ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - EDYCJA 4/5

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-20
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
82
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
82
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WRÓBEL Jakub 172KL BAŁTYKKOSZALINM18-291M 100:05:34.43 3:2717.4
2KĘPKA Adrian 484DECATHLON KOSZALIN/ TAGER KOSZALINDARŁOWOM18-292M 200:06:02.64+00:00:283:4416
3KASZUBIAK Klaudiusz 435KOSZALINM40-491M 300:06:21.48+00:00:473:5615.2
4SZKOŁUDA Miłosz 499DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-293M 400:06:22.18+00:00:473:5715.2
5RYKIEL Michał 178BONINM30-391M 500:06:24.86+00:00:503:5915.1
6MAJKOWICZ Rafał 431KOSZALINM30-392M 600:06:31.90+00:00:574:0314.8
7CZAPLIŃSKI Jacek 485TAGER KOSZALINKOSZALINM30-393M 700:06:33.80+00:00:594:0414.7
8BESZTERDA Jakub 459KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM14-171M 800:06:35.04+00:01:004:0514.7
9HUBERT Łukasz 469TKKF KOSZALINKOSZALINM30-394M 900:06:42.71+00:01:084:1014.4
10BIEŃKOWSKI Tomasz 482NIEKŁONICEM30-395M 1000:06:48.32+00:01:134:1314.2
11ZUKAL Piotr 163KOSZALINM40-492M 1100:06:51.33+00:01:164:1514.1
12ZACHOLSKI Wojciech 486KOSZALINM18-294M 1200:06:57.49+00:01:234:1913.9
13SOSNOWSKI Tomasz 9MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM18-295M 1300:07:01.61+00:01:274:2113.8
14ZWOLIŃSKI Jan 409TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1400:07:03.54+00:01:294:2313.7
15MATYSIAK Wojciech 165KOSZALINM30-396M 1500:07:09.16+00:01:344:2713.5
16WEBER Paweł 500ENERGONKOSZALINM30-397M 1600:07:12.83+00:01:384:2813.4
17DOBOSZ Michał 453KOSZALINM14-172M 1700:07:17.07+00:01:424:3113.3
18KUŁAKOWSKI Dawid 161TKKF KOSZALINKOSZALINM40-493M 1800:07:17.23+00:01:424:3113.3
19PICK Tomasz 489DEAF KOSZALINKOSZALINM40-494M 1900:07:18.39+00:01:434:3213.2
20LEWANDOWSKI Marek 398INOWROCŁAWM30-398M 2000:07:24.79+00:01:504:3613
21HOREGLAD Paweł 396SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-296M 2100:07:26.15+00:01:514:3713
22BASSEL Marcin 466KOSZALINM30-399M 2200:07:31.37+00:01:564:4012.9
23IWANIEC Dariusz 162TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-495M 2300:07:31.59+00:01:574:4012.9
24MOSZYŃSKI Jacek 436TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 2400:07:37.00+00:02:024:4312.7
25BRZEZIŃSKI Jan 483TEAMPIOTRUSBIAŁOGARDM50-593M 2500:07:37.38+00:02:024:4412.7
26CZERNIAK Gracjan 488KOSZALINM30-3910M 2600:07:41.77+00:02:074:4612.5
27CHOŁUJ Jarek 481HOPHOPTEMPOTEAM!KOSZALINM40-496M 2700:07:44.43+00:02:104:4812.5
28TARNOWSKI Mariusz 320KOSZALINM30-3911M 2800:07:47.08+00:02:124:5012.4
29KONKEL Łukasz 175KOSZALINM40-497M 2900:07:47.82+00:02:134:5012.4
30MOSIOŁEK Piotr 288KOSZALINM40-498M 3000:07:54.36+00:02:194:5412.2
