ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - EDYCJA 3/5

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
77
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
77
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1BARTNIK Marian 53TKKF KOSZALINKOSZALINM70+
2SOSNOWSKI Tomasz 77MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM18-29
3SZKOŁUDA Miłosz 59DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-29
4KĘPKA Adrian 104DECATHLON KOSZALIN/ TAGER KOSZALINDARŁOWOM18-29
5KUBIK Krystian 118RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-29
6WEBER Paweł 92ENERGONKOSZALINM30-39
7MATYSIAK Wojciech 76KOSZALINM30-39
8BESZTERDA Jakub 83KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM14-17
9MAJKOWICZ Rafał 37KOSZALINM30-39
10KONKEL Agnieszka 57KOSZALINK30-39
11CZAPLIŃSKI Jacek 101TAGER KOSZALINKOSZALINM30-39
12GŁOWACKI Włodzimierz 120KOSZALINM70+
13ZWOLIŃSKI Jan 144TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-59
14ZUKAL Piotr 80KOSZALINM40-49
15MOSZYŃSKI Jacek 84TKKF KOSZALINKOSZALINM50-59
16SIENIAWSKI Jarek 31MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-49
17PICK Tomasz 95DEAF KOSZALINKOSZALINM40-49
18WÓJCICKI Adrian 107KOSZALINM30-39
19CHORĄŻY Karolina 127LEO-TEAMKOSZALINK30-39
20CZERNIAK Gracjan 142KOSZALINM30-39
21BIEŃKOWSKI Tomasz 87NIEKŁONICEM30-39
22KONKEL Łukasz 90KOSZALINM40-49
23DOBOSZ Michał 75KOSZALINM14-17
24DZIĘBOWSKI Mariusz 39KOSZALINM30-39
25WOŁYŃSKA Wioletta 108TKKF KOSZALINKOSZALINK40-49
26KAMYK Piotr 121MH IT SYSTEMY ERP KOSZALINKOSZALINM30-39
27SOKOŁOWSKI Maciej 124KOSZALINM40-49
28SZNYTER Sabina 143DECATHLON KOSZALINPOLANÓWK18-29
29SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 73USTRONIE MORSKIEM10-13
30CHOŁUJ Jarek 74HOPHOPTEMPOTEAM!KOSZALINM40-49
31SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 86USTRONIE MORSKIEK30-39
32GRABOWSKA-LESISZ Aneta 54KOSZALINK40-49
33DOBOSZ Jarosław 128KOSZALINM50-59
34RUTKOWSKI Artur 79KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM18-29
35MACIEJEWSKI Maciej 93Meden-Inmed Sports TeamKOSZALINM30-39
36ZUKAL Aleksandra 116KOSZALINK40-49
37ZUKAL Jakub 119KOSZALINM10-13
38KOZŁOWIECKA Małgorzata 122KOSZALINK50+
39HOREGLAD Paweł 145SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-29
40WILKOWSKI Krzysztof 146KOSZALINM40-49
41ROGOŻA Ireneusz 71KOSZALINM40-49
42DĄBROWSKA Alicja 91TKKF KOSZALINSIANÓWK50+
43KLEMANN Paweł 72TKKF KOSZALINKOSZALINM40-49
44PRYCA Adam 85USTKAM30-39
45KRZEWIŃSKA Małgorzata 56TKKF KOSZALINKOSZALINK50+
46KAZIMIEROWICZ Radosław 58VTT KOSZALINKOSZALINM30-39
47KARNICKI Artur 81KOSZALINM40-49
48PANCERZYŃSKI Łukasz 34KOSZALINM40-49
49BASSEL Marcin 36KOSZALINM30-39
50KAZIMIERCZAK Leszek 38LOVELASY DĄBKIKOSZALINM30-39
51MILEWSKI Tomasz 40KOSZALINM30-39
52BRZEZIŃSKI Jan 94TEAMPIOTRUSBIAŁOGARDM50-59
53JOCHYM Mariusz 96ROSNOWOM30-39
54KOBUS Piotr 88KOSZALINM30-39
55LEWANDOWSKI Marek 89INOWROCŁAWM30-39
56NOREK Tomek 111KOSZALINM50-59
57PRZYBYŁ Krzysztof 115KOSZALINM30-39
58MOSIOŁEK Piotr 125KOSZALINM40-49
59WĄSOWSKI Mateusz 60KOSZALINM18-29
60BARTHA Adrian 105KOŁOBRZEGM30-39
61BARTHA Tomasz 109KOŁOBRZEGM10-13
62KASZUBIAK Klaudiusz 110KOSZALINM40-49
63PIETRZYK Mateusz 114SIANÓWM18-29
64OSOBNIAK Ryszard 98KOSZALINM60-69
65HELLER Zdzisław 148NIEZRZESZONYKOSZALINM60-69
66KASZUBIAK Julia 117KOSZALINK10-13
67BULIK Adrian 126KOSZALINM18-29
68WOLF Beata 129TKKF KOSZALINKOSZALINK40-49
69KOZŁOWIECKI Waldemar 82TKKF KOSZALINKOSZALINM60-69
70KULCZYK Katarzyna 51BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-39
71DZIESZUK Dariusz 32TKKF KOSZALINKOSZALINM50-59
72WAWRZYN Grzegorz 100KOSZALINM40-49
73KRUPIŃSKI Krzysztof 103E-UROLOGKOSZALINM50-59
74JUSZCZAK Krzysztof 55KOSZALINM60-69
75IWANIEC Dariusz 123TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-49
76KUŁAKOWSKI Dawid 130TKKF KOSZALINKOSZALINM40-49
77MICERSKI Tomasz 52TKKF KOSZALINKOSZALINM40-49
Znaleziono 77 wynik(ów)