ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - EDYCJA 3/5

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
77
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
77
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KĘPKA Adrian 104DECATHLON KOSZALIN/ TAGER KOSZALINDARŁOWOM18-291M 100:05:47.30 3:3616.7
2SZKOŁUDA Miłosz 59DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-292M 200:05:52.03+00:00:043:3816.5
3KASZUBIAK Klaudiusz 110KOSZALINM40-491M 300:06:29.28+00:00:414:0114.9
4MAJKOWICZ Rafał 37KOSZALINM30-391M 400:06:39.89+00:00:524:0814.5
5CZAPLIŃSKI Jacek 101TAGER KOSZALINKOSZALINM30-392M 500:06:43.31+00:00:564:1014.4
6ZUKAL Piotr 80KOSZALINM40-492M 600:06:45.51+00:00:584:1214.3
7BESZTERDA Jakub 83KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM14-171M 700:06:51.37+00:01:044:1514.1
8SOSNOWSKI Tomasz 77MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM18-293M 800:06:54.85+00:01:074:1714
9BIEŃKOWSKI Tomasz 87NIEKŁONICEM30-393M 900:06:57.03+00:01:094:1913.9
10SIENIAWSKI Jarek 31MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-493M 1000:07:01.23+00:01:134:2113.8
11KLEMANN Paweł 72TKKF KOSZALINKOSZALINM40-494M 1100:07:02.02+00:01:144:2213.7
12PICK Tomasz 95DEAF KOSZALINKOSZALINM40-495M 1200:07:08.23+00:01:204:2513.5
13DZIĘBOWSKI Mariusz 39KOSZALINM30-394M 1300:07:08.70+00:01:214:2513.5
14ZWOLIŃSKI Jan 144TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1400:07:10.75+00:01:234:2713.4
15WEBER Paweł 92ENERGONKOSZALINM30-395M 1500:07:17.31+00:01:304:3113.3
16MATYSIAK Wojciech 76KOSZALINM30-396M 1600:07:19.72+00:01:324:3313.2
17KUŁAKOWSKI Dawid 130TKKF KOSZALINKOSZALINM40-496M 1700:07:24.64+00:01:374:3613
18BRZEZIŃSKI Jan 94TEAMPIOTRUSBIAŁOGARDM50-592M 1800:07:32.91+00:01:454:4112.8
19HOREGLAD Paweł 145SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-294M 1900:07:33.54+00:01:464:4112.8
20DOBOSZ Michał 75KOSZALINM14-172M 2000:07:35.51+00:01:484:4312.7
21WĄSOWSKI Mateusz 60KOSZALINM18-295M 2100:07:44.62+00:01:574:4812.5
22ROGOŻA Ireneusz 71KOSZALINM40-497M 2200:07:44.79+00:01:574:4812.5
23MOSZYŃSKI Jacek 84TKKF KOSZALINKOSZALINM50-593M 2300:07:45.53+00:01:584:4912.4
24IWANIEC Dariusz 123TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-498M 2400:07:46.43+00:01:594:5012.4
25LEWANDOWSKI Marek 89INOWROCŁAWM30-397M 2500:07:46.58+00:01:594:4912.4
26BASSEL Marcin 36KOSZALINM30-398M 2600:07:51.35+00:02:044:5312.3
27CHOŁUJ Jarek 74HOPHOPTEMPOTEAM!KOSZALINM40-499M 2700:07:51.85+00:02:044:5312.3
28CZERNIAK Gracjan 142KOSZALINM30-399M 2800:07:52.88+00:02:054:5312.3
29WÓJCICKI Adrian 107KOSZALINM30-3910M 2900:08:04.22+00:02:165:0012
30MOSIOŁEK Piotr 125KOSZALINM40-4910M 3000:08:07.45+00:02:205:0311.9
