ZIMOWA MILA GÓRSKA 2017/2018 - EDYCJA 1/6

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-12-20
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
91
Wystartowało/ Started:
91
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
89
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOZAK Paweł 80KL BAŁTYKBONINM-141M 100:06:04.55 3:4615.9
2GÓRSKI Mateusz 61MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJLĘBORKM-181M 200:06:05.15+00:00:003:4615.9
3KOZAK Arkadiusz 60TKKF KOSZALINBONINM-401M 300:06:18.10+00:00:133:5415.3
4CZAPLIŃSKI Jacek 66FREE BIRDSKOSZALINM-301M 400:06:34.90+00:00:304:0514.7
5MUSIAŁ Krzysztof 77TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 500:06:36.65+00:00:324:0514.6
6PRZEWŁOCKI Michał 75TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 600:06:47.00+00:00:424:1214.2
7SOSNOWSKI Tomasz 5'BAŁTYK' KOSZALINKOSZALINM-182M 700:06:50.65+00:00:464:1414.1
8ZIELIŃSKI Kacper 4KOSZALINM-183M 800:06:58.80+00:00:544:2013.8
9SITOWSKI Marcin 69KOSZALINM-184M 900:07:03.10+00:00:584:2213.7
10ZUKAL Piotr 11KOSZALINM-402M 1000:07:05.55+00:01:014:2413.6
11BESZTERDA Jakub 1KOSZALINM-142M 1100:07:09.05+00:01:044:2613.5
12ZACHOLSKI Wojciech 91KOSZALINM-185M 1200:07:09.60+00:01:054:2713.5
13KOŚCIELNIAK Robert 53TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1300:07:12.40+00:01:074:2813.4
14ŻYWICKI Janusz 57KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-403M 1400:07:17.10+00:01:124:3113.3
15MOSZYŃSKI Jacek 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 1500:07:22.00+00:01:174:3413.1
16BESZTERDA Sebastian 8NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-404M 1600:07:23.85+00:01:194:3513.1
17KONKEL Agnieszka 18KOSZALINK-301K 100:07:26.80+00:01:224:3713
18ŻYWICKI Bartosz 15DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-304M 1700:07:29.35+00:01:244:3812.9
19MAAS Artur Artimea 100KINO~BIEGÓW~ARTI*KOSZALINM-305M 1800:07:30.40+00:01:254:4012.9
20ZWOLIŃSKI Jan 94TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-405M 1900:07:30.80+00:01:264:4012.9
21SZUBERT Marcin 38USTRONIE MORSKIEM-406M 2000:07:41.30+00:01:364:4612.6
22IWANIEC Dariusz 98TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-407M 2100:07:47.30+00:01:424:5012.4
23WOŁOWIEC Przemek 40KOSZALINM-306M 2200:07:47.60+00:01:434:5012.4
24DATA Dariusz 35KOSZALINM-408M 2300:07:50.45+00:01:454:5212.3
25KONKEL Łukasz 34KOSZALINM-307M 2400:07:55.60+00:01:514:5512.2
26KISIELIŃSKI Igor 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-503M 2500:07:56.60+00:01:524:5512.2
27KUŁAKOWSKI Dawid 67TKKF KOSZALINKOSZALINM-409M 2600:07:56.85+00:01:524:5612.2
28BASSEL Marcin 39KOSZALINM-308M 2700:07:58.90+00:01:544:5712.1
29MICHNOWICZ Ewelina 51HUSARIA RACE TEAMGUBINK-181K 200:08:00.30+00:01:554:5812.1
30CZARNOWSKI Kamil 17KOSZALINM-186M 2800:08:01.70+00:01:574:5812
31MISZCZYK Jan 36ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-187M 2900:08:05.05+00:02:005:0112
32CHOŁUJ Jarek 65KOSZALINM-4010M 3000:08:05.45+00:02:005:0112
33MICERSKI Tomasz 86TKKF KOSZALINKOSZALINM-4011M 3100:08:11.60+00:02:075:0411.8
34SZABLA Ewelina 42TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:08:15.70+00:02:115:0811.7
35KAMYK Piotr 47MH SERWIS IT KOSZALIN WWW.MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM-309M 3200:08:15.90+00:02:115:0811.7
36CHODOR Martyna 45TKKF KOSZALINKOSZALINK-303K 400:08:19.75+00:02:155:1011.6
37KAZIMIEROWICZ Radosław 33VTT KOSZALINKOSZALINM-3010M 3300:08:24.80+00:02:205:1311.5
38ĆWIRKO Mateusz 37KOSZALINM-188M 3400:08:30.65+00:02:265:1711.3
39CHODOR Izabela 9TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-304K 500:08:32.00+00:02:275:1811.3
40CIEŚLAK Radosław 23KOSZALINM-189M 3500:08:34.60+00:02:305:1911.3
41NOREK Tomek 64KOSZALINM-4012M 3600:08:35.30+00:02:305:2011.2
42WAWRZYN Grzegorz 19KOSZALINM-4013M 3700:08:37.90+00:02:335:2111.2
43ŻUKOWSKI Cezary 56CZAREK W BIEGUKOSZALINM-3011M 3800:08:40.05+00:02:355:2211.1
