ZIMOWA MILA GÓRSKA 2017/2018 - EDYCJA 4/6

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-07
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
75
Wystartowało/ Started:
75
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
75
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 18KOSZALINK-301K 100:07:26.80 4:3713
2BORYCHOWSKA Marlena 21KB TUPOT USTKAKOBYLNICAK-302K 200:07:26.85+00:00:004:3713
3SZUBERT Julia 74USTRONIE MORSKIEK-181K 300:08:03.25+00:00:365:0012
4GĄGOŁ Julia 31UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-141K 400:08:24.30+00:00:575:1311.5
5CHODOR Martyna 43TKKF KOSZALINKOSZALINK-303K 500:08:24.75+00:00:575:1311.5
6CHODOR Izabela 50TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-304K 600:08:40.30+00:01:135:2211.1
7DĄBROWSKA Alicja 93TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+1K 700:08:45.90+00:01:195:2611
8KULCZYK Katarzyna 84KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-305K 800:08:50.10+00:01:235:2910.9
9BONIECKA Kamila 73UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-Dz1K 900:08:52.70+00:01:255:3010.9
10GRABOWSKA-LESISZ Aneta 37KOSZALINK-401K 1000:08:57.55+00:01:305:3410.8
11MĘDEL Marta 65TKKF KOSZALINKOSZALINK-402K 1100:09:09.40+00:01:425:4010.6
12ZIÓŁKOWSKA Gosia 92KOSZALINK-306K 1200:09:09.90+00:01:435:4110.5
13KRZEWIŃSKA Małgorzata 83TKKF KOSZALINKOSZALINK-50+2K 1300:09:16.50+00:01:495:4510.4
14SZUBERT Alicja 30KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-Dz2K 1400:09:25.60+00:01:585:5110.2
15SZUBERT Agnieszka 49KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-307K 1500:09:30.40+00:02:035:5410.2
16GOLEC Ania 34KOSZALINK-403K 1600:09:59.35+00:02:326:129.7
17ROBAKOWSKA Żaneta 46GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-308K 1700:10:02.85+00:02:366:149.6
18NOWACKA Elżbieta 90KOSZALINK-404K 1800:10:17.05+00:02:506:239.4
19RADOSZ Katarzyna 47KOSZALINK-405K 1900:10:34.65+00:03:076:349.1
20PRZYBOREK Kinga 77KOSZALINK-309K 2000:10:56.30+00:03:296:478.8
21KOZŁOWIECKA Małgorzata 62KOSZALINK-50+3K 2100:12:03.00+00:04:367:298
22ZUKAL Aleksandra 53KOSZALINK-406K 2200:13:21.20+00:05:548:177.2
23WOLF Beata 52TKKF KOSZALINKOSZALINK-407K 2300:13:39.55+00:06:128:297.1
Znaleziono 23 wynik(ów)