ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - PO 3 EDYCJACH

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
4.828 km
Zgłoszonych:
107
Wystartowało:
106
Nie ukończyło:
46
Ukończyło:
60
Na trasie:
0

Klasyfikacja: M-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap 3Czas
netto
4.828km
Czas
brutto
4.828km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZKOŁUDA Miłosz 3089DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-291M 100:06:22.8300:06:07.2900:05:52.0300:18:22.1500:19:28.01 3:4815.8
2KASZUBIAK Klaudiusz 3035KOSZALINM40-491M 200:06:56.5800:06:43.9600:06:29.2800:20:09.8200:21:39.06+00:01:474:1014.4
3MAJKOWICZ Rafał 3063KOSZALINM30-391M 300:06:53.4000:06:49.8400:06:39.8900:20:23.1300:21:29.37+00:02:004:1314.2
4CZAPLIŃSKI Jacek 3016TAGER KOSZALINKOSZALINM30-392M 400:06:46.1700:06:54.5300:06:43.3100:20:24.0100:21:29.48+00:02:014:1314.2
5BESZTERDA Jakub 3007KL BAŁTYK KOSZALINKOSZALINM14-171M 500:06:51.9600:06:47.9800:06:51.3800:20:31.3200:21:38.98+00:02:094:1514.1
6ZUKAL Piotr 3104KOSZALINM40-492M 600:06:54.7400:06:59.2900:06:45.5100:20:39.5400:21:48.29+00:02:174:1614
7BIEŃKOWSKI Tomasz 3008NIEKŁONICEM30-393M 700:07:18.1600:07:07.8900:06:57.0400:21:23.0900:22:34.07+00:03:004:2513.5
8SOSNOWSKI Tomasz 3085MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM18-292M 800:07:21.7800:07:13.3800:06:54.8500:21:30.0100:22:36.79+00:03:074:2713.5
9ZWOLIŃSKI Jan 3107TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 900:07:12.3500:07:16.7900:07:10.7600:21:39.9000:22:46.98+00:03:174:2913.4
10PICK Tomasz 3076DEAF KOSZALINKOSZALINM40-493M 1000:07:15.0600:07:18.2700:07:08.2400:21:41.5700:22:50.50+00:03:194:2913.4
11MATYSIAK Wojciech 3064KOSZALINM30-394M 1100:07:26.6600:07:25.2800:07:19.7200:22:11.6600:23:19.88+00:03:494:3513.1
12WEBER Paweł 3095ENERGONKOSZALINM30-395M 1200:07:40.5600:07:36.3000:07:17.3100:22:34.1700:23:45.68+00:04:124:4012.8
13HOREGLAD Paweł 3028SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-293M 1300:07:26.1000:07:35.8900:07:33.5500:22:35.5400:23:53.46+00:04:134:4012.8
14KUŁAKOWSKI Dawid 3056TKKF KOSZALINKOSZALINM40-494M 1400:07:36.1200:07:39.7300:07:24.6500:22:40.5000:27:04.11+00:04:184:4112.8
15BRZEZIŃSKI Jan 3010TEAMPIOTRUSBIAŁOGARDM50-592M 1500:07:52.5300:07:38.3700:07:32.9100:23:03.8100:24:28.61+00:04:414:4612.6
16MOSZYŃSKI Jacek 3069TKKF KOSZALINKOSZALINM50-593M 1600:07:40.1000:07:39.1100:07:45.5400:23:04.7500:24:14.72+00:04:424:4612.6
17IWANIEC Dariusz 3029TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-495M 1700:07:42.4700:08:02.6200:07:46.4300:23:31.5200:27:55.50+00:05:094:5212.3
18BASSEL Marcin 3006KOSZALINM30-396M 1800:07:49.3700:08:01.0300:07:51.3500:23:41.7500:25:00.81+00:05:194:5412.2
19CHOŁUJ Jarek 3014HOPHOPTEMPOTEAM!KOSZALINM40-496M 1900:07:57.2900:08:03.3800:07:51.8600:23:52.5300:25:11.52+00:05:304:5612.1
20ROGOŻA Ireneusz 3080KOSZALINM40-497M 2000:07:56.2500:08:18.9000:07:44.7900:23:59.9400:25:23.71+00:05:374:5812.1
21KONKEL Łukasz 3045KOSZALINM40-498M 2100:07:55.5700:07:52.8600:08:27.1000:24:15.5300:25:26.75+00:05:535:0111.9
22MICERSKI Tomasz 3066TKKF KOSZALINKOSZALINM40-499M 2200:08:02.7300:08:16.7900:08:17.9800:24:37.5000:29:02.01+00:06:155:0511.8
23MOSIOŁEK Piotr 3068KOSZALINM40-4910M 2300:08:13.6700:08:19.4300:08:07.4600:24:40.5600:26:08.29+00:06:185:0611.7
24WÓJCICKI Adrian 3100KOSZALINM30-397M 2400:08:33.8800:08:11.1100:08:04.2300:24:49.2200:25:59.49+00:06:275:0811.7
25WILKOWSKI Krzysztof 3097KOSZALINM40-4911M 2500:08:24.0700:08:27.3500:08:11.5800:25:03.0000:26:19.60+00:06:405:1111.6
