ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - EDYCJA 1/3

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-01-22
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
93
Wystartowało:
93
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
93
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 411KOSZALINK30-391K 100:07:17.46 4:3213,2
2KRYNICKA GRZYB Małgorzata 364TRZEBIATÓWK30-392K 200:07:59.76+00:00:424:5812,1
3HAŁKA Justyna 368TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-491K 300:08:18.42+00:01:005:0911,6
4KRYNICKA Magdalena 362TRZEBIATÓWK18-291K 400:08:23.47+00:01:065:1211,5
5DĄBROWSKA Alicja 327TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 500:08:24.20+00:01:065:1311,5
6GIEDROWICZ Aleksandra 366KOSZALINK30-393K 600:08:34.68+00:01:175:1911,3
7SARAPUK Gabriela 338TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 700:08:43.19+00:01:255:2411,1
8KRZEWIŃSKA Małgorzata 337TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 800:08:53.35+00:01:355:3110,9
9KULCZYK Katarzyna 303KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-394K 900:09:00.79+00:01:435:3610,7
10GRABOWSKA-LESISZ Aneta 365KOSZALINK40-493K 1000:09:03.87+00:01:465:3710,7
11MADAJCZYK Emilia 387AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK10-131K 1100:09:14.47+00:01:575:4410,4
12GOLEC Anna 323KOSZALINK40-494K 1200:09:19.93+00:02:025:4710,4
13DEJNAK Mariola 391GRYFICEK60+2K 1300:09:21.55+00:02:045:4910,3
14HAŁAJKO Magdalena 388KOSZALINK30-395K 1400:09:27.59+00:02:105:5210,2
15DEJNAK Dagmara 395BONINK30-396K 1500:09:27.78+00:02:105:5210,2
16PŁATOSZ Magda 367KARLINOK18-292K 1600:09:45.14+00:02:276:039,9
17DOBOSZ Izabella 374KOSZALINK40-495K 1700:10:06.92+00:02:496:179,5
18NAWROCKA Anna 419KOSZALINK30-397K 1800:10:25.01+00:03:076:289,3
19RADOSZ Katarzyna 339KOSZALINK50-592K 1900:10:26.67+00:03:096:289,3
20SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 382USTRONIE MORSKIEK30-398K 2000:10:46.36+00:03:286:419,0
21RADZIUSZ Ilona 351MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-399K 2100:11:07.10+00:03:496:548,7
22KASZUBIAK Julia 420KOSZALINK10-132K 2200:11:18.66+00:04:017:018,5
23MADAJCZYK Katarzyna 385BIAŁOGARDK30-3910K 2300:11:31.37+00:04:137:098,4
24MIKOŁAJCZYK Lidia 363#MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-3911K 2400:12:03.23+00:04:457:298,0
25PAZIEWSKA Agnieszka 352TKKF KOSZALINKOSZALINK40-496K 2500:12:05.81+00:04:487:308,0
26KOZŁOWIECKA Małgorzata 317KOSZALINK60+3K 2600:12:19.45+00:05:017:397,8
Znaleziono 26 wynik(ów)