ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - EDYCJA 2/5

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-01-23
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
83
Wystartowało:
83
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
83
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WRÓBEL Jakub 57KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM18-291M 100:05:44.08 3:3316.8
2ZACHARCZUK Albin 105UNIA HRUBIESZÓWHRUBIESZÓWM18-292M 200:05:59.43+00:00:153:4216.1
3SZKOŁUDA Miłosz 116DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-293M 300:06:07.28+00:00:233:4815.8
4KASZUBIAK Klaudiusz 100KOSZALINM40-491M 400:06:43.95+00:00:594:1014.3
5BESZTERDA Jakub 58KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM14-171M 500:06:47.97+00:01:034:1314.2
6MAJKOWICZ Rafał 104KOSZALINM30-391M 600:06:49.84+00:01:054:1414.1
7CZAPLIŃSKI Jacek 55TAGER KOSZALINKOSZALINM30-392M 700:06:54.52+00:01:104:1714
8ZUKAL Piotr 129KOSZALINM40-492M 800:06:59.28+00:01:154:2013.8
9ZACHOLSKI Wojciech 146KOSZALINM18-294M 900:07:06.18+00:01:224:2413.6
10BIEŃKOWSKI Tomasz 86NIEKŁONICEM30-393M 1000:07:07.89+00:01:234:2513.5
11SOSNOWSKI Tomasz 60MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM18-295M 1100:07:13.38+00:01:294:2813.4
12NAKONIECZNY Rafał 126TKKF KOSZALINKOSZALINM30-394M 1200:07:15.24+00:01:314:3013.3
13ZWOLIŃSKI Jan 72TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1300:07:16.79+00:01:324:3113.3
14SIENIAWSKI Jarek 59MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-493M 1400:07:18.03+00:01:334:3213.2
15PICK Tomasz 101DEAF KOSZALINKOSZALINM40-494M 1500:07:18.27+00:01:344:3213.2
16KOŚCIELNIAK Robert 71TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 1600:07:24.63+00:01:404:3613
17MATYSIAK Wojciech 114KOSZALINM30-395M 1700:07:25.27+00:01:414:3713
18CHABOWSKI Wojciech 117RĄBINOM18-296M 1800:07:34.69+00:01:504:4112.8
19HOREGLAD Paweł 51SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-297M 1900:07:35.89+00:01:514:4312.7
20WEBER Paweł 142ENERGONKOSZALINM30-396M 2000:07:36.29+00:01:524:4312.7
21BRZEZIŃSKI Jan 35TEAMPIOTRUSBIAŁOGARDM50-593M 2100:07:38.36+00:01:544:4512.6
22MOSZYŃSKI Jacek 80TKKF KOSZALINKOSZALINM50-594M 2200:07:39.10+00:01:554:4512.6
23KUŁAKOWSKI Dawid 79TKKF KOSZALINKOSZALINM40-495M 2300:07:39.72+00:01:554:4512.6
24TARNOWSKI Mariusz 130KOSZALINM30-397M 2400:07:52.30+00:02:084:5312.3
25KONKEL Łukasz 95KOSZALINM40-496M 2500:07:52.86+00:02:084:5312.3
26HAMALA Marcin 82TAGER KOSZALINKOSZALINM30-398M 2600:07:54.39+00:02:104:5412.2
27BASSEL Marcin 89KOSZALINM30-399M 2700:08:01.02+00:02:164:5812
28IWANIEC Dariusz 75TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-497M 2800:08:02.62+00:02:185:0012
29CHOŁUJ Jarek 87HOPHOPTEMPOTEAM!KOSZALINM40-498M 2900:08:03.38+00:02:195:0012