26PRYCA Adam 3078USTKAM30-398M 2600:08:28.5700:08:27.5300:08:14.0400:25:10.1400:26:36.48+00:06:475:1211.5
27MILEWSKI Tomasz 3067KOSZALINM30-399M 2700:08:29.8500:08:34.7700:08:16.8500:25:21.4700:26:48.40+00:06:595:1511.4
28KAMYK Piotr 3032MH IT SYSTEMY ERP KOSZALINKOSZALINM30-3910M 2800:08:27.8000:08:34.2500:08:22.2700:25:24.3200:26:36.26+00:07:025:1511.4
29JOCHYM Mariusz 3030ROSNOWOM30-3911M 2900:08:34.6700:08:29.0900:08:20.6400:25:24.4000:26:48.58+00:07:025:1511.4
30NOREK Tomek 3071KOSZALINM50-594M 3000:08:33.6900:08:30.5200:08:25.5000:25:29.7100:26:57.68+00:07:075:1611.4
31RUTKOWSKI Artur 3081KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM18-294M 3100:08:51.9600:08:39.0700:08:25.1800:25:56.2100:27:08.57+00:07:345:2211.2
32PIETRZYK Mateusz 3077SIANÓWM18-295M 3200:09:10.5600:08:47.3100:08:12.4500:26:10.3200:27:43.11+00:07:485:2511.1
33CZERNIAK Gracjan 3017KOSZALINM30-3912M 3300:08:14.1500:10:20.9600:07:52.8800:26:27.9900:27:49.49+00:08:055:2810.9
34KAZIMIERCZAK Leszek 3037LOVELASY DĄBKIKOSZALINM30-3913M 3400:09:02.1900:08:45.8700:08:43.6900:26:31.7500:27:52.77+00:08:095:2910.9
35KUBIK Krystian 3054RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-296M 3500:08:45.0900:09:16.8400:08:38.3900:26:40.3200:27:45.59+00:08:185:3110.9
36DZIESZUK Dariusz 3021TKKF KOSZALINKOSZALINM50-595M 3600:08:55.4400:09:08.5900:08:48.1900:26:52.2200:28:40.66+00:08:305:3310.8
37KOBUS Piotr 3043KOSZALINM30-3914M 3700:09:07.2000:09:21.3100:09:02.1900:27:30.7000:28:55.01+00:09:085:4110.5
38OSOBNIAK Ryszard 3073KOSZALINM60-691M 3800:09:02.8400:09:23.2000:09:09.1800:27:35.2200:29:16.75+00:09:135:4210.5
39KAZIMIEROWICZ Radosław 3038VTT KOSZALINKOSZALINM30-3915M 3900:09:59.0000:09:28.4500:08:48.2600:28:15.7100:29:42.95+00:09:535:5110.3
40WAWRZYN Grzegorz 3093KOSZALINM40-4912M 4000:08:43.4100:09:52.9700:10:00.8100:28:37.1900:30:12.03+00:10:155:5510.1
41JUSZCZAK Krzysztof 3031KOSZALINM60-692M 4100:09:21.2600:09:42.9800:09:37.1000:28:41.3400:30:30.28+00:10:195:5610.1
42PANCERZYŃSKI Łukasz 3074KOSZALINM40-4913M 4200:09:34.7400:09:46.9600:09:26.9200:28:48.6200:30:19.56+00:10:265:5710.1
43ZUKAL Jakub 3106KOSZALINM10-131M 4300:09:55.9200:10:06.3600:09:34.0200:29:36.3000:30:56.93+00:11:146:079.8
44SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 3087USTRONIE MORSKIEM10-132M 4400:09:57.3200:09:37.7000:10:34.8800:30:09.9000:31:19.80+00:11:476:149.6
45KOZŁOWIECKI Waldemar 3051TKKF KOSZALINKOSZALINM60-693M 4500:10:15.9500:10:31.6400:10:06.6600:30:54.2500:32:37.05+00:12:326:249.4
46HELLER Zdzisław 3027NIEZRZESZONYKOSZALINM60-694M 4600:12:53.8700:11:59.5600:11:37.9700:36:31.4000:38:09.74+00:18:097:337.9
47KARNICKI Artur 3033KOSZALINM40-4914M 4700:14:24.6700:14:31.4800:14:02.1700:42:58.3200:44:28.42+00:24:368:546.7
48BARTNIK Marian 3005TKKF KOSZALINKOSZALINM70+1M 4800:16:21.8400:17:21.1400:17:10.0000:50:52.9800:51:02.44+00:32:3010:325.7
KOZAK Paweł 3048KL BAŁTYKBONINM18-2900:05:52.08 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZACHARCZUK Albin 3101UNIA HRUBIESZÓWHRUBIESZÓWM18-2900:00:00.00 DNF00:05:59.43 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KLEMANN Paweł 3041TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:07:02.02 DNF DNF DNF--
ANDERS Rafał 3001DREWUTNIE KOSZALINKOSZALINM18-2900:07:23.76 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHABOWSKI Wojciech 3011RĄBINOM18-2900:00:00.00 DNF00:07:34.69 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
