ZIMOWA MILA GÓRSKA 2017/2018 - EDYCJA 3/6

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-01-24
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
74
Wystartowało/ Started:
74
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
74
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GÓRSKI Mateusz 73MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJLĘBORKM-181M 100:06:01.55 3:4416
2GAWRON Piotr 5ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYNM-182M 200:06:15.60+00:00:143:5315.4
3GOŁĘBIEWSKI Tomasz 93UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-183M 300:06:19.15+00:00:173:5515.3
4MUSIAŁ Krzysztof 67TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 400:06:20.25+00:00:183:5615.3
5ZIELIŃSKI Kacper 52KOSZALINM-184M 500:06:23.40+00:00:213:5815.1
6DORSZYŃSKI Grzegorz 23UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-302M 600:06:27.40+00:00:254:0015
7CZAPLIŃSKI Jacek 33FREE BIRDSKOSZALINM-303M 700:06:41.85+00:00:404:0914.5
8PRZEWŁOCKI Michał 78TKKF KOSZALINKOSZALINM-304M 800:06:51.10+00:00:494:1514.1
9ZUKAL Piotr 7KOSZALINM-401M 900:06:54.55+00:00:534:1714
10ZACHOLSKI Wojciech 45KOSZALINM-185M 1000:07:06.75+00:01:054:2513.6
11CZARNOWSKI Kamil 83KOSZALINM-186M 1100:07:06.95+00:01:054:2513.6
12KOŚCIELNIAK Robert 15TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1200:07:10.70+00:01:094:2713.4
13SÓJKA Klaudia 51UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-181K 100:07:12.40+00:01:104:2813.4
14BESZTERDA Sebastian 99NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-402M 1300:07:17.15+00:01:154:3213.2
15WOŁOWIEC Przemek 77KOSZALINM-403M 1400:07:20.95+00:01:194:3313.1
16LEWIŃSKI Konrad 102UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-141M 1500:07:21.50+00:01:194:3313.1
17MOSZYŃSKI Jacek 40TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 1600:07:24.80+00:01:234:3613
18SZUBERT Marcin 58USTRONIE MORSKIEM-404M 1700:07:28.00+00:01:264:3812.9
19SOSNOWSKI Tomasz 69'BAŁTYK' KOSZALINKOSZALINM-187M 1800:07:28.30+00:01:264:3812.9
20MAAS Artur Artimea 9KINO~BIEGÓW~ARTI*KOSZALINM-305M 1900:07:28.95+00:01:274:3812.9
21KONKEL Agnieszka 48KOSZALINK-301K 200:07:32.25+00:01:304:4012.8
22ZWOLIŃSKI Jan 50TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-503M 2000:07:36.85+00:01:354:4312.7
23KUŁAKOWSKI Dawid 88TKKF KOSZALINKOSZALINM-405M 2100:07:40.40+00:01:384:4512.6
24BASSEL Marcin 20KOSZALINM-306M 2200:07:44.35+00:01:424:4812.5
25MICHNOWICZ Ewelina 37HUSARIA RACE TEAMGUBINK-182K 300:07:45.25+00:01:434:4812.5
26FRĄTCZAK Sławomir 25SŁUPSKM-307M 2300:07:55.30+00:01:534:5512.2
27CIEŚLAK Radosław 95KOSZALINM-188M 2400:07:57.25+00:01:554:5612.2
28KAMYK Piotr 57MH SERWIS IT KOSZALIN WWW.MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM-308M 2500:07:57.55+00:01:564:5612.2
29ZAKRZEWSKA Sara 49UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-183K 400:07:59.15+00:01:574:5712.1
30KONKEL Łukasz 31KOSZALINM-309M 2600:08:00.15+00:01:584:5812.1
31CHOŁUJ Jarek 98KOSZALINM-406M 2700:08:02.45+00:02:004:5912
32MICERSKI Tomasz 61TKKF KOSZALINKOSZALINM-407M 2800:08:02.55+00:02:015:0012
33ŻYWICKI Bartosz 62DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-3010M 2900:08:04.40+00:02:025:0112
34SKOWYRSKI Janusz 13TKKF KOSZALINBIESIEKIERZM-504M 3000:08:17.55+00:02:165:0911.6
35BONIECKA Kamila 12UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-Dz1K 500:08:21.80+00:02:205:1111.6
