ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - PO 2 EDYCJACH

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-01-23
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
3.218 km
Zgłoszonych:
96
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
27
Ukończyło:
70
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M40-49

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Czas
netto
3.218km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KASZUBIAK Klaudiusz 1077KOSZALINM40-491M 300:06:56.5800:06:43.9600:13:40.54 4:1414.1
2ZUKAL Piotr 1105KOSZALINM40-492M 600:06:54.7400:06:59.2900:13:54.03+00:00:134:1913.9
3PICK Tomasz 1078DEAF KOSZALINKOSZALINM40-493M 1100:07:15.0600:07:18.2700:14:33.33+00:00:524:3113.3
4KUŁAKOWSKI Dawid 1058TKKF KOSZALINKOSZALINM40-494M 1600:07:36.1200:07:39.7300:15:15.85+00:01:354:4412.7
5IWANIEC Dariusz 1054TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-495M 2100:07:42.4700:08:02.6200:15:45.09+00:02:044:5312.3
6KONKEL Łukasz 1074KOSZALINM40-496M 2300:07:55.5700:07:52.8600:15:48.43+00:02:074:5412.2
7CHOŁUJ Jarek 1066HOPHOPTEMPOTEAM!KOSZALINM40-497M 2500:07:57.2900:08:03.3800:16:00.67+00:02:204:5812.1
8ROGOŻA Ireneusz 1087KOSZALINM40-498M 2600:07:56.2500:08:18.9000:16:15.15+00:02:345:0211.9
9MICERSKI Tomasz 1052TKKF KOSZALINKOSZALINM40-499M 2700:08:02.7300:08:16.7900:16:19.52+00:02:385:0411.8
10MOSIOŁEK Piotr 1098KOSZALINM40-4910M 2900:08:13.6700:08:19.4300:16:33.10+00:02:525:0811.7
11WILKOWSKI Krzysztof 1064KOSZALINM40-4911M 3100:08:24.0700:08:27.3500:16:51.42+00:03:105:1411.5
12WAWRZYN Grzegorz 1039KOSZALINM40-4912M 4500:08:43.4100:09:52.9700:18:36.38+00:04:555:4610.4
13PANCERZYŃSKI Łukasz 1076KOSZALINM40-4913M 4800:09:34.7400:09:46.9600:19:21.70+00:05:416:0010
14KARNICKI Artur 1055KOSZALINM40-4914M 5500:14:24.6700:14:31.4800:28:56.15+00:15:158:596.7
SIENIAWSKI Jarek 1048MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-4900:00:00.00 DNF00:07:18.03 DNF DNF--
KWIETNIEWSKI Daniel 1121KOSZALINM40-4900:08:00.96 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Maciej 1100KOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:08:28.76 DNF DNF--
KURŁOWICZ Krzysztof 1089KOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:09:57.06 DNF DNF--
OLIŃSKI Arek 1096SIANÓWM40-4900:00:00.00 DNF00:10:35.84 DNF DNF--
Znaleziono 19 wynik(ów)