ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - EDYCJA 2/3

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-02-05
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
103
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KONKEL Agnieszka 498KOSZALINK30-391K 100:07:16.42 4:3013.3
2KRYNICKA GRZYB Małgorzata 449TRZEBIATÓWK30-392K 200:07:38.33+00:00:214:4412.7
3HAŁKA Justyna 407TRUCHT ŁOBEZŁOBEZK40-491K 300:07:54.39+00:00:374:5512.2
4KRYNICKA Magdalena 444TRZEBIATÓWK18-291K 400:08:08.26+00:00:515:0311.9
5SARAPUK Gabriela 394TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 500:08:17.58+00:01:015:0911.6
6GIEDROWICZ Aleksandra 405KOSZALINK30-393K 600:08:21.22+00:01:045:1111.6
7DĄBROWSKA Alicja 480TKKF KOSZALINSIANÓWK50-591K 700:08:21.84+00:01:055:1111.5
8MADAJCZYK Emilia 459AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDK10-131K 800:08:37.67+00:01:215:2111.2
9KULCZYK Katarzyna 395KB BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK30-394K 900:08:38.71+00:01:225:2111.2
10PERKOWSKA Oktawia 500KOSZALINK18-292K 1000:08:38.91+00:01:225:2211.2
11KRZEWIŃSKA Małgorzata 491TKKF KOSZALINKOSZALINK60+1K 1100:08:50.74+00:01:345:2910.9
12GRABOWSKA-LESISZ Aneta 497KOSZALINK40-493K 1200:08:50.88+00:01:345:2910.9
13KASZUBIAK Julia 399KOSZALINK10-132K 1300:08:58.07+00:01:415:3410.8
14GOLEC Anna 477KOSZALINK40-494K 1400:09:05.60+00:01:495:3910.6
15HAŁAJKO Magdalena 413KOSZALINK30-395K 1500:09:08.88+00:01:525:4010.6
16MĄDRAWSKA Anita 482KOSZALINK18-293K 1600:09:11.07+00:01:545:4210.5
17PŁATOSZ Magda 428KARLINOK18-294K 1700:09:40.38+00:02:236:0010
18MAJSIUK Agnieszka 445KOSZALINK40-495K 1800:09:40.42+00:02:246:0010
19ROMANOWICZ Monika 408DZIKIE ŻÓŁWIEKOSZALINK30-396K 1900:09:49.51+00:02:336:069.8
20NAWROCKA Anna 347KOSZALINK30-397K 2000:10:09.34+00:02:526:189.5
21DOBOSZ Izabella 454KOSZALINK40-496K 2100:10:10.84+00:02:546:199.5
22RADZIUSZ Ilona 437MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-398K 2200:10:15.68+00:02:596:229.4
23RADOSZ Katarzyna 495KOSZALINK50-592K 2300:10:18.67+00:03:026:239.4
24SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 415USTRONIE MORSKIEK30-399K 2400:10:46.12+00:03:296:419
25MIKOŁAJCZYK Lidia 436MORSACZEBIEGACZEKOSZALINK30-3910K 2500:10:57.50+00:03:416:488.8
26PAZIEWSKA Agnieszka 434TKKF KOSZALINKOSZALINK40-497K 2600:11:25.15+00:04:087:058.5
27HOJDYCZ Justyna 401KOSZALINK30-3911K 2700:11:48.83+00:04:327:198.2
28KOZŁOWIECKA Małgorzata 404KOSZALINK60+2K 2800:12:13.90+00:04:577:357.9
Znaleziono 28 wynik(ów)