ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - EDYCJA 1/5

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2019-01-09
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
1.609 km
Zgłoszonych/ Registered:
84
Wystartowało/ Started:
84
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
84
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
1.609km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOZAK Paweł 96KL BAŁTYKBONINM18-291M 100:05:52.08 3:3816.5
2KĘPKA Adrian 139DECATHLON KOSZALIN/ TAGER KOSZALINDARŁOWOM18-292M 200:06:00.96+00:00:083:4416.1
3SZKOŁUDA Miłosz 93DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-293M 300:06:22.83+00:00:303:5715.2
4CZAPLIŃSKI Jacek 3TAGER KOSZALINKOSZALINM30-391M 400:06:46.17+00:00:544:1214.3
5BESZTERDA Jakub 57KOSZALINM14-171M 500:06:51.96+00:00:594:1514.1
6MAJKOWICZ Rafał 135KOSZALINM30-392M 600:06:53.40+00:01:014:1614
7ZUKAL Piotr 36KOSZALINM40-491M 700:06:54.74+00:01:024:1714
8KASZUBIAK Klaudiusz 185KOSZALINM40-492M 800:06:56.58+00:01:044:1913.9
9ZACHOLSKI Wojciech 308KOSZALINM18-294M 900:06:57.25+00:01:054:1913.9
10ZWOLIŃSKI Jan 126TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1000:07:12.35+00:01:204:2813.4
11NAKONIECZNY Rafał 32TKKF KOSZALINKOSZALINM30-393M 1100:07:13.27+00:01:214:2813.4
12PICK Tomasz 101DEAF KOSZALINKOSZALINM40-493M 1200:07:15.06+00:01:224:3013.3
13BIEŃKOWSKI Tomasz 68NIEKŁONICEM30-394M 1300:07:18.16+00:01:264:3213.2
14SOSNOWSKI Tomasz 177MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM18-295M 1400:07:21.78+00:01:294:3313.1
15ANDERS Rafał 134DREWUTNIE KOSZALINKOSZALINM18-296M 1500:07:23.76+00:01:314:3513.1
16KOŚCIELNIAK Robert 51TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 1600:07:24.57+00:01:324:3613
17HOREGLAD Paweł 13SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-297M 1700:07:26.10+00:01:344:3713
18MATYSIAK Wojciech 167KOSZALINM30-395M 1800:07:26.66+00:01:344:3713
19DZIĘBOWSKI Mariusz 151KOSZALINM30-396M 1900:07:32.19+00:01:404:4012.8
20LIPNIEWICZ Paweł 117WIELKIE MUMIEKOSZALINM30-397M 2000:07:34.83+00:01:424:4212.7
21KUŁAKOWSKI Dawid 137TKKF KOSZALINKOSZALINM40-494M 2100:07:36.12+00:01:444:4312.7
22MOSZYŃSKI Jacek 100TKKF KOSZALINKOSZALINM50-593M 2200:07:40.10+00:01:484:4512.6
23TARNOWSKI Mariusz 30KOSZALINM30-398M 2300:07:40.25+00:01:484:4512.6
24WEBER Paweł 45ENERGONKOSZALINM30-399M 2400:07:40.56+00:01:484:4512.6
25IWANIEC Dariusz 179TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-495M 2500:07:42.47+00:01:504:4712.5
26BASSEL Marcin 94KOSZALINM30-3910M 2600:07:49.37+00:01:574:5112.4
27BRZEZIŃSKI Jan 41TEAMPIOTRUSBIAŁOGARDM50-594M 2700:07:52.53+00:02:004:5312.3
28HAMALA Marcin 146TAGER KOSZALINKOSZALINM30-3911M 2800:07:52.59+00:02:004:5312.3
29KONKEL Łukasz 163KOSZALINM40-496M 2900:07:55.57+00:02:034:5512.2