44SKOWYRSKI Janusz 3TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-504M 3900:08:40.90+00:02:365:2311.1
45DĄBROWSKA Alicja 32TKKF KOSZALINSIANÓWK-501K 600:08:44.35+00:02:395:2511.1
46KOWALCZYK Arkadiusz 13KUROWOM-1810M 4000:08:52.50+00:02:475:3110.9
47MARZEC Łukasz 62KOSZALINM-3012M 4100:08:56.10+00:02:515:3310.8
48SZUBERT Julia 46USTRONIE MORSKIEK-141K 700:08:57.10+00:02:525:3310.8
49KULCZYK Katarzyna 72KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-305K 800:08:58.25+00:02:535:3410.8
50MĘDEL Marta 31TKKF KOSZALINKOSZALINK-401K 900:08:58.50+00:02:535:3410.8
51GOŁDYN Marek 14TKKF KOSZALINKOSZALINM-3013M 4200:08:59.80+00:02:555:3510.7
52KURŁOWICZ Krzysztof 76ŻÓŁWIEGO BIEGACZA :)KOSZALINM-3014M 4300:09:00.10+00:02:555:3510.7
53KRZEWIŃSKA Małgorzata 73TKKF KOSZALINKOSZALINK-502K 1000:09:00.60+00:02:565:3510.7
54ZIÓŁKOWSKA Gosia 44KOSZALINK-306K 1100:09:01.35+00:02:565:3610.7
55GRABOWSKA-LESISZ Aneta 22KOSZALINK-307K 1200:09:17.10+00:03:125:4510.4
56ORZEŁ Anna Justyna 74TKKF KOSZALINKOSZALINK-402K 1300:09:23.60+00:03:195:4910.3
57JUSZCZAK Krzysztof 30KOSZALINM-601M 4400:09:24.35+00:03:195:5010.3
58KLENIEWSKI Piotr 58ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-505M 4500:09:27.55+00:03:235:5210.2
59KOPCZEWSKI Dariusz 27KOSZALINM-506M 4600:09:34.25+00:03:295:5710.1
60SZUBERT Alicja 25KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-Dz1K 1400:09:35.50+00:03:305:5710.1
61PAWLAK Marek 71KOSZALINM-3015M 4700:09:36.25+00:03:315:5710.1
62PANCERZYŃSKI Łukasz 48KOSZALINM-3016M 4800:09:42.60+00:03:386:0110
63KOZŁOWIECKI Waldek 70TKKF KOSZALINKOSZALINM-602M 4900:09:49.05+00:03:446:059.8
64PAWELSKI Kacper 85TIMO&JOHNNYSIANÓWM-143M 5000:09:50.60+00:03:466:069.8
65KALOCIŃSKI Krzysztof 49KOSZALINM-3017M 5100:09:57.45+00:03:526:119.7
66ZALESKI Tomasz 92GORZEBĄDŹM-3018M 5200:10:04.15+00:03:596:159.6
67JANCZEWSKI Jacek 52KOSZALINM-1811M 5300:10:09.60+00:04:056:189.5
68SIKORSKI Witold 41KB RUN 42ROSNOWOM-507M 5400:10:09.70+00:04:056:189.5
69MAZUREK Barbara 43BABECZKI KOSZALINKOBYLNICAK-308K 1500:10:10.70+00:04:066:199.5
70NOWACKA Elżbieta 28KOSZALINK-403K 1600:10:12.05+00:04:076:209.5
71KARNICKI Zygmunt 95TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 5500:10:14.90+00:04:106:219.4
72RADOSZ Katarzyna 29KOSZALINK-404K 1700:10:18.60+00:04:146:249.4
73NAWROCKA Anna 24KOSZALINK-182K 1800:10:21.65+00:04:176:269.3
74ROBAKOWSKA Żaneta 16GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-309K 1900:10:24.30+00:04:196:279.3
75BIERKUS Mirosław 59TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 5600:10:27.20+00:04:226:299.2
76SKRZYPEK Marcin 26NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-3019M 5700:10:29.15+00:04:246:319.2
77SZUBERT Agnieszka 63KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-3010K 2000:10:33.20+00:04:286:339.2
78KUCZYŃSKI Tymoteusz 97TIMO&JOHNNYSIANÓWM-144M 5800:10:46.95+00:04:426:419
79BRZEZIŃSKI Bartosz 88SŁUPSKM-1812M 5900:10:48.90+00:04:446:438.9
80FRĄTCZAK Sławomir 82SŁUPSKM-3020M 6000:11:05.35+00:05:006:538.7
81HAWRAN Beata 54KOSZALINK-183K 2100:11:21.50+00:05:167:028.5
82HELLER Zdzisław 10NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 6100:11:31.30+00:05:267:098.4
83ŻAK Rafał 68SŁUPSKM-3021M 6200:12:37.45+00:06:327:507.7
84WOLF Beata 12TKKF KOSZALINKOSZALINK-3011K 2200:12:39.50+00:06:347:527.6
85KOZŁOWIECKA Małgorzata 79KOSZALINK-503K 2300:12:48.65+00:06:447:577.5
86PRZYBOREK Kinga 20KOSZALINK-3012K 2400:13:26.20+00:07:218:207.2
87MARTKO Agnieszka 2KOSZALINK-3013K 2500:15:03.00+00:08:589:206.4
88WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 50BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3014K 2600:17:25.65+00:11:2110:495.5
89BĄKOWSKA Agata 55BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-Dz2K 2700:17:25.85+00:11:2110:495.5
90BARTNIK Marian 78TKKF KOSZALINKOSZALINM-701M 63   
91ZAWORSKI Nicolas 21SP 9KOSZALINM-Dz1M 64   
Znaleziono 91 wynik(ów)