36CHODOR Izabela 94TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-302K 600:08:25.40+00:02:235:1311.5
37MARKIEWICZ Paulina 30UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-141K 700:08:26.00+00:02:245:1411.5
38KOSIARKIEWICZ Martyna 46UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-Dz2K 800:08:26.60+00:02:255:1411.4
39DĄBROWSKA Alicja 27TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+1K 900:08:29.00+00:02:275:1611.4
40KOPCZEWSKI Dariusz 101KOSZALINM-505M 3100:08:35.40+00:02:335:1911.3
41ŻUKOWSKI Cezary 66CZAREK W BIEGUKOSZALINM-3011M 3200:08:38.70+00:02:375:2211.2
42WAWRZYN Grzegorz 43KOSZALINM-408M 3300:08:44.65+00:02:435:2611
43GĄGOŁ Julia 70UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-142K 1000:08:44.85+00:02:435:2611
44KULCZYK Katarzyna 89KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-303K 1100:08:47.20+00:02:455:2711
45MĘDEL Marta 105TKKF KOSZALINKOSZALINK-401K 1200:08:47.50+00:02:455:2711
46KAZIMIEROWICZ Radosław 2VTT KOSZALINKOSZALINM-3012M 3400:08:50.60+00:02:495:2910.9
47KRZEWIŃSKA Małgorzata 29TKKF KOSZALINKOSZALINK-50+2K 1300:08:53.05+00:02:515:3110.9
48OSOBNIAK Ryszard 22KOSZALINM-601M 3500:08:55.70+00:02:545:3210.8
49GRABOWSKA-LESISZ Aneta 10KOSZALINK-402K 1400:09:03.40+00:03:015:3710.7
50ZIÓŁKOWSKA Gosia 56KOSZALINK-304K 1500:09:04.55+00:03:035:3710.7
51SZUBERT Alicja 35KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-Dz3K 1600:09:05.75+00:03:045:3910.6
52PANCERZYŃSKI Łukasz 81KOSZALINM-3013M 3600:09:08.25+00:03:065:4010.6
53ELSNER Agata 71UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-143K 1700:09:12.00+00:03:105:4210.5
54JUSZCZAK Krzysztof 84KOSZALINM-602M 3700:09:12.05+00:03:105:4210.5
55KLENIEWSKI Piotr 3ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-506M 3800:09:12.50+00:03:105:4210.5
56NOREK Tomek 44KOSZALINM-507M 3900:09:12.70+00:03:115:4210.5
57SZUBERT Julia 54USTRONIE MORSKIEK-184K 1800:09:12.95+00:03:115:4210.5
58KRUPIŃSKI Krzysztof 107E-UROLOG.EUKOSZALINM-508M 4000:09:17.90+00:03:165:4610.4
59KOZŁOWIECKI Waldek 75TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 4100:09:32.15+00:03:305:5510.1
60ROSZCZYC Agnieszka 72KOSZALINK-305K 1900:09:37.20+00:03:355:5910
61GOLEC Ania 4KOSZALINK-403K 2000:09:38.90+00:03:375:5910
62ROBAKOWSKA Żaneta 103GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-306K 2100:09:39.75+00:03:386:0010
63SIKORSKI Witold 96KB RUN 42ROSNOWOM-509M 4200:09:48.85+00:03:476:059.8
64BIERKUS Mirosław 104TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 4300:10:08.85+00:04:076:189.5
65NOWACKA Elżbieta 85KOSZALINK-404K 2200:10:20.55+00:04:196:259.3
66KALOCIŃSKI Krzysztof 76KOSZALINM-3014M 4400:10:23.65+00:04:226:279.3
67NAWROCKA Anna 1KOSZALINK-185K 2300:10:27.90+00:04:266:309.2
68RADOSZ Katarzyna 42KOSZALINK-405K 2400:10:33.75+00:04:326:339.1
69PRZYBOREK Kinga 79KOSZALINK-307K 2500:10:49.30+00:04:476:438.9
70HELLER Zdzisław 90NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 4500:11:09.75+00:05:086:568.7
71KOZŁOWIECKA Małgorzata 26KOSZALINK-50+3K 2600:11:34.75+00:05:337:118.4
72SKRZYPEK Marcin 53NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-409M 4600:13:25.65+00:07:248:197.2
73WOLF Beata 106TKKF KOSZALINKOSZALINK-406K 2700:14:22.85+00:08:218:566.7
74BARTNIK Marian 21TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+1M 4700:14:43.30+00:08:419:086.6
Znaleziono 74 wynik(ów)