ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - PO 3 EDYCJACH

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
4.828 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
107
Wystartowało:
106
Nie ukończyło:
46
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap 3Czas
netto
4.828km
Czas
brutto
4.828km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SZKOŁUDA Miłosz 3089DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-291M 100:06:22.8300:06:07.2900:05:52.0300:18:22.1500:19:28.01 3:4815.8
2SOSNOWSKI Tomasz 3085MEDEN-INMED SPORTS TEAMKOSZALINM18-292M 800:07:21.7800:07:13.3800:06:54.8500:21:30.0100:22:36.79+00:03:074:2713.5
3HOREGLAD Paweł 3028SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-293M 1300:07:26.1000:07:35.8900:07:33.5500:22:35.5400:23:53.46+00:04:134:4012.8
4RUTKOWSKI Artur 3081KOSZALIŃSKI RANKING BIEGACZYKOSZALINM18-294M 3100:08:51.9600:08:39.0700:08:25.1800:25:56.2100:27:08.57+00:07:345:2211.2
5PIETRZYK Mateusz 3077SIANÓWM18-295M 3200:09:10.5600:08:47.3100:08:12.4500:26:10.3200:27:43.11+00:07:485:2511.1
6KUBIK Krystian 3054RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-296M 3500:08:45.0900:09:16.8400:08:38.3900:26:40.3200:27:45.59+00:08:185:3110.9
KOZAK Paweł 3048KL BAŁTYKBONINM18-2900:05:52.08 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ZACHARCZUK Albin 3101UNIA HRUBIESZÓWHRUBIESZÓWM18-2900:00:00.00 DNF00:05:59.43 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
ANDERS Rafał 3001DREWUTNIE KOSZALINKOSZALINM18-2900:07:23.76 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
CHABOWSKI Wojciech 3011RĄBINOM18-2900:00:00.00 DNF00:07:34.69 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
WĄSOWSKI Mateusz 3094KOSZALINM18-2900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:07:44.62 DNF DNF DNF--
WENDORFF Paweł 3096WIERCISZEWOM18-2900:07:59.82 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KOZIEŁ Adam 3049RĄBINOM18-2900:00:00.00 DNF00:08:27.08 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KĘPKA Adrian 3039DECATHLON KOSZALIN/ TAGER KOSZALINDARŁOWOM18-2900:06:00.96 DNF00:00:00.00 DNF00:05:47.30 DNF DNF DNF--
ZACHOLSKI Wojciech 3102KOSZALINM18-2900:06:57.25 DNF00:07:06.18 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 15 wynik(ów)