ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - EDYCJA 2/3

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-02-05
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
103
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KASZUBIAK Klaudiusz 398KOSZALINM40-491M 100:06:03.71 3:4615,9
2MAJKOWICZ Rafał 463KOSZALINM30-391M 200:06:08.24+00:00:043:4915,7
3HUBERT Łukasz 427TKKF KOSZALINKOSZALINM30-392M 300:06:11.38+00:00:073:5115,6
4GAWRON Piotr 419ŚCIGAŁ TEAMKOSZALINM18-291M 400:06:18.18+00:00:143:5415,3
5CZAPLIŃSKI Jacek 382TAGER SPORTKOSZALINM30-393M 500:06:19.43+00:00:153:5515,3
6SOBSTEL Krystian 465CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-394M 600:06:29.96+00:00:264:0214,9
7KORMAN Kamil 468KOSZALINM18-292M 700:06:35.65+00:00:314:0514,6
8DZIADEK Krzysztof 494TKKF KOSZALINKOSZALINM30-395M 800:06:38.84+00:00:354:0714,5
9CHABOWSKI Wojciech 440RĄBINOM18-293M 900:06:45.52+00:00:414:1214,3
10SITOWSKI Marcin 435KOSZALINM18-294M 1000:06:47.23+00:00:434:1314,2
11BIEŃKOWSKI Tomasz 462IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-396M 1100:06:48.48+00:00:444:1314,2
12SIENIAWSKI Jarosław 479MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-492M 1200:06:50.80+00:00:474:1514,1
13SOSNOWSKI Tomasz 484FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM18-295M 1300:06:56.49+00:00:524:1813,9
14LATAŃSKI Radosław 443TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSKKUSICEM40-493M 1400:06:58.30+00:00:544:2013,8
15WEBER Paweł 487FPPKOSZALINM30-397M 1500:07:01.57+00:00:574:2213,7
16MATYSIAK Wojciech 490KOSZALINM40-494M 1600:07:03.65+00:00:594:2213,7
17ZACHOLSKI Wojciech 464KOSZALINM18-296M 1700:07:05.36+00:01:014:2313,6
18ZWOLIŃSKI Jan 391TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1800:07:08.49+00:01:044:2613,5
19WĘSEK Maciej 481ARISEN FLAMESIANÓWM30-398M 1900:07:11.55+00:01:074:2713,4
20KOZIEŁ Adam 439KOSZALINM18-297M 2000:07:12.44+00:01:084:2813,4
21DOBOSZ Michał 451KL BAŁTYKKOSZALINM14-171M 2100:07:15.06+00:01:114:3013,3
22KONKEL Agnieszka 498KOSZALINK30-391K 100:07:16.42+00:01:124:3013,3
23CZERNIAK Gracjan 426KOSZALINM40-495M 2200:07:23.81+00:01:204:3513,1
24BARUTOWICZ Grzegorz 414KOSZALINM30-399M 2300:07:30.65+00:01:264:3912,9
25KUŁAKOWSKI Dawid 387TKKF KOSZALINKOSZALINM40-496M 2400:07:31.53+00:01:274:4012,9
26CZARNOWSKI Kamil 423KASZEBEKOSZALINM18-298M 2500:07:33.74+00:01:304:4112,8
27DRĘŻEK Arkadiusz 488KOSZALINM18-299M 2600:07:34.97+00:01:314:4212,7
28DZIUBA Robert 406MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM30-3910M 2700:07:36.36+00:01:324:4312,7
29KRYNICKA GRZYB Małgorzata 449TRZEBIATÓWK30-392K 200:07:38.33+00:01:344:4412,7
30KOŚCIELNIAK Robert 461TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 2800:07:39.47+00:01:354:4512,6
31WIKTOROWSKI Maciej 472TAGER SPORTKOSZALINM40-497M 2900:07:41.11+00:01:374:4612,6
32WAWRZYN Grzegorz 492KOSZALINM40-498M 3000:07:43.31+00:01:394:4812,5
33KOZAK Grzegorz 483KOSZALINM40-499M 3100:07:45.42+00:01:414:4912,4
