ZIMOWA MILA GÓRSKA 2017/2018 - EDYCJA 1/6

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-12-20
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
91
Wystartowało/ Started:
91
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
89
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 18KOSZALINK-301K 100:07:26.80 4:3713
2MICHNOWICZ Ewelina 51HUSARIA RACE TEAMGUBINK-181K 200:08:00.30+00:00:334:5812.1
3SZABLA Ewelina 42TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:08:15.70+00:00:485:0811.7
4CHODOR Martyna 45TKKF KOSZALINKOSZALINK-303K 400:08:19.75+00:00:525:1011.6
5CHODOR Izabela 9TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-304K 500:08:32.00+00:01:055:1811.3
6DĄBROWSKA Alicja 32TKKF KOSZALINSIANÓWK-501K 600:08:44.35+00:01:175:2511.1
7SZUBERT Julia 46USTRONIE MORSKIEK-141K 700:08:57.10+00:01:305:3310.8
8KULCZYK Katarzyna 72KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-305K 800:08:58.25+00:01:315:3410.8
9MĘDEL Marta 31TKKF KOSZALINKOSZALINK-401K 900:08:58.50+00:01:315:3410.8
10KRZEWIŃSKA Małgorzata 73TKKF KOSZALINKOSZALINK-502K 1000:09:00.60+00:01:335:3510.7
11ZIÓŁKOWSKA Gosia 44KOSZALINK-306K 1100:09:01.35+00:01:345:3610.7
12GRABOWSKA-LESISZ Aneta 22KOSZALINK-307K 1200:09:17.10+00:01:505:4510.4
13ORZEŁ Anna Justyna 74TKKF KOSZALINKOSZALINK-402K 1300:09:23.60+00:01:565:4910.3
14SZUBERT Alicja 25KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-Dz1K 1400:09:35.50+00:02:085:5710.1
15MAZUREK Barbara 43BABECZKI KOSZALINKOBYLNICAK-308K 1500:10:10.70+00:02:436:199.5
16NOWACKA Elżbieta 28KOSZALINK-403K 1600:10:12.05+00:02:456:209.5
17RADOSZ Katarzyna 29KOSZALINK-404K 1700:10:18.60+00:02:516:249.4
18NAWROCKA Anna 24KOSZALINK-182K 1800:10:21.65+00:02:546:269.3
19ROBAKOWSKA Żaneta 16GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-309K 1900:10:24.30+00:02:576:279.3
20SZUBERT Agnieszka 63KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-3010K 2000:10:33.20+00:03:066:339.2
21HAWRAN Beata 54KOSZALINK-183K 2100:11:21.50+00:03:547:028.5
22WOLF Beata 12TKKF KOSZALINKOSZALINK-3011K 2200:12:39.50+00:05:127:527.6
23KOZŁOWIECKA Małgorzata 79KOSZALINK-503K 2300:12:48.65+00:05:217:577.5
24PRZYBOREK Kinga 20KOSZALINK-3012K 2400:13:26.20+00:05:598:207.2
25MARTKO Agnieszka 2KOSZALINK-3013K 2500:15:03.00+00:07:369:206.4
26WOJTKIEWICZ-BĄKOWSKA Dorota 50BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-3014K 2600:17:25.65+00:09:5810:495.5
27BĄKOWSKA Agata 55BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-Dz2K 2700:17:25.85+00:09:5910:495.5
Znaleziono 27 wynik(ów)