31KISIELIŃSKI Igor 454TKKF KOSZALINKOSZALINM50-594M 3100:07:54.75+00:02:204:5512.2
32KUBIK Krystian 405RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-297M 3200:07:56.92+00:02:224:5612.2
33PRYCA Adam 439USTKAM30-3912M 3300:07:57.81+00:02:234:5612.1
34PIETRZYK Mateusz 451SIANÓWM18-298M 3400:08:00.03+00:02:254:5812.1
35ROGOŻA Ireneusz 399KOSZALINM40-499M 3500:08:01.23+00:02:264:5912
36MILEWSKI Tomasz 464KOSZALINM30-3913M 3600:08:02.20+00:02:275:0012
37MICERSKI Tomasz 407TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4910M 3700:08:02.45+00:02:285:0012
38WÓJCICKI Adrian 318KOSZALINM30-3914M 3800:08:07.03+00:02:325:0211.9
39RUTKOWSKI Ryszard 498SIANÓWM50-595M 3900:08:09.43+00:02:355:0311.9
40JOCHYM Mariusz 458ROSNOWOM30-3915M 4000:08:15.69+00:02:415:0811.7
41RUTKOWSKI Artur 437KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM18-299M 4100:08:23.46+00:02:495:1211.5
42KAMYK Piotr 465MH IT SYSTEMY ERP KOSZALINKOSZALINM30-3916M 4200:08:25.76+00:02:515:1411.5
43NOREK Tomek 400KOSZALINM50-596M 4300:08:28.05+00:02:535:1511.4
44KAZIMIERCZAK Leszek 494LOVELASY DĄBKIKOSZALINM30-3917M 4400:08:29.27+00:02:545:1611.4
45WILKOWSKI Krzysztof 496KOSZALINM40-4911M 4500:08:30.49+00:02:565:1611.4
46DOBOSZ Jarosław 492KOSZALINM50-597M 4600:08:36.95+00:03:025:2111.2
47DZIESZUK Dariusz 408TKKF KOSZALINKOSZALINM50-598M 4700:08:37.93+00:03:035:2111.2
48KAZIMIEROWICZ Radosław 164VTT KOSZALINKOSZALINM30-3918M 4800:08:48.35+00:03:135:2811
49WAWRZYN Grzegorz 177KOSZALINM40-4912M 4900:08:48.59+00:03:145:2811
50KOBUS Piotr 401KOSZALINM30-3919M 5000:08:50.57+00:03:165:2910.9
51OSOBNIAK Ryszard 319KOSZALINM60-691M 5100:08:59.62+00:03:255:3410.8
52W. Sebastian 176KOSZALINM18-2910M 5200:09:03.82+00:03:295:3710.7
53SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 228USTRONIE MORSKIEM10-131M 5300:09:09.93+00:03:355:4110.5
54JUSZCZAK Krzysztof 463KOSZALINM60-692M 5400:09:24.70+00:03:505:5010.3
55BULIK Adrian 455KOSZALINM18-2911M 5500:09:34.91+00:04:005:5710.1
56PANCERZYŃSKI Łukasz 171KOSZALINM40-4913M 5600:09:36.61+00:04:025:5710.1
57KURŁOWICZ Krzysztof 403KOSZALINM40-4914M 5700:09:56.14+00:04:216:109.7
58ZUKAL Jakub 468KOSZALINM10-132M 5800:09:57.35+00:04:226:109.7
59KARNICKI Zygmunt 170TKKF KOSZALINKOSZALINM60-693M 5900:10:07.08+00:04:326:179.5
60KOZŁOWIECKI Waldemar 457TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 6000:10:12.93+00:04:386:209.5
61MACIEJEWSKI Maciej 462MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM30-3920M 6100:11:00.00+00:05:256:498.8
62HELLER Zdzisław 460NIEZRZESZONYKOSZALINM60-695M 6200:11:19.22+00:05:447:018.5
63KARNICKI Artur 174KOSZALINM40-4915M 6300:13:17.76+00:07:438:157.3
64BARTNIK Marian 397TKKF KOSZALINKOSZALINM70+1M 6400:15:47.00+00:10:129:486.1
Znaleziono 64 wynik(ów)