ZIMOWA MILA GÓRSKA 2017/2018 - EDYCJA 4/6

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-07
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
75
Wystartowało/ Started:
75
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
75
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GÓRSKI Mateusz 71MORSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJLĘBORKM-181M 100:06:02.30 3:4416
2ZACHARCZUK Albin 26UNIA HRUBIESZÓWSŁUPSKM-182M 200:06:06.55+00:00:043:4715.8
3JEFIMCZYK Norbert 40LKS FENIX SŁUPSKDAMNICAM-183M 300:06:08.30+00:00:063:4815.8
4BORYCHOWSKI Mariusz 82KB TUPOT USTKAKOBYLNICAM-401M 400:06:12.35+00:00:103:5115.6
5KOZAK Arkadiusz 29TKKF KOSZALINBONINM-402M 500:06:14.30+00:00:123:5215.5
6GOŁĘBIEWSKI Tomasz 17UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-184M 600:06:34.50+00:00:324:0414.7
7MUSIAŁ Krzysztof 86TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 700:06:39.80+00:00:374:0814.5
8DORSZYŃSKI Grzegorz 36UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-302M 800:06:42.95+00:00:404:1014.4
9ORZECHOWSKI Kamil 12TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 900:06:48.25+00:00:454:1314.2
10CZAPLIŃSKI Jacek 33FREE BIRDSKOSZALINM-304M 1000:06:53.60+00:00:514:1714
11ZUKAL Piotr 10KOSZALINM-403M 1100:07:03.90+00:01:014:2313.7
12ZACHOLSKI Wojciech 41KOSZALINM-185M 1200:07:12.75+00:01:104:2813.4
13SITOWSKI Marcin 5KOSZALINM-186M 1300:07:17.85+00:01:154:3213.2
14BESZTERDA Sebastian 44NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-404M 1400:07:23.05+00:01:204:3513.1
15BESZTERDA Jakub 56KOSZALINM-141M 1500:07:23.55+00:01:214:3513.1
16HAMALA Marcin 98TAGERKOSZALINM-305M 1600:07:27.40+00:01:254:3812.9
17MOSZYŃSKI Jacek 99TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1700:07:29.15+00:01:264:3812.9
18KOŚCIELNIAK Robert 64TKKF KOSZALINKOSZALINM-502M 1800:07:34.05+00:01:314:4112.8
19IWANIEC Dariusz 23TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-405M 1900:07:39.50+00:01:374:4512.6
20LEWIŃSKI Konrad 48UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-142M 2000:07:39.70+00:01:374:4512.6
21ŻYWICKI Bartosz 91DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-306M 2100:07:41.30+00:01:394:4612.5
22WOŁOWIEC Przemek 6KOSZALINM-406M 2200:07:42.00+00:01:394:4612.5
23KUŁAKOWSKI Dawid 13TKKF KOSZALINKOSZALINM-407M 2300:07:42.50+00:01:404:4712.5
24ZWOLIŃSKI Jan 16TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-503M 2400:07:46.40+00:01:444:4912.4
25BASSEL Marcin 7KOSZALINM-307M 2500:07:47.65+00:01:454:5012.4
26SZUBERT Marcin 63USTRONIE MORSKIEM-408M 2600:07:52.50+00:01:504:5312.3
27KAMYK Piotr 55MH SERWIS IT KOSZALIN WWW.MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM-308M 2700:08:15.30+00:02:135:0711.7
28MICERSKI Tomasz 94TKKF KOSZALINKOSZALINM-409M 2800:08:18.65+00:02:165:0911.6
29CHOŁUJ Jarek 75KOSZALINM-4010M 2900:08:23.45+00:02:215:1211.5
30KONKEL Łukasz 4KOSZALINM-309M 3000:08:27.70+00:02:255:1511.4
31NOREK Tomek 87KOSZALINM-504M 3100:08:28.70+00:02:265:1611.4
32ŻUKOWSKI Cezary 70CZAREK W BIEGUKOSZALINM-3010M 3200:08:34.60+00:02:325:1911.3
33SOKOŁOWSKI Maciej 45KOSZALINM-3011M 3300:08:34.70+00:02:325:1911.3
34CIEŚLAK Radosław 76KOSZALINM-187M 3400:08:39.70+00:02:375:2211.2
35KAZIMIEROWICZ Radosław 58VTT KOSZALINKOSZALINM-3012M 3500:08:42.55+00:02:405:2411.1
36JAROSZ Jakub 57TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-188M 3600:08:46.15+00:02:435:2611
37KOPCZEWSKI Dariusz 51KOSZALINM-505M 3700:08:52.95+00:02:505:3110.9
38WAWRZYN Grzegorz 25KOSZALINM-4011M 3800:09:00.05+00:02:575:3510.7
39PANCERZYŃSKI Łukasz 89KOSZALINM-3013M 3900:09:20.25+00:03:175:4810.3
40OSOBNIAK Ryszard 81KOSZALINM-601M 4000:09:20.60+00:03:185:4810.3
41SIKORSKI Witold 78KB RUN 42ROSNOWOM-506M 4100:09:31.00+00:03:285:5410.2
42DZIESZUK Dariusz 20TKKF KOSZALINKOSZALINM-507M 4200:09:33.25+00:03:305:5510.1
43KLENIEWSKI Piotr 66ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-508M 4300:09:39.90+00:03:376:0010
44JUSZCZAK Krzysztof 14KOSZALINM-602M 4400:09:41.40+00:03:396:0010
45BIERKUS Mirosław 69TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 4500:09:47.25+00:03:446:049.9
46KURŁOWICZ Krzysztof 11ŻÓŁWIEGO BIEGACZA :)KOSZALINM-3014M 4600:09:54.15+00:03:516:089.8
47KOZŁOWIECKI Waldek 59TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 4700:10:11.75+00:04:096:209.5
48WĘCŁAWIAK Marek 3KOSZALINM-4012M 4800:10:13.25+00:04:106:219.4
49SKRZYPEK Marcin 38NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-4013M 4900:11:23.50+00:05:217:048.5
50HELLER Zdzisław 68NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 5000:11:50.15+00:05:477:208.2
51ZUKAL Jakub 72KOSZALINM-Dz1M 5100:13:10.75+00:07:088:117.3
52BARTNIK Marian 60TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+1M 5200:15:03.70+00:09:019:206.4
Znaleziono 52 wynik(ów)