:00:0100:07:48.8500:07:50.70+00:01:514:5112,4
23CHMIELEWSKI Damian 105GNIEZNOM-504M 2200:00:0500:07:53.8500:07:59.55+00:01:564:5412,2
24IWANIEC Dariusz 8TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-408M 2300:00:0100:07:55.6000:07:57.25+00:01:584:5512,2
25KAMYK Piotr 31TKKF KOSZALIN & MH SERWIS IT :)KOSZALINM-308M 2400:00:0500:07:59.8000:08:05.20+00:02:024:5812,1
26DZIĘBOWSKI Mariusz 106KOSZALINM-309M 2500:00:0900:07:59.9000:08:09.55+00:02:024:5812,1
27ZDROWIECKI Artur 114KOSZALINM-3010M 2600:00:0100:08:00.7000:08:02.65+00:02:034:5812,0
28GOŁDYN Marek 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-3011M 2700:00:5000:08:01.9500:08:52.65+00:02:044:5912,0
29CHODOR Martyna 2TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 200:00:0200:08:03.0000:08:05.90+00:02:055:0012,0
30KUŁAKOWSKI Dawid 19TKKF KOSZALINKOSZALINM-3012M 2800:00:1900:08:04.4500:08:23.50+00:02:065:0012,0
31SOKOŁOWSKI Maciej 137KOSZALINM-3013M 2900:00:1600:08:06.0500:08:22.35+00:02:085:0111,9
32PUŚCIAN Krzysztof 177GIMNAZJUM W MANOWIEMANOWOM-409M 3000:00:0300:08:11.5000:08:15.00+00:02:145:0511,8
33GOTOWAŁA Rafał 22KOSZALINM-3014M 3100:00:1200:08:12.4000:08:24.55+00:02:145:0511,8
34MICERSKI Tomasz 20TKKF KOSZALINKOSZALINM-4010M 3200:00:0200:08:13.9500:08:16.70+00:02:165:0611,7
35ZIOMEK Darek 197TKKF KOSZALINKOSZALINM-4011M 3300:00:5000:08:14.6500:09:05.20+00:02:175:0711,7
36OSTROWSKI Krzysztof 72U ZNAJOMEGOKOSZALINM-4012M 3400:00:0400:08:17.4500:08:21.60+00:02:195:0811,7
37KILAR Tomasz 146KOSZALINM-4013M 3500:00:1300:08:23.7000:08:37.55+00:02:265:1311,5
38ZACHCIAŁ-PEC Joanna 120KOSZALINK-401K 300:00:0100:08:24.9500:08:26.05+00:02:275:1311,5
39RYBARCZYK Ireneusz 30DUNOWOM-3015M 3600:00:0400:08:25.1000:08:29.30+00:02:275:1311,5
40KULCZYK Katarzyna 61KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-303K 400:00:0700:08:25.4500:08:32.60+00:02:275:1311,5
41WAWRZYN Grzegorz 162KOSZALINM-4014M 3700:00:0300:08:30.4500:08:33.65+00:02:325:1611,4
42GROCHOWSKI Rafał 69KOSZALINM-4015M 3800:00:1300:08:34.3000:08:47.70+00:02:365:1911,3
43SZABLA Ewelina 116MIASTKOK-304K 500:00:0300:08:36.5500:08:39.80+00:02:395:2011,2
44CHODOR Izabela 3GORZEBĄDŹK-305K 600:00:0700:08:37.3500:08:44.35+00:02:395:2111,2
45KOPCZEWSKI Dariusz 84KOSZALINM-505M 3900:00:1100:08:42.7000:08:54.60+00:02:455:2411,1
46DZIESZUK Dariusz 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-4016M 4000:00:3300:08:43.0000:09:16.00+00:02:455:2411,1
47ZIĘBA Paweł 24TKKF KOSZALINKOSZALINM-4017M 4100:00:0200:08:44.3000:08:46.70+00:02:465:2511,1
48MĘDEL Marta 87KOSZALINK-402K 700:00:0300:08:45.1500:08:49.00+00:02:475:2611,0
49HAŁAJKO Magdalena 81KOSZALINK-306K 800:00:0400:08:46.4500:08:51.25+00:02:485:2711,0
50KRZEWIŃSKA Małgorzata 18TKKF KOSZALINKOSZALINK-501K 900:00:0400:08:49.7500:08:54.45+00:02:525:2910,9
51MIĄSEK Ryszard 170MANOWOM-3016M 4200:00:1200:08:50.5500:09:02.95+00:02:535:2910,9
52KUPREWICZ Grzegorz 153JW1223KOSZALINM-3017M 4300:00:0500:08:52.5000:08:57.50+00:02:555:3010,9
