ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - EDYCJA 1/3

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-01-22
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
93
Wystartowało:
93
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
93
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KĘPKA Adrian 304DECATHLON KOSZALINWIEKOWOM18-291M 100:05:56.89 3:4116,2
2SZKOŁUDA Miłosz 355DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM18-292M 200:06:05.06+00:00:083:4615,9
3KASZUBIAK Klaudiusz 418KOSZALINM40-491M 300:06:11.93+00:00:153:5015,6
4MAJKOWICZ Rafał 312KOSZALINM30-391M 400:06:12.10+00:00:153:5115,6
5CZAPLIŃSKI Jacek 307TAGER SPORTKOSZALINM30-392M 500:06:31.62+00:00:344:0214,8
6SOBSTEL Krystian 305CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-393M 600:06:31.92+00:00:354:0314,8
7KORMAN Kamil 375KOSZALINM18-293M 700:06:40.76+00:00:434:0914,5
8PRZEWŁOCKI Michał 340TKKF KOSZALINKOSZALINM30-394M 800:06:41.40+00:00:444:0914,5
9BIEŃKOWSKI Tomasz 330IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-395M 900:06:42.65+00:00:454:1014,4
10PICK Tomasz 393SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM50-591M 1000:06:43.76+00:00:464:1014,3
11SITOWSKI Marcin 378KOSZALINM18-294M 1100:06:49.89+00:00:524:1414,1
12KOZIEŁ Adam 310KOSZALINM18-295M 1200:06:56.14+00:00:594:1813,9
13SIENIAWSKI Jarosław 308MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-492M 1300:06:56.62+00:00:594:1913,9
14SOSNOWSKI Tomasz 311FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM18-296M 1400:07:02.51+00:01:054:2213,7
15WEBER Paweł 318FPPKOSZALINM30-396M 1500:07:07.06+00:01:104:2513,6
16ZWOLIŃSKI Jan 321TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-592M 1600:07:09.80+00:01:124:2713,5
17DOBOSZ Michał 309KL BAŁTYKKOSZALINM14-171M 1700:07:13.44+00:01:164:2813,4
18DZIADEK Krzysztof 336TKKF KOSZALINKOSZALINM30-397M 1800:07:15.73+00:01:184:3013,3
19MATYSIAK Wojciech 302KOSZALINM40-493M 1900:07:18.25+00:01:214:3213,2
20ZACHOLSKI Wojciech 329KOSZALINM18-297M 2000:07:20.82+00:01:234:3313,1
21WĘSEK Maciej 346ARISEN FLAMESIANÓWM30-398M 2100:07:24.56+00:01:274:3613,0
22CZERNIAK Gracjan 396KOSZALINM40-494M 2200:07:30.44+00:01:334:3912,9
23WIKTOROWSKI Maciej 358TAGER SPORTKOSZALINM40-495M 2300:07:42.48+00:01:454:4612,5
24CZARNOWSKI Kamil 341KASZEBEKOSZALINM18-298M 2400:07:48.58+00:01:514:5012,4
25BARUTOWICZ Grzegorz 356KOSZALINM30-399M 2500:07:56.56+00:01:594:5612,2
26DZIUBA Robert 359MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM30-3910M 2600:07:57.44+00:02:004:5612,2
27WAWRZYN Grzegorz 349KOSZALINM40-496M 2700:07:59.23+00:02:024:5712,1
28ROGOŻA Ireneusz 383KOSZALINM40-497M 2800:07:59.85+00:02:024:5812,1
29KOŚCIELNIAK Robert 370TKKF KOSZALINKOSZALINM50-593M 2900:08:00.01+00:02:034:5812,1
30MICERSKI Tomasz 334TKKF KOSZALINKOSZALINM40-498M 3000:08:02.15+00:02:054:5912,0
31RUTKOWSKI Artur 325RUNKINGKOSZALINM30-3911M 3100:08:04.17+00:02:075:0012,0
32KRAWCZYK Tomasz 392KOSZALINM40-499M 3200:08:04.38+00:02:075:0012,0
33BASSEL Marcin 397KKMWKOSZALINM30-3912M 3300:08:06.60+00:02:095:0111,9
34HOREGLAD Paweł 315SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-299M 3400:08:13.41+00:02:165:0611,8
35SAWIŃSKI Jacek 353KOSZALINM40-4910M 3500:08:13.82+00:02:165:0611,7
36KUBIK Krystian 377RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-2910M 3600:08:15.55+00:02:185:0711,7
37WERSOCKI Artur 316KOSZALINM40-4911M 3700:08:20.98+00:02:245:1111,6
38KONKEL Łukasz 416KOSZALINM40-4912M 3800:08:23.71+00:02:265:1211,5
39DOBOSZ Jarosław 360KOSZALINM50-594M 3900:08:26.65+00:02:295:1411,5
40KLENIEWSKI Piotr 381ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM60-691M 4000:08:27.01+00:02:305:1411,4
41HAŁKA Arkadiusz 357TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-4913M 4100:08:30.43+00:02:335:1611,4
42PRYCA Adam 319USTKAM30-3913M 4200:08:30.56+00:02:335:1711,3
43NOREK Tomek 344KOSZALINM50-595M 4300:08:31.44+00:02:345:1711,3
44JASIŃSKI Cezary 372BIEGOLASKOSZALINM40-4914M 4400:08:32.96+00:02:365:1811,3
45KAMYK Piotr 389MH-INFORMATYKA.PL- IT DLA BIZNESUKOSZALINM40-4915M 4500:08:38.84+00:02:415:2111,2
46KRUPIŃSKI Krzysztof 324E-UROLOG.EUKOSZALINM50-596M 4600:08:40.55+00:02:435:2211,1
47ZARZYCKI Jakub 313FPPKOSZALINM30-3914M 4700:08:41.13+00:02:445:2311,1
48KISIELIŃSKI Igor 335TKKF KOSZALINKOSZALINM50-597M 4800:08:42.76+00:02:455:2411,1
49PANCERZYŃSKI Łukasz 332KOSZALINM40-4916M 4900:08:45.81+00:02:485:2611,0
50BODO Rafał 373ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-3915M 5000:08:48.80+00:02:515:2811,0
51KAZIMIEROWICZ Radosław 326VTT KOSZALINKOSZALINM40-4917M 5100:08:50.83+00:02:535:2910,9
52POŁOCZAŃSKI Piotr 394SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3916M 5200:09:05.35+00:03:085:3910,6
53KAJKOWSKI Rafał 306KOSZALINM40-4918M 5300:09:06.27+00:03:095:3910,6
54LITWIN Andrzej 348KOSZALINKOSZALINM30-3917M 5400:09:10.49+00:03:135:4210,5
55MRUGALSKI Stanisław 345MIASTKOM50-598M 5500:09:12.26+00:03:155:4210,5
56WESOŁOWSKI Łukasz 342KOSZALINKOSZALINM30-3918M 5600:09:16.43+00:03:195:4510,4
57RADOWIECKI Przemysław 354KOSZALINM30-3919M 5700:09:32.17+00:03:355:5510,1
58SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 398KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM10-131M 5800:09:51.19+00:03:546:079,8
59ŚWITA Jacek 322KOSZALINM40-4919M 5900:09:52.43+00:03:556:089,8
60GRUDZIŃSKI Arkadiusz 343PIORUN KOSZALINKOSZALINM40-4920M 6000:10:14.07+00:04:176:219,4
61KOBUS Piotr 379KOSZALINM30-3920M 6100:10:15.87+00:04:186:229,4
62KOBUS Patryk 376KOSZALINM10-132M 6200:10:18.12+00:04:216:239,4
63SZMYT Marcin 400SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3921M 6300:10:23.71+00:04:266:269,3
64KĘSIK Michał 314ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4921M 6400:10:26.96+00:04:306:299,2
65KIEDOS Dariusz 347KOSZALINM30-3922M 6500:10:31.50+00:04:346:319,2
66POLAK Mateusz 399KOSPELWAŁCZM18-2911M 6600:11:09.57+00:05:126:568,7
67KOZŁOWIECKI Waldemar 328TKKF KOSZALINKOSZALINM60-692M 6700:12:19.63+00:06:227:397,8
Znaleziono 67 wynik(ów)