ZIMOWA MILA GÓRSKA 2017/2018 - EDYCJA 5/6

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-02-21
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
80
Wystartowało/ Started:
80
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
80
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZACHARCZUK Albin 100UNIA HRUBIESZÓWSŁUPSKM-181M 100:05:56.45 3:4116.3
2KOZAK Paweł 92KL BAŁTYKBONINM-141M 200:06:02.60+00:00:063:4516
3PELO Artur 66STARNICE M-401M 300:06:07.65+00:00:113:4715.8
4GAWRON Piotr 17ULKS TALEX BORZYTUCHOMBOROWY MŁYN M-182M 400:06:13.55+00:00:173:5115.5
5DORSZYŃSKI Grzegorz 49UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-301M 500:06:17.45+00:00:213:5415.3
6ZACHOLSKI Wojciech 85KOSZALINM-183M 600:06:45.60+00:00:494:1214.3
7CZAPLIŃSKI Jacek 30FREE BIRDSKOSZALINM-302M 700:06:47.15+00:00:504:1214.2
8WIRKUS Kacper 95UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-184M 800:06:47.85+00:00:514:1214.2
9PRZEWŁOCKI Michał 32TKKF KOSZALINKOSZALINM-303M 900:06:56.05+00:00:594:1813.9
10SZULC Arek 55KOSZALINM-402M 1000:06:56.95+00:01:004:1913.9
11JAŹWIŃSKI Dawid 89TKKF KOSZALINKOSZALINM-185M 1100:06:58.35+00:01:014:2013.8
12SÓJKA Klaudia 20UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-181K 100:06:59.65+00:01:034:2013.8
13PIŁAT Michał 61BOLESŁAWIECM-403M 1200:06:59.80+00:01:034:2013.8
14KOŚCIELNIAK Robert 88TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 1300:07:03.20+00:01:064:2313.7
15JAROSZ Jakub 64TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-186M 1400:07:05.50+00:01:094:2313.6
16ZUKAL Piotr 7KOSZALINM-404M 1500:07:06.10+00:01:094:2413.6
17ZWOLIŃSKI Jan 73TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-502M 1600:07:09.90+00:01:134:2713.5
18WOŁOWIEC Przemek 50KOSZALINM-405M 1700:07:12.05+00:01:154:2813.4
19BESZTERDA Jakub 75KOSZALINM-142M 1800:07:13.70+00:01:174:2913.4
20BESZTERDA Sebastian 63NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-406M 1900:07:17.40+00:01:204:3113.3
21ŻYWICKI Bartosz 69DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-304M 2000:07:20.30+00:01:234:3313.2
22LEWIŃSKI Konrad 68UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWM-143M 2100:07:20.35+00:01:234:3313.2
23MOSZYŃSKI Jacek 26TKKF KOSZALINKOSZALINM-503M 2200:07:21.25+00:01:244:3313.1
24KONKEL Agnieszka 58KOSZALINK-301K 200:07:22.35+00:01:254:3413.1
25ZAKRZEWSKA Sara 53UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-182K 300:07:25.80+00:01:294:3713
26SZUBERT Marcin 2USTRONIE MORSKIEM-407M 2300:07:28.75+00:01:324:3812.9
27FRIESKIE Anna 77UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-141K 400:07:28.75+00:01:324:3812.9
28KUŁAKOWSKI Dawid 36TKKF KOSZALINKOSZALINM-408M 2400:07:31.00+00:01:344:4012.9
29SZUBERT Julia 74USTRONIE MORSKIEK-183K 500:07:41.65+00:01:454:4612.5
30BASSEL Marcin 35KOSZALINM-305M 2500:07:45.95+00:01:494:4912.4
31ŻUKOWSKI Cezary 80CZAREK W BIEGUKOSZALINM-306M 2600:07:48.85+00:01:524:5012.4
32IWANIEC Dariusz 28TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-409M 2700:07:49.95+00:01:534:5112.3
33CIEŚLAK Radosław 79KOSZALINM-187M 2800:07:53.95+00:01:574:5412.2
34KONKEL Łukasz 21KOSZALINM-307M 2900:07:54.00+00:01:574:5412.2
35KAMYK Piotr 78MH SERWIS IT KOSZALIN WWW.MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM-308M 3000:07:54.45+00:01:584:5412.2
36CHOŁUJ Jarek 87KOSZALINM-4010M 3100:07:55.25+00:01:584:5512.2
37MICERSKI Tomasz 10TKKF KOSZALINKOSZALINM-4011M 3200:07:59.20+00:02:024:5712.1
38NOREK Tomek 84KOSZALINM-504M 3300:08:09.70+00:02:135:0411.8
39CHODOR Martyna 44TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 600:08:09.95+00:02:135:0411.8
40JAROSZ Dariusz 65TKKF KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKAM-4012M 3400:08:12.60+00:02:165:0511.8
41BONIECKA Kamila 33UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-Dz1K 700:08:13.00+00:02:165:0611.8
42KULCZYK Katarzyna 8KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-303K 800:08:18.80+00:02:225:0911.6
43SOKOŁOWSKI Maciej 72KOSZALINM-309M 3500:08:24.50+00:02:285:1311.5
44DĄBROWSKA Alicja 34TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+1K 900:08:25.80+00:02:295:1411.5
45MARKIEWICZ Paulina 37UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-142K 1000:08:26.25+00:02:295:1411.5
46KOSIARKIEWICZ Martyna 29UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-Dz2K 1100:08:27.75+00:02:315:1411.4
47CHODOR Izabela 91TKKF KOSZALINGORZEBĄDŹK-304K 1200:08:28.20+00:02:315:1511.4
48KAZIMIEROWICZ Radosław 99VTT KOSZALINKOSZALINM-3010M 3600:08:33.80+00:02:375:1911.3
49KOPCZEWSKI Dariusz 97KOSZALINM-505M 3700:08:36.05+00:02:395:2011.2
50SZUBERT Agnieszka 16KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-305K 1300:08:39.75+00:02:435:2211.1
51WAWRZYN Grzegorz 24KOSZALINM-4013M 3800:08:41.20+00:02:445:2311.1
52SZUBERT Alicja 13KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-Dz3K 1400:08:43.55+00:02:475:2511.1
53BIERKUS Mirosław 52TKKF KOSZALINKOSZALINM-601M 3900:08:48.65+00:02:525:2811
54KRZEWIŃSKA Małgorzata 22TKKF KOSZALINKOSZALINK-50+2K 1500:08:54.10+00:02:575:3210.8
55MĘDEL Marta 11TKKF KOSZALINKOSZALINK-401K 1600:08:55.65+00:02:595:3210.8
56KOŹMIŃSKI Patryk 43KATOWICEM-3011M 4000:08:57.80+00:03:015:3410.8
57PANCERZYŃSKI Łukasz 76KOSZALINM-3012M 4100:08:58.75+00:03:025:3410.8
58OSOBNIAK Ryszard 93KOSZALINM-602M 4200:08:59.35+00:03:025:3410.8
59GRABOWSKA-LESISZ Aneta 38KOSZALINK-402K 1700:09:04.25+00:03:075:3810.6
60ZIÓŁKOWSKA Gosia 59KOSZALINK-306K 1800:09:04.70+00:03:085:3810.6
61KLENIEWSKI Piotr 67ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-506M 4300:09:12.00+00:03:155:4210.5
62RUDZIKIEWICZ Maja 42UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-143K 1900:09:13.70+00:03:175:4310.5
63ELSNER Agata 60UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-144K 2000:09:14.05+00:03:175:4410.5
64JUSZCZAK Krzysztof 4KOSZALINM-603M 4400:09:18.65+00:03:225:4710.4
65KRZEWIŃSKA Monika 71KOSZALINK-307K 2100:09:28.60+00:03:325:5310.2
66WĘCŁAWIAK Marek 18KOSZALINM-4014M 4500:09:39.85+00:03:436:0010
67ROBAKOWSKA Żaneta 14GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-308K 2200:09:39.95+00:03:436:0010
68RADOSZ Katarzyna 90KOSZALINK-403K 2300:09:47.60+00:03:516:049.9
69SIKORSKI Witold 51KB RUN 42ROSNOWOM-507M 4600:09:55.90+00:03:596:109.7
70NOWACKA Elżbieta 27KOSZALINK-404K 2400:10:08.80+00:04:126:189.5
71GAWLIŃSKA Sylwia 41UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-145K 2500:10:17.35+00:04:206:239.4
72DĘBSKA Nikola 48UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓWK-146K 2600:10:18.15+00:04:216:239.4
73PRZYBOREK Kinga 62KOSZALINK-309K 2700:10:26.50+00:04:306:299.2
74WYSZYŃSKA Kaja 83KRETOMINOK-184K 2800:11:41.55+00:05:457:168.3
75KOZŁOWIECKI Waldek 98TKKF KOSZALINKOSZALINM-604M 4700:11:54.25+00:05:577:238.1
76KOZŁOWIECKA Małgorzata 94KOSZALINK-50+3K 2900:11:56.15+00:05:597:248.1
77SKRZYPEK Marcin 45NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-4015M 4800:12:59.30+00:07:028:047.4
78HELLER Zdzisław 81NIEZRZESZONYKOSZALINM-605M 4900:13:25.20+00:07:288:197.2
79WYSZYŃSKA Iwona 70KRETOMINOK-50+4K 3000:13:26.70+00:07:308:217.2
80WOLF Beata 82TKKF KOSZALINKOSZALINK-405K 3100:13:51.50+00:07:558:367
Znaleziono 80 wynik(ów)