53GRABOWSKA-LESISZ Aneta 100KOSZALINK-307K 1000:00:0200:09:16.2000:09:18.65+00:03:185:4510,4
54ZIÓŁKOWSKA Małgorzata 196KOSZALINK-308K 1100:00:0500:09:26.9000:09:32.20+00:03:295:5210,2
55SEEWALD Jan 57KOSZALINM-3018M 4400:00:1500:09:34.2500:09:49.95+00:03:365:5610,1
56FAJGIER Tomasz 138MANOWOM-4018M 4500:00:0300:09:36.5000:09:39.55+00:03:395:5710,1
57DĄBROWSKA Alicja 5TKKF KOSZALINSIANÓWK-502K 1200:00:0500:09:42.4000:09:47.40+00:03:446:0110,0
58ŁAGODA Adam 119KOSZALINM-134M 4600:00:0800:09:48.9500:09:57.90+00:03:516:059,8
59KOZŁOWIECKI Waldek 16TKKF KOSZALINKOSZALINM-601M 4700:00:1300:09:51.0000:10:04.00+00:03:536:079,8
60KOSECKI Tomasz 102KOSZALINM-3019M 4800:00:1800:09:53.8500:10:12.15+00:03:566:089,8
61MAZUREK Barbara 161BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-309K 1300:00:0700:09:54.2000:10:01.95+00:03:566:089,8
62JUSZCZAK Krzysztof 51KOSZALINM-602M 4900:00:0700:09:54.5000:10:02.30+00:03:576:099,7
63PANCERZYŃSKI Łukasz 147KOSZALINM-3020M 5000:00:0300:10:00.8500:10:04.65+00:04:036:139,6
64WOJCIECHOWSKI Andrzej 128KOSZALINM-4019M 5100:00:0000:10:05.3000:10:05.85+00:04:076:159,6
65ŚMIAŁKOWSKI Bartosz 53SIANÓWM-3021M 5200:00:0500:10:11.1500:10:16.45+00:04:136:199,5
66KARNICKI Zygmunt 12TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 5300:00:0600:10:19.6500:10:26.00+00:04:226:259,3
67KLENIEWSKI Piotr 42KOSZALINM-506M 5400:00:0800:10:22.5500:10:30.70+00:04:256:269,3
68RYBARCZYK Tomasz 95DUNOWOM-3022M 5500:00:0400:10:31.6000:10:36.40+00:04:346:329,2
69SKRZYPEK Marcin 35SOSNOWIECM-3023M 5600:00:1400:10:36.6500:10:51.05+00:04:396:359,1
70WOLF Beata 74TKKF KOSZALINKOSZALINK-3010K 1400:00:0400:10:50.8500:10:55.35+00:04:536:448,9
71BORSUK Dorota 37KOSZALINK-403K 1500:00:0700:10:55.1000:11:02.85+00:04:576:468,8
72KOSECKA Sylwia 167KOSZALINK-181K 1600:00:1700:11:28.8500:11:46.45+00:05:317:078,4
73SEEWALD Julia 29KOSZALINK-Dzieci1K 1700:00:1700:11:30.1500:11:47.20+00:05:327:088,4
74KOZAK Arkadiusz 123TKKF KoszalinBONINM-4020M 5700:00:4300:11:34.5000:12:18.05+00:05:377:118,3
75SEEWALD Agnieszka 126KOSZALINK-3011K 1800:00:1700:11:35.0000:11:52.90+00:05:377:118,3
76NOWACKA Elżbieta 73KOSZALINK-404K 1900:00:0800:11:38.3500:11:46.85+00:05:407:138,3
77KOWALSKA Klaudia 28KOSZALINK-182K 2000:00:0300:12:21.0500:12:24.05+00:06:237:407,8
78MAZUREK Hanna 77BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-131K 2100:00:0700:13:24.3000:13:31.60+00:07:268:197,2
79WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 78BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3012K 2200:00:0600:13:37.8000:13:44.10+00:07:408:287,1
80KURCZ Barbara 136BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-405K 2300:00:0600:13:37.8500:13:44.10+00:07:408:287,1
81BARTNIK Marian 1TKKF KOSZALINKOSZALINM-701M 5800:00:0000:14:01.3500:14:01.85+00:08:038:426,9
82RYBARCZYK Nina 11DUNOWOK-Dzieci2K 2400:00:1400:14:23.5000:14:38.30+00:08:268:566,7
83ŚMIAŁKOWSKA Małgorzata 184SIANÓWK-3013K 2500:00:1400:14:24.4000:14:39.30+00:08:268:576,7
Znaleziono 83 wynik(ów)