34ŻUKOWSKI Cezary 460KOSZALINM30-3911M 3200:07:47.19+00:01:434:5012,4
35SARAPUK Piotr 470NIEZRZESZONYKOSZALINM40-4910M 3300:07:48.25+00:01:444:5012,4
36HAŁKA Justyna 407TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-491K 300:07:54.39+00:01:504:5512,2
37RUTKOWSKI Artur 467RUNKINGKOSZALINM30-3912M 3400:07:54.94+00:01:514:5512,2
38IWANIEC Dariusz 385TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-4911M 3500:07:57.74+00:01:544:5612,1
39MICERSKI Tomasz 314TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4912M 3600:07:58.65+00:01:544:5712,1
40GIESE Adam 425KOSZALINM40-4913M 3700:08:01.05+00:01:574:5812,0
41ROGOŻA Ireneusz 422KOSZALINM40-4914M 3800:08:02.45+00:01:584:5912,0
42BASSEL Marcin 453KKMWKOSZALINM30-3913M 3900:08:03.58+00:01:595:0012,0
43KONKEL Łukasz 496KOSZALINM40-4915M 4000:08:05.37+00:02:015:0112,0
44SAWIŃSKI Jacek 486KOSZALINM40-4916M 4100:08:07.95+00:02:045:0311,9
45KRYNICKA Magdalena 444TRZEBIATÓWK18-291K 400:08:08.26+00:02:045:0311,9
46HOREGLAD Paweł 452SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-2910M 4200:08:09.63+00:02:055:0411,8
47JASIŃSKI Cezary 478BIEGOLASKOSZALINM40-4917M 4300:08:09.74+00:02:065:0411,8
48DOBOSZ Jarosław 455KOSZALINM50-593M 4400:08:15.18+00:02:115:0711,7
49KRUPIŃSKI Krzysztof 473E-UROLOG.EUKOSZALINM50-594M 4500:08:15.43+00:02:115:0811,7
50SARAPUK Gabriela 394TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 500:08:17.58+00:02:135:0911,6
51WERSOCKI Artur 441KOSZALINM40-4918M 4600:08:18.60+00:02:145:0911,6
52ZARZYCKI Jakub 489FPPKOSZALINM30-3914M 4700:08:19.17+00:02:155:0911,6
53GIEDROWICZ Aleksandra 405KOSZALINK30-393K 600:08:21.22+00:02:175:1111,6
54DĄBROWSKA Alicja 480TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 700:08:21.84+00:02:185:1111,5
55HAŁKA Arkadiusz 403TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-4919M 4800:08:22.85+00:02:195:1211,5
56KUBIK Krystian 417RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-2911M 4900:08:24.60+00:02:205:1311,5
57KLENIEWSKI Piotr 456ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM60-691M 5000:08:29.65+00:02:255:1611,4
58KAJKOWSKI Rafał 475KOSZALINM40-4920M 5100:08:32.72+00:02:295:1811,3
59MADAJCZYK Emilia 459AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK10-131K 800:08:37.67+00:02:335:2111,2
60MONGIAŁO Marcin 458KOSZALINM40-4921M 5200:08:38.17+00:02:345:2111,2
61KULCZYK Katarzyna 395KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-394K 900:08:38.71+00:02:355:2111,2
62PERKOWSKA Oktawia 500KOSZALINK18-292K 1000:08:38.91+00:02:355:2211,2
63KĘSIK Michał 447ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4922M 5300:08:43.75+00:02:405:2511,1
64NOREK Tomek 410KOSZALINM50-595M 5400:08:44.42+00:02:405:2511,1
65PANCERZYŃSKI Łukasz 499KOSZALINM40-4923M 5500:08:46.02+00:02:425:2611,0
66KRZEWIŃSKA Małgorzata 491TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 1100:08:50.74+00:02:475:2910,9
67GRABOWSKA-LESISZ Aneta 497KOSZALINK40-493K 1200:08:50.88+00:02:475:2910,9
68BODO Rafał 190ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-3915M 5600:08:54.99+00:02:515:3210,8
69KASZUBIAK Julia 399KOSZALINK10-132K 1300:08:58.07+00:02:545:3410,8
70MACKO Michał 493ZRYW KRETOMINOMANOWOM10-131M 5700:09:03.75+00:03:005:3710,7
71GOLEC Anna 477KOSZALINK40-494K 1400:09:05.60+00:03:015:3910,6
72HAŁAJKO Magdalena 413KOSZALINK30-395K 1500:09:08.88+00:03:055:4010,6
73ŚWITA Jacek 476KOSZALINM40-4924M 5800:09:10.44+00:03:065:4210,5
74MĄDRAWSKA Anita 482KOSZALINK18-293K 1600:09:11.07+00:03:075:4210,5
75LITWIN Andrzej 424KOSZALINKOSZALINM30-3916M 5900:09:17.82+00:03:145:4610,4
76POŁOCZAŃSKI Piotr 474SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3917M 6000:09:22.39+00:03:185:4910,3
77MRUGALSKI Stanisław 471MIASTKOM50-596M 6100:09:26.32+00:03:225:5110,2
78KOBUS Patryk 442KOSZALINM10-132M 6200:09:33.58+00:03:295:5510,1
79PŁATOSZ Magda 428KARLINOK18-294K 1700:09:40.38+00:03:366:0010,0
80MAJSIUK Agnieszka 445KOSZALINK40-495K 1800:09:40.42+00:03:366:0010,0
81ROMANOWICZ Monika 408DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK30-396K 1900:09:49.51+00:03:456:069,8
82KOBUS Piotr 450KOSZALINM30-3918M 6300:09:49.57+00:03:456:069,8
83KAMYK Piotr 469MH-INFORMATYKA.PL- IT DLA BIZNESUKOSZALINM40-4925M 6400:09:50.66+00:03:466:079,8
84KOZŁOWIECKI Waldemar 402TKKF KOSZALINKOSZALINM60-692M 6500:09:56.96+00:03:536:109,7
85SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 412KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM10-133M 6600:10:05.37+00:04:016:169,6
86GRUDZIŃSKI Arkadiusz 430PIORUN KOSZALINKOSZALINM40-4926M 6700:10:06.64+00:04:026:179,5
87NAWROCKA Anna 347KOSZALINK30-397K 2000:10:09.34+00:04:056:189,5
88SZMYT Marcin 390SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3919M 6800:10:10.51+00:04:066:199,5
89DOBOSZ Izabella 454KOSZALINK40-496K 2100:10:10.84+00:04:076:199,5
90SEKUŁA Mariusz 438KOSZALINM40-4927M 6900:10:15.51+00:04:116:219,4
91RADZIUSZ Ilona 437MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-398K 2200:10:15.68+00:04:116:229,4
92RADOSZ Katarzyna 495KOSZALINK50-592K 2300:10:18.67+00:04:146:239,4
93JANOWICZ Przemysław 485MEDEN INMED SPORTSTEAMKOSZALINM18-2912M 7000:10:26.39+00:04:226:299,2
94GŁOWACKI Włodzimierz 448KOSZALINM70+1M 7100:10:33.21+00:04:296:339,1
95SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 415USTRONIE MORSKIEK30-399K 2400:10:46.12+00:04:426:419,0
96GASIDŁO Andrzej 429KOSZALINM40-4928M 7200:10:47.95+00:04:446:428,9
97POLAK Mateusz 457KOSPELWAŁCZM18-2913M 7300:10:49.12+00:04:456:438,9
98MIKOŁAJCZYK Lidia 436MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-3910K 2500:10:57.50+00:04:536:488,8
99KIEDOS Dariusz 409KOSZALINM30-3920M 7400:11:03.45+00:04:596:528,7
100PAZIEWSKA Agnieszka 434TKKF KOSZALINKOSZALINK40-497K 2600:11:25.15+00:05:217:058,5
101HELLER Zdzisław 446HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-693M 7500:11:32.12+00:05:287:098,4
102HOJDYCZ Justyna 401KOSZALINK30-3911K 2700:11:48.83+00:05:457:198,2
103KOZŁOWIECKA Małgorzata 404KOSZALINK60+2K 2800:12:13.90+00:06:107:357,9
Znaleziono 103 wynik(ów)