ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - EDYCJA 1/3

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-01-22
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
93
Wystartowało:
93
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
93
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1MADAJCZYK Emilia 387AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK10-13
2CZAPLIŃSKI Jacek 307TAGER SPORTKOSZALINM30-39
3MAJKOWICZ Rafał 312KOSZALINM30-39
4KORMAN Kamil 375KOSZALINM18-29
5KUBIK Krystian 377RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-29
6KĘPKA Adrian 304DECATHLON KOSZALINWIEKOWOM18-29
7KRYNICKA GRZYB Małgorzata 364TRZEBIATÓWK30-39
8SOSNOWSKI Tomasz 311FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM18-29
9WEBER Paweł 318FPPKOSZALINM30-39
10ZWOLIŃSKI Jan 321TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-59
11BIEŃKOWSKI Tomasz 330IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-39
12PRZEWŁOCKI Michał 340TKKF KOSZALINKOSZALINM30-39
13WESOŁOWSKI Łukasz 342KOSZALINKOSZALINM30-39
14WIKTOROWSKI Maciej 358TAGER SPORTKOSZALINM40-49
15KRYNICKA Magdalena 362TRZEBIATÓWK18-29
16KLENIEWSKI Piotr 381ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM60-69
17SZKOŁUDA Miłosz 355DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-29
18SIENIAWSKI Jarosław 308MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-49
19ZARZYCKI Jakub 313FPPKOSZALINM30-39
20LITWIN Andrzej 348KOSZALINKOSZALINM30-39
21PŁATOSZ Magda 367KARLINOK18-29
22HAŁKA Justyna 368TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-49
23MADAJCZYK Katarzyna 385BIAŁOGARDK30-39
24PICK Tomasz 393SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM50-59
25KONKEL Agnieszka 411KOSZALINK30-39
26KASZUBIAK Klaudiusz 418KOSZALINM40-49
27MATYSIAK Wojciech 302KOSZALINM40-49
28SOBSTEL Krystian 305CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-39
29DOBOSZ Michał 309KL BAŁTYKKOSZALINM14-17
30RUTKOWSKI Artur 325RUNKINGKOSZALINM30-39
31CZARNOWSKI Kamil 341KASZEBEKOSZALINM18-29
32SITOWSKI Marcin 378KOSZALINM18-29
33CZERNIAK Gracjan 396KOSZALINM40-49
34SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 398KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM10-13
35HOREGLAD Paweł 315SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-29
36ZACHOLSKI Wojciech 329KOSZALINM18-29
37SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 382USTRONIE MORSKIEK30-39
38DEJNAK Mariola 391GRYFICEK60+
39DĄBROWSKA Alicja 327TKKF KOSZALINSIANÓWK50-59
40KRZEWIŃSKA Małgorzata 337TKKF KOSZALINKOSZALINK60+
41HAŁAJKO Magdalena 388KOSZALINK30-39
42POŁOCZAŃSKI Piotr 394SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-39
43SZMYT Marcin 400SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-39
44GRABOWSKA-LESISZ Aneta 365KOSZALINK40-49
45GIEDROWICZ Aleksandra 366KOSZALINK30-39
46KOŚCIELNIAK Robert 370TKKF KOSZALINKOSZALINM50-59
47KOBUS Piotr 379KOSZALINM30-39
48PRYCA Adam 319USTKAM30-39
49PANCERZYŃSKI Łukasz 332KOSZALINM40-49
50WĘSEK Maciej 346ARISEN FLAMESIANÓWM30-39
51PAZIEWSKA Agnieszka 352TKKF KOSZALINKOSZALINK40-49
52KOBUS Patryk 376KOSZALINM10-13
53DEJNAK Dagmara 395BONINK30-39
54KRAWCZYK Tomasz 392KOSZALINM40-49
55KAJKOWSKI Rafał 306KOSZALINM40-49
56BARUTOWICZ Grzegorz 356KOSZALINM30-39
57KAMYK Piotr 389MH-INFORMATYKA.PL- IT DLA BIZNESUKOSZALINM40-49
58KULCZYK Katarzyna 303KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-39
59NOREK Tomek 344KOSZALINM50-59
60RADZIUSZ Ilona 351MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-39
61KONKEL Łukasz 416KOSZALINM40-49
62KOZIEŁ Adam 310KOSZALINM18-29
63GRUDZIŃSKI Arkadiusz 343PIORUN KOSZALINKOSZALINM40-49
64DZIUBA Robert 359MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM30-39
65MIKOŁAJCZYK Lidia 363#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-39
66DOBOSZ Jarosław 360KOSZALINM50-59
67DOBOSZ Izabella 374KOSZALINK40-49
68WERSOCKI Artur 316KOSZALINM40-49
69KIEDOS Dariusz 347KOSZALINM30-39
70BODO Rafał 373ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-39
71KASZUBIAK Julia 420KOSZALINK10-13
72KOZŁOWIECKA Małgorzata 317KOSZALINK60+
73KĘSIK Michał 314ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-49
74ŚWITA Jacek 322KOSZALINM40-49
75GOLEC Anna 323KOSZALINK40-49
76KISIELIŃSKI Igor 335TKKF KOSZALINKOSZALINM50-59
77RADOSZ Katarzyna 339KOSZALINK50-59
78SARAPUK Gabriela 338TKKF KOSZALINKOSZALINK40-49
79KAZIMIEROWICZ Radosław 326VTT KOSZALINKOSZALINM40-49
80KOZŁOWIECKI Waldemar 328TKKF KOSZALINKOSZALINM60-69
81POLAK Mateusz 399KOSPELWAŁCZM18-29
82RADOWIECKI Przemysław 354KOSZALINM30-39
83ROGOŻA Ireneusz 383KOSZALINM40-49
84HAŁKA Arkadiusz 357TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-49
85JASIŃSKI Cezary 372BIEGOLASKOSZALINM40-49
86SAWIŃSKI Jacek 353KOSZALINM40-49
87MRUGALSKI Stanisław 345MIASTKOM50-59
88WAWRZYN Grzegorz 349KOSZALINM40-49
89BASSEL Marcin 397KKMWKOSZALINM30-39
90KRUPIŃSKI Krzysztof 324E-UROLOG.EUKOSZALINM50-59
91DZIADEK Krzysztof 336BIEGOLASKOSZALINM30-39
92MICERSKI Tomasz 334TKKF KOSZALINKOSZALINM40-49
93NAWROCKA Anna 419KOSZALINK30-39
Znaleziono 93 wynik(ów)