LIPNIEWICZ Paweł 3060WIELKIE MUMIEKOSZALINM30-3900:07:34.83 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DOBOSZ Michał 3019KOSZALINM14-1700:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:07:35.51 DNF DNF DNF--
WĄSOWSKI Mateusz 3094KOSZALINM18-2900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:07:44.62 DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Marek 3059INOWROCŁAWM30-3900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:07:46.58 DNF DNF DNF--
WENDORFF Paweł 3096WIERCISZEWOM18-2900:07:59.82 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KWIETNIEWSKI Daniel 3058KOSZALINM40-4900:08:00.96 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZIEŁ Adam 3049RĄBINOM18-2900:00:00.00 DNF00:08:27.08 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BARTHA Adrian 3003KOŁOBRZEGM30-3900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:08:37.58 DNF DNF DNF--
DOBOSZ Jarosław 3020KOSZALINM50-5900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:08:41.11 DNF DNF DNF--
KRUPIŃSKI Krzysztof 3052E-UROLOGKOSZALINM50-5900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:08:57.77 DNF DNF DNF--
KOPCZEWSKI Dariusz 3046KOSZALINM50-5900:09:06.60 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
PRZYBYŁ Krzysztof 3079KOSZALINM30-3900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:09:29.06 DNF DNF DNF--
KURŁOWICZ Krzysztof 3057KOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:09:57.06 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
BARTHA Tomasz 3004KOŁOBRZEGM10-1300:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:10:11.74 DNF DNF DNF--
OLIŃSKI Arek 3072SIANÓWM40-4900:00:00.00 DNF00:10:35.84 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KĘPKA Adrian 3039DECATHLON KOSZALIN/ TAGER KOSZALINDARŁOWOM18-2900:06:00.96 DNF00:00:00.00 DNF00:05:47.30 DNF DNF DNF--
MACIEJEWSKI Maciej 3061MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM30-3900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:12:12.76 DNF DNF DNF--
ZACHOLSKI Wojciech 3102KOSZALINM18-2900:06:57.25 DNF00:07:06.18 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIENIAWSKI Jarek 3083MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-4900:00:00.00 DNF00:07:18.03 DNF00:07:01.24 DNF DNF DNF--
NAKONIECZNY Rafał 3070TKKF KOSZALINKOSZALINM30-3900:07:13.27 DNF00:07:15.24 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
DZIĘBOWSKI Mariusz 3022KOSZALINM30-3900:07:32.19 DNF00:00:00.00 DNF00:07:08.70 DNF DNF DNF--
KOŚCIELNIAK Robert 3047TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:07:24.57 DNF00:07:24.64 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
TARNOWSKI Mariusz 3092KOSZALINM30-3900:07:40.25 DNF00:07:52.31 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
HAMALA Marcin 3025TAGER KOSZALINKOSZALINM30-3900:07:52.59 DNF00:07:54.39 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KISIELIŃSKI Igor 3040TKKF KOSZALINKOSZALINM50-5900:08:04.09 DNF00:08:16.96 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Maciej 3084KOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:08:28.76 DNF00:08:15.34 DNF DNF DNF--
BODO Rafał 3009KOSZALINM30-3900:09:35.60 DNF00:09:10.37 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KARNICKI Zygmunt 3034TKKF KOSZALINKOSZALINM60-6900:10:41.82 DNF00:10:36.56 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
GŁOWACKI Włodzimierz 3023KOSZALINM70+00:00:00.00 DNF00:10:41.93 DNF00:10:39.66 DNF DNF DNF--
Znaleziono 82 wynik(ów)