30ROGOŻA Ireneusz 306KOSZALINM40-497M 3000:07:56.25+00:02:044:5512.2
31CHOŁUJ Jarek 47HOPHOPTEMPOTEAM!KOSZALINM40-498M 3100:07:57.29+00:02:054:5612.2
32WENDORFF Paweł 116WIERCISZEWOM18-298M 3200:07:59.82+00:02:074:5712.1
33KWIETNIEWSKI Daniel 199KOSZALINM40-499M 3300:08:00.96+00:02:084:5812
34MICERSKI Tomasz 195TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4910M 3400:08:02.73+00:02:105:0012
35KISIELIŃSKI Igor 121TKKF KOSZALINKOSZALINM50-595M 3500:08:04.09+00:02:125:0012
36MOSIOŁEK Piotr 34KOSZALINM40-4911M 3600:08:13.67+00:02:215:0611.7
37CZERNIAK Gracjan 180KOSZALINM30-3912M 3700:08:14.15+00:02:225:0611.7
38WILKOWSKI Krzysztof 182KOSZALINM40-4912M 3800:08:24.07+00:02:315:1311.5
39KAMYK Piotr 87MH IT SYSTEMY ERP KOSZALINKOSZALINM30-3913M 3900:08:27.80+00:02:355:1511.4
40PRYCA Adam 184USTKAM30-3914M 4000:08:28.57+00:02:365:1511.4
41MILEWSKI Tomasz 81KOSZALINM30-3915M 4100:08:29.85+00:02:375:1611.4
42NOREK Tomek 80KOSZALINM50-596M 4200:08:33.69+00:02:415:1911.3
43WÓJCICKI Adrian 48KOSZALINM30-3916M 4300:08:33.88+00:02:415:1811.3
44JOCHYM Mariusz 55ROSNOWOM30-3917M 4400:08:34.67+00:02:425:1911.3
45WAWRZYN Grzegorz 86KOSZALINM40-4913M 4500:08:43.41+00:02:515:2511.1
46KUBIK Krystian 193RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-299M 4600:08:45.09+00:02:535:2611
47RUTKOWSKI Artur 147KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM18-2910M 4700:08:51.96+00:02:595:3010.9
48DZIESZUK Dariusz 5TKKF KOSZALINKOSZALINM50-597M 4800:08:55.44+00:03:035:3210.8
49KAZIMIERCZAK Leszek 131LOVELASY DĄBKIKOSZALINM30-3918M 4900:09:02.19+00:03:105:3610.7
50OSOBNIAK Ryszard 33KOSZALINM60-691M 5000:09:02.84+00:03:105:3710.7
51KOPCZEWSKI Dariusz 153KOSZALINM50-598M 5100:09:06.60+00:03:145:3910.6
52KOBUS Piotr 11KOSZALINM30-3919M 5200:09:07.20+00:03:155:3910.6
53PIETRZYK Mateusz 1SIANÓWM18-2911M 5300:09:10.56+00:03:185:4210.5
54JUSZCZAK Krzysztof 173KOSZALINM60-692M 5400:09:21.26+00:03:295:4910.3
55PANCERZYŃSKI Łukasz 172KOSZALINM40-4914M 5500:09:34.74+00:03:425:5710.1
56BODO Rafał 8KOSZALINM30-3920M 5600:09:35.60+00:03:435:5710.1
57ZUKAL Jakub 198KOSZALINM10-131M 5700:09:55.92+00:04:036:109.7
58SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 58USTRONIE MORSKIEM10-132M 5800:09:57.32+00:04:056:109.7
59KAZIMIEROWICZ Radosław 25VTT KOSZALINKOSZALINM30-3921M 5900:09:59.00+00:04:066:129.7
60KOZŁOWIECKI Waldemar 54TKKF KOSZALINKOSZALINM60-693M 6000:10:15.95+00:04:236:229.4
61KARNICKI Zygmunt 71TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 6100:10:41.82+00:04:496:389
62HELLER Zdzisław 176NIEZRZESZONYKOSZALINM60-695M 6200:12:53.87+00:07:018:007.5
63KARNICKI Artur 148KOSZALINM40-4915M 6300:14:24.67+00:08:328:576.7
64BARTNIK Marian 196TKKF KOSZALINKOSZALINM70+1M 6400:16:21.84+00:10:2910:095.9
Znaleziono 64 wynik(ów)