ZIMOWA MILA GÓRSKA 2019 - PO 3 EDYCJACH

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2019-02-06
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
4.828 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
107
Wystartowało:
106
Nie ukończyło:
46
Ukończyło:
60
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap 3Czas
netto
4.828km
Czas
brutto
4.828km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KASZUBIAK Klaudiusz 3035KOSZALINM40-491M 200:06:56.5800:06:43.9600:06:29.2800:20:09.8200:21:39.06 4:1014.4
2ZUKAL Piotr 3104KOSZALINM40-492M 600:06:54.7400:06:59.2900:06:45.5100:20:39.5400:21:48.29+00:00:294:1614
3PICK Tomasz 3076DEAF KOSZALINKOSZALINM40-493M 1000:07:15.0600:07:18.2700:07:08.2400:21:41.5700:22:50.50+00:01:314:2913.4
4KUŁAKOWSKI Dawid 3056TKKF KOSZALINKOSZALINM40-494M 1400:07:36.1200:07:39.7300:07:24.6500:22:40.5000:27:04.11+00:02:304:4112.8
5IWANIEC Dariusz 3029TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-495M 1700:07:42.4700:08:02.6200:07:46.4300:23:31.5200:27:55.50+00:03:214:5212.3
6CHOŁUJ Jarek 3014HOPHOPTEMPOTEAM!KOSZALINM40-496M 1900:07:57.2900:08:03.3800:07:51.8600:23:52.5300:25:11.52+00:03:424:5612.1
7ROGOŻA Ireneusz 3080KOSZALINM40-497M 2000:07:56.2500:08:18.9000:07:44.7900:23:59.9400:25:23.71+00:03:504:5812.1
8KONKEL Łukasz 3045KOSZALINM40-498M 2100:07:55.5700:07:52.8600:08:27.1000:24:15.5300:25:26.75+00:04:055:0111.9
9MICERSKI Tomasz 3066TKKF KOSZALINKOSZALINM40-499M 2200:08:02.7300:08:16.7900:08:17.9800:24:37.5000:29:02.01+00:04:275:0511.8
10MOSIOŁEK Piotr 3068KOSZALINM40-4910M 2300:08:13.6700:08:19.4300:08:07.4600:24:40.5600:26:08.29+00:04:305:0611.7
11WILKOWSKI Krzysztof 3097KOSZALINM40-4911M 2500:08:24.0700:08:27.3500:08:11.5800:25:03.0000:26:19.60+00:04:535:1111.6
12WAWRZYN Grzegorz 3093KOSZALINM40-4912M 4000:08:43.4100:09:52.9700:10:00.8100:28:37.1900:30:12.03+00:08:275:5510.1
13PANCERZYŃSKI Łukasz 3074KOSZALINM40-4913M 4200:09:34.7400:09:46.9600:09:26.9200:28:48.6200:30:19.56+00:08:385:5710.1
14KARNICKI Artur 3033KOSZALINM40-4914M 4700:14:24.6700:14:31.4800:14:02.1700:42:58.3200:44:28.42+00:22:488:546.7
KLEMANN Paweł 3041TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:07:02.02 DNF DNF DNF--
KWIETNIEWSKI Daniel 3058KOSZALINM40-4900:08:00.96 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
KURŁOWICZ Krzysztof 3057KOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:09:57.06 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
OLIŃSKI Arek 3072SIANÓWM40-4900:00:00.00 DNF00:10:35.84 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
SIENIAWSKI Jarek 3083MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-4900:00:00.00 DNF00:07:18.03 DNF00:07:01.24 DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Maciej 3084KOSZALINM40-4900:00:00.00 DNF00:08:28.76 DNF00:08:15.34 DNF DNF DNF--
Znaleziono 20 wynik(ów)