30WÓJCICKI Adrian 106KOSZALINM30-3910M 3000:08:11.11+00:02:275:0411.8
31MICERSKI Tomasz 73TKKF KOSZALINKOSZALINM40-499M 3100:08:16.79+00:02:325:0811.7
32KISIELIŃSKI Igor 96TKKF KOSZALINKOSZALINM50-595M 3200:08:16.95+00:02:325:0811.7
33ROGOŻA Ireneusz 110KOSZALINM40-4910M 3300:08:18.89+00:02:345:0911.6
34MOSIOŁEK Piotr 122KOSZALINM40-4911M 3400:08:19.43+00:02:355:0911.6
35KOZIEŁ Adam 118RĄBINOM18-298M 3500:08:27.08+00:02:435:1411.4
36WILKOWSKI Krzysztof 85KOSZALINM40-4912M 3600:08:27.34+00:02:435:1411.4
37PRYCA Adam 143USTKAM30-3911M 3700:08:27.53+00:02:435:1511.4
38SOKOŁOWSKI Maciej 124KOSZALINM40-4913M 3800:08:28.76+00:02:445:1611.4
39JOCHYM Mariusz 148ROSNOWOM30-3912M 3900:08:29.08+00:02:455:1611.4
40NOREK Tomek 88KOSZALINM50-596M 4000:08:30.51+00:02:465:1611.4
41KAMYK Piotr 123MH IT SYSTEMY ERP KOSZALINKOSZALINM30-3913M 4100:08:34.24+00:02:505:1911.3
42MILEWSKI Tomasz 38KOSZALINM30-3914M 4200:08:34.77+00:02:505:1911.3
43RUTKOWSKI Artur 54KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM18-299M 4300:08:39.07+00:02:545:2211.2
44KAZIMIERCZAK Leszek 31LOVELASY DĄBKIKOSZALINM30-3915M 4400:08:45.87+00:03:015:2611
45PIETRZYK Mateusz 144SIANÓWM18-2910M 4500:08:47.31+00:03:035:2711
46DZIESZUK Dariusz 125TKKF KOSZALINKOSZALINM50-597M 4600:09:08.59+00:03:245:4010.6
47BODO Rafał 81KOSZALINM30-3916M 4700:09:10.37+00:03:265:4110.5
48KUBIK Krystian 52RUNGRYFGRYFICEGRYFICEM18-2911M 4800:09:16.83+00:03:325:4510.4
49KOBUS Piotr 90KOSZALINM30-3917M 4900:09:21.31+00:03:375:4810.3
50OSOBNIAK Ryszard 109KOSZALINM60-691M 5000:09:23.19+00:03:395:4910.3
51KAZIMIEROWICZ Radosław 78VTT KOSZALINKOSZALINM30-3918M 5100:09:28.45+00:03:445:5210.2
52SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 77USTRONIE MORSKIEM10-131M 5200:09:37.69+00:03:535:5910
53JUSZCZAK Krzysztof 94KOSZALINM60-692M 5300:09:42.98+00:03:586:029.9
54PANCERZYŃSKI Łukasz 98KOSZALINM40-4914M 5400:09:46.95+00:04:026:049.9
55WAWRZYN Grzegorz 40KOSZALINM40-4915M 5500:09:52.97+00:04:086:089.8
56KURŁOWICZ Krzysztof 112KOSZALINM40-4916M 5600:09:57.06+00:04:126:109.7
57ZUKAL Jakub 127KOSZALINM10-132M 5700:10:06.36+00:04:226:179.5
58CZERNIAK Gracjan 121KOSZALINM30-3919M 5800:10:20.95+00:04:366:259.3
59KOZŁOWIECKI Waldemar 53TKKF KOSZALINKOSZALINM60-693M 5900:10:31.64+00:04:476:329.2
60OLIŃSKI Arek 120SIANÓWM40-4917M 6000:10:35.84+00:04:516:359.1
61KARNICKI Zygmunt 74TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 6100:10:36.55+00:04:526:359.1
62GŁOWACKI Włodzimierz 147KOSZALINM70+1M 6200:10:41.93+00:04:576:389
63HELLER Zdzisław 107NIEZRZESZONYKOSZALINM60-695M 6300:11:59.56+00:06:157:278.1
64KARNICKI Artur 76KOSZALINM40-4918M 6400:14:31.48+00:08:479:016.6
65BARTNIK Marian 108TKKF KOSZALINKOSZALINM70+2M 6500:17:21.14+00:11:3710:465.6
Znaleziono 65 wynik(ów)