ZIMOWA MILA GÓRSKA 2017/2018 - EDYCJA 3/6

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-01-24
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
74
Wystartowało/ Started:
74
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
74
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SÓJKA Klaudia 51UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-181K 100:07:12.40 4:2813.4
2KONKEL Agnieszka 48KOSZALINK-301K 200:07:32.25+00:00:194:4012.8
3MICHNOWICZ Ewelina 37HUSARIA RACE TEAMGUBINK-182K 300:07:45.25+00:00:324:4812.5
4ZAKRZEWSKA Sara 49UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-183K 400:07:59.15+00:00:464:5712.1
5BONIECKA Kamila 12UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-Dz1K 500:08:21.80+00:01:095:1111.6
6CHODOR Izabela 94TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-302K 600:08:25.40+00:01:135:1311.5
7MARKIEWICZ Paulina 30UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-141K 700:08:26.00+00:01:135:1411.5
8KOSIARKIEWICZ Martyna 46UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-Dz2K 800:08:26.60+00:01:145:1411.4
9DĄBROWSKA Alicja 27TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+1K 900:08:29.00+00:01:165:1611.4
10GĄGOŁ Julia 70UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-142K 1000:08:44.85+00:01:325:2611
11KULCZYK Katarzyna 89KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-303K 1100:08:47.20+00:01:345:2711
12MĘDEL Marta 105TKKF KOSZALINKOSZALINK-401K 1200:08:47.50+00:01:355:2711
13KRZEWIŃSKA Małgorzata 29TKKF KOSZALINKOSZALINK-50+2K 1300:08:53.05+00:01:405:3110.9
14GRABOWSKA-LESISZ Aneta 10KOSZALINK-402K 1400:09:03.40+00:01:515:3710.7
15ZIÓŁKOWSKA Gosia 56KOSZALINK-304K 1500:09:04.55+00:01:525:3710.7
16SZUBERT Alicja 35KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-Dz3K 1600:09:05.75+00:01:535:3910.6
17ELSNER Agata 71UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-143K 1700:09:12.00+00:01:595:4210.5
18SZUBERT Julia 54USTRONIE MORSKIEK-184K 1800:09:12.95+00:02:005:4210.5
19ROSZCZYC Agnieszka 72KOSZALINK-305K 1900:09:37.20+00:02:245:5910
20GOLEC Ania 4KOSZALINK-403K 2000:09:38.90+00:02:265:5910
21ROBAKOWSKA Żaneta 103GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-306K 2100:09:39.75+00:02:276:0010
22NOWACKA Elżbieta 85KOSZALINK-404K 2200:10:20.55+00:03:086:259.3
23NAWROCKA Anna 1KOSZALINK-185K 2300:10:27.90+00:03:156:309.2
24RADOSZ Katarzyna 42KOSZALINK-405K 2400:10:33.75+00:03:216:339.1
25PRZYBOREK Kinga 79KOSZALINK-307K 2500:10:49.30+00:03:366:438.9
26KOZŁOWIECKA Małgorzata 26KOSZALINK-50+3K 2600:11:34.75+00:04:227:118.4
27WOLF Beata 106TKKF KOSZALINKOSZALINK-406K 2700:14:22.85+00:07:108:566.7
Znaleziono 27 wynik(ów)