ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - PO 2 EDYCJACH

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-01-23
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
3.218 km
Zgłoszonych:
96
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
27
Ukończyło:
70
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Czas
netto
3.218km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZKOŁUDA Miłosz 1092DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-291M 100:06:22.8300:06:07.2900:12:30.12 3:5315.4
2BESZTERDA Jakub 1047KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM14-171M 200:06:51.9600:06:47.9800:13:39.94+00:01:094:1414.1
3KASZUBIAK Klaudiusz 1077KOSZALINM40-491M 300:06:56.5800:06:43.9600:13:40.54+00:01:104:1414.1
4CZAPLIŃSKI Jacek 1044TAGER KOSZALINKOSZALINM30-391M 400:06:46.1700:06:54.5300:13:40.70+00:01:104:1414.1
5MAJKOWICZ Rafał 1081KOSZALINM30-392M 500:06:53.4000:06:49.8400:13:43.24+00:01:134:1514.1
6ZUKAL Piotr 1105KOSZALINM40-492M 600:06:54.7400:06:59.2900:13:54.03+00:01:234:1913.9
7ZACHOLSKI Wojciech 1111KOSZALINM18-292M 700:06:57.2500:07:06.1800:14:03.43+00:01:334:2113.7
8BIEŃKOWSKI Tomasz 1065NIEKŁONICEM30-393M 800:07:18.1600:07:07.8900:14:26.05+00:01:554:2913.4
9NAKONIECZNY Rafał 1102TKKF KOSZALINKOSZALINM30-394M 900:07:13.2700:07:15.2400:14:28.51+00:01:584:2913.3
10ZWOLIŃSKI Jan 1051TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1000:07:12.3500:07:16.7900:14:29.14+00:01:594:3013.3
11PICK Tomasz 1078DEAF KOSZALINKOSZALINM40-493M 1100:07:15.0600:07:18.2700:14:33.33+00:02:034:3113.3
12SOSNOWSKI Tomasz 1049MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM18-293M 1200:07:21.7800:07:13.3800:14:35.16+00:02:054:3113.2
13KOŚCIELNIAK Robert 1050TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 1300:07:24.5700:07:24.6400:14:49.21+00:02:194:3613
14MATYSIAK Wojciech 1090KOSZALINM30-395M 1400:07:26.6600:07:25.2800:14:51.94+00:02:214:3613
15HOREGLAD Paweł 1040SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-294M 1500:07:26.1000:07:35.8900:15:01.99+00:02:314:3912.9
16KUŁAKOWSKI Dawid 1058TKKF KOSZALINKOSZALINM40-494M 1600:07:36.1200:07:39.7300:15:15.85+00:02:454:4412.7
17WEBER Paweł 1107ENERGONKOSZALINM30-396M 1700:07:40.5600:07:36.3000:15:16.86+00:02:464:4412.6
18MOSZYŃSKI Jacek 1059TKKF KOSZALINKOSZALINM50-593M 1800:07:40.1000:07:39.1100:15:19.21+00:02:494:4512.6
19BRZEZIŃSKI Jan 1034TEAMPIOTRUSBIAŁOGARDM50-594M 1900:07:52.5300:07:38.3700:15:30.90+00:03:004:4812.5
20TARNOWSKI Mariusz 1106KOSZALINM30-397M 2000:07:40.2500:07:52.3100:15:32.56+00:03:024:4912.4
21IWANIEC Dariusz 1054TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-495M 2100:07:42.4700:08:02.6200:15:45.09+00:03:144:5312.3
22HAMALA Marcin 1061TAGER KOSZALINKOSZALINM30-398M 2200:07:52.5900:07:54.3900:15:46.98+00:03:164:5312.2
23KONKEL Łukasz 1074KOSZALINM40-496M 2300:07:55.5700:07:52.8600:15:48.43+00:03:184:5412.2
24BASSEL Marcin 1068KOSZALINM30-399M 2400:07:49.3700:08:01.0300:15:50.40+00:03:204:5512.2
25CHOŁUJ Jarek 1066HOPHOPTEMPOTEAM!KOSZALINM40-497M 2500:07:57.2900:08:03.3800:16:00.67+00:03:304:5812.1
26ROGOŻA Ireneusz 1087KOSZALINM40-498M 2600:07:56.2500:08:18.9000:16:15.15+00:03:455:0211.9
27MICERSKI Tomasz 1052TKKF KOSZALINKOSZALINM40-499M 2700:08:02.7300:08:16.7900:16:19.52+00:03:495:0411.8
28KISIELIŃSKI Igor 1075TKKF KOSZALINKOSZALINM50-595M 2800:08:04.0900:08:16.9600:16:21.05+00:03:505:0411.8
29MOSIOŁEK Piotr 1098KOSZALINM40-4910M 2900:08:13.6700:08:19.4300:16:33.10+00:04:025:0811.7
30WÓJCICKI Adrian 1083KOSZALINM30-3910M 3000:08:33.8800:08:11.1100:16:44.99+00:04:145:1111.5
31WILKOWSKI Krzysztof 1064KOSZALINM40-4911M 3100:08:24.0700:08:27.3500:16:51.42+00:04:215:1411.5
32PRYCA Adam 1108USTKAM30-3911M 3200:08:28.5700:08:27.5300:16:56.10+00:04:255:1511.4
33KAMYK Piotr 1099MH IT SYSTEMY ERP KOSZALINKOSZALINM30-3912M 3300:08:27.8000:08:34.2500:17:02.05+00:04:315:1711.3
