Organizator : | Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2019-02-06 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 4.828 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 107 |
Wystartowało : | 106 |
Nie ukończyło : | 46 |
Ukończyło : | 60 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Czas netto 4.828km | Czas brutto 4.828km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZKOŁUDA Miłosz | 3089 | DECATHLON KOSZALIN | POLANÓW | M18-29 | 1 | M 1 | 00:06:22.83 | 00:06:07.29 | 00:05:52.03 | 00:18:22.15 | 00:19:28.01 | 3:48 | 15.8 (100%) | ||
2 | SOSNOWSKI Tomasz | 3085 | MEDEN-INMED SPORTS TEAM | KOSZALIN | M18-29 | 2 | M 8 | 00:07:21.78 | 00:07:13.38 | 00:06:54.85 | 00:21:30.01 | 00:22:36.79 | +00:03:07 (14.6%) | 4:27 | 13.5 (85.4%) | |
3 | HOREGLAD Paweł | 3028 | SPEEDY GONZALES | KOSZALIN | M18-29 | 3 | M 13 | 00:07:26.10 | 00:07:35.89 | 00:07:33.55 | 00:22:35.54 | 00:23:53.46 | +00:04:13 (18.7%) | 4:40 | 12.8 (81.0%) | |
4 | RUTKOWSKI Artur | 3081 | KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZY | KOSZALIN | M18-29 | 4 | M 31 | 00:08:51.96 | 00:08:39.07 | 00:08:25.18 | 00:25:56.21 | 00:27:08.57 | +00:07:34 (29.2%) | 5:22 | 11.2 (70.9%) | |
5 | PIETRZYK Mateusz | 3077 | SIANÓW | M18-29 | 5 | M 32 | 00:09:10.56 | 00:08:47.31 | 00:08:12.45 | 00:26:10.32 | 00:27:43.11 | +00:07:48 (29.8%) | 5:25 | 11.1 (70.3%) | ||
6 | KUBIK Krystian | 3054 | RUNGRYF GRYFICE | GRYFICE | M18-29 | 6 | M 35 | 00:08:45.09 | 00:09:16.84 | 00:08:38.39 | 00:26:40.32 | 00:27:45.59 | +00:08:18 (31.1%) | 5:31 | 10.9 (69.0%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
KOZAK Paweł | 3048 | KL BAŁTYK | BONIN | M18-29 | 00:05:52.08 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ZACHARCZUK Albin | 3101 | UNIA HRUBIESZÓW | HRUBIESZÓW | M18-29 | 00:00:00.00 DNF | 00:05:59.43 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ANDERS Rafał | 3001 | DREWUTNIE KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:07:23.76 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
CHABOWSKI Wojciech | 3011 | RĄBINO | M18-29 | 00:00:00.00 DNF | 00:07:34.69 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
WĄSOWSKI Mateusz | 3094 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:07:44.62 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
WENDORFF Paweł | 3096 | WIERCISZEWO | M18-29 | 00:07:59.82 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KOZIEŁ Adam | 3049 | RĄBINO | M18-29 | 00:00:00.00 DNF | 00:08:27.08 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KĘPKA Adrian | 3039 | DECATHLON KOSZALIN/ TAGER KOSZALIN | DARŁOWO | M18-29 | 00:06:00.96 DNF | 00:00:00.00 DNF | 00:05:47.30 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ZACHOLSKI Wojciech | 3102 | KOSZALIN | M18-29 | 00:06:57.25 DNF | 00:07:06.18 DNF | 00:00:00.00 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 15 wynik(ów)