ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - EDYCJA 5/5

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-03-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
75
Wystartowało:
75
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
75
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KĘPKA Adrian 372DECATHLON KOSZALIN/ TAGER KOSZALINDARŁOWOM18-291M 100:05:44.06 3:3316.8
2SZKOŁUDA Miłosz 448DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-292M 200:05:51.18+00:00:073:3816.5
3CZAPLIŃSKI Jacek 443TAGER KOSZALINKOSZALINM30-391M 300:06:21.00+00:00:363:5615.2
4RYKIEL Michał 436BONINM30-392M 400:06:24.67+00:00:403:5815.1
5MAJKOWICZ Rafał 466KOSZALINM30-393M 500:06:35.22+00:00:514:0514.7
6KASZUBIAK Klaudiusz 469KOSZALINM40-491M 600:06:36.90+00:00:524:0614.6
7SOSNOWSKI Tomasz 360MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM18-293M 700:06:46.82+00:01:024:1214.2
8BESZTERDA Jakub 373KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM14-171M 800:06:49.34+00:01:054:1414.2
9BIEŃKOWSKI Tomasz 371NIEKŁONICEM30-394M 900:06:53.69+00:01:094:1714
10ZUKAL Piotr 374KOSZALINM40-492M 1000:06:53.79+00:01:094:1714
11PICK Tomasz 459DEAF KOSZALINKOSZALINM40-493M 1100:06:55.56+00:01:114:1813.9
12ZWOLIŃSKI Jan 463TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1200:06:58.02+00:01:134:1913.9
13MATYSIAK Wojciech 434KOSZALINM30-395M 1300:07:03.55+00:01:194:2213.7
14WEBER Paweł 437ENERGONKOSZALINM30-396M 1400:07:03.84+00:01:194:2313.7
15ZACHOLSKI Wojciech 442KOSZALINM18-294M 1500:07:06.54+00:01:224:2513.6
16KUŁAKOWSKI Dawid 482TKKF KOSZALINKOSZALINM40-494M 1600:07:14.70+00:01:304:3013.3
17MOSZYŃSKI Jacek 461TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 1700:07:27.90+00:01:434:3713
18BRZEZIŃSKI Jan 454TEAMPIOTRUSBIAŁOGARDM50-593M 1800:07:29.50+00:01:454:3812.9
19HOREGLAD Paweł 359SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-295M 1900:07:30.63+00:01:464:3912.9
20BASSEL Marcin 355KOSZALINM30-397M 2000:07:33.16+00:01:494:4112.8
21IWANIEC Dariusz 488TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-495M 2100:07:33.32+00:01:494:4112.8
22STAWISZYŃSKI Jarosław 379KOSZALINM30-398M 2200:07:34.28+00:01:504:4112.8
23KISIELIŃSKI Igor 456TKKF KOSZALINKOSZALINM50-594M 2300:07:45.89+00:02:014:4912.4
24ROGOŻA Ireneusz 435KOSZALINM40-496M 2400:07:51.57+00:02:074:5312.3
25WÓJCICKI Adrian 452KOSZALINM30-399M 2500:07:52.90+00:02:084:5312.3
26PRYCA Adam 433USTKAM30-3910M 2600:07:54.24+00:02:104:5412.2
27SIKORSKI Adam 431SIKORROVOKOŁOBRZEGM30-3911M 2700:07:54.66+00:02:104:5512.2
28CZERNIAK Gracjan 457KOSZALINM30-3912M 2800:07:55.25+00:02:114:5512.2
29RUTKOWSKI Artur 446KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM18-296M 2900:07:56.37+00:02:124:5512.2
30RUTKOWSKI Ryszard 357SIANÓWM50-595M 3000:07:58.55+00:02:144:5612.1
31KONKEL Łukasz 464KOSZALINM40-497M 3100:08:01.19+00:02:174:5812
32WILKOWSKI Krzysztof 387KOSZALINM40-498M 3200:08:06.71+00:02:225:0211.9
33MOSIOŁEK Piotr 441KOSZALINM40-499M 3300:08:08.12+00:02:245:0311.9
34SARAPUK Piotr 385KOSZALINM40-4910M 3400:08:08.67+00:02:245:0311.9
35MILEWSKI Tomasz 489KOSZALINM30-3913M 3500:08:09.09+00:02:255:0311.9
36MICERSKI Tomasz 484TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4911M 3600:08:10.72+00:02:265:0411.8
37KAMYK Piotr 432MH IT SYSTEMY ERP KOSZALINKOSZALINM30-3914M 3700:08:14.42+00:02:305:0711.7
38KAZIMIERCZAK Leszek 444LOVELASY DĄBKIKOSZALINM30-3915M 3800:08:22.01+00:02:375:1111.5
39PIETRZYK Mateusz 389SIANÓWM18-297M 3900:08:23.80+00:02:395:1311.5
40JOCHYM Mariusz 465ROSNOWOM30-3916M 4000:08:27.02+00:02:425:1411.4
41CHOŁUJ Jarek 449HOPHOPTEMPOTEAM!KOSZALINM40-4912M 4100:08:31.98+00:02:475:1811.3
42DZIESZUK Dariusz 377TKKF KOSZALINKOSZALINM50-596M 4200:08:33.03+00:02:485:1811.3
43KAZIMIEROWICZ Radosław 386VTT KOSZALINKOSZALINM30-3917M 4300:08:33.20+00:02:495:1811.3
44JANCZEWSKI Jacek 375KOSZALINM40-4913M 4400:08:33.29+00:02:495:1811.3
45OSOBNIAK Ryszard 356KOSZALINM60-691M 4500:08:38.33+00:02:545:2211.2
46DOBOSZ Jarosław 445KOSZALINM50-597M 4600:08:39.49+00:02:555:2211.2
47NOREK Tomek 440KOSZALINM50-598M 4700:08:51.40+00:03:075:2910.9
48OPALIŃSKI Stanisław 458KOŁOBRZEGM60-692M 4800:08:54.34+00:03:105:3110.9
49KOBUS Piotr 447KOSZALINM30-3918M 4900:08:54.85+00:03:105:3210.8
50CZYŻYKOWSKI Łukasz 376KOSZALINM30-3919M 5000:09:07.93+00:03:235:4010.6
51WAWRZYN Grzegorz 470KOSZALINM40-4914M 5100:09:12.73+00:03:285:4210.5
52ZUKAL Jakub 451KOSZALINM10-131M 5200:09:16.01+00:03:315:4510.4
53JUSZCZAK Krzysztof 438KOSZALINM60-693M 5300:09:16.63+00:03:325:4510.4
54PANCERZYŃSKI Łukasz 378KOSZALINM40-4915M 5400:09:22.68+00:03:385:4910.3
55SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 460USTRONIE MORSKIEM10-132M 5500:09:37.55+00:03:535:5810
56KARNICKI Zygmunt 485TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 5600:10:03.96+00:04:196:149.6
57KOZŁOWIECKI Waldemar 353TKKF KOSZALINKOSZALINM60-695M 5700:10:04.54+00:04:206:159.6
58MACIEJEWSKI Maciej 455MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM30-3920M 5800:10:48.55+00:05:046:428.9
59HELLER Zdzisław 354NIEZRZESZONYKOSZALINM60-696M 5900:11:45.65+00:06:017:188.2
60KARNICKI Artur 487KOSZALINM40-4916M 6000:13:07.11+00:07:238:097.4
Znaleziono 60 wynik(ów)