34JOCHYM Mariusz 1113ROSNOWOM30-3913M 3400:08:34.6700:08:29.0900:17:03.76+00:04:335:1711.3
35NOREK Tomek 1067KOSZALINM50-596M 3500:08:33.6900:08:30.5200:17:04.21+00:04:345:1811.3
36MILEWSKI Tomasz 1037KOSZALINM30-3914M 3600:08:29.8500:08:34.7700:17:04.62+00:04:345:1811.3
37RUTKOWSKI Artur 1043KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM18-295M 3700:08:51.9600:08:39.0700:17:31.03+00:05:005:2611
38KAZIMIERCZAK Leszek 1031LOVELASY DĄBKIKOSZALINM30-3915M 3800:09:02.1900:08:45.8700:17:48.06+00:05:175:3110.8
39PIETRZYK Mateusz 1109SIANÓWM18-296M 3900:09:10.5600:08:47.3100:17:57.87+00:05:275:3410.8
40KUBIK Krystian 1041RUNGRYFGRYFICEGRYFICEM18-297M 4000:08:45.0900:09:16.8400:18:01.93+00:05:315:3510.7
41DZIESZUK Dariusz 1101TKKF KOSZALINKOSZALINM50-597M 4100:08:55.4400:09:08.5900:18:04.03+00:05:335:3610.7
42OSOBNIAK Ryszard 1086KOSZALINM60-691M 4200:09:02.8400:09:23.2000:18:26.04+00:05:555:4310.5
43KOBUS Piotr 1069KOSZALINM30-3916M 4300:09:07.2000:09:21.3100:18:28.51+00:05:585:4410.5
44CZERNIAK Gracjan 1097KOSZALINM30-3917M 4400:08:14.1500:10:20.9600:18:35.11+00:06:045:4610.4
45WAWRZYN Grzegorz 1039KOSZALINM40-4912M 4500:08:43.4100:09:52.9700:18:36.38+00:06:065:4610.4
46BODO Rafał 1060KOSZALINM30-3918M 4600:09:35.6000:09:10.3700:18:45.97+00:06:155:4910.3
47JUSZCZAK Krzysztof 1073KOSZALINM60-692M 4700:09:21.2600:09:42.9800:19:04.24+00:06:345:5510.1
48PANCERZYŃSKI Łukasz 1076KOSZALINM40-4913M 4800:09:34.7400:09:46.9600:19:21.70+00:06:516:0010
49KAZIMIEROWICZ Radosław 1057VTT KOSZALINKOSZALINM30-3919M 4900:09:59.0000:09:28.4500:19:27.45+00:06:576:029.9
50SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 1056USTRONIE MORSKIEM10-131M 5000:09:57.3200:09:37.7000:19:35.02+00:07:046:059.9
51ZUKAL Jakub 1103KOSZALINM10-132M 5100:09:55.9200:10:06.3600:20:02.28+00:07:326:139.6
52KOZŁOWIECKI Waldemar 1042TKKF KOSZALINKOSZALINM60-693M 5200:10:15.9500:10:31.6400:20:47.59+00:08:176:279.3
53KARNICKI Zygmunt 1053TKKF KOSZALINKOSZALINM60-694M 5300:10:41.8200:10:36.5600:21:18.38+00:08:486:379.1
54HELLER Zdzisław 1084NIEZRZESZONYKOSZALINM60-695M 5400:12:53.8700:11:59.5600:24:53.43+00:12:237:437.8
55KARNICKI Artur 1055KOSZALINM40-4914M 5500:14:24.6700:14:31.4800:28:56.15+00:16:268:596.7
56BARTNIK Marian 1085TKKF KOSZALINKOSZALINM70+1M 5600:16:21.8400:17:21.1400:33:42.98+00:21:1210:285.7
KOZAK Paweł 1120KL BAŁTYKBONINM18-2900:05:52.08 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
ZACHARCZUK Albin 1082UNIA HRUBIESZÓWHRUBIESZÓWM18-2900:00:00.00 DNF00:05:59.43 DNF DNF--
KĘPKA Adrian 1117DECATHLON KOSZALIN/ TAGER KOSZALINDARŁOWOM18-2900:06:00.96 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SIENIAWSKI Jarek 1048MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-4900:00:00.00 DNF00:07:18.03 DNF DNF--
ANDERS Rafał 1114DREWUTNIE KOSZALINKOSZALINM18-2900:07:23.76 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
DZIĘBOWSKI Mariusz 1116KOSZALINM30-3900:07:32.19 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
CHABOWSKI Wojciech 1093RĄBINOM18-2900:00:00.00 DNF00:07:34.69 DNF DNF--
LIPNIEWICZ Paweł 1122WIELKIE MUMIEKOSZALINM30-3900:07:34.83 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
WENDORFF Paweł 1126WIERCISZEWOM18-2900:07:59.82 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KWIETNIEWSKI Daniel 1121KOSZALINM40-4900:08:00.96 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KOZIEŁ Adam 1094RĄBINOM18-2900:00:00.00 DNF00:08:27.08 DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Maciej 1100KOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:08:28.76 DNF DNF--
KOPCZEWSKI Dariusz 1119KOSZALINM50-5900:09:06.60 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
KURŁOWICZ Krzysztof 1089KOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:09:57.06 DNF DNF--
OLIŃSKI Arek 1096SIANÓWM40-4900:00:00.00 DNF00:10:35.84 DNF DNF--
GŁOWACKI Włodzimierz 1112KOSZALINM70+00:00:00.00 DNF00:10:41.93 DNF DNF--
Znaleziono 72 wynik(ów)