31WILKOWSKI Krzysztof 146KOSZALINM40-4911M 3100:08:11.58+00:02:245:0511.8
32PIETRZYK Mateusz 114SIANÓWM18-296M 3200:08:12.44+00:02:255:0611.8
33PRYCA Adam 85USTKAM30-3911M 3300:08:14.03+00:02:265:0611.7
34SOKOŁOWSKI Maciej 124KOSZALINM40-4912M 3400:08:15.33+00:02:285:0711.7
35MILEWSKI Tomasz 40KOSZALINM30-3912M 3500:08:16.85+00:02:295:0811.7
36MICERSKI Tomasz 52TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4913M 3600:08:17.97+00:02:305:0811.7
37JOCHYM Mariusz 96ROSNOWOM30-3913M 3700:08:20.64+00:02:335:1111.6
38KAMYK Piotr 121MH IT SYSTEMY ERP KOSZALINKOSZALINM30-3914M 3800:08:22.26+00:02:345:1111.5
39RUTKOWSKI Artur 79KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM18-297M 3900:08:25.17+00:02:375:1311.5
40NOREK Tomek 111KOSZALINM50-594M 4000:08:25.50+00:02:385:1311.5
41KONKEL Łukasz 90KOSZALINM40-4914M 4100:08:27.10+00:02:395:1411.4
42BARTHA Adrian 105KOŁOBRZEGM30-3915M 4200:08:37.58+00:02:505:2111.2
43KUBIK Krystian 118RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-298M 4300:08:38.39+00:02:515:2211.2
44DOBOSZ Jarosław 128KOSZALINM50-595M 4400:08:41.11+00:02:535:2311.1
45KAZIMIERCZAK Leszek 38LOVELASY DĄBKIKOSZALINM30-3916M 4500:08:43.69+00:02:565:2511.1
46DZIESZUK Dariusz 32TKKF KOSZALINKOSZALINM50-596M 4600:08:48.18+00:03:005:2811
47KAZIMIEROWICZ Radosław 58VTT KOSZALINKOSZALINM30-3917M 4700:08:48.25+00:03:005:2811
48KRUPIŃSKI Krzysztof 103E-UROLOGKOSZALINM50-597M 4800:08:57.77+00:03:105:3410.8
49KOBUS Piotr 88KOSZALINM30-3918M 4900:09:02.18+00:03:145:3610.7
50OSOBNIAK Ryszard 98KOSZALINM60-691M 5000:09:09.18+00:03:215:4110.5
51PANCERZYŃSKI Łukasz 34KOSZALINM40-4915M 5100:09:26.91+00:03:395:5210.2
52PRZYBYŁ Krzysztof 115KOSZALINM30-3919M 5200:09:29.06+00:03:415:5310.2
53ZUKAL Jakub 119KOSZALINM10-131M 5300:09:34.01+00:03:465:5610.1
54JUSZCZAK Krzysztof 55KOSZALINM60-692M 5400:09:37.09+00:03:495:5810
55WAWRZYN Grzegorz 100KOSZALINM40-4916M 5500:10:00.80+00:04:136:129.7
56KOZŁOWIECKI Waldemar 82TKKF KOSZALINKOSZALINM60-693M 5600:10:06.66+00:04:196:179.5
57BARTHA Tomasz 109KOŁOBRZEGM10-132M 5700:10:11.74+00:04:246:209.5
58BULIK Adrian 126KOSZALINM18-299M 5800:10:24.06+00:04:366:279.3
59SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 73USTRONIE MORSKIEM10-133M 5900:10:34.88+00:04:476:349.1
60GŁOWACKI Włodzimierz 120KOSZALINM70+1M 6000:10:39.66+00:04:526:379.1
61HELLER Zdzisław 148NIEZRZESZONYKOSZALINM60-694M 6100:11:37.96+00:05:507:138.3
62MACIEJEWSKI Maciej 93MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM30-3920M 6200:12:12.76+00:06:257:357.9
63KARNICKI Artur 81KOSZALINM40-4917M 6300:14:02.16+00:08:148:426.9
64BARTNIK Marian 53TKKF KOSZALINKOSZALINM70+2M 6400:17:10.00+00:11:2210:395.6
Znaleziono 64 wynik(ów)