ZIMOWA MILA GÓRSKA 2017/2018 - EDYCJA 6/6

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2018-03-07
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
53
Wystartowało/ Started:
53
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
53
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-Dz | M-Dz | K-14 | M-14 | K-18 | M-18 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50+ | M-50 | M-60 | M-70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ORZECHOWSKI Kamil 11TKKF KOSZALINKOSZALINM-301M 100:06:07.35 3:4715.8
2CZAPLIŃSKI Jacek 3FREE BIRDSKOSZALINM-302M 200:06:42.35+00:00:354:0914.4
3ZACHOLSKI Wojciech 15KOSZALINM-181M 300:06:50.55+00:00:434:1414.1
4SZULC Arek 30KOSZALINM-401M 400:06:57.50+00:00:504:1913.9
5ZUKAL Piotr 22KOSZALINM-402M 500:07:02.10+00:00:544:2213.7
6KOŚCIELNIAK Robert 14TKKF KOSZALINKOSZALINM-501M 600:07:07.65+00:01:004:2513.5
7ZWOLIŃSKI Jan 36TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-502M 700:07:07.95+00:01:004:2513.6
8BESZTERDA Sebastian 41NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-403M 800:07:18.15+00:01:104:3213.2
9MOSZYŃSKI Jacek 60TKKF KOSZALINKOSZALINM-503M 900:07:20.00+00:01:124:3313.2
10ŻYWICKI Bartosz 23DZIKI KOSZALINSTARKOWOM-303M 1000:07:20.35+00:01:134:3313.2
11WOŁOWIEC Przemek 10KOSZALINM-404M 1100:07:25.20+00:01:174:3713
12SZUBERT Marcin 35USTRONIE MORSKIEM-405M 1200:07:29.60+00:01:224:3912.9
13BESZTERDA Jakub 47KOSZALINM-141M 1300:07:31.25+00:01:234:4012.9
14KONKEL Agnieszka 24KOSZALINK-301K 100:07:36.05+00:01:284:4312.7
15BASSEL Marcin 16KOSZALINM-304M 1400:07:39.45+00:01:324:4512.6
16SZUBERT Julia 34USTRONIE MORSKIEK-181K 200:07:43.75+00:01:364:4812.5
17IWANIEC Dariusz 42TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-406M 1500:07:44.20+00:01:364:4812.5
18KAMYK Piotr 6MH SERWIS IT KOSZALIN WWW.MH-INFORMATYKA.PLKOSZALINM-305M 1600:07:46.35+00:01:394:4912.4
19KUŁAKOWSKI Dawid 55TKKF KOSZALINKOSZALINM-407M 1700:07:46.90+00:01:394:5012.4
20CIEŚLAK Radosław 56KOSZALINM-182M 1800:07:56.95+00:01:494:5612.2
21SOKOŁOWSKI Maciej 40KOSZALINM-306M 1900:07:59.95+00:01:524:5812.1
22ŻUKOWSKI Cezary 5CZAREK W BIEGUKOSZALINM-307M 2000:08:03.15+00:01:555:0012
23CHOŁUJ Jarek 20KOSZALINM-408M 2100:08:05.65+00:01:585:0112
24KONKEL Łukasz 38KOSZALINM-308M 2200:08:09.80+00:02:025:0411.8
25CHODOR Martyna 44TKKF KOSZALINKOSZALINK-302K 300:08:10.65+00:02:035:0411.8
26SZABLA Ewelina 28TKKF KOSZALINKOSZALINK-303K 400:08:26.10+00:02:185:1411.5
27DĄBROWSKA Alicja 29TKKF KOSZALINSIANÓWK-50+1K 500:08:29.35+00:02:225:1611.4
28NOREK Tomek 13KOSZALINM-504M 2300:08:30.80+00:02:235:1711.3
29SZUBERT Agnieszka 21KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-304K 600:08:40.20+00:02:325:2211.1
30MICERSKI Tomasz 50TKKF KOSZALINKOSZALINM-409M 2400:08:41.35+00:02:345:2311.1
31KOPCZEWSKI Dariusz 1KOSZALINM-505M 2500:08:44.60+00:02:375:2611
32KOŹMIŃSKI Patryk 7KATOWICEM-309M 2600:08:45.10+00:02:375:2611
33KAZIMIEROWICZ Radosław 53VTT KOSZALINKOSZALINM-3010M 2700:08:46.85+00:02:395:2611
34WAWRZYN Grzegorz 45KOSZALINM-4010M 2800:08:51.15+00:02:435:2910.9
35SZUBERT Alicja 33KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK-Dz1K 700:08:51.90+00:02:445:3010.9
36ZIÓŁKOWSKA Gosia 19KOSZALINK-305K 800:08:56.85+00:02:495:3310.8
37KRZEWIŃSKA Małgorzata 12TKKF KOSZALINKOSZALINK-50+2K 900:09:00.20+00:02:525:3610.7
38OSOBNIAK Ryszard 17KOSZALINM-601M 2900:09:02.10+00:02:545:3710.7
39GRABOWSKA-LESISZ Aneta 37KOSZALINK-401K 1000:09:11.60+00:03:045:4210.5
40KURŁOWICZ Krzysztof 4ŻÓŁWIEGO BIEGACZA :)KOSZALINM-3011M 3000:09:20.00+00:03:125:4710.4
41KULCZYK Katarzyna 32KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-306K 1100:09:20.15+00:03:125:4710.4
42MĘDEL Marta 26TKKF KOSZALINKOSZALINK-402K 1200:09:20.50+00:03:135:4810.3
43JUSZCZAK Krzysztof 25KOSZALINM-602M 3100:09:45.45+00:03:386:039.9
44NOWACKA Elżbieta 18KOSZALINK-403K 1300:10:02.05+00:03:546:139.6
45ROBAKOWSKA Żaneta 39GABINET REHABILITACJI AKTYWNEJKOSZALINK-307K 1400:10:07.60+00:04:006:179.5
46KOZŁOWIECKI Waldek 8TKKF KOSZALINKOSZALINM-603M 3200:10:14.00+00:04:066:219.4
47SIKORSKI Witold 51KB RUN 42ROSNOWOM-506M 3300:10:27.30+00:04:196:299.2
48PRZYBOREK Kinga 46KOSZALINK-308K 1500:10:36.80+00:04:296:359.1
49SKRZYPEK Marcin 27NIETOPERZE KOSZALINKOSZALINM-4011M 3400:12:09.00+00:06:017:328
50KOZŁOWIECKA Małgorzata 2KOSZALINK-50+3K 1600:12:17.70+00:06:107:387.9
51HELLER Zdzisław 31NIEZRZESZONYKOSZALINM-604M 3500:12:46.10+00:06:387:557.6
52WOLF Beata 59TKKF KOSZALINKOSZALINK-404K 1700:13:12.60+00:07:058:117.3
53BARTNIK Marian 9TKKF KOSZALINKOSZALINM-70+1M 3600:15:29.00+00:09:219:376.2
Znaleziono 53 wynik(ów)