ZIMOWA MILA GÓRSKA 2020 - EDYCJA 2/3

Organizator:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data:
2020-02-05
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
1.609 km
Zgłoszonych:
103
Wystartowało:
103
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
103
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K10-13 | M10-13 | K14-17 | M14-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1.609km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KASZUBIAK Klaudiusz 398KOSZALINM40-491M 100:06:03.71 3:4615.9
2MAJKOWICZ Rafał 463KOSZALINM30-391M 200:06:08.24+00:00:043:4915.7
3HUBERT Łukasz 427TKKF KOSZALINKOSZALINM30-392M 300:06:11.38+00:00:073:5115.6
4GAWRON Piotr 419ŚCIGAŁ TEAMKOSZALINM18-291M 400:06:18.18+00:00:143:5415.3
5CZAPLIŃSKI Jacek 382TAGER SPORTKOSZALINM30-393M 500:06:19.43+00:00:153:5515.3
6SOBSTEL Krystian 465CIACHU CIACH PRACOWNIA RĘKODZIEŁAKOSZALINM30-394M 600:06:29.96+00:00:264:0214.9
7KORMAN Kamil 468KOSZALINM18-292M 700:06:35.65+00:00:314:0514.6
8DZIADEK Krzysztof 494TKKF KOSZALINKOSZALINM30-395M 800:06:38.84+00:00:354:0714.5
9CHABOWSKI Wojciech 440RĄBINOM18-293M 900:06:45.52+00:00:414:1214.3
10SITOWSKI Marcin 435KOSZALINM18-294M 1000:06:47.23+00:00:434:1314.2
11BIEŃKOWSKI Tomasz 462IQ CONSULTINGNIEKŁONICEM30-396M 1100:06:48.48+00:00:444:1314.2
12SIENIAWSKI Jarosław 479MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM40-492M 1200:06:50.80+00:00:474:1514.1
13SOSNOWSKI Tomasz 484FPP FUNCTIONAL POLISH PERFORMANCEKOSZALINM18-295M 1300:06:56.49+00:00:524:1813.9
14LATAŃSKI Radosław 443TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSKKUSICEM40-493M 1400:06:58.30+00:00:544:2013.8
15WEBER Paweł 487FPPKOSZALINM30-397M 1500:07:01.57+00:00:574:2213.7
16MATYSIAK Wojciech 490KOSZALINM40-494M 1600:07:03.65+00:00:594:2213.7
17ZACHOLSKI Wojciech 464KOSZALINM18-296M 1700:07:05.36+00:01:014:2313.6
18ZWOLIŃSKI Jan 391TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM50-591M 1800:07:08.49+00:01:044:2613.5
19WĘSEK Maciej 481ARISEN FLAMESIANÓWM30-398M 1900:07:11.55+00:01:074:2713.4
20KOZIEŁ Adam 439KOSZALINM18-297M 2000:07:12.44+00:01:084:2813.4
21DOBOSZ Michał 451KL BAŁTYKKOSZALINM14-171M 2100:07:15.06+00:01:114:3013.3
22CZERNIAK Gracjan 426KOSZALINM40-495M 2200:07:23.81+00:01:204:3513.1
23BARUTOWICZ Grzegorz 414KOSZALINM30-399M 2300:07:30.65+00:01:264:3912.9
24KUŁAKOWSKI Dawid 387TKKF KOSZALINKOSZALINM40-496M 2400:07:31.53+00:01:274:4012.9
25CZARNOWSKI Kamil 423KASZEBEKOSZALINM18-298M 2500:07:33.74+00:01:304:4112.8
26DRĘŻEK Arkadiusz 488KOSZALINM18-299M 2600:07:34.97+00:01:314:4212.7
27DZIUBA Robert 406MORSACZEBIEGACZEWYSZEBÓRZM30-3910M 2700:07:36.36+00:01:324:4312.7
28KOŚCIELNIAK Robert 461TKKF KOSZALINKOSZALINM50-592M 2800:07:39.47+00:01:354:4512.6
29WIKTOROWSKI Maciej 472TAGER SPORTKOSZALINM40-497M 2900:07:41.11+00:01:374:4612.6
30WAWRZYN Grzegorz 492KOSZALINM40-498M 3000:07:43.31+00:01:394:4812.5
31KOZAK Grzegorz 483KOSZALINM40-499M 3100:07:45.42+00:01:414:4912.4
32ŻUKOWSKI Cezary 460KOSZALINM30-3911M 3200:07:47.19+00:01:434:5012.4
33SARAPUK Piotr 470NIEZRZESZONYKOSZALINM40-4910M 3300:07:48.25+00:01:444:5012.4
34RUTKOWSKI Artur 467RUNKINGKOSZALINM30-3912M 3400:07:54.94+00:01:514:5512.2
35IWANIEC Dariusz 385TKKF KOSZALINSIERAKOWOM40-4911M 3500:07:57.74+00:01:544:5612.1
36MICERSKI Tomasz 314TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4912M 3600:07:58.65+00:01:544:5712.1
37GIESE Adam 425KOSZALINM40-4913M 3700:08:01.05+00:01:574:5812
38ROGOŻA Ireneusz 422KOSZALINM40-4914M 3800:08:02.45+00:01:584:5912
39BASSEL Marcin 453KKMWKOSZALINM30-3913M 3900:08:03.58+00:01:595:0012
40KONKEL Łukasz 496KOSZALINM40-4915M 4000:08:05.37+00:02:015:0112
41SAWIŃSKI Jacek 486KOSZALINM40-4916M 4100:08:07.95+00:02:045:0311.9
42HOREGLAD Paweł 452SPEEDY GONZALESKOSZALINM18-2910M 4200:08:09.63+00:02:055:0411.8
43JASIŃSKI Cezary 478BIEGOLASKOSZALINM40-4917M 4300:08:09.74+00:02:065:0411.8
44DOBOSZ Jarosław 455KOSZALINM50-593M 4400:08:15.18+00:02:115:0711.7
45KRUPIŃSKI Krzysztof 473E-UROLOG.EUKOSZALINM50-594M 4500:08:15.43+00:02:115:0811.7
46WERSOCKI Artur 441KOSZALINM40-4918M 4600:08:18.60+00:02:145:0911.6
47ZARZYCKI Jakub 489FPPKOSZALINM30-3914M 4700:08:19.17+00:02:155:0911.6
48HAŁKA Arkadiusz 403TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM40-4919M 4800:08:22.85+00:02:195:1211.5
49KUBIK Krystian 417RUNGRYF GRYFICEGRYFICEM18-2911M 4900:08:24.60+00:02:205:1311.5
50KLENIEWSKI Piotr 456ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM60-691M 5000:08:29.65+00:02:255:1611.4
51KAJKOWSKI Rafał 475KOSZALINM40-4920M 5100:08:32.72+00:02:295:1811.3
52MONGIAŁO Marcin 458KOSZALINM40-4921M 5200:08:38.17+00:02:345:2111.2
53KĘSIK Michał 447ZDARTE PODESZWYKOSZALINM40-4922M 5300:08:43.75+00:02:405:2511.1
54NOREK Tomek 410KOSZALINM50-595M 5400:08:44.42+00:02:405:2511.1
55PANCERZYŃSKI Łukasz 499KOSZALINM40-4923M 5500:08:46.02+00:02:425:2611
56BODO Rafał 190ZOZKOSZ KOSZALINKOSZALINM30-3915M 5600:08:54.99+00:02:515:3210.8
57MACKO Michał 493ZRYW KRETOMINOMANOWOM10-131M 5700:09:03.75+00:03:005:3710.7
58ŚWITA Jacek 476KOSZALINM40-4924M 5800:09:10.44+00:03:065:4210.5
59LITWIN Andrzej 424KOSZALINKOSZALINM30-3916M 5900:09:17.82+00:03:145:4610.4
60POŁOCZAŃSKI Piotr 474SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3917M 6000:09:22.39+00:03:185:4910.3
61MRUGALSKI Stanisław 471MIASTKOM50-596M 6100:09:26.32+00:03:225:5110.2
62KOBUS Patryk 442KOSZALINM10-132M 6200:09:33.58+00:03:295:5510.1
63KOBUS Piotr 450KOSZALINM30-3918M 6300:09:49.57+00:03:456:069.8
64KAMYK Piotr 469MH-INFORMATYKA.PL- IT DLA BIZNESUKOSZALINM40-4925M 6400:09:50.66+00:03:466:079.8
65KOZŁOWIECKI Waldemar 402TKKF KOSZALINKOSZALINM60-692M 6500:09:56.96+00:03:536:109.7
66SUDER-MAKSYMOWICZ Filip 412KMKL SZTORM KOŁOBRZEGUSTRONIE MORSKIEM10-133M 6600:10:05.37+00:04:016:169.6
67GRUDZIŃSKI Arkadiusz 430PIORUN KOSZALINKOSZALINM40-4926M 6700:10:06.64+00:04:026:179.5
68SZMYT Marcin 390SZWAGRY BIEGAJĄKOSZALINM30-3919M 6800:10:10.51+00:04:066:199.5
69SEKUŁA Mariusz 438KOSZALINM40-4927M 6900:10:15.51+00:04:116:219.4
70JANOWICZ Przemysław 485MEDEN INMED SPORTSTEAMKOSZALINM18-2912M 7000:10:26.39+00:04:226:299.2
71GŁOWACKI Włodzimierz 448KOSZALINM70+1M 7100:10:33.21+00:04:296:339.1
72GASIDŁO Andrzej 429KOSZALINM40-4928M 7200:10:47.95+00:04:446:428.9
73POLAK Mateusz 457KOSPELWAŁCZM18-2913M 7300:10:49.12+00:04:456:438.9
74KIEDOS Dariusz 409KOSZALINM30-3920M 7400:11:03.45+00:04:596:528.7
75HELLER Zdzisław 446HERBMARATONOW.PLKOSZALINM60-693M 7500:11:32.12+00:05:287:098.4
Znaleziono 75 wynik(ów)