ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - EDYCJA 2/3

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-02-05
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
103
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1KUBIK Krystian 417RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-29
2GAWRON Piotr 419ŚCIGAŁ TEAMKOSZALINM18-29
3HUBERT Łukasz 427TKKF KOSZALINKOSZALINM30-39
4MADAJCZYK Emilia 459AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK10-13
5MAJKOWICZ Rafał 463KOSZALINM30-39
6KORMAN Kamil 468KOSZALINM18-29
7SITOWSKI Marcin 435KOSZALINM18-29
8GŁOWACKI Włodzimierz 448KOSZALINM70+
9DOBOSZ Michał 451KL BAŁTYKKOSZALINM14-17
10RUTKOWSKI Artur 467RUNKINGKOSZALINM30-39
11WIKTOROWSKI Maciej 472TAGER SPORTKOSZALINM40-49
12MACKO Michał 493ZRYW KRETOMINOMANOWOM10-13
13CZAPLIŃSKI Jacek 382TAGER SPORTKOSZALINM30-39
14KASZUBIAK Klaudiusz 398KOSZALINM40-49
15ZWOLIŃSKI Jan 391TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-59
16KOZŁOWIECKI Waldemar 402TKKF KOSZALINKOSZALINM60-69
17HAŁKA Justyna 407TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-49
18KRYNICKA Magdalena 444TRZEBIATÓWK18-29
19KRYNICKA GRZYB Małgorzata 449TRZEBIATÓWK30-39
20BIEŃKOWSKI Tomasz 462IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-39
21SOBSTEL Krystian 465CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-39
22WEBER Paweł 487FPPKOSZALINM30-39
23ZARZYCKI Jakub 489FPPKOSZALINM30-39
24KASZUBIAK Julia 399KOSZALINK10-13
25PŁATOSZ Magda 428KARLINOK18-29
26CZARNOWSKI Kamil 423KASZEBEKOSZALINM18-29
27LATAŃSKI Radosław 443TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSKKUSICEM40-49
28ZACHOLSKI Wojciech 464KOSZALINM18-29
29KRUPIŃSKI Krzysztof 473E-UROLOG.EUKOSZALINM50-59
30SIENIAWSKI Jarosław 479MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-49
31KONKEL Agnieszka 498KOSZALINK30-39
32MATYSIAK Wojciech 490KOSZALINM40-49
33CHABOWSKI Wojciech 440RĄBINOM18-29
34KLENIEWSKI Piotr 456ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM60-69
35KOZAK Grzegorz 483KOSZALINM40-49
36SOSNOWSKI Tomasz 484FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM18-29
37JANOWICZ Przemysław 485MEDEN INMED SPORTSTEAMKOSZALINM18-29
38KONKEL Łukasz 496KOSZALINM40-49
39CZERNIAK Gracjan 426KOSZALINM40-49
40PAZIEWSKA Agnieszka 434TKKF KOSZALINKOSZALINK40-49
41KOZIEŁ Adam 439KOSZALINM18-29
42HOREGLAD Paweł 452SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-29
43DRĘŻEK Arkadiusz 488KOSZALINM18-29
44MIKOŁAJCZYK Lidia 436MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-39
45RADZIUSZ Ilona 437MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-39
46GOLEC Anna 477KOSZALINK40-49
47DĄBROWSKA Alicja 480TKKF KOSZALINSIANÓWK50-59
48GRABOWSKA-LESISZ Aneta 497KOSZALINK40-49
49DZIUBA Robert 406MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM30-39
50KOBUS Piotr 450KOSZALINM30-39
51ŚWITA Jacek 476KOSZALINM40-49
52KRZEWIŃSKA Małgorzata 491TKKF KOSZALINKOSZALINK60+
53PANCERZYŃSKI Łukasz 499KOSZALINM40-49
54HOJDYCZ Justyna 401KOSZALINK30-39
55NOREK Tomek 410KOSZALINM50-59
56KOBUS Patryk 442KOSZALINM10-13
57NAWROCKA Anna 347KOSZALINK30-39
58GIEDROWICZ Aleksandra 405KOSZALINK30-39
59BARUTOWICZ Grzegorz 414KOSZALINM30-39
60ROGOŻA Ireneusz 422KOSZALINM40-49
61BASSEL Marcin 453KKMWKOSZALINM30-39
62MĄDRAWSKA Anita 482KOSZALINK18-29
63WĘSEK Maciej 481ARISEN FLAMESIANÓWM30-39
64KULCZYK Katarzyna 395KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-39
65KOZŁOWIECKA Małgorzata 404KOSZALINK60+
66HAŁAJKO Magdalena 413KOSZALINK30-39
67MAJSIUK Agnieszka 445KOSZALINK40-49
68DOBOSZ Jarosław 455KOSZALINM50-59
69PERKOWSKA Oktawia 500KOSZALINK18-29
70DOBOSZ Izabella 454KOSZALINK40-49
71BODO Rafał 190ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-39
72SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 412KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM10-13
73SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 415USTRONIE MORSKIEK30-39
74WERSOCKI Artur 441KOSZALINM40-49
75ŻUKOWSKI Cezary 460KOSZALINM30-39
76KIEDOS Dariusz 409KOSZALINM30-39
77LITWIN Andrzej 424KOSZALINKOSZALINM30-39
78GRUDZIŃSKI Arkadiusz 430PIORUN KOSZALINKOSZALINM40-49
79GASIDŁO Andrzej 429KOSZALINM40-49
80HELLER Zdzisław 446HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-69
81KAMYK Piotr 469MH-INFORMATYKA.PL- IT DLA BIZNESUKOSZALINM40-49
82RADOSZ Katarzyna 495KOSZALINK50-59
83SEKUŁA Mariusz 438KOSZALINM40-49
84KAJKOWSKI Rafał 475KOSZALINM40-49
85SARAPUK Gabriela 394TKKF KOSZALINKOSZALINK40-49
86MONGIAŁO Marcin 458KOSZALINM40-49
87POLAK Mateusz 457KOSPELWAŁCZM18-29
88SARAPUK Piotr 470NIEZRZESZONYKOSZALINM40-49
89MRUGALSKI Stanisław 471MIASTKOM50-59
90SZMYT Marcin 390SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-39
91HAŁKA Arkadiusz 403TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-49
92POŁOCZAŃSKI Piotr 474SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-39
93ROMANOWICZ Monika 408DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK30-39
94SAWIŃSKI Jacek 486KOSZALINM40-49
95KĘSIK Michał 447ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-49
96JASIŃSKI Cezary 478BIEGOLASKOSZALINM40-49
97GIESE Adam 425KOSZALINM40-49
98DZIADEK Krzysztof 494TKKF KOSZALINKOSZALINM30-39
99IWANIEC Dariusz 385TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-49
100KUŁAKOWSKI Dawid 387TKKF KOSZALINKOSZALINM40-49
101WAWRZYN Grzegorz 492KOSZALINM40-49
102MICERSKI Tomasz 314TKKF KOSZALINKOSZALINM40-49
103KOŚCIELNIAK Robert 461TKKF KOSZALINKOSZALINM50-59
Znaleziono 103 wynik(ów)