ZIMOWA MILA GÓRSKA 2017/2018 - EDYCJA 1/6

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-12-20
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
91
Wystartowało/ Started:
91
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
89
Na trasie/ On track:
2

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | M-60 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOZAK Paweł 80KL BAŁTYKBONINM-141M 100:06:04.55 3:4615.9
2GÓRSKI Mateusz 61MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJLĘBORKM-181M 200:06:05.15+00:00:003:4615.9
3KOZAK Arkadiusz 60TKKF KOSZALINBONINM-401M 300:06:18.10+00:00:133:5415.3
4CZAPLIŃSKI Jacek 66FREE BIRDSKOSZALINM-301M 400:06:34.90+00:00:304:0514.7
5MUSIAŁ Krzysztof 77TKKF KOSZALINKOSZALINM-302M 500:06:36.65+00:00:324:0514.6
6PRZEWŁOCKI Michał 75TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 600:06:47.00+00:00:424:1214.2
7SOSNOWSKI Tomasz 5'BAŁTYK' KOSZALINKOSZALINM-182M 700:06:50.65+00:00:464:1414.1
8ZIELIŃSKI Kacper 4KOSZALINM-183M 800:06:58.80+00:00:544:2013.8
9SITOWSKI Marcin 69KOSZALINM-184M 900:07:03.10+00:00:584:2213.7
10ZUKAL Piotr 11KOSZALINM-402M 1000:07:05.55+00:01:014:2413.6
11BESZTERDA Jakub 1KOSZALINM-142M 1100:07:09.05+00:01:044:2613.5
12ZACHOLSKI Wojciech 91KOSZALINM-185M 1200:07:09.60+00:01:054:2713.5
13KOŚCIELNIAK Robert 53TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1300:07:12.40+00:01:074:2813.4
14ŻYWICKI Janusz 57KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM-403M 1400:07:17.10+00:01:124:3113.3
15MOSZYŃSKI Jacek 7TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 1500:07:22.00+00:01:174:3413.1
16BESZTERDA Sebastian 8NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-404M 1600:07:23.85+00:01:194:3513.1
17ŻYWICKI Bartosz 15DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-304M 1700:07:29.35+00:01:244:3812.9
18MAAS Artur Artimea 100KINO~BIEGÓW~ARTI*KOSZALINM-305M 1800:07:30.40+00:01:254:4012.9
19ZWOLIŃSKI Jan 94TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-405M 1900:07:30.80+00:01:264:4012.9
20SZUBERT Marcin 38USTRONIE MORSKIEM-406M 2000:07:41.30+00:01:364:4612.6
21IWANIEC Dariusz 98TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-407M 2100:07:47.30+00:01:424:5012.4
22WOŁOWIEC Przemek 40KOSZALINM-306M 2200:07:47.60+00:01:434:5012.4
23DATA Dariusz 35KOSZALINM-408M 2300:07:50.45+00:01:454:5212.3
24KONKEL Łukasz 34KOSZALINM-307M 2400:07:55.60+00:01:514:5512.2
25KISIELIŃSKI Igor 6TKKF KOSZALINKOSZALINM-503M 2500:07:56.60+00:01:524:5512.2
26KUŁAKOWSKI Dawid 67TKKF KOSZALINKOSZALINM-409M 2600:07:56.85+00:01:524:5612.2
27BASSEL Marcin 39KOSZALINM-308M 2700:07:58.90+00:01:544:5712.1
28CZARNOWSKI Kamil 17KOSZALINM-186M 2800:08:01.70+00:01:574:5812
29MISZCZYK Jan 36ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-187M 2900:08:05.05+00:02:005:0112
30CHOŁUJ Jarek 65KOSZALINM-4010M 3000:08:05.45+00:02:005:0112
31MICERSKI Tomasz 86TKKF KOSZALINKOSZALINM-4011M 3100:08:11.60+00:02:075:0411.8
32KAMYK Piotr 47MH SERWIS IT KOSZALIN WWW.MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM-309M 3200:08:15.90+00:02:115:0811.7
33KAZIMIEROWICZ Radosław 33VTT KOSZALINKOSZALINM-3010M 3300:08:24.80+00:02:205:1311.5
34ĆWIRKO Mateusz 37KOSZALINM-188M 3400:08:30.65+00:02:265:1711.3
35CIEŚLAK Radosław 23KOSZALINM-189M 3500:08:34.60+00:02:305:1911.3
36NOREK Tomek 64KOSZALINM-4012M 3600:08:35.30+00:02:305:2011.2
37WAWRZYN Grzegorz 19KOSZALINM-4013M 3700:08:37.90+00:02:335:2111.2
38ŻUKOWSKI Cezary 56CZAREK W BIEGUKOSZALINM-3011M 3800:08:40.05+00:02:355:2211.1
39SKOWYRSKI Janusz 3TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-504M 3900:08:40.90+00:02:365:2311.1
40KOWALCZYK Arkadiusz 13KUROWOM-1810M 4000:08:52.50+00:02:475:3110.9
41MARZEC Łukasz 62KOSZALINM-3012M 4100:08:56.10+00:02:515:3310.8
42GOŁDYN Marek 14TKKF KOSZALINKOSZALINM-3013M 4200:08:59.80+00:02:555:3510.7
43KURŁOWICZ Krzysztof 76ŻÓŁWIEGO BIEGACZA :)KOSZALINM-3014M 4300:09:00.10+00:02:555:3510.7
44JUSZCZAK Krzysztof 30KOSZALINM-601M 4400:09:24.35+00:03:195:5010.3
45KLENIEWSKI Piotr 58ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-505M 4500:09:27.55+00:03:235:5210.2
46KOPCZEWSKI Dariusz 27KOSZALINM-506M 4600:09:34.25+00:03:295:5710.1
47PAWLAK Marek 71KOSZALINM-3015M 4700:09:36.25+00:03:315:5710.1
48PANCERZYŃSKI Łukasz 48KOSZALINM-3016M 4800:09:42.60+00:03:386:0110
49KOZŁOWIECKI Waldek 70TKKF KOSZALINKOSZALINM-602M 4900:09:49.05+00:03:446:059.8
50PAWELSKI Kacper 85TIMO&JOHNNYSIANÓWM-143M 5000:09:50.60+00:03:466:069.8
51KALOCIŃSKI Krzysztof 49KOSZALINM-3017M 5100:09:57.45+00:03:526:119.7
52ZALESKI Tomasz 92GORZEBĄDŹM-3018M 5200:10:04.15+00:03:596:159.6
53JANCZEWSKI Jacek 52KOSZALINM-1811M 5300:10:09.60+00:04:056:189.5
54SIKORSKI Witold 41KB RUN 42ROSNOWOM-507M 5400:10:09.70+00:04:056:189.5
55KARNICKI Zygmunt 95TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 5500:10:14.90+00:04:106:219.4
56BIERKUS Mirosław 59TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 5600:10:27.20+00:04:226:299.2
57SKRZYPEK Marcin 26NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-3019M 5700:10:29.15+00:04:246:319.2
58KUCZYŃSKI Tymoteusz 97TIMO&JOHNNYSIANÓWM-144M 5800:10:46.95+00:04:426:419
59BRZEZIŃSKI Bartosz 88SŁUPSKM-1812M 5900:10:48.90+00:04:446:438.9
60FRĄTCZAK Sławomir 82SŁUPSKM-3020M 6000:11:05.35+00:05:006:538.7
61HELLER Zdzisław 10NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 6100:11:31.30+00:05:267:098.4
62ŻAK Rafał 68SŁUPSKM-3021M 6200:12:37.45+00:06:327:507.7
63BARTNIK Marian 78TKKF KOSZALINKOSZALINM-701M 63   
64ZAWORSKI Nicolas 21SP 9KOSZALINM-Dz1M 64   
Znaleziono 